Comedy Central
10:30 Bob szereti Abisholát
10:55 Agymenők
11:20 Agymenők
11:45 Agymenők
12:05 Agymenők
12:30 Agymenők
Comedy Central mai, heti tévéműsor »
10:55 Agymenők
11:20 Agymenők
11:45 Agymenők
12:05 Agymenők
12:30 Agymenők
Comedy Central mai, heti tévéműsor »
Cool
10:45 Egyik kutya, másik eb
11:45 Cobra 11
12:50 Cobra 11
13:50 Cobra 11
14:55 CSI: New York-i helyszínelők
15:55 CSI: New York-i helyszínelők
Cool mai, heti tévéműsor »
11:45 Cobra 11
12:50 Cobra 11
13:50 Cobra 11
14:55 CSI: New York-i helyszínelők
15:55 CSI: New York-i helyszínelők
Cool mai, heti tévéműsor »
DUNA Televízió
09:15 Kis Nagy Ember
11:25 Egy Perc Híradó
11:30 Időjárás-jelentés
11:32 Szerelmes földrajz
12:00 Déli harangszó
12:01 HÍRADÓ
DUNA Televízió mai, heti tévéműsor »
11:25 Egy Perc Híradó
11:30 Időjárás-jelentés
11:32 Szerelmes földrajz
12:00 Déli harangszó
12:01 HÍRADÓ
DUNA Televízió mai, heti tévéműsor »
Duna World
10:00 Hogy volt?!
11:00 Magyar Krónika
11:30 Ezek a fiatalok
13:00 HÍRADÓ
13:20 Időjárás-jelentés
13:25 Szabadidő
Duna World mai, heti tévéműsor »
11:00 Magyar Krónika
11:30 Ezek a fiatalok
13:00 HÍRADÓ
13:20 Időjárás-jelentés
13:25 Szabadidő
Duna World mai, heti tévéműsor »
FEM3
10:35 Szerencsés kutya
11:05 Szerencsés kutya
11:35 Útinapló a jóságról
12:05 Útinapló a jóságról
12:35 Jóban Rosszban
13:10 Jóban Rosszban
FEM3 mai, heti tévéműsor »
11:05 Szerencsés kutya
11:35 Útinapló a jóságról
12:05 Útinapló a jóságról
12:35 Jóban Rosszban
13:10 Jóban Rosszban
FEM3 mai, heti tévéműsor »
hír TV
10:00 Televíziós vásárlási műsorablak
11:00 Vetítő
12:00 Híradó
13:00 Bayer show
14:00 Vezércikk - Olvasunk a sorok között
15:00 Híradó
hír TV mai, heti tévéműsor »
11:00 Vetítő
12:00 Híradó
13:00 Bayer show
14:00 Vezércikk - Olvasunk a sorok között
15:00 Híradó
hír TV mai, heti tévéműsor »
LifeNetwork
08:00 MediaShop
13:00 Vacsorakirály
14:00 Vacsorakirály
15:00 Raktárvadászok
15:30 Raktárvadászok
16:00 Raktárvadászok
LifeNetwork mai, heti tévéműsor »
13:00 Vacsorakirály
14:00 Vacsorakirály
15:00 Raktárvadászok
15:30 Raktárvadászok
16:00 Raktárvadászok
LifeNetwork mai, heti tévéműsor »
m1
10:50 Ma délelőtt
11:00 HÍRADÓ
11:20 Időjárás-jelentés
11:22 Ma délelőtt
11:30 HÍREK
11:33 Világ
m1 mai, heti tévéműsor »
11:00 HÍRADÓ
11:20 Időjárás-jelentés
11:22 Ma délelőtt
11:30 HÍREK
11:33 Világ
m1 mai, heti tévéműsor »
m2
10:50 Agi Bagi
11:05 Kelj fel, Marci! - IV. évad
11:15 Nene
11:25 Ricky Zoom 2. évad
11:40 Alvin és a mókusok IV. sorozat
11:50 Alvin és a mókusok IV. sorozat
m2 mai, heti tévéműsor »
11:05 Kelj fel, Marci! - IV. évad
11:15 Nene
11:25 Ricky Zoom 2. évad
11:40 Alvin és a mókusok IV. sorozat
11:50 Alvin és a mókusok IV. sorozat
m2 mai, heti tévéműsor »
PAX TV
10:00 A nagy küzdelem
11:00 Gyermekeknek a Bibliáról
12:00 Szabadkeresztény Igehirdetés
13:00 Lépésről-lépésre prédikációsorozatok
13:50 Csendes percek
14:00 Most élsz!
PAX TV mai, heti tévéműsor »
11:00 Gyermekeknek a Bibliáról
12:00 Szabadkeresztény Igehirdetés
13:00 Lépésről-lépésre prédikációsorozatok
13:50 Csendes percek
14:00 Most élsz!
PAX TV mai, heti tévéműsor »
RTL Klub
10:40 Lime
11:20 Gólkirályság
12:35 Banános Joe
14:45 Szuperzsaru
17:20 XXI. század - a legendák velünk élnek
18:00 RTL Híradó Esti kiadás
RTL Klub mai, heti tévéműsor »
11:20 Gólkirályság
12:35 Banános Joe
14:45 Szuperzsaru
17:20 XXI. század - a legendák velünk élnek
18:00 RTL Híradó Esti kiadás
RTL Klub mai, heti tévéműsor »
STORY4
10:45 Élete a halál
11:50 Élete a halál
12:55 Miss Marple
15:00 McDonald és Dodds
17:00 Kisvárosi kopó
18:05 Nagyvadak Cannes-ban
STORY4 mai, heti tévéműsor »
11:50 Élete a halál
12:55 Miss Marple
15:00 McDonald és Dodds
17:00 Kisvárosi kopó
18:05 Nagyvadak Cannes-ban
STORY4 mai, heti tévéműsor »
STORY5
10:20 Álomhotel
12:05 Haza, Alaszkába
14:00 Álomhajó
16:00 PajtaKult
17:00 Szerelmes tervezés
18:55 Elveszve A Vadonban
STORY5 mai, heti tévéműsor »
12:05 Haza, Alaszkába
14:00 Álomhajó
16:00 PajtaKult
17:00 Szerelmes tervezés
18:55 Elveszve A Vadonban
STORY5 mai, heti tévéműsor »
Super TV2
10:20 Családi Titkok
11:20 Családi Titkok
12:25 Next Top Model Hungary
13:45 10 dolog, amit utálok benned
15:50 Bazi rossz Valentin-nap
17:45 Mindenütt nő
Super TV2 mai, heti tévéműsor »
11:20 Családi Titkok
12:25 Next Top Model Hungary
13:45 10 dolog, amit utálok benned
15:50 Bazi rossz Valentin-nap
17:45 Mindenütt nő
Super TV2 mai, heti tévéműsor »
TV2
10:15 Poggyász
10:55 KutyaSuli
11:30 Nagy Vagy - Debrecen Kupa
12:10 Gagyi mami 2
14:15 A hobbit: Váratlan utazás
18:00 Tények
TV2 mai, heti tévéműsor »
10:55 KutyaSuli
11:30 Nagy Vagy - Debrecen Kupa
12:10 Gagyi mami 2
14:15 A hobbit: Váratlan utazás
18:00 Tények
TV2 mai, heti tévéműsor »
VIASAT3
10:10 Az újonc
11:10 Az újonc
12:05 Az újonc
13:05 Ki vele!
14:05 A Gyűrűk Ura: A király visszatér
18:20 Ocean's Twelve - Eggyel nő a tét
VIASAT3 mai, heti tévéműsor »
11:10 Az újonc
12:05 Az újonc
13:05 Ki vele!
14:05 A Gyűrűk Ura: A király visszatér
18:20 Ocean's Twelve - Eggyel nő a tét
VIASAT3 mai, heti tévéműsor »
Eurosport 2
09:30 Giro d'Italia - Országúti kerékpárverseny
11:00 Snooker: Világbajnokság
12:30 Hosszútávú autóverseny: FIA World Endurance - Spa-Francorchamps 6 órás
14:50 Formula-E Világbajnokság - Berlin
16:15 Hosszútávú autóverseny: FIA World Endurance - Spa-Francorchamps 6 órás
19:30 Golf: PGA Tour Wells Fargo Championship
Eurosport 2 mai, heti tévéműsor »
11:00 Snooker: Világbajnokság
12:30 Hosszútávú autóverseny: FIA World Endurance - Spa-Francorchamps 6 órás
14:50 Formula-E Világbajnokság - Berlin
16:15 Hosszútávú autóverseny: FIA World Endurance - Spa-Francorchamps 6 órás
19:30 Golf: PGA Tour Wells Fargo Championship
Eurosport 2 mai, heti tévéműsor »
Sport2
10:00 Sportverda
11:00 Labdarúgás - Olasz Bajnokság
13:15 Ökölvívás
14:00 Cselgáncs - Grand Slam-verseny, Asztana
16:00 Labdarúgás. Made in Italy
16:15 Ökölvívás
Sport2 mai, heti tévéműsor »
11:00 Labdarúgás - Olasz Bajnokság
13:15 Ökölvívás
14:00 Cselgáncs - Grand Slam-verseny, Asztana
16:00 Labdarúgás. Made in Italy
16:15 Ökölvívás
Sport2 mai, heti tévéműsor »
Animal Planet
10:20 Házak a fa tetején
11:15 Farmmentők
12:10 Állati hajlékok
13:05 Dodók hősei
14:00 A gyilkos bálna
15:00 101 Nagykutya - különkiadás
Animal Planet mai, heti tévéműsor »
11:15 Farmmentők
12:10 Állati hajlékok
13:05 Dodók hősei
14:00 A gyilkos bálna
15:00 101 Nagykutya - különkiadás
Animal Planet mai, heti tévéműsor »
Discovery Channel
10:30 Hogyan csinálják?
11:00 Hogyan csinálják?
11:30 Hogyan csinálják?
12:00 A brit kincsvadász
13:00 A brit kincsvadász
14:00 Autókereskedők
Discovery Channel mai, heti tévéműsor »
11:00 Hogyan csinálják?
11:30 Hogyan csinálják?
12:00 A brit kincsvadász
13:00 A brit kincsvadász
14:00 Autókereskedők
Discovery Channel mai, heti tévéműsor »
Spektrum
10:00 LEGO Masters - Amerika
11:00 Tiltott zónák
12:05 Szerelők a kötél végén
13:00 Mérnöki katasztrófák
14:00 Életösztön - Történtek a túlélésről
15:00 Hadihajók
Spektrum mai, heti tévéműsor »
11:00 Tiltott zónák
12:05 Szerelők a kötél végén
13:00 Mérnöki katasztrófák
14:00 Életösztön - Történtek a túlélésről
15:00 Hadihajók
Spektrum mai, heti tévéműsor »
Viasat Explore
10:05 Befagyott arany
11:00 Befagyott arany
11:55 Ausztrál drágakővadászok
13:00 Ausztrál rákvadászok
13:55 Ausztrál megametró
15:05 Parti őrség SOS
Viasat Explore mai, heti tévéműsor »
11:00 Befagyott arany
11:55 Ausztrál drágakővadászok
13:00 Ausztrál rákvadászok
13:55 Ausztrál megametró
15:05 Parti őrség SOS
Viasat Explore mai, heti tévéműsor »
AXN
10:20 Csillagkapu
11:10 Csillagkapu
12:10 Csillagkapu
13:05 Csillagkapu
14:05 Csillagkapu
15:00 Az újonc
AXN mai, heti tévéműsor »
11:10 Csillagkapu
12:10 Csillagkapu
13:05 Csillagkapu
14:05 Csillagkapu
15:00 Az újonc
AXN mai, heti tévéműsor »
AXN Black
09:55 Heartland
10:55 Heartland
11:55 Ide süss!
12:55 Ide süss!
13:55 Elveszett lány
14:55 Elveszett lány
AXN Black mai, heti tévéműsor »
10:55 Heartland
11:55 Ide süss!
12:55 Ide süss!
13:55 Elveszett lány
14:55 Elveszett lány
AXN Black mai, heti tévéműsor »
AXN White
10:10 Manifest
11:15 Alex és én
13:00 Az Almanach projekt
15:15 Karácsonyi vakáció 2.
17:05 Pszichoszingli
19:05 Úriember revolverrel
AXN White mai, heti tévéműsor »
11:15 Alex és én
13:00 Az Almanach projekt
15:15 Karácsonyi vakáció 2.
17:05 Pszichoszingli
19:05 Úriember revolverrel
AXN White mai, heti tévéműsor »
Cinemax
09:50 Hélène döntése
11:50 Végső esély
13:05 Éjfél a paradicsomban
14:40 Mesél a gesztenyeerdő
16:05 Joseph Chambers becsülete
17:45 Csuklyások - BlacKkKlansman
Cinemax mai, heti tévéműsor »
11:50 Végső esély
13:05 Éjfél a paradicsomban
14:40 Mesél a gesztenyeerdő
16:05 Joseph Chambers becsülete
17:45 Csuklyások - BlacKkKlansman
Cinemax mai, heti tévéműsor »
Film Café
10:05 Marslakó a mostohám
12:10 Elátkozott Ella
14:05 27 idegen igen
16:20 A gömb
19:10 Mad Max
21:00 Kurszk
Film Café mai, heti tévéműsor »
12:10 Elátkozott Ella
14:05 27 idegen igen
16:20 A gömb
19:10 Mad Max
21:00 Kurszk
Film Café mai, heti tévéműsor »
Film Mánia
09:35 Egy gyilkos agya
11:35 Zafírkék
13:55 Az ősök kardja
15:50 A zsoldoskatona
18:10 Horgász a pácban
20:00 A nagy balhé
Film Mánia mai, heti tévéműsor »
11:35 Zafírkék
13:55 Az ősök kardja
15:50 A zsoldoskatona
18:10 Horgász a pácban
20:00 A nagy balhé
Film Mánia mai, heti tévéműsor »
film+
09:15 A kutya, aki megmentette a nyarat
10:55 Családi vakáció
12:55 Alfa és Omega
14:45 Alvin és a mókusok
16:45 Nagyon vadon
18:25 Jumanji
film+ mai, heti tévéműsor »
10:55 Családi vakáció
12:55 Alfa és Omega
14:45 Alvin és a mókusok
16:45 Nagyon vadon
18:25 Jumanji
film+ mai, heti tévéműsor »
HBO
09:35 Space Oddity
11:10 Dounia és Aleppó hercegnője
12:25 Augusztus: Osage County
14:30 Best Sellers: Hogyan készítsünk bestsellert
16:15 Darabokban
17:55 Időről időre
HBO mai, heti tévéműsor »
11:10 Dounia és Aleppó hercegnője
12:25 Augusztus: Osage County
14:30 Best Sellers: Hogyan készítsünk bestsellert
16:15 Darabokban
17:55 Időről időre
HBO mai, heti tévéműsor »
HBO 2
08:50 Pókember: Hazatérés
11:05 Hupikék törpikék 2
12:50 A jó apa: A Martin MacNeill sztori
14:15 Madeleine Collins
16:00 Marokkó
17:35 Pán Péter
HBO 2 mai, heti tévéműsor »
11:05 Hupikék törpikék 2
12:50 A jó apa: A Martin MacNeill sztori
14:15 Madeleine Collins
16:00 Marokkó
17:35 Pán Péter
HBO 2 mai, heti tévéműsor »
Sorozat+
10:25 Az elveszett ereklyék fosztogatói
11:20 Monk - A flúgos nyomozó
12:20 Monk - A flúgos nyomozó
13:20 A mentalista
14:20 A mentalista
15:15 CSI: A helyszínelők
Sorozat+ mai, heti tévéműsor »
11:20 Monk - A flúgos nyomozó
12:20 Monk - A flúgos nyomozó
13:20 A mentalista
14:20 A mentalista
15:15 CSI: A helyszínelők
Sorozat+ mai, heti tévéműsor »
MTV
10:35 World Stage
11:25 Tini mamik: Az új fejezet
12:10 Tini mamik: Az új fejezet
12:55 Tini mamik: Családi találkozó
13:45 Kamureg
14:25 Kamureg
MTV mai, heti tévéműsor »
11:25 Tini mamik: Az új fejezet
12:10 Tini mamik: Az új fejezet
12:55 Tini mamik: Családi találkozó
13:45 Kamureg
14:25 Kamureg
MTV mai, heti tévéműsor »
Muzsika TV
10:00 Zenepatika Kalyval
11:00 Klipválogatás
12:00 Felvidéki mulatós show
13:00 NAGYfröccs
14:00 Retro Disco
15:00 Klipválogatás
Muzsika TV mai, heti tévéműsor »
11:00 Klipválogatás
12:00 Felvidéki mulatós show
13:00 NAGYfröccs
14:00 Retro Disco
15:00 Klipválogatás
Muzsika TV mai, heti tévéműsor »
Boomerang
10:40 Alice és Lewis
11:00 Grizzy és a Lemmingek
11:05 Grizzy és a Lemmingek
11:10 Grizzy és a Lemmingek
11:25 Grizzy és a Lemmingek
11:30 Grizzy és a Lemmingek
Boomerang mai, heti tévéműsor »
11:00 Grizzy és a Lemmingek
11:05 Grizzy és a Lemmingek
11:10 Grizzy és a Lemmingek
11:25 Grizzy és a Lemmingek
11:30 Grizzy és a Lemmingek
Boomerang mai, heti tévéműsor »
Cartoon Network / TCM
10:35 Vadócok
10:55 Vadócok
11:05 Vadócok
11:20 Tini titánok, harcra fel!
11:30 Tini titánok, harcra fel!
11:45 Tini titánok, harcra fel!
Cartoon Network / TCM mai, heti tévéműsor »
10:55 Vadócok
11:05 Vadócok
11:20 Tini titánok, harcra fel!
11:30 Tini titánok, harcra fel!
11:45 Tini titánok, harcra fel!
Cartoon Network / TCM mai, heti tévéműsor »
Minimax
10:50 Masha és a medve
11:00 Bébi úr újra munkában
11:30 Bébi úr újra munkában
12:00 Jurassic World: Krétakori tábor
12:30 Jurassic World: Krétakori tábor
13:00 Állati nagy szökés
Minimax mai, heti tévéműsor »
11:00 Bébi úr újra munkában
11:30 Bébi úr újra munkában
12:00 Jurassic World: Krétakori tábor
12:30 Jurassic World: Krétakori tábor
13:00 Állati nagy szökés
Minimax mai, heti tévéműsor »
Nickelodeon
10:40 A Casagrande család
11:05 A Casagrande család
11:30 SpongyaBob Kockanadrág
12:00 SpongyaBob Kockanadrág
12:25 SpongyaBob Kockanadrág
12:55 Csillag Patrik műsora
Nickelodeon mai, heti tévéműsor »
11:05 A Casagrande család
11:30 SpongyaBob Kockanadrág
12:00 SpongyaBob Kockanadrág
12:25 SpongyaBob Kockanadrág
12:55 Csillag Patrik műsora
Nickelodeon mai, heti tévéműsor »