belépés
» Regisztráció » Elfelejtett jelszó
» TV műsor kereső: keresés

Mai részletes TV műsorújság:

TV csatornák kiválasztása
(regisztrált felhasználóink beállításait elmentjük!):
Vissza a csatornákhoz

Ugrás a csatornához:

Comedy Central (ma)

00:00 South Park
00:30 Dokik
01:00 Dokik
01:30 Dokik
02:00 Férjek gyöngye
02:20 Férjek gyöngye
02:45 Tömény történelem
03:05 South Park
03:30 Dokik
03:55 Dokik
04:20 Dokik
04:45 Bob Burger Falodája
05:10 A Comedy Central bemutatja
05:35 A Comedy Central bemutatja
06:00 Férjek gyöngye
06:30 Férjek gyöngye
07:00 Szívem csücskei
07:30 Szívem csücskei
08:00 Mike és Molly
08:30 Mike és Molly
09:00 Agymenők
09:30 Agymenők
10:00 Agymenők
10:30 Agymenők
11:00 Szívem csücskei
11:30 Szívem csücskei
12:00 Mike és Molly
12:30 Mike és Molly
13:00 Modern család
13:30 Modern család
14:00 Agymenők
14:30 Agymenők
15:00 Agymenők
15:30 Agymenők
16:00 Szívem csücskei
16:30 Szívem csücskei
17:00 Mike és Molly
17:30 Mike és Molly
18:00 Modern család
18:30 Modern család
19:00 Agymenők
19:30 Agymenők
20:00 Agymenők
20:30 Agymenők
21:00 Agymenők
21:30 Mike és Molly
22:00 Family Guy
22:30 Family Guy
23:00 Family Guy
23:30 Brickleberry

Comedy Central mai, heti tévéműsor »

Cool (ma)

00:00 A mentalista
01:00 Dr. Csont
02:00 Gyilkos elmék
03:00 CSI: A helyszínelők
04:00 Vészhelyzet
05:00 Karibi szerelem
06:00 Televíziós vásárlás
09:00 Medicopter 117 - A légimentők
09:55 Rosewood
10:50 Vészhelyzet
11:45 Sliders
12:40 Medicopter 117 - A légimentők
13:35 Cobra 11
14:30 Cobra 11
15:30 CSI: A helyszínelők
16:25 A hidegsebész
17:20 CSI: Miami helyszínelők
18:15 Döglött akták
19:10 Rosewood
20:05 A mentalista
21:00 Dr. Csont
22:00 Gyilkos elmék
23:00 X-akták

Cool mai, heti tévéműsor »

DUNA Televízió (ma)

00:50 Nagyok
01:15 Reformáció hétről hétre
01:30 Az én '56-om
01:50 Magyar elsők
02:10 Hazajáró
02:40 Szerelmes földrajz
03:10 Noé barátai
03:35 Esély
04:00 Család és otthon
04:20 Himnusz
04:25 Család-barát
05:55 Hajnali gondolatok
06:00 Híradó
06:40 Kenó
06:45 Hrvatska kronika
07:15 Ecranul nostru
07:45 Ridikül
08:45 Elfeledett szerelem
09:30 Mámoros szerelem
10:25 Család-barát
12:00 Déli harangszó
12:01 Híradó
12:50 Jamie 30 perces kajái
13:20 Robbie, a fókacsemete
14:10 Don Matteo
15:15 A vidéki doktor
16:10 Mámoros szerelem
17:00 Ridikül
18:00 Híradó
18:35 Rex felügyelő
19:30 Végtelen szerelem
20:25 Skandináv lottó sorsolás
20:35 Zsaruvér
21:25 No Limit
22:15 Kenó
22:25 On the Spot
23:20 A rejtélyes XX. század
23:55 A nagy generáció
23:55 A nagy generáció

DUNA Televízió mai, heti tévéműsor »

Duna World (ma)

00:10 Mindenki Akadémiája
00:40 Az én Afrikám
00:55 Himnusz
01:00 Híradó
01:20 Angol nyelvű hírek
01:40 Hogy volt!?
02:30 Lángelmék a szigeten
03:40 Solti Nemzetközi Karmesterverseny
05:25 Kulturális híradó
05:55 Nagyok
06:25 Esély
06:45 Kék bolygó
07:10 Kívánságkosár
08:10 Német nyelvű hírek
08:15 Orosz nyelvű hírek
08:25 Kínai nyelvű hírek
08:40 Rome Reports - Vatikáni híradó
09:05 Új nemzedék
09:35 A sokszínű vallás
09:55 Nagyok
10:25 Ridikül
11:20 Angol nyelvű hírek
11:40 Kalaf és Turandot története
12:50 V4 Híradó
13:00 Híradó
13:15 Magyar gazda
13:40 Noé barátai
14:10 Nagyok
14:40 Kárpát Expressz
15:00 Hrvatska kronika
15:30 Ecranul nostru
15:55 Zebra
16:15 1100 év Európa közepén
16:45 A rejtélyes XX. század
17:20 Család-barát
18:55 Dob+basszus
19:30 Magyarország, szeretlek!
21:00 Híradó
21:25 V4 Híradó
21:35 Tűzvonalban
22:30 Ridikül
23:30 Kulturális híradó
23:30 Kulturális híradó

Duna World mai, heti tévéműsor »

FEM3 (ma)

00:15 A jövő cukrászai
01:45 David Tutera: A Sztárszervező
02:35 Segítség, gyerekeim vannak!
03:25 Véznák kontra dagik
04:15 Menyasszörnyek
05:00 ZEN - Stresszmentes élet
05:25 Antonio megjavítja!
05:50 Alaszkába költözünk
06:15 Alaszkába költözünk
06:40 Hogyan készült?
07:10 Hogyan készült?
07:40 Teleshop
08:45 Joshi, a legjobb barát
09:20 FEM3 Café
11:35 Babapercek
11:50 David Tutera: A Sztárszervező
12:50 A nagy házalakítás
13:50 A jövő cukrászai
15:20 Segítség, gyerekeim vannak!
16:20 Joshi, a legjobb barát
16:55 David Tutera: A Sztárszervező
17:55 Hogyan készült?
18:30 Hogyan készült?
19:00 A nagy házalakítás
20:00 A jövő cukrászai
21:00 Véznák kontra dagik
22:10 Joshi, a legjobb barát
22:45 A nagy házalakítás
23:45 A jövő cukrászai
23:45 A jövő cukrászai

FEM3 mai, heti tévéműsor »

hír TV (ma)

00:00 Egyenesen
01:30 Lapzárta
02:00 Vetítő
03:30 Televíziós vásárlási műsorablak
03:45 Garázs
05:00 Peron
05:30 Lapzárta
05:50 Reggeli járat
09:00 Alinda
10:00 Híradó (Hír TV)
10:30 Televíziós vásárlási műsorablak
11:00 Vetítő
12:00 Híradó (Hír TV)
12:30 Ázsia
13:00 Peron
13:30 Egyenesen
15:00 Híradó (Hír TV)
15:30 Lapzárta
16:00 Riasztás
17:00 Híradó (Hír TV)
17:30 Globál
18:00 Newsroom
19:00 Híradó (Hír TV)
19:30 Egyenesen
21:00 Szabadfogás
22:00 Híradó (Hír TV)
23:00 Elmúlt nyolc év

hír TV mai, heti tévéműsor »

LifeNetwork (ma)

00:00 Meztelen szerelem
01:00 Sokkoló függőségek
02:00 Life Night
06:00 Katus Tippek
06:05 Ez zsír!
06:35 Hotel - Magyarország legszebb szállodái
07:10 Esküvői álomruhák
08:00 Katus Tippek
08:05 Jön a baba - Hadas Krisztával
09:00 Szerelem tálalva
09:30 Katus Tippek
10:00 A nagy nap!
11:00 Esküvői álomruhák
12:00 Kendra a csúcson
12:30 Kendra a csúcson
13:00 Jön a baba - Hadas Krisztával
14:05 Rejtélyes diagnózis
15:00 Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek
16:05 A Kardashian sztori
17:00 Szerelem tálalva
18:00 Esküvői álomruhák
19:00 A nagy nap!
20:00 Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek
21:00 Meztelen szerelem
22:00 Sokkoló függőségek
23:00 A Kardashian sztori

LifeNetwork mai, heti tévéműsor »

m1 (ma)

00:00 Himnusz
00:02 Záróhíradó
00:20 Ma éjszaka
01:05 Ma éjszaka
02:00 Ma éjszaka
03:00 Ma éjszaka
04:00 Ma éjszaka
05:00 Angol nyelvű hírek
05:10 Ma éjszaka
05:55 Ma Reggel
06:00 Híradó
06:30 Időjárás-jelentés
06:35 Ma Reggel
07:00 Híradó
07:15 Időjárás-jelentés
07:20 Ma Reggel
07:40 Ma Reggel
08:00 Híradó
08:15 Időjárás-jelentés
08:20 Ma Reggel
08:35 Ma Reggel
08:50 Ma délelőtt
09:00 Híradó
09:10 Időjárás-jelentés
09:15 Ma délelőtt
09:30 Hírek
09:35 Ma délelőtt
10:00 Híradó
10:10 Időjárás-jelentés
10:15 Ma délelőtt
10:30 Hírek
10:35 Iskolapad
11:00 Híradó
11:10 Időjárás-jelentés
11:15 Ma délelőtt
11:30 Hírek
11:35 Profit7
12:00 Déli harangszó
12:01 Híradó
12:35 Időjárás-jelentés
12:45 Ma délelőtt
12:50 V4 Híradó
12:55 Ma délután
13:00 Híradó
13:10 Időjárás-jelentés
13:15 Ma délután
13:30 Hírek
13:35 Kárpát Expressz
14:00 Híradó
14:10 Időjárás-jelentés
14:20 Ma délután
14:30 Hírek
14:35 Médiaklikk
15:00 Híradó
15:10 Időjárás-jelentés
15:15 Ma délután
15:30 Hírek
15:35 Iskolapad
16:00 Híradó
16:10 Időjárás-jelentés
16:15 Ma délután
16:30 Hírek
16:35 Profit7
17:00 Híradó
17:10 Időjárás-jelentés
17:15 Ma délután
17:30 Hírek
17:33 Szemtől szembe
17:50 Ma este
18:00 Híradó
18:25 Időjárás-jelentés
18:35 Ma este
19:00 Hírek
19:02 Időjárás-jelentés
19:05 Kék bolygó
19:30 Híradó
20:25 Időjárás-jelentés
20:35 Ma este
21:00 Híradó
21:20 Időjárás-jelentés
21:25 V4 Híradó
21:30 Világhíradó
21:50 Ma éjjel
22:00 Híradó
22:30 Időjárás-jelentés
22:35 Ma éjjel
23:00 Híradó
23:15 Időjárás-jelentés
23:20 Angol nyelvű hírek
23:30 Német nyelvű hírek
23:40 Orosz nyelvű hírek
23:50 Kínai nyelvű hírek
23:55 Ma éjjel

m1 mai, heti tévéműsor »

m2 (ma)

00:30 Lola
01:20 Holnap tali!
01:45 Én vagyok itt
02:45 Melissa és Joey
03:05 Melissa és Joey
03:30 Az A38 Hajó színpadán
04:20 Hétmérföld
05:15 Tuti gimi
06:00 Mirr-murr kandúr kalandjai
06:05 A legkisebb ugrifüles
06:10 Frakk, a macskák réme
06:20 Kukori és Kotkoda
06:30 Connie, a boci (Tehénke mesék)
06:35 Csűrcsavarosdi
07:00 Ben és Holly apró királysága
07:10 Bob, a mester
07:20 Bob, a mester
07:30 Chuggington
07:40 Chuggington
07:55 Dóra, a felfedező
08:20 Mickey egér játszótere
08:45 Aladdin
09:05 A dzsungel könyve
09:20 A dzsungel könyve
09:30 ALVINNN!!! és a mókusok
09:40 Eperke legújabb kalandjai
10:05 Gondos Bocsok
10:25 Hetedhét kaland
10:35 Állatkerti sétány 64.
10:50 Mirr-murr kandúr kalandjai
10:55 A legkisebb ugrifüles
11:05 Frakk, a macskák réme
11:20 Kukori és Kotkoda
11:30 Magyar népmesék
11:35 Mikrobi
11:45 Kérem a következőt!
12:00 Vakáción a Mézga család
12:25 Kicsi a bors, de erős
12:50 Pin kód
13:05 Pupákok
13:10 Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői
13:20 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
13:50 Matrica - Szó-nyomozó
13:55 Rubi Szivárványiában
14:05 Rubi Szivárványiában
14:15 Béku és barátai
14:25 Béku és barátai
14:30 Miffy és barátai
14:40 Caillou
15:00 Traktor Tom
15:10 Bori
15:25 Bori
15:35 Gondos Bocsok
16:00 A bűvös körhinta
16:10 Állatkerti sétány 64.
16:25 Mesélj nekem!
16:30 Gyerekversek
16:32 Hetedhét kaland
16:45 Julio, a nyúl
16:55 Julio, a nyúl
17:05 Eperke legújabb kalandjai
17:25 A dzsungel könyve
17:40 A dzsungel könyve
17:50 ALVINNN!!! és a mókusok
18:00 Mickey egér játszótere
18:25 Aladdin
18:50 Dóra, a felfedező
19:15 Chuggington
19:25 Chuggington
19:35 Miffy és barátai
19:45 Bob, a mester
19:55 Bob, a mester
20:05 Matrica - Igaz vagy hamis?
20:15 Tuti gimi
21:00 Holnap tali!
21:25 Én vagyok itt
22:40 Melissa és Joey
23:05 Melissa és Joey
23:30 Az A38 Hajó színpadán
23:30 Az A38 Hajó színpadán

m2 mai, heti tévéműsor »

PAX TV (ma)

00:00 Akkor és most - A jelenések könyve
09:00 Joyce Meyer tanítása
09:35 Schweitzer József
10:20 Istentisztelet a Golgota Keresztény Gyülekezet Központjából
12:00 Próbáld meg! Segítünk!
13:00 Próbáld meg! Segítünk!
14:00 4Mózes
15:00 Kultúrák összecsapása: két világ találkozása
16:00 Akkor és most - A jelenések könyve
17:10 Fókuszban a tehetség
18:00 Joyce Meyer tanítása
18:30 Szíverősítő
19:30 Szolgálat kétkeresztes hangnemben
20:00 Bibliai emberek
20:30 Megálló
21:00 Lélekjelenlét
21:45 Lélekjelenlét
22:25 Országos Református Nőszövetségi találkozó Sárospatakon
23:00 A gyülekezet és a környezete

PAX TV mai, heti tévéműsor »

RTL Klub (ma)

00:20 XXI. század - a legendák velünk élnek
00:55 Magyarul Balóval
01:35 HighLife
02:05 Sztár Gokart
02:35 Mi muzsikus lelkek
03:10 Revolution
04:05 Szerelemben, háborúban
05:00 Top Shop
05:30 Jó reggelt, skacok!
07:15 Reggeli
09:20 Asztro-Show
10:20 Top Shop
12:05 StílusKalauz
12:35 Éjjel-nappal Budapest
13:55 A Konyhafőnök VIP
15:40 Story Extra
16:10 Elif - A szeretet útján
17:20 Fókusz
18:00 RTL Híradó - Esti kiadás
18:55 A Konyhafőnök VIP
20:50 Éjjel-nappal Budapest
22:10 Barátok közt
22:50 Szulejmán
22:50 Szulejmán

RTL Klub mai, heti tévéműsor »

RTL2 (ma)

00:00 Segítség, bajban vagyok!
01:00 A gyanú árnyékában
02:00 Amerika legrosszabb szakácsai
03:00 Graceland - Ügynökjátszma
04:00 Partyzánok
05:00 Sliders
06:00 Vacsoracsata
07:00 Űrzavar
07:30 Űrzavar
08:00 Vészhelyzet
09:00 Vacsoracsata
10:00 Partyzánok
11:00 Graceland - Ügynökjátszma
11:55 A hidegsebész
12:50 Segítség, bajban vagyok!
13:50 A gyanú árnyékában
14:50 Showder Klub
15:55 Barátok közt
16:30 Segítség, bajban vagyok!
17:30 A gyanú árnyékában
18:30 Showder Klub
19:30 Oltári csajok
20:30 Oltári csajok
21:30 RTL II Híradó
22:00 Showder Klub
23:00 Barátok közt
23:30 Új csaj

RTL2 mai, heti tévéműsor »

STORY4 (ma)

00:00 Lelkük rajta
02:00 Bostoni halottkémek
02:45 Bostoni halottkémek
03:30 A szomszéd főztje...
05:50 Lassie
06:20 Rózsaszín párduc
06:45 H2O: Egy vízcsepp elég
07:15 Szelek szárnyán
08:20 Gyilkos sorok
09:25 Gyilkos sorok
10:30 Heartland
11:30 Heartland
12:30 Született feleségek
13:30 Született feleségek
14:30 Hope Klinika
15:35 Felújít-lak
16:40 Felújít-lak
17:45 Az utolsó zsaru
18:50 Murdoch nyomozó rejtélyei
19:55 Murdoch nyomozó rejtélyei
21:00 A hercegnő és a tengerész
23:00 Esküdt ellenségek: Bűnös szándék

STORY4 mai, heti tévéműsor »

STORY5 (ma)

00:20 Ne hagyj el!
01:20 A szomszéd főztje...
05:30 Lakosztály
05:55 A múlt árnyéka
06:55 Bor, mámor, szerelem
08:05 Hope Klinika
09:05 Titkok hídja
10:10 Ne hagyj el!
11:10 Fehér szépség / Ménes élet
12:15 Esküdt ellenségek: Bűnös szándék
13:15 Titkok hídja
14:20 A farm, ahol élünk
15:25 A farm, ahol élünk
16:30 Heartland
17:30 Heartland
18:30 Királynő egy hétre
19:15 Királynő egy hétre
20:00 Gyilkos sorok
21:05 Gyilkos sorok
22:10 Murdoch nyomozó rejtélyei
23:15 Providence
23:15 Providence

STORY5 mai, heti tévéműsor »

Super TV2 (ma)

01:15 Az én bűnöm
02:10 Az én bűnöm
03:00 Lehetetlen küldetés
04:00 Lehetetlen küldetés
05:00 Colin és Justin: Luxusláz
05:20 Colin és Justin: Luxusláz
05:50 Meghökkentő családi titkok
06:40 Hal a tortán
07:35 Ízes élet
07:55 Tények Reggel
08:30 Több mint TestŐr
08:35 Csapdába csalva
09:10 Veled is megtörténhet!
10:15 Meghökkentő családi titkok
11:20 Jóban Rosszban
12:35 Hal a tortán
13:40 Magánnyomozók
14:45 Édes élet
16:00 Tények
16:30 Csapdába csalva
17:00 Csapdába csalva
17:30 Meghökkentő családi titkok
18:35 Édes élet
19:45 Jóban Rosszban
21:00 Amerikai pite
23:00 Micsoda Nők!
23:00 Micsoda Nők!

Super TV2 mai, heti tévéműsor »

TV2 (ma)

00:25 Hollow Crown - Koronák harca
01:35 Tények Este
02:15 Adás
03:50 Walker, a texasi kopó
04:40 Csapdába csalva
05:05 Csapdába csalva
05:30 Hawaii Five-0
06:15 Tűsarok
06:20 Mokka
06:25 Tények Reggel
06:55 Mokka
08:50 Teleshop
10:45 Astro-Világ
12:00 Tények Délben
12:30 Walker, a texasi kopó
13:35 Családi Titkok
14:45 Paula és Paulina
15:45 A sors útjai
16:50 Bosszú vagy szerelem
18:00 Tények
19:00 Ázsia Expressz
20:35 Appra magyar! - A gondolatolvashow
22:00 Tények Extra
22:25 A cápa
22:25 A cápa

TV2 mai, heti tévéműsor »

VIASAT3 (ma)

00:10 A mentalista
01:10 A mentalista
02:05 Monk - Flúgos nyomozó
02:45 Monk - Flúgos nyomozó
05:45 TV Shop
06:15 Will és Grace
06:40 Jóbarátok
07:05 Jóbarátok
07:30 Ausztrál mesterszakács
08:25 Stíluspárbaj Lakatos Márkkal
08:55 Szívek szállodája
09:55 Szívek szállodája
10:55 A mentalista
12:00 A mentalista
12:55 Monk - Flúgos nyomozó
13:55 Monk - Flúgos nyomozó
14:55 Gordon Ramsay - A pokol konyhája
15:55 A mentalista
16:55 A mentalista
17:55 Castle
18:55 Castle
20:00 Észbontók
21:00 Felkoppintva
23:50 Marvel's Inhumans
23:50 Marvel's Inhumans

VIASAT3 mai, heti tévéműsor »

VIASAT6 (ma)

00:25 Bob Burger Falodája
00:50 A zöld íjász
01:45 X-akták
02:30 Gázos páros
02:50 Gázos páros
03:10 Sliders
03:55 Teleshop
06:05 Teleshop
06:40 Dragon Ball Z
07:00 Dragon Ball Z
07:25 Flash - A Villám
08:05 Csillagkapu
09:05 Csillagkapu
10:05 Sliders
11:10 13-as raktár
12:05 Grimm
13:05 Jim szerint a világ
13:35 Jim szerint a világ
14:05 Jóbarátok
14:35 Jóbarátok
15:05 Bob Burger Falodája
15:35 Bob Burger Falodája
16:00 Dragon Ball Z
16:30 Dragon Ball Z
17:00 Jim szerint a világ
17:30 Jim szerint a világ
18:00 Csillagkapu
19:00 Csillagkapu
20:00 Grimm
21:00 X-akták
22:00 A holnap legendái
22:55 Flash - A Villám
23:55 Bob Burger Falodája
23:55 Bob Burger Falodája

VIASAT6 mai, heti tévéműsor »

Digi Sport 1 (ma)

01:05 Sport 24
01:25 Reggeli Start
06:55 Reggeli Start
08:30 Sport 24
08:40 Kosárlabda
10:20 Kosárlabda
12:00 Sport 24
12:05 Kosárlabda
13:45 Kosárlabda
15:30 Sport 24
15:40 K-1
16:10 Labdarúgás
18:00 Sport 24
18:20 Röplabda
20:30 Rögbi
22:30 Rögbi
22:30 Rögbi

Digi Sport 1 mai, heti tévéműsor »

Digi Sport 2 (ma)

00:40 Tenisz
07:00 Labdarúgás
07:30 Labdarúgás
09:20 Sport 24
09:25 Labdarúgás
11:15 Reggeli Start
12:40 Sport 24
12:50 Kézilabda
14:50 Tenisz
18:10 Tenisz
20:10 Tenisz
22:10 Sport 24
22:30 Tenisz
23:30 Kosárlabda
23:30 Kosárlabda

Digi Sport 2 mai, heti tévéműsor »

Eurosport (ma)

00:00 FIA World Endurance
00:30 LG FIA Túraautó Világbajnokság
01:00 Téli sportok
01:27 Síugrás: Világkupa
03:00 Autóverseny
03:45 Autóverseny
05:00 Téli sportok
05:30 Műkorcsolya
07:00 Snooker
08:30 FIA World Endurance
09:00 LG FIA Túraautó Világbajnokság
10:30 A vitorlázás szelleme
11:00 Olimpiai Játékok
11:30 Olimpiai Játékok
12:00 Olimpiai Játékok
12:30 Olimpiai Játékok
13:00 Téli sportok
13:30 Téli sportok
14:00 Snooker
18:00 Műkorcsolya
19:55 Eurosport Hírek
20:00 Snooker
23:55 Eurosport Hírek
23:55 Eurosport Hírek

Eurosport mai, heti tévéműsor »

Eurosport 2 (ma)

00:55 Eurosport Hírek
01:04 Snooker
03:00 Curling
04:30 Téli sportok
05:00 Snooker
06:30 Síugrás: Világkupa
08:00 Curling
09:30 FIA World Endurance
10:00 LG FIA Túraautó Világbajnokság
10:30 Snooker
12:00 Síugrás: Világkupa
13:30 Téli sportok
14:00 Curling
17:00 Labdarúgás - MLS liga
18:30 Labdarúgás - MLS liga
20:00 Olimpia
20:30 Olimpia
21:00 Olimpia
21:30 Olimpia
21:55 Eurosport Hírek
22:00 Rögbi - Barátságos mérkőzés
23:30 Curling
23:30 Curling

Eurosport 2 mai, heti tévéműsor »

Sport1 (ma)

00:00 Trash Talk
01:30 Labdarúgás
03:45 SportVerda
04:00 Kézilabda. Női kézilabda BL-magazin
04:30 Kosárlabda
06:00 Kosárlabda
07:30 Televíziós vásárlás
09:00 Póker
10:00 Televíziós vásárlás
11:00 Labdarúgás
13:15 Kosárlabda
15:15 Arany pillanatok
15:30 Mai helyzet
15:45 Labdarúgás
17:45 Labdarúgás
20:00 Labdarúgás
22:45 Labdarúgás

Sport1 mai, heti tévéműsor »

Sport2 (ma)

00:45 Mai helyzet
01:00 Labdarúgás
03:15 Labdarúgás
06:00 Labdarúgás
07:15 Televíziós vásárlás
08:45 Labdarúgás
11:00 Televíziós vásárlás
12:00 Lóverseny
15:00 Labdarúgás. Csúcs-kupa
15:15 MOB-magazin
15:45 Labdarúgás
18:30 Kosárlabda
20:30 Labdarúgás
22:45 Labdarúgás
22:45 Labdarúgás

Sport2 mai, heti tévéműsor »

SportM (ma)

00:00 Régi csibészek, Gulyás László műsora
00:30 Torna. Szökkenő vándor
01:00 Hír-M
01:15 Mai helyzet
01:30 Sporthorgászmagazin
02:00 Erős emberek
03:00 Hír-M
03:15 Mai helyzet
03:30 Torna. Fiú up. csb
04:00 Lovassport
04:30 Lovassport
05:00 Hír-M
05:15 Mai helyzet
05:30 Rali. Mecsek-rali, ob-futam
06:00 Erős emberek
07:00 Hír-M
07:15 Mai helyzet
07:30 Kékek. A Mol-Pick Szeged hivatalos klubtévéje
08:00 Tánc
09:00 Hír-M
09:15 Mai helyzet
09:30 Szepesivel...
10:00 Tánc
11:00 Hír-M
11:15 Mai helyzet
11:30 Erős emberek
12:30 Sporthorgászmagazin
13:00 Hír-M
13:15 Mai helyzet
13:30 Lovassport
14:00 Lovassport
14:30 Torna. Leány gyermek csb
15:00 Hír-M
15:15 Lóverseny
17:00 Hír-M
17:15 Lóverseny
18:15 Szepesivel...
18:45 Fitt-térítők
19:00 Hír-M
19:15 Fitt-térítők
19:30 Rali. Mecsek-rali, ob-futam
20:00 Heti helyzet
21:00 Hír-M
21:15 Mai helyzet
21:30 Sakkk! - Kállai Gáborral
22:00 Sakkk! - Kállai Gáborral
22:30 Sportgazdaság
23:30 Hír-M
23:45 Mai helyzet

SportM mai, heti tévéműsor »

Animal Planet (ma)

00:40 Rossz kutya!
01:35 Majomsorsok
02:00 Majomsorsok
02:25 A második esély
03:15 Afrika: az élet fái
04:02 Vad India
04:49 Állatok útmutatója a modernkori túléléshez
05:36 Menekülés a csimpánzparadicsomba
06:00 Menekülés a csimpánzparadicsomba
06:25 Majomsorsok
06:50 Majomsorsok
07:15 Házak a fa tetején
08:10 Rossz kutya!
09:05 Vad India
10:00 Majomsorsok
10:28 Majomsorsok
10:55 A második esély
11:50 Afrika: az élet fái
12:45 Rossz kutya!
13:40 Vad India
14:35 Állatok útmutatója a modernkori túléléshez
15:30 Házak a fa tetején
16:25 Állatgyógyász a Sziklás-hegységből
17:20 Házak a fa tetején
18:15 Rossz kutya!
19:10 Majomsorsok
19:38 Majomsorsok
20:05 Állatgyógyász a Sziklás-hegységből
21:00 Házak a fa tetején
21:55 Bahamák - A nagy kékség
22:50 Állatok útmutatója a modernkori túléléshez
23:45 Házak a fa tetején
23:45 Házak a fa tetején

Animal Planet mai, heti tévéműsor »

Discovery Channel (ma)

00:00 Kerékagybaj
00:30 Bakik a Föld körül
01:00 Ne próbáld ki otthon!
02:00 Mérnöki műtárgyak
03:00 Monumentális történelem
03:50 Hogyan készült?
04:15 Hogyan készült?
04:40 Kedvenc kajáink
05:05 Kedvenc kajáink
05:30 Hogyan csinálják?
06:00 Hogyan csinálják?
06:25 Amcsi benzinfalók
07:15 Túlélőpár-baj
08:05 Licitvadászok
08:30 Lakásnepperek
09:00 Raktárvadászok
09:30 Kanadai raktárárverések
10:00 Ausztrál kamionosok
11:00 Brit autónepperek
11:30 Hogyan készült? Álomautók
12:00 Világbajnok mérnöki megoldások
13:00 Aranyláz Alaszkában
14:00 Az alaszkai vadon gyermekei
15:00 Alaszka, a legvégső határ
16:00 Autókereskedők
17:00 Ausztrál kamionosok
18:00 Raktárvadászok
18:30 Kanadai raktárárverések
19:00 Kedvenc kajáink
19:30 Hogyan csinálják?
20:00 Az óceán őrzői
21:00 Gyűjtögetők
22:00 Aranyláz Alaszkában

Discovery Channel mai, heti tévéműsor »

HISTORY (ma)

00:00 A Zálogcsillagok
00:30 A Zálogcsillagok
01:00 Amerikai kincskeresők
02:00 Az Alcatrazban
03:00 II. Világháborús kincskeresők
03:55 Tűzben edzett
04:45 Az autók grófja
05:10 Raktár-háborúk
06:00 Raktár-háborúk
06:25 A Zálogcsillagok
06:50 A Zálogcsillagok
07:15 Favágók
08:05 Tűzben edzett
09:00 Vadászat Hitlerre
10:00 Amerikai kincskeresők
11:00 Raktár-háborúk
12:00 Amerikai restaurálás
13:00 A Zálogcsillagok
13:30 A Zálogcsillagok
14:00 Tűzben edzett
15:00 Favágók
16:00 Amerikai kincskeresők
17:00 Hogyan teremtette meg a világ Amerikát
19:00 Tűzben edzett
20:00 A Zálogcsillagok
20:30 A Zálogcsillagok
21:00 Hegyi emberek
22:00 Kovácsműhely: Acél és tűz
22:30 Milwaukee kovács
23:00 Fuvarozók háborúja
23:30 Fuvarozók háborúja

HISTORY mai, heti tévéműsor »

National Geographic (ma)

00:00 Náci szuperágyú
01:00 Bajtársak a harcmezőn
02:00 A Zeppelinek támadása
02:48 Jeges pokol Norvégiában
03:36 Amerika legkeményebb börtönei II: Halálra szánva
04:24 Nők fegyőrruhában
05:12 Gyáróriások
06:00 Légikatasztrófák
07:00 Szenzációs szerelők
08:00 Futár a világvégére
09:00 Pedig jó ötletnek tűnt
09:30 Pedig jó ötletnek tűnt
10:00 Jeges pokol Norvégiában
11:00 Gyáróriások
12:00 Szenzációs szerelők
13:00 A nácik bizarr háborúja
14:00 Hitler utolsó éve
15:00 Pedig jó ötletnek tűnt
15:30 Pedig jó ötletnek tűnt
16:00 Gyáróriások
17:00 Légikatasztrófák
18:00 Légikatasztrófák
19:00 Géniusz
20:00 Pedig jó ötletnek tűnt
20:30 Pedig jó ötletnek tűnt
21:00 1914-18: a mészárlás négy éve
22:00 1914-18: a mészárlás négy éve
23:00 Hitler utolsó éve

National Geographic mai, heti tévéműsor »

Spektrum (ma)

00:10 Nácivadászok
01:15 Hajtóvadászat
02:15 Az emberiség története
03:05 Oliver Stone - Amerika elhallgatott történelme
04:05 Milliókat érő ötletek
04:45 Helló, Fujairah!
05:00 A jövő műemlékei
05:30 A jövő műemlékei
06:00 Motorshow
06:30 Műhely művek
07:00 SportVerda
08:05 Privát rocktörténet
09:15 Négy évszak a Hortobágyon
09:35 New York City Food - Régi ízek az Újvilágban
10:05 Brutális biológia
11:00 50 kaland amivel sírba viszed anyádat
12:00 Észak-Amerika kialakulása
13:05 Milliókat érő ötletek
13:55 Hogyan készült?
14:10 Kukapolisz
15:05 Az időjárás toplistái
16:00 Az időjárás toplistái
16:55 Hogy kerül az asztalunkra?
17:55 Mítoszvadászok
19:00 Cápa - a felszín alatt
20:00 Észak-Amerika kialakulása
21:00 Exodus: Utunk Európába
22:00 Az emberiség története
23:00 Oliver Stone - Amerika elhallgatott történelme
23:00 Oliver Stone - Amerika elhallgatott történelme

Spektrum mai, heti tévéműsor »

TV paprika (ma)

00:00 Nemesi lakomák
01:00 Yorkshire ízei
02:00 Anthony Bourdain - Nem séfnek való vidék
02:44 Justine hétköznapi finomságai
03:09 Alma Obregon desszertjei
03:35 Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
04:00 Könnyed fogások, gyorsan
04:30 Európa késsel-villával
04:55 Mimi francia desszertjei
05:25 Bede Róbert mesterfogásai
05:40 A világ ikonikus ételei
06:00 Schuhbeck bajor főzőiskolája
06:30 Receptdaráló Extra
07:00 Teleshop
08:00 Sztárséf
08:30 Receptdaráló Desszert Angélával
08:45 Receptdaráló Desszert Angélával
09:00 A boldogság receptjei Marketával és Honzával
09:15 A boldogság receptjei Marketával és Honzával
09:30 Baromfi újratöltve
10:00 Sweet boy
10:30 Itália ízei Antonio Passarellivel
11:00 Alma Obregon desszertjei
11:30 Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
12:00 Könnyed fogások, gyorsan
12:30 Európa késsel-villával
13:00 Patisserie with Michel Roux Jr
14:00 Justine hétköznapi finomságai
14:30 Schuhbeck bajor főzőiskolája
15:00 Mimi francia desszertjei
15:30 Martha Stewart főzőiskolája
16:00 Csokimennyország
16:30 Alma Obregon desszertjei
17:00 Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
17:30 Receptdaráló
17:45 Receptdaráló
18:00 Patisserie with Michel Roux Jr
19:00 Gizzi Erskine és a koreai konyha
19:30 Shane Delia - Mór fűszertúra
20:00 Nemesi lakomák
21:00 Martha Stewart főzőiskolája
21:30 Csokimennyország
22:00 Könnyed fogások, gyorsan
22:30 Európa késsel-villával
23:00 Gizzi Erskine és a koreai konyha
23:30 Shane Delia - Mór fűszertúra

TV paprika mai, heti tévéműsor »

Viasat Explore (ma)

05:05 Jeges vizek cowboyai
06:15 Talajkutatók
07:00 Jádeláz
07:20 Úszó otthonom
07:45 A gerendák királyai
08:30 A Jaguar titkai: az autó, amire nem elég a pénz
09:20 Pontyviadal
09:45 Pontyviadal
10:10 Nagy, rossz fa
10:55 Nagy, rossz fa
11:40 Klondike Trappers
12:25 Klondike Trappers
13:10 SAS: aki mer, az nyer
14:00 Jeges vizek cowboyai
14:45 Jádeláz
15:10 Jádeláz
15:35 Klondike Trappers
16:15 Pontyviadal
16:40 Pontyviadal
17:05 Szuperverdák születése
18:00 Megaárverések
18:20 Úszó otthonom
18:40 Vadregényes építmények
19:25 SAS: aki mer, az nyer
20:15 Hetvenkét veszélyes lakóhely
21:00 Megaárverések
21:25 Megaárverések
21:45 A hulladék királyai
22:40 A gerendák királyai
23:25 Úszó otthonom
23:55 Műsorszünet
23:55 Műsorszünet

Viasat Explore mai, heti tévéműsor »

Viasat History (ma)

00:45 Száműzetés
01:40 Múzeumi rejtélyek
02:25 Őrült találmányok
02:55 Középkori halottak
03:45 A történelem legnagyobb csalásai
04:35 Nagy brit várak titkai
05:25 A világot megváltoztató időjárás
06:00 Gyilkos gépek
06:55 Őrült találmányok
07:25 A civilizáció felemelkedése
08:25 Múzeumi rejtélyek
09:15 Összeesküvés
10:05 Róma - az első szuperhatalom
10:55 Róma - az első szuperhatalom
11:45 Róma - az első szuperhatalom
12:30 Száműzetés
13:25 Múzeumi rejtélyek
14:15 Tiltott történelem
15:05 Őrült találmányok
15:35 A fegyvervadász
16:25 Múzeumi rejtélyek
17:10 Hat feleség titkai
18:20 Nagy brit várak titkai
19:10 Tiltott történelem
20:00 37 nap: út az első világháborúig
21:00 Harcos asszonyok
21:50 Orgyilkosok a múltból
22:35 A második világháború: Egy birodalom ára
23:30 Mítoszvadászok
23:30 Mítoszvadászok

Viasat History mai, heti tévéműsor »

AXN (ma)

00:00 Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot?
01:00 Gyilkos elmék
02:00 Elfeledve
02:45 Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot?
07:05 AXN Insider - Crossing Lines - Határtalanul
07:30 NCIS: New Orleans
08:30 Skorpió - Agymenők akcióban
09:25 Teen Wolf - Farkasbőrben
10:20 Észlelés
11:20 Lángoló Chicago
12:20 Magánügyek
13:20 Skorpió - Agymenők akcióban
14:15 NCIS: New Orleans
15:15 Teen Wolf - Farkasbőrben
16:10 Magánügyek
17:10 Észlelés
18:10 Lángoló Chicago
19:10 NCIS: New Orleans
20:05 Skorpió - Agymenők akcióban
21:00 Gyilkos elmék
22:00 Gyilkos elmék
22:55 NCIS: Los Angeles
23:55 Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot?
23:55 Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot?

AXN mai, heti tévéműsor »

AXN Black (ma)

00:25 Míg a halál el nem választ
00:55 Nevelésből elégséges
01:25 Nevelésből elégséges
01:55 Az uralkodónő
02:35 Született detektívek
03:20 Szex és New York
04:00 Teleshop
06:00 Teleshop
07:10 A bosszú
09:10 Aranypart
09:40 Aranypart
10:20 Ingatlancápák
11:20 Vérmes négyes
11:50 Vérmes négyes
12:20 Míg a halál el nem választ
12:50 Míg a halál el nem választ
13:20 Nevelésből elégséges
13:50 Nevelésből elégséges
14:20 Ingatlancápák
15:20 Mesterszakács
15:55 Mesterszakács
16:30 A bosszú
18:30 Stíluspárbaj Lakatos Márkkal
19:00 Aranypart
19:30 Aranypart
20:00 Szex és New York
20:30 Szex és New York
21:05 Az uralkodónő
22:00 Született detektívek
22:55 Aranypart
23:25 Aranypart
23:55 Míg a halál el nem választ
23:55 Míg a halál el nem választ

AXN Black mai, heti tévéműsor »

AXN White (ma)

01:25 Hannibal
02:15 Hannibal
03:00 Smallville
04:00 Teleshop
05:00 Teleshop
06:00 Nyugi, Charlie!
06:30 Nyugi, Charlie!
07:00 Chuck
07:55 Androméda
08:55 Androméda
09:55 Chuck
10:50 Chuck
11:50 Smallville
12:50 Smallville
13:50 Nyugi, Charlie!
14:20 Nyugi, Charlie!
14:50 Nyugi, Charlie!
15:20 Nyugi, Charlie!
15:50 A szólista
18:00 Anna és a király
21:00 Elysium - Zárt világ
23:20 A hamisító
23:20 A hamisító

AXN White mai, heti tévéműsor »

Cinemax (ma)

01:25 Gonoszság
03:05 Charlotte dala
04:35 Egy füst alatt - Beindulva
06:00 Vihar délen
08:25 Egy tisztességes ember
10:20 Brilliánsember!
10:40 Problemszki Szálloda
12:35 Papírsárkányok
14:45 Lopós após
16:20 Egy tisztességes ember
18:10 Eadweard
20:00 54
21:35 Gattaca
23:20 31
23:20 31

Cinemax mai, heti tévéműsor »

Film Café (ma)

00:30 Humans
01:25 A hírnök
02:55 Rollerball - Könyörtelen játék
04:30 A Falka
05:15 A Falka
06:00 Teleshop
08:00 A Falka
08:55 A Falka
09:50 A férjfogó
11:40 Az Olsen banda nyakig zűrben
13:15 A menedék 3
15:25 Merénylet a suligóré ellen
17:15 Ízlésficam
19:15 Az ifjú fáraó
21:00 A mágus
23:05 A hírnök
23:05 A hírnök

Film Café mai, heti tévéműsor »

Film Mánia (ma)

00:45 A háború kísértetei
02:20 Privátfilmek újratöltve
02:35 Privátfilmek újratöltve
02:50 Privátfilmek újratöltve
03:05 Privátfilmek újratöltve
03:20 Privátfilmek újratöltve
03:35 Privátfilmek újratöltve
03:50 Privátfilmek újratöltve
04:05 Privátfilmek újratöltve
04:20 Privátfilmek újratöltve
04:35 Privátfilmek újratöltve
04:50 Privátfilmek újratöltve
05:05 Privátfilmek újratöltve
05:20 Privátfilmek újratöltve
05:35 Privátfilmek újratöltve
06:00 Privátfilmek újratöltve
06:20 Privátfilmek újratöltve
06:40 Privátfilmek újratöltve
07:00 Privátfilmek újratöltve
07:20 Privátfilmek újratöltve
07:40 Privátfilmek újratöltve
08:00 Teleshop
10:00 Privátfilmek újratöltve
10:20 Privátfilmek újratöltve
10:40 Privátfilmek újratöltve
11:00 Privátfilmek újratöltve
11:20 Privátfilmek újratöltve
11:40 Privátfilmek újratöltve
12:00 Privátfilmek újratöltve
12:20 Privátfilmek újratöltve
12:40 Privátfilmek újratöltve
13:05 Segítség, összement a tanárom!
15:00 Nyomul a nyolcadik dimenzió
17:00 A rádió aranykora
18:40 És most valami egészen más
20:30 Labdarúgás
22:45 Stanley és Iris
22:45 Stanley és Iris

Film Mánia mai, heti tévéműsor »

film+ (ma)

01:10 Halloween 2.
03:10 A golyó
04:35 Kincsvadászok társasága
06:00 Televíziós vásárlás
09:10 Will
11:10 Latin macsó visszavág
12:50 Winnetou - Az Ezüst-tó kincse
14:40 Mulan
17:00 Lángoló jég
19:00 Erőnek erejével
21:00 The Expendables 2 - A feláldozhatók 2
23:00 A bombák földjén
23:00 A bombák földjén

film+ mai, heti tévéműsor »

HBO (ma)

01:10 Terápia
01:40 Anthropoid
03:40 Hepiendek
06:00 Nagyfiúk
07:45 A film világa a Magnum-fotóügynökség képein
08:50 Láttam a fényt
10:55 Jégkorszak 3. - A dínók hajnala
12:30 Zwischen Himmel und Hölle
14:05 Kalandozók klubja
15:45 Milliárdok nyomában
16:40 Milliárdok nyomában
17:45 A kertbérlő
19:30 Terápia
20:00 Terápia
20:30 A szépség és a szörnyeteg
22:40 Babilon Berlin
23:25 Babilon Berlin
23:25 Babilon Berlin

HBO mai, heti tévéműsor »

HBO 2 (ma)

00:40 Sikersorozat
01:15 John Oliver-show az elmúlt hét híreiről
01:50 Graves
02:20 Fekete pillangó
03:55 Star Trek: Mindenen túl
07:30 Shaun, a bárány
08:00 AZ ember, aki ismerte a végtelent
09:45 Charlie angyalai
11:25 Szeretteink körében
12:55 Atlasz megremegett: 1.
14:30 Atlasz megremegett 2.: A csapás
16:20 O.J. - Egy amerikai hős
18:00 Derült égből fasírt
19:30 Zöld darázs
21:30 A párterápia
23:00 Berlini küldetés
23:55 Félig üres
23:55 Félig üres

HBO 2 mai, heti tévéműsor »

Sorozat+ (ma)

00:40 Gyilkos elmék
01:35 CSI: A helyszínelők
02:30 CSI: Miami helyszínelők
03:25 Kisvárosi gyilkosságok (A Midsomer gyilkosságok)
05:45 Televíziós vásárlás
06:00 Lucia - A sors üldözöttje
06:55 A bosszú asszonya
07:45 Televíziós vásárlás
10:50 Maigret
11:55 Kisvárosi gyilkosságok (A Midsomer gyilkosságok)
13:55 Columbo
15:50 A farm, ahol élünk
16:50 A farm, ahol élünk
17:50 Szulejmán
18:55 Szulejmán
20:00 CSI: A helyszínelők
20:55 CSI: A helyszínelők
21:55 Columbo
23:45 Gyilkos elmék
23:45 Gyilkos elmék

Sorozat+ mai, heti tévéműsor »

MTV (ma)

00:00 Geordie Shore
01:00 Geordie Shore
02:00 Only Hits
04:00 Only Hits
06:00 Only Hits
07:00 Made
08:00 Várandós tinik
09:00 MTV PUMP IT UP
10:00 MTV GIRLPOWER
10:30 MTV 100% MUSIC
12:30 MTV GIRLPOWER
13:00 MTV TOP 10 HIP-HOP
14:00 MTV ONLINE CHART
15:00 MTV PUMP IT UP
17:00 MTV TOP 10 FASHION
18:00 MTV HOT&FRESH
18:30 MTV LOCAL HEROES
19:00 MTV Hits
21:00 Kamureg
22:00 Röhej
22:30 Röhej
23:00 Geordie Shore

MTV mai, heti tévéműsor »

Muzsika TV (ma)

00:00 Lakodalmas
01:00 Kívánságpercek
02:00 Egy óra...
03:00 Nem élhetek muzsikaszó nélkül
04:00 Klipfesztivál
05:00 Klipválogatás
06:00 Magyar Lovas Színház
06:30 Retro Disco
07:00 Hungarian Pop Top
08:00 Televíziós vásárlás
11:00 Klipválogatás
11:30 Nem élhetek muzsikaszó nélkül
12:30 Dallamokon át
13:30 Retro Disco
14:00 Felvidéki Mulatós Show
14:30 Kívánságpercek
15:30 Hungarian Pop Top
16:30 Klipválogatás
17:00 Dallamokon át
18:00 Klipválogatás
19:00 Zenés randevú Balázs Palival
20:00 Zenés barátságok
21:00 Lakodalmas
22:00 Dallamokon át
23:00 Klipválogatás

Muzsika TV mai, heti tévéműsor »

VIVA (ma)

02:30 Nincs információ
14:30 Nincs információ

VIVA mai, heti tévéműsor »

Boomerang (ma)

00:00 Uhu és pajtásai
00:07 Uhu és pajtásai
00:15 Dzsungelbanda - Mentés indul!
00:25 Dzsungelbanda - Mentés indul!
00:35 Lazy Town
01:00 Lazy Town
01:25 A Garfield-show
01:36 A Garfield-show
01:50 A Garfield-show
02:01 A Garfield-show
02:15 Uhu és pajtásai
02:21 Uhu és pajtásai
02:28 Uhu és pajtásai
02:35 Dzsungelbanda - Mentés indul!
02:45 Dzsungelbanda - Mentés indul!
02:55 Lazy Town
03:20 Lazy Town
03:45 A Garfield-show
03:56 A Garfield-show
04:10 A Garfield-show
04:21 A Garfield-show
04:35 Uhu és pajtásai
04:41 Uhu és pajtásai
04:50 Dzsungelbanda - Mentés indul!
05:00 Dzsungelbanda - Mentés indul!
05:10 Lazy Town
05:35 Lazy Town
06:00 A Tom és Jerry-show
06:06 A Tom és Jerry-show
06:13 A Tom és Jerry-show
06:25 Wacky Races
06:35 Grizzy and the Lemmings
06:40 Grizzy and the Lemmings
06:55 Derült égből fasírt
07:05 Derült égből fasírt
07:25 Mr. Bean
07:35 Mr. Bean
07:50 Miss Moon
08:01 Miss Moon
08:20 Dorothy Óz földjén
08:31 Dorothy Óz földjén
08:45 Kókusz Kokó, a kis sárkány
08:56 Kókusz Kokó, a kis sárkány
09:15 A Happó család
09:20 Bébi bolondos dallamok
09:29 Bébi bolondos dallamok
09:45 Bébi bolondos dallamok
09:54 Bébi bolondos dallamok
10:10 Rózsaszín párduc és barátai
10:16 Rózsaszín párduc és barátai
10:23 Rózsaszín párduc és barátai
10:40 Scooby-Doo, merre vagy?
11:05 Scooby-Doo, merre vagy?
11:30 Tom és Jerry
11:36 Tom és Jerry
11:43 Tom és Jerry
11:55 Tom és Jerry
12:02 Tom és Jerry
12:07 Tom és Jerry
12:25 Be Cool, Scooby-Doo!
12:50 Oddbods
12:58 Oddbods
13:05 Kókusz Kokó, a kis sárkány
13:17 Kókusz Kokó, a kis sárkány
13:30 A Happó család
13:35 Grizzy and the Lemmings
13:45 Grizzy and the Lemmings
13:51 Grizzy and the Lemmings
14:05 Grizzy and the Lemmings
14:11 Grizzy and the Lemmings
14:18 Grizzy and the Lemmings
14:24 Grizzy and the Lemmings
14:35 Az ifjú Robin Hood kalandjai
14:46 Az ifjú Robin Hood kalandjai
15:05 Én és a lovagom
15:15 Én és a lovagom
15:30 Mr. Bean
15:39 Mr. Bean
15:55 Miss Moon
16:06 Miss Moon
16:25 Wacky Races
16:35 Wacky Races
16:55 Nyuszipoly
17:05 Nyuszipoly
17:20 Be Cool, Scooby-Doo!
17:50 A Tom és Jerry-show
17:56 A Tom és Jerry-show
18:02 A Tom és Jerry-show
18:15 A Tom és Jerry-show
18:21 A Tom és Jerry-show
18:28 A Tom és Jerry-show
18:45 Én és a lovagom
18:55 Én és a lovagom
19:10 Derült égből fasírt
19:20 Derült égből fasírt
19:35 Dorothy Óz földjén
19:46 Dorothy Óz földjén
20:00 Tapsi: A Bolondos dallamok alkotóitól
20:05 Tapsi: A Bolondos dallamok alkotóitól
20:20 A Tom és Jerry-show
20:25 A Tom és Jerry-show
20:31 A Tom és Jerry-show
20:45 Nyuszipoly
20:55 Nyuszipoly
21:10 Mizújs, Scooby-Doo?
21:35 Mizújs, Scooby-Doo?
22:00 A Garfield-show
22:11 A Garfield-show
22:30 A Garfield-show
22:41 A Garfield-show
23:00 Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki
23:30 Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki

Boomerang mai, heti tévéműsor »

Cartoon Network / TCM (ma)

00:05 Robotboy
00:25 Chop Socky Chooks
00:45 Chop Socky Chooks
01:05 Angelo rulez
01:15 Angelo rulez
01:30 Angelo rulez
01:40 Angelo rulez
01:50 Saolin krónikák
02:15 Saolin krónikák
02:40 LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei
03:00 LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei
03:25 Robotboy
03:45 Robotboy
04:10 Chop Socky Chooks
04:30 Chop Socky Chooks
04:55 Gumball csodálatos világa
05:05 Gumball csodálatos világa
05:15 Gumball csodálatos világa
05:25 Gumball csodálatos világa
05:35 Gumball csodálatos világa
05:46 Gumball csodálatos világa
05:55 A Happó család
06:00 Bűvös varázskardok
06:11 Bűvös varázskardok
06:30 OK K.O.! Legyünk hősök!
06:40 OK K.O.! Legyünk hősök!
06:55 Tini titánok, harcra fel!
07:04 Tini titánok, harcra fel!
07:20 Ben 10
07:31 Ben 10
07:50 Pindúr pandúrok
08:01 Pindúr pandúrok
08:20 Derült égből fasírt
08:30 Derült égből fasírt
08:50 Gumball csodálatos világa
09:00 Gumball csodálatos világa
09:15 Medvetesók
09:25 Medvetesók
09:45 Clarence
09:56 Clarence
10:15 Kalandra fel!
10:25 Kalandra fel!
10:40 Hiro, a cseregyerek
10:59 Hiro, a cseregyerek
11:30 Zöldfülűek bevetésen
11:40 Zöldfülűek bevetésen
11:50 Zöldfülűek bevetésen
12:00 Zöldfülűek bevetésen
12:20 A Happó család
12:25 Gumball csodálatos világa
12:35 Gumball csodálatos világa
12:55 Gumball csodálatos világa
13:06 Gumball csodálatos világa
13:25 Bűvös varázskardok
13:36 Bűvös varázskardok
13:50 Ben 10
14:01 Ben 10
14:20 Tini titánok, harcra fel!
14:29 Tini titánok, harcra fel!
14:50 Tini titánok, harcra fel!
15:00 Tini titánok, harcra fel!
15:15 Pindúr pandúrok
15:26 Pindúr pandúrok
15:40 Medvetesók
15:50 Medvetesók
16:10 OK K.O.! Legyünk hősök!
16:20 OK K.O.! Legyünk hősök!
16:40 Bűvös varázskardok
16:51 Bűvös varázskardok
17:10 Gumball csodálatos világa
17:20 Gumball csodálatos világa
17:40 Derült égből fasírt
17:50 Derült égből fasírt
18:10 Ben 10
18:21 Ben 10
18:40 Clarence
18:51 Clarence
19:05 Tini titánok, harcra fel!
19:14 Tini titánok, harcra fel!
19:30 Tini titánok, harcra fel!
19:40 Tini titánok, harcra fel!
20:00 Kalandra fel!
20:10 Kalandra fel!
20:20 Kalandra fel!
20:30 Kalandra fel!
20:40 Kalandra fel!
21:00 Steven Universe
21:11 Steven Universe
21:25 Angelo rulez
21:35 Angelo rulez
21:55 Saolin krónikák
22:20 Saolin krónikák
22:50 LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei
23:15 LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei
23:40 Robotboy
23:40 Robotboy

Cartoon Network / TCM mai, heti tévéműsor »

Disney Channel (ma)

00:00 Violetta
00:50 Star Darlings: Csillagocskák
00:55 Evermoor titkai
01:20 Binny és a szellem
01:50 Binny és a szellem
02:20 Sabrina, a tiniboszorkány
02:45 Sabrina, a tiniboszorkány
03:10 Evermoor titkai
03:35 Evermoor titkai
04:00 Sabrina, a tiniboszorkány
04:25 Sabrina, a tiniboszorkány
04:50 Hamis cica
05:15 Hamis cica
05:40 Boyster, az osztrigafiú
05:55 Napnyuszik
06:00 Boyster, az osztrigafiú
06:30 Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
07:00 Aranyhaj: A sorozat
07:25 Hotel Transzilvánia: A sorozat
07:55 11
08:25 Mickey egér
08:30 Szófia hercegnő
09:00 Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve
09:30 Zhu Zhu
10:00 Elena - Avalor hercegnője
10:30 Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
11:00 Pizsihősök
11:30 Hank Zipzer
12:00 The Lodge
12:30 Evermoor titkai
13:00 Mickey egér
13:05 Csillag kontra Gonosz Erők
13:30 Soy Luna
14:30 Kikiwaka tábor
15:00 A zűr közepén
15:30 Bizaardvark
16:00 Alex és bandája
16:30 Elena - Avalor hercegnője
17:00 Aranyhaj: A sorozat
17:30 Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
18:00 11
18:30 Hotel Transzilvánia: A sorozat
19:00 Soy Luna
20:00 Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve
20:30 Aranyhaj: A sorozat
21:00 Hotel Transzilvánia: A sorozat
21:30 Soy Luna
22:30 Evermoor titkai
22:55 Mickey egér
23:00 Boyster, az osztrigafiú
23:30 Boyster, az osztrigafiú

Disney Channel mai, heti tévéműsor »

Megamax (ma)

00:00 Maggie és Bianca - Divatból jeles
00:30 Oscar oázisa
00:40 Oscar oázisa
00:50 Oscar oázisa
01:00 Zip Zip
01:15 Zip Zip
01:30 Zip Zip
01:45 Zip Zip
02:00 Maggie és Bianca - Divatból jeles
02:30 Oscar oázisa
02:40 Oscar oázisa
02:50 Oscar oázisa
03:00 Zip Zip
03:15 Zip Zip
03:30 Zip Zip
03:45 Zip Zip
04:00 Maggie és Bianca - Divatból jeles
04:30 Oscar oázisa
04:40 Oscar oázisa
04:50 Oscar oázisa
05:00 Zip Zip
05:15 Zip Zip
05:30 Zip Zip
05:45 Zip Zip
06:00 Stréberek és Rémek
06:12 Stréberek és Rémek
06:25 Mormota mesterek
06:37 Mormota mesterek
06:50 Oscar oázisa
07:00 Chuck megoldja
07:25 Gatyás bagázs
07:50 Oscar oázisa
08:00 Táncakadémia
08:25 Maggie és Bianca - Divatból jeles
08:50 The Wannabes
09:15 Aktuális csízió
09:40 A Degrassi gimi
10:05 The Avatars
10:30 Ghost Rockers
10:45 Chima legendái
11:10 Lego Hero Factory
11:35 Super 4
11:47 Super 4
12:00 Veszélyeztetett fajok
12:12 Veszélyeztetett fajok
12:25 Mormota mesterek
12:37 Mormota mesterek
12:50 Oscar oázisa
13:00 Chuck megoldja
13:25 Gatyás bagázs
13:50 Oscar oázisa
14:00 Bernard
14:30 Slugterra
14:55 Max Steel
15:20 Hekker Zek
15:45 Zip Zip
15:57 Zip Zip
16:10 Matt Hatter krónikák
16:35 Simon's Cat
17:00 Veszélyeztetett fajok
17:12 Veszélyeztetett fajok
17:25 Mormota mesterek
17:37 Mormota mesterek
17:50 Oscar oázisa
18:00 Chuck megoldja
18:25 Gatyás bagázs
18:50 Oscar oázisa
19:00 Elefánt hercegnő
19:30 Maggie és Bianca - Divatból jeles
19:55 Táncakadémia
20:20 A Degrassi gimi
20:45 The Avatars
21:10 Ghost Rockers
21:25 The Wannabes
21:50 Aktuális csízió
22:15 A Stanley család
22:40 Veszélyeztetett fajok
22:52 Veszélyeztetett fajok
23:05 Chima legendái
23:30 Lego Hero Factory

Megamax mai, heti tévéműsor »

Minimax (ma)

06:00 Bob, a mester
06:15 Sam, a tűzoltó
06:30 Éljen Julien Király!
07:00 Csizmás, a kandúr kalandjai
07:30 Dínószakik
08:00 Barbie mesés Karácsonya
09:20 Masha és a medve
09:30 Kicsi gesztenye klub
09:45 Kicsi gesztenye klub
10:00 Bob, a mester
10:15 Sam, a tűzoltó
10:30 Masha és a medve
10:40 Masha és a medve
10:50 Masha és a medve
11:00 Éljen Julien Király!
11:30 Csizmás, a kandúr kalandjai
12:00 Dínószakik
12:30 Léna farmja
13:00 Bibi és Tina
13:30 Mia és én
14:00 Mia és én
14:30 Wendy
15:00 Lego Friends
15:30 Lego Friends
16:00 Masha és a medve
16:15 Masha és a medve
16:30 Barbie: Dolphin Magic
17:40 Masha és a medve
17:50 Masha és a medve
18:00 Éljen Julien Király!
18:30 Csizmás, a kandúr kalandjai
19:00 Dínószakik
19:30 A bajkeverő majom

Minimax mai, heti tévéműsor »

Nickelodeon (ma)

00:05 A Thunderman család
00:30 A Thunderman család
00:50 Tini nindzsa teknőcök
01:10 Tini nindzsa teknőcök
01:35 SpongyaBob Kockanadrág
01:55 SpongyaBob Kockanadrág
02:20 Tündéri keresztszülők
02:40 Tündéri keresztszülők
03:00 Veszélyes Henry
03:25 Veszélyes Henry
03:45 A Thunderman család
04:10 A Thunderman család
04:30 A legboszibb boszi
04:50 Csőrös Harvey
05:00 Dóra, a felfedező
05:20 Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek
05:45 Nella, a hercegnő lovag
05:55 Mancs Őrjárat
06:10 Mancs Őrjárat
06:20 Láng és a szuperverdák
06:50 ALVINNN!!! és a mókusok
07:00 ALVINNN!!! és a mókusok
07:15 SpongyaBob Kockanadrág
07:40 SpongyaBob Kockanadrág
08:05 SpongyaBob Kockanadrág
08:35 Bunsen, a bestia
08:55 Tini nindzsa teknőcök
09:20 Tini nindzsa teknőcök
09:50 Tündéri keresztszülők
10:15 Tündéri keresztszülők
10:45 SpongyaBob Kockanadrág
11:10 SpongyaBob Kockanadrág
11:30 SpongyaBob Kockanadrág
11:55 A Thunderman család
12:20 A Thunderman család
12:45 Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
13:15 Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
13:40 Rázós játszma
14:00 Rázós játszma
14:20 BOSZI Akadémia
14:45 SpongyaBob Kockanadrág
15:10 SpongyaBob Kockanadrág
15:25 Bunsen, a bestia
15:55 Tündéri keresztszülők
16:20 Veszélyes Henry
16:45 A Thunderman család
17:15 Rázós játszma
17:40 SpongyaBob Kockanadrág
18:10 ALVINNN!!! és a mókusok
18:20 ALVINNN!!! és a mókusok
18:35 Csőrös Harvey
19:00 Csőrös Harvey
19:10 Tündéri keresztszülők
19:25 Tündéri keresztszülők
19:50 Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
20:20 BOSZI Akadémia
20:45 SpongyaBob Kockanadrág
21:10 SpongyaBob Kockanadrág
21:35 Tini nindzsa teknőcök
22:00 Tini nindzsa teknőcök
22:25 Tündéri keresztszülők
22:50 Tündéri keresztszülők
23:15 Veszélyes Henry
23:45 Veszélyes Henry
23:45 Veszélyes Henry

Nickelodeon mai, heti tévéműsor »