belépés
» Regisztráció » Elfelejtett jelszó
» TV műsor kereső: keresés

Mai részletes TV műsorújság:

TV csatornák kiválasztása
(regisztrált felhasználóink beállításait elmentjük!):
Vissza a csatornákhoz

Ugrás a csatornához:

Comedy Central (ma)

00:00 Rick és Morty
00:00 Rick és Morty
00:30 Már megint Malcolm
00:30 Már megint Malcolm
01:00 Már megint Malcolm
01:00 Már megint Malcolm
01:30 Felhőtlen Philadelphia
01:30 Felhőtlen Philadelphia
02:00 Felhőtlen Philadelphia
02:00 Felhőtlen Philadelphia
04:30 Modellek közt
05:00 Modellek közt
05:30 Modern Család
06:00 Már megint Malcolm
06:25 Már megint Malcolm
06:55 Egy kapcsolat szabályai
07:25 Egy kapcsolat szabályai
07:55 Agymenők
08:25 Agymenők
08:55 Agymenők
09:25 Agymenők
09:50 Agymenők
10:20 Egy kapcsolat szabályai
10:50 Egy kapcsolat szabályai
11:20 Modern Család
11:50 Modern Család
12:20 A Goldberg család
12:50 A Goldberg család
13:20 Amerika Huangjai
13:50 Amerika Huangjai
14:20 Agymenők
14:50 Agymenők
15:15 Agymenők
15:40 Agymenők
16:05 Agymenők
16:35 A Goldberg család
17:05 A Goldberg család
17:35 Modern Család
18:05 Modern Család
18:35 Modern Család
19:00 Modern Család
19:25 Agymenők
19:55 Agymenők
20:20 Agymenők
20:50 Agymenők
21:10 Agymenők
21:35 Agymenők
22:00 Family Guy
22:30 Family Guy
23:00 Brickleberry
23:30 South Park

Comedy Central mai, heti tévéműsor »

Cool (ma)

00:00 Döglött akták
00:00 Döglött akták
01:00 Újra együtt
01:00 Újra együtt
03:00 Nyomtalanul
03:00 Nyomtalanul
04:00 Döglött akták
05:00 Gyilkos ügyek
06:00 A mentalista
07:00 A mentalista
08:00 Monk - A flúgos nyomozó
09:00 Monk - A flúgos nyomozó
10:00 Cobra 11
11:00 Medicopter 117 - A légimentők
12:00 Medicopter 117 - A légimentők
13:00 Cobra 11
14:00 Cobra 11
15:00 Cobra 11
16:00 Gyilkos ügyek
17:00 Monk - A flúgos nyomozó
18:00 Monk - A flúgos nyomozó
19:00 Doktor Murphy
20:00 Dr. Csont
21:00 Dr. Csont
22:00 Gyilkos elmék
23:00 Nyomtalanul

Cool mai, heti tévéműsor »

DUNA Televízió (ma)

00:10 Hogy volt?!
00:10 Hogy volt?!
01:10 Új idők, új dalai
01:10 Új idők, új dalai
01:40 Rúzs és selyem
01:40 Rúzs és selyem
02:05 OJD - Irodalom és könyv 26 percben
02:05 OJD - Irodalom és könyv 26 percben
02:35 Mesterember
02:35 Mesterember
03:05 Magyar Krónika
03:05 Magyar Krónika
03:35 Unió28
03:35 Unió28
04:00 Summa
04:20 Himnusz
04:25 Család-barát
05:55 Hajnali gondolatok
06:00 HÍRADÓ
06:30 Nemzeti Sporthíradó
06:45 Kenó
06:50 Srpski ekran
07:20 Unser Bildschirm
07:50 Ridikül
08:45 Sorsok útvesztője
09:35 Rex felügyelő - Elit alakulat II. évad
10:25 Család-barát
12:00 Déli harangszó
12:01 HÍRADÓ
12:35 Nemzeti Sporthíradó
12:50 Jó ebédhez szól a nóta
13:25 A világ egy terített asztal
13:55 A világ egy terített asztal
14:25 A hegyi doktor - II. évad
15:15 Végtelen szerelem - 2. évad
16:10 Rex felügyelő - Elit alakulat II. évad
17:05 Ridikül
18:00 HÍRADÓ
18:25 Nemzeti Sporthíradó
18:45 Sorsok útvesztője
19:35 A hegyi doktor - II. évad
20:30 Önök kérték
21:30 Vidám vidék - I. évad
22:30 Kenó
22:35 Velvet Divatház IV.
23:25 Magyarország, szeretlek!
23:25 Magyarország, szeretlek!

DUNA Televízió mai, heti tévéműsor »

Duna World (ma)

00:00 Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
00:00 Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
00:30 Hetedhét kaland
00:30 Hetedhét kaland
00:40 M2 matricák - Igaz vagy hamis
00:40 M2 matricák - Igaz vagy hamis
00:50 M2 matricák - Igaz vagy hamis
00:50 M2 matricák - Igaz vagy hamis
00:55 Himnusz
00:55 Himnusz
01:00 HÍRADÓ
01:00 HÍRADÓ
01:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:30 Hogy volt?!
01:30 Hogy volt?!
02:25 A kenguru
02:25 A kenguru
04:05 Ridikül
05:00 HÍRADÓ
05:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:25 M5 Híradó
05:50 Novum
06:20 Család'19
06:45 Magyar gazda
07:10 Nótacsokor
07:30 Nótacsokor
07:50 Nótacsokor
08:10 NÉMET NYELVŰ HÍREK
08:20 OROSZ NYELVŰ HÍREK
08:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
08:40 Református magazin
09:05 Evangélikus ifjúsági műsor
09:15 Református ifjúsági műsor
09:20 Görögkatolikus ifjúsági műsor - Úton-útfélen
09:40 A NAGYOK
10:10 Mesterember
10:40 Mindenki Akadémiája
11:10 ANGOL NYELVŰ HÍREK
11:25 Téli sport
12:50 V4 HÍRADÓ
13:00 HÍRADÓ
13:20 Srpski ekran
13:50 Unser Bildschirm
14:20 Család-barát
15:55 Család'19
16:20 Szerelmes földrajz
16:50 Térkép
17:20 Útravaló
17:35 Ízőrzők
18:10 Ízőrzők
18:45 Itthon vagy!
19:15 Nótacsokor
19:35 Nótacsokor
20:00 Üdítő
21:00 HÍRADÓ
21:25 V4 HÍRADÓ
21:35 Tóth János - 2. évad
22:05 Tóth János - 2. évad
22:35 Ridikül
23:30 M5 Híradó

Duna World mai, heti tévéműsor »

FEM3 (ma)

00:00 Hogyan készül?
00:00 Hogyan készül?
00:30 Hogyan készül?
00:30 Hogyan készül?
01:00 Joshi Bharat - Best Of
01:00 Joshi Bharat - Best Of
02:10 David Tutera: A Sztárszervező
02:10 David Tutera: A Sztárszervező
03:05 Menyasszörnyek
03:05 Menyasszörnyek
03:50 Mondj Igent A Ruhára: Atlanta
03:50 Mondj Igent A Ruhára: Atlanta
04:10 Mondj Igent A Ruhára: Atlanta
04:35 FEM3 Konyha - A legjavából
05:00 Hogyan készül?
05:25 A nagy házalakítás
06:15 Vízparti álomotthonok
06:45 Zombiház-alakítás
07:40 Teleshop
08:45 FEM3 Konyha - A legjavából
09:20 Joshi, a legjobb barát
09:55 FEM3 Café
11:35 Babavilág
11:40 Esküvő első látásra
12:55 Házasság és Balítélet: Tiltott esküvők
14:10 Mondj Igent A Ruhára: Atlanta
14:40 Mondj Igent A Ruhára: Atlanta
15:10 Shopping Királynők
16:15 Shopping Királynők
17:20 Álomesküvők
18:20 Mondj Igent A Ruhára: Atlanta
18:50 Mondj Igent A Ruhára: Atlanta
19:20 Házasság és Balítélet: Tiltott esküvők
20:30 Vízparti álomotthonok
21:00 Zombiház-alakítás
22:00 A nagy házalakítás
23:00 A nagy házalakítás

FEM3 mai, heti tévéműsor »

hír TV (ma)

00:00 Híradó
00:00 Híradó
00:25 Sporthírek
00:25 Sporthírek
00:30 Címlap
00:30 Címlap
01:00 Hazahúzó
01:00 Hazahúzó
02:00 Panaszkönyv
02:00 Panaszkönyv
03:00 Magyarország élőben
03:00 Magyarország élőben
03:20 Paletta
03:20 Paletta
03:40 Televíziós vásárlási műsorablak
03:40 Televíziós vásárlási műsorablak
04:00 Garázs
04:20 Televíziós vásárlási műsorablak
05:00 Főhős
06:00 Sajtóklub
07:00 Híradó
07:30 Magyarország élőben
08:00 Hírek
08:05 Címlap
08:30 Paletta
09:00 Hírek
09:05 Sajtóklub
10:00 Híradó
10:30 Televíziós vásárlási műsorablak
11:00 Hírek
11:05 Főhős
12:00 Híradó
12:30 Munkavállalók világa
13:00 Hírek
13:05 Vetítő
14:00 Hírek
14:05 Bayer show
15:00 Híradó
15:25 Sporthíradó
15:30 Soroló
16:00 Hírek
16:05 A nyolcas
17:00 Híradó
17:25 Sporthírek
17:30 Újranyitott akták
18:00 Híradó
18:25 Sporthírek
18:30 Paletta
19:00 Híradó
19:25 Sporthírek
19:30 Magyarország élőben
20:00 Hírek
20:05 Riasztás
21:00 Hírek
21:05 Keménymag
22:00 Híradó
22:25 Sporthírek
22:30 Globál
23:00 Hírek
23:05 Magyarország élőben
23:30 Paletta

hír TV mai, heti tévéműsor »

LifeNetwork (ma)

00:05 Mini páros
00:05 Mini páros
01:05 Válogatás a Life TV új műsoraiból
01:05 Válogatás a Life TV új műsoraiból
06:00 Sminkmesterek
07:05 Nyugi! Köztünk marad...
08:10 A mosoly ereje
09:10 Kendra a csúcson
09:40 Kendra a csúcson
10:10 Szabjunk szebb arcot!
10:45 Lélekközösség Peller Mariannal
11:50 Elizabeth
12:50 A mosoly ereje
13:50 Sminkmesterek
14:55 Nyugi! Köztünk marad...
16:00 16 gyerek a családban
17:00 Kendra a csúcson
17:30 Kendra a csúcson
18:00 Főzz, tálalj, fotózz!
18:30 Spirit
19:00 Elizabeth
20:00 Dynamo - Varázslat a világ körül
21:00 48 óra kaland
21:30 A mi kis családunk
22:00 Nyugi! Köztünk marad...
23:05 Hihetetlen betegségek
23:05 Hihetetlen betegségek

LifeNetwork mai, heti tévéműsor »

m1 (ma)

00:00 Himnusz
00:00 Himnusz
00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
00:15 Ma éjszaka
00:15 Ma éjszaka
01:00 Ma éjszaka
01:00 Ma éjszaka
02:00 Ma éjszaka
02:00 Ma éjszaka
03:00 Ma éjszaka
03:00 Ma éjszaka
04:00 Ma éjszaka
05:00 ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:10 Ma éjszaka
05:55 Ma reggel
06:00 HÍRADÓ
06:30 Nemzeti Sporthíradó
06:35 Időjárás-jelentés
06:40 Ma reggel
07:00 HÍRADÓ
07:15 Időjárás-jelentés
07:17 Ma reggel
07:35 Ma reggel
08:00 HÍRADÓ
08:15 Időjárás-jelentés
08:16 Ma reggel
08:25 Ma reggel
08:55 Ma délelőtt
09:00 HÍRADÓ
09:10 Időjárás-jelentés
09:12 Ma délelőtt
09:30 HÍREK
09:35 Ma délelőtt
10:00 HÍRADÓ
10:10 Időjárás-jelentés
10:12 Ma délelőtt
10:30 HÍREK
10:35 Élő egyház
11:00 HÍRADÓ
11:10 Időjárás-jelentés
11:12 Ma délelőtt
11:30 HÍREK
11:35 Kárpát expressz
12:00 Déli harangszó
12:01 HÍRADÓ
12:35 Nemzeti Sporthíradó
12:45 Időjárás-jelentés
12:50 V4 HÍRADÓ
12:55 Ma délután
13:00 HÍRADÓ
13:10 Időjárás-jelentés
13:15 Ma délután
13:30 HÍREK
13:35 Kék bolygó
14:00 HÍRADÓ
14:10 Időjárás-jelentés
14:15 Ma délután
14:30 HÍREK
14:35 Magyar gazda
15:00 HÍRADÓ
15:10 Időjárás-jelentés
15:12 Ma délután
15:30 HÍREK
15:35 Élő egyház
16:00 HÍRADÓ
16:10 Időjárás-jelentés
16:12 Ma délután
16:30 HÍREK
16:35 Kárpát expressz
17:00 HÍRADÓ
17:10 Időjárás-jelentés
17:15 Ma délután
17:30 HÍREK
17:33 Szemtől szembe
17:50 Ma este
18:00 HÍRADÓ
18:25 Nemzeti Sporthíradó
18:35 Időjárás-jelentés
18:40 Ma este
19:00 HÍREK
19:02 Időjárás-jelentés
19:05 Család'19
19:30 HÍRADÓ
20:25 Időjárás-jelentés
20:30 Ma este
21:00 HÍRADÓ
21:20 Időjárás-jelentés
21:25 V4 HÍRADÓ
21:30 VILÁGHÍRADÓ
21:50 Ma éjjel
22:00 HÍRADÓ
22:30 Időjárás-jelentés
22:35 Ma éjjel
23:00 HÍRADÓ
23:15 Időjárás-jelentés
23:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
23:30 NÉMET NYELVŰ HÍREK
23:40 OROSZ NYELVŰ HÍREK
23:45 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
23:50 Ma éjjel

m1 mai, heti tévéműsor »

m2 (ma)

05:00 A kockásfülű nyúl II. sorozat
05:05 Dörmögőék újabb kalandjai
05:15 Frakk, a macskák réme I. sorozat
05:25 Mesék Mátyás királyról
05:30 Umizoomi csapat - III. évad
06:00 Dinótalpak
06:10 Dinótalpak
06:20 Ici-pici cicák
06:30 Alvin és a mókusok - 1. sorozat
06:40 Alvin és a mókusok - 1. sorozat
06:50 Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
06:55 Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
07:05 Láng és a szuperverdák - II. évad
07:25 Pat, a kutya
07:35 Sammy és barátai - 1. évad
07:50 Kalózka és Kapitány kalandjai
08:00 Kalózka és Kapitány kalandjai
08:10 Szófia hercegnő 2. évad
08:35 Dr. Plüssi - III. évad
09:00 Mickey egér játszótere - I. évad
09:20 Kutyapajtik
09:45 Dózerkék
09:55 Helen sulija
10:10 Helen sulija
10:20 Super Wings - A szárnyalók
10:35 Dinótalpak
10:45 Dinótalpak
11:00 A kockásfülű nyúl II. sorozat
11:05 Dörmögőék újabb kalandjai
11:15 Frakk, a macskák réme I. sorozat
11:20 Mesék Mátyás királyról
11:30 Magyar népmesék V. sorozat
11:35 Mikrobi
11:50 Kérem a következőt! I. Sorozat
12:00 Üzenet a jövőből - A Mézga család különös kalandjai
12:25 Hókusz-pókusz!
12:50 Kelj fel, Marci!
13:00 Kelj fel, Marci!
13:15 M2 matricák - Lássuk a medvét!
13:20 Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
13:25 Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
13:30 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
13:45 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
13:55 Umizoomi csapat - III. évad
14:20 Rubi Szivárványiában
14:30 Rubi Szivárványiában
14:45 RoboVonatok - 2.évad
15:00 Szuper Négyes
15:10 Szuper Négyes
15:25 Kalózka és Kapitány kalandjai
15:35 Kalózka és Kapitány kalandjai
15:45 Sammy és barátai - 1. évad
16:00 Gyerekversek
16:05 Hetedhét kaland
16:15 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
16:25 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
16:40 Láng és a szuperverdák - II. évad
17:00 Szófia hercegnő 2. évad
17:25 Dr. Plüssi - III. évad
17:50 Mickey egér játszótere - I. évad
18:10 Kutyapajtik
18:35 RoboVonatok - 2.évad
18:50 Alvin és a mókusok - 1. sorozat
19:00 Alvin és a mókusok - 1. sorozat
19:15 Dózerkék
19:25 Rubi Szivárványiában
19:40 Rubi Szivárványiában
19:50 Super Wings - A szárnyalók
20:05 M2 matricák - Igaz vagy hamis?
20:05 M2 matricák - Igaz vagy hamis?

m2 mai, heti tévéműsor »

PAX TV (ma)

00:00 Worship
00:00 Worship
09:00 Csendes percek
09:05 Joyce Meyer tanítása: Örömteli hétköznapok
09:30 Andrew Wommack előadása: Szellem, Lélek és Test
10:00 Istentisztelet a Mindenki Templomából
11:45 Nick Vujicic
13:30 Isten gondviselésében
14:00 Igazgyöngy
15:00 Család és karrier?
16:00 Társadalomformálás keresztény értékek alapján
17:00 Kukkantó
17:30 Kukkantó
18:00 Joyce Meyer tanítása: Örömteli hétköznapok
18:30 Dics-suli
19:00 Diafilmek
19:30 Megálló
19:58 Nyitott Akadémia... a lélek dolgai
21:00 Szent Ferenc és a...
21:30 Andrew Wommack előadása: Szellem, Lélek és Test
22:00 A Pásztor Válaszol - bővebben
23:00 Bírák könyve

PAX TV mai, heti tévéműsor »

RTL Klub (ma)

00:25 Csúcsformában
00:25 Csúcsformában
01:35 Autogram
01:35 Autogram
02:25 CSI: New York-i helyszínelők
02:25 CSI: New York-i helyszínelők
03:30 Anyák gyöngye
03:30 Anyák gyöngye
04:00 Carter ügynök
04:50 Top Shop
05:20 Barátok közt
06:00 Reggeli
09:05 Asztro-Show
10:10 Top Shop
11:50 Kalandozó
12:30 Fókusz
13:30 A Konyhafőnök VIP - Terítéken a sztárok!
16:00 Az én kis családom
17:10 Barátok közt
18:00 RTL Híradó Esti kiadás
18:55 Fókusz
20:05 A Konyhafőnök VIP - Terítéken a sztárok!
22:30 Barátok közt
23:20 Házon kívül
23:50 RTL Híradó - Késő esti kiadás
23:50 RTL Híradó - Késő esti kiadás

RTL Klub mai, heti tévéműsor »

RTL2 (ma)

00:45 Anyák gyöngye
00:45 Anyák gyöngye
01:15 A gyanú árnyékában
01:15 A gyanú árnyékában
02:15 CSI: Miami helyszínelők
02:15 CSI: Miami helyszínelők
03:10 CSI: Miami helyszínelők
03:10 CSI: Miami helyszínelők
04:00 Isten áldjon, Esperanza!
05:00 Isten áldjon, Esperanza!
06:00 Pimasz úr átcuccol
07:00 Kungfu Panda - A rendkívüliség legendája
07:30 Kungfu Panda - A rendkívüliség legendája
08:00 Pimasz úr átcuccol
09:00 Hagyjál főzni!
10:00 Konyhafőnök VIP - A séfek csatája
11:40 Hagyjál főzni!
12:45 Segítség, bajban vagyok!
13:45 A gyanú árnyékában
14:45 Showder Klub
15:50 Éjjel-nappal Budapest
17:00 Segítség, bajban vagyok!
18:00 A gyanú árnyékában
19:00 Éjjel-nappal Budapest
20:15 Showder Klub
21:20 Showder Klub
22:25 Éjjel-nappal Budapest
23:40 Showder Klub
23:40 Showder Klub

RTL2 mai, heti tévéműsor »

STORY4 (ma)

00:05 Sherlock és Watson
00:05 Sherlock és Watson
01:00 Murdoch rejtélyei
01:00 Murdoch rejtélyei
02:00 Escobar
02:00 Escobar
02:45 A szomszéd főztje...
02:45 A szomszéd főztje...
06:30 Gyilkos sorok
07:30 Gyilkos sorok
08:30 MacGyver: Az utolsó ítélet
09:40 A Midsomer gyilkosságok
11:45 MacGyver: Az utolsó ítélet
12:50 Bűbájos boszorkák
13:50 Született feleségek
14:50 Született feleségek
15:55 A Grace klinika
16:55 Bűbájos boszorkák
17:55 Született feleségek
19:00 Született feleségek
20:00 Sherlock és Watson
21:00 Murdoch rejtélyei
22:00 A Grace klinika
23:00 Harry Bosch - A nyomozó

STORY4 mai, heti tévéműsor »

STORY5 (ma)

00:00 Királynő egy hétre
00:00 Királynő egy hétre
00:45 Extrém tortacsodák
00:45 Extrém tortacsodák
01:15 Extrém tortacsodák
01:15 Extrém tortacsodák
01:45 A szomszéd főztje...
01:45 A szomszéd főztje...
05:05 Lakosztály
05:30 Felújít-lak
06:30 Parányi varázslat
07:30 Kisvárosi doktor
08:35 Álomhotel
10:35 Televíziós vásárlási műsorablak
11:50 Amy-nek ítélve
12:50 Hetedik mennyország
13:50 Klinika - Új generáció
14:50 Katie Fforde - Harriet álma
16:50 A hosszú út hazáig
17:55 Amy-nek ítélve
18:55 Hetedik mennyország
19:55 Kisvárosi doktor
21:00 Álom és szerelem: Katie Fforde - Az ördögbe Daviddel
22:55 A hosszú út hazáig

STORY5 mai, heti tévéműsor »

Super TV2 (ma)

00:20 Őrangyalok
00:20 Őrangyalok
02:25 Veled is megtörténhet!
02:25 Veled is megtörténhet!
03:25 Csapdába csalva
03:25 Csapdába csalva
04:00 Csapdába csalva
04:25 Csapdába csalva
04:55 Csapdába csalva
05:20 Csapdába csalva
05:50 Magánnyomozók
06:55 Hal a tortán
08:00 Tények Reggel
08:35 Több mint TestŐr
08:40 Veled is megtörténhet!
09:50 Családi Titkok
10:55 Családi Titkok
12:00 Jóban Rosszban
13:05 Hal a tortán
14:15 Magánnyomozók
15:20 Csapdába csalva
15:55 Tények
16:25 Csapdába csalva
16:55 Családi Titkok
17:55 Kórházi történetek
18:35 Kórházi történetek
19:15 Magánnyomozók
20:20 Jóban Rosszban
21:30 Tények Este
22:00 Tények Plusz
22:50 Nyomd a gombot, tesó!
22:50 Nyomd a gombot, tesó!

Super TV2 mai, heti tévéműsor »

TV2 (ma)

00:50 Kórházi történetek
00:50 Kórházi történetek
01:35 Tények Este
01:35 Tények Este
02:25 Zsaruvér
02:25 Zsaruvér
03:15 Zsaruvér
03:15 Zsaruvér
04:00 Gotham
04:45 Kórházi történetek
05:15 Családi Titkok
06:10 Tűsarok
06:15 Mokka
06:25 Tények Reggel
06:55 Mokka
08:45 Mokkacino
09:35 Teleshop
10:45 Astro-Világ
12:00 Tények Délben
12:30 Tények Plusz
13:15 Kórházi történetek
13:55 Kórházi történetek
14:35 Mintaapák
15:40 Victoria
16:45 Anya
18:00 Tények
18:30 Tények Plusz
19:15 Mintaapák
20:20 Nyomd a gombot, tesó!
21:35 Újratervezés
22:40 Magánnyomozók
23:50 Családi Titkok
23:50 Családi Titkok

TV2 mai, heti tévéműsor »

VIASAT3 (ma)

01:50 Lakástalkshow
01:50 Lakástalkshow
02:35 A mentalista
02:35 A mentalista
03:15 A mentalista
03:15 A mentalista
04:00 Szívek szállodája
05:05 Az élet csajos oldala
05:30 TV SHOP
06:00 Jóbarátok
06:25 Jóbarátok
06:45 Jóbarátok
07:10 Jóbarátok
07:40 Jóbarátok
08:05 Jóbarátok
08:35 Agymenők
09:00 Agymenők
09:25 Szívek szállodája
10:20 Szívek szállodája
11:20 Castle
12:15 Castle
13:15 200 első randi
14:15 200 első randi
15:15 Szellemekkel suttogó
16:10 A mentalista
17:05 A mentalista
18:05 Castle
19:00 Castle
20:00 200 első randi
21:00 Argo
23:20 Perzsia hercege - Az idő homokja
23:20 Perzsia hercege - Az idő homokja

VIASAT3 mai, heti tévéműsor »

VIASAT6 (ma)

00:05 Két pasi - meg egy kicsi
00:05 Két pasi - meg egy kicsi
00:35 Két pasi - meg egy kicsi
00:35 Két pasi - meg egy kicsi
01:00 Két pasi - meg egy kicsi
01:00 Két pasi - meg egy kicsi
01:25 Két pasi - meg egy kicsi
01:25 Két pasi - meg egy kicsi
01:50 Két pasi - meg egy kicsi
01:50 Két pasi - meg egy kicsi
02:15 Két pasi - meg egy kicsi
02:15 Két pasi - meg egy kicsi
02:30 Nyugi, Charlie!
02:30 Nyugi, Charlie!
02:55 Nyugi, Charlie!
02:55 Nyugi, Charlie!
03:15 TV SHOP
03:15 TV SHOP
04:15 Csillagkapu
05:05 A Simpson család
05:30 TV SHOP
06:05 Hősakadémia
06:25 Jim szerint a világ
06:50 Jim szerint a világ
07:10 Jim szerint a világ
07:35 Jim szerint a világ
07:55 Két pasi - meg egy kicsi
08:25 Két pasi - meg egy kicsi
08:50 Két pasi - meg egy kicsi
09:15 Két pasi - meg egy kicsi
09:45 Két pasi - meg egy kicsi
10:10 Két pasi - meg egy kicsi
10:40 Jim szerint a világ
11:10 Jim szerint a világ
11:40 Jim szerint a világ
12:05 Jim szerint a világ
12:35 Jóbarátok
13:05 Jóbarátok
13:35 Jóbarátok
14:05 Jóbarátok
14:35 A Simpson család
15:05 Hősakadémia
15:35 Hősakadémia
16:05 Dragon Ball Super
16:35 Dragon Ball Super
17:10 Jóbarátok
17:40 Jóbarátok
18:10 Jóbarátok
18:35 Jóbarátok
19:05 Két pasi - meg egy kicsi
19:35 Két pasi - meg egy kicsi
20:05 Két pasi - meg egy kicsi
20:35 Két pasi - meg egy kicsi
21:05 Két pasi - meg egy kicsi
21:30 Két pasi - meg egy kicsi
22:00 Nyugi, Charlie!
22:30 Nyugi, Charlie!
23:00 Z, mint zombi
23:55 Future Man
23:55 Future Man

VIASAT6 mai, heti tévéműsor »

Digi Sport 1 (ma)

00:00 Sport 24
00:00 Sport 24
00:15 Reggeli Start
00:15 Reggeli Start
06:45 S.E.F.T.
06:55 Reggeli Start
08:30 Sport 24
08:40 A nap hőse
08:50 S.E.F.T.
09:00 Labdarúgás - Ligue 1
09:55 Labdarúgás - Ligue 1
11:45 Sport 24
11:50 A nap hőse
12:00 Félelem nélkül
12:30 Tenisz
14:30 A nap hőse
14:40 S.E.F.T.
14:50 Sport 24
15:00 Tenisz
17:05 Labdarúgás - Ligue 1
18:55 Labdarúgás - Ligue 1
20:45 Sport 24
21:00 Tenisz
23:00 Labdarúgás: Premier League
23:00 Labdarúgás: Premier League

Digi Sport 1 mai, heti tévéműsor »

Digi Sport 2 (ma)

06:50 Köz/vetítők
07:20 Labdarúgás - Olasz Bajnokság
08:50 Labdarúgás - Olasz Bajnokság
10:40 A nap hőse
10:50 S.E.F.T.
11:00 Sport 24
11:05 Reggeli Start
12:30 Labdarúgás - Olasz Bajnokság
14:20 Labdarúgás - Olasz Bajnokság
16:10 Sport 24
16:20 A nap hőse
16:30 S.E.F.T.
16:40 Labdarúgás - Olasz Bajnokság
18:35 A nap hőse
18:45 Sport 24
19:00 Jégkorong
22:00 Magyar amerikaifutball-bajnokság
22:00 Magyar amerikaifutball-bajnokság

Digi Sport 2 mai, heti tévéműsor »

Eurosport (ma)

00:00 Eurosport Hírek
00:00 Eurosport Hírek
00:05 Kerékpár
00:05 Kerékpár
01:30 FIS Snowboard Világkupa
01:30 FIS Snowboard Világkupa
02:15 Szabadstílusú sí - FIS Világkupa
02:15 Szabadstílusú sí - FIS Világkupa
03:00 Snooker - Home Nations Series
03:00 Snooker - Home Nations Series
05:00 FIM Endurance Világbajnokság
07:00 Olimpiai Játékok
07:30 Olimpiai Játékok
08:00 Olimpiai Játékok
08:30 Snooker - Home Nations Series
10:30 FIA Rali Európa-bajnokság
11:00 FIM Endurance Világbajnokság
13:00 Snooker - Home Nations Series
13:45 Snooker - Home Nations Series
19:10 Lovaglás: Horse Excellence
19:40 Eurosport Hírek
19:45 Snooker - Home Nations Series
23:55 Eurosport Hírek

Eurosport mai, heti tévéműsor »

Eurosport 2 (ma)

00:55 Eurosport Hírek
00:55 Eurosport Hírek
01:00 Snooker
01:00 Snooker
03:00 Asztalitenisz
03:00 Asztalitenisz
05:00 Olimpiai Játékok
05:30 Snooker
07:30 Autóverseny
09:30 FIA Rali Európa-bajnokság
10:00 Olimpiai Játékok
10:30 Snooker
12:30 Kerékpár
13:30 Kerékpár
14:30 Kerékpár
15:30 Tenisz - Ausztrál Open
16:30 Tenisz
17:30 Tenisz
18:30 Olimpiai Játékok
19:00 Kerékpár
19:55 Eurosport Hírek
20:00 Autóverseny
22:00 FIA Rali Európa-bajnokság
22:30 Eurosport Hírek
22:35 Kerékpár
23:25 Kerékpár
23:25 Kerékpár

Eurosport 2 mai, heti tévéműsor »

Sport1 (ma)

01:30 Kézilabda Bajnokok Ligája
01:30 Kézilabda Bajnokok Ligája
03:15 Kézilabda Bajnokok Ligája
03:15 Kézilabda Bajnokok Ligája
05:00 Erős emberek
06:00 Televíziós vásárlás
07:30 NFL Game day
08:00 Labdarúgás: Bundesliga
10:00 Televíziós vásárlás
11:00 UFC
11:30 UFC
14:30 NFL
18:00 Ökölvívás
19:00 Mai helyzet
19:15 Labdarúgás
20:00 Darts

Sport1 mai, heti tévéműsor »

Sport2 (ma)

02:00 Mai helyzet
02:00 Mai helyzet
02:15 NFL
02:15 NFL
05:45 Harcművészmagazin
06:00 Trash Talk
07:30 Televíziós vásárlás
09:00 Mai helyzet
09:15 Kézilabda_ EHF Női Bajnokok Ligája
11:00 Televíziós vásárlás
12:00 Harmadik félidő
13:30 Lóverseny
14:00 Labdarúgás: Portugál bajnokság
15:00 Labdarúgás: Bundesliga
16:00 Germánia
17:00 Jégkorong
19:30 Labdarúgás
20:00 NFL
23:30 Mai helyzet
23:45 Kézilabda_ EHF Női Bajnokok Ligája
23:45 Kézilabda_ EHF Női Bajnokok Ligája

Sport2 mai, heti tévéműsor »

SportM (ma)


SportM csatorna jelenleg nem szolgáltat műsor információt.


SportM mai, heti tévéműsor »

Animal Planet (ma)

00:10 Állati érdekességek
00:10 Állati érdekességek
00:40 Túléltem
00:40 Túléltem
01:35 Akváriumi élet
01:35 Akváriumi élet
02:25 Grizzly iskola
02:25 Grizzly iskola
03:15 Megoldott ügyek
03:15 Megoldott ügyek
03:40 Állati érdekességek
03:40 Állati érdekességek
04:02 Európa vadonjai
04:49 A második esély
05:36 Sötét napok a Majmok Városában
06:00 Sötét napok a Majmok Városában
06:25 Állatrendőrség Houstonban
07:15 Állatrendőrség Houstonban
08:10 Megoldott ügyek
08:35 Állati érdekességek
09:05 Házak a fa tetején
10:00 A második esély
10:55 Európa vadonjai
11:50 Ausztrál állatkert - Steve Irwin öröksége
12:45 Állatgyógyász a Sziklás-hegységből
13:40 Ausztrál állatkert - Steve Irwin öröksége
14:35 Steve Backshall víziszörnyek társaságában
15:30 Evan a vadonban
16:25 Állatrendőrség Philadelphiában
17:20 Akváriumi élet
18:15 A második esély
19:10 Az állatkert
20:05 Európa vadonjai
21:00 Steve Backshall víziszörnyek társaságában
21:55 A második esély
22:50 A második esély
23:45 Az állatkert
23:45 Az állatkert

Animal Planet mai, heti tévéműsor »

Discovery Channel (ma)

00:00 Ausztrál kamionosok
00:00 Ausztrál kamionosok
01:00 Expedíció az ismeretlenbe
01:00 Expedíció az ismeretlenbe
02:00 Csupasz túlélők XL - különkiadás
02:00 Csupasz túlélők XL - különkiadás
03:00 Bear Grylls: A sziget
03:00 Bear Grylls: A sziget
04:00 Autókereskedők
04:45 Autókereskedők
05:30 Hogyan csinálják?
06:00 Hogyan csinálják?
06:25 A brit kincsvadász
07:15 Autókereskedők
08:05 Csomagcsaták
08:30 Hogyan csinálják?
09:00 Rejtett kincsek
09:30 Hogyan készül?
10:00 A brit kincsvadász
11:00 Aranyláz a Bering-tengeren
12:00 Az alaszkai vadon gyermekei
13:00 Expedíció az ismeretlenbe
14:00 A brit kincsvadász
15:00 Aranyláz Alaszkában - vad vizeken
16:00 Autókereskedők
17:00 Amcsi benzinfalók
18:00 Hogyan csinálják?
18:30 Hogyan készül?
19:00 Csomagcsaták
19:30 Falmentő sereg
20:00 Ripley: Hiszed vagy sem
21:00 Kincsek a garázsból
21:30 Kincsek a garázsból
22:00 Rejtett kincsek
22:30 Rejtett kincsek
23:00 A brit kincsvadász

Discovery Channel mai, heti tévéműsor »

HISTORY (ma)

00:50 Zálogcsillagok
00:50 Zálogcsillagok
01:20 Zálogcsillagok
01:20 Zálogcsillagok
01:45 Zálogcsillagok
01:45 Zálogcsillagok
02:10 Zálogcsillagok
02:10 Zálogcsillagok
02:35 Texasi raktárháborúk
02:35 Texasi raktárháborúk
02:55 Texasi raktárháborúk
02:55 Texasi raktárháborúk
03:20 Tűzben edzett
03:20 Tűzben edzett
04:05 Amerikai kincskeresők
04:50 Zálogcsillagok
05:15 Zálogcsillagok
05:35 Texasi raktárháborúk
06:00 Tűzben edzett
06:45 Zálogcsillagok
07:10 Ősi idegenek
08:55 Tűzben edzett
09:55 Zálogcsillagok
10:25 Zálogcsillagok
10:50 Zálogcsillagok
11:20 Zálogcsillagok
11:50 Amerikai kincskeresők
12:45 Texasi raktárháborúk
13:15 Texasi raktárháborúk
13:45 Texasi raktárháborúk
14:15 Texasi raktárháborúk
14:40 Raktár-háborúk
15:10 Tűzben edzett
16:10 Az Amerikai kincskeresők javából
17:05 Zálogcsillagok
17:35 Zálogcsillagok
18:05 Raktár-háborúk
18:35 Raktár-háborúk
19:00 Tűzben edzett
20:00 Zálogcsillagok
20:30 Zálogcsillagok
21:00 Chuck Norris vs. harci járművek
22:00 Amerikai restaurálás - Pick-upok
23:00 Ismertem Jézust
23:55 Tűzben edzett
23:55 Tűzben edzett

HISTORY mai, heti tévéműsor »

National Geographic (ma)

00:00 Határőrök
00:00 Határőrök
01:00 A Hitlerjugend
01:00 A Hitlerjugend
02:00 A Hitlerjugend
02:00 A Hitlerjugend
02:48 Garázs varázs
02:48 Garázs varázs
03:36 Tabu
03:36 Tabu
04:24 A nácik bizarr háborúja
05:12 Észak-Korea: A Kim-dinasztia
06:00 Légikatasztrófák: Speciális esetek
07:00 Dr. Pol állatklinikája
08:00 Dr. Pol állatklinikája
09:00 Tárcsázza Cesar Millant!
10:00 Elhagyott építmények
11:00 Tényleg így készül?!
11:30 Tényleg így készül?!
12:00 Légikatasztrófák
13:00 Légikatasztrófák
14:00 Garázs varázs
15:00 Elhagyott építmények
16:00 Pedig jó ötletnek tűnt
16:30 Pedig jó ötletnek tűnt
17:00 Pedig jó ötletnek tűnt
17:30 Pedig jó ötletnek tűnt
18:00 Légikatasztrófák: Speciális esetek
19:00 Tényleg így készül?!
19:30 Tényleg így készül?!
20:00 A nácik bizarr háborúja
21:00 Hitler rezidenciája
22:00 A Harmadik Birodalom építményei
23:00 Das Reich - Hitler rettegett halálbrigádja

National Geographic mai, heti tévéműsor »

Spektrum (ma)

00:00 Ázsia elit alakulatai
00:00 Ázsia elit alakulatai
01:00 A 2. világháború - Harc Európáért
01:00 A 2. világháború - Harc Európáért
02:00 Történetek a halálsorról
02:00 Történetek a halálsorról
02:45 Történelemformáló tárgyak
02:45 Történelemformáló tárgyak
03:07 Történelemformáló tárgyak
03:07 Történelemformáló tárgyak
03:30 Beépített főnök - Amerika
03:30 Beépített főnök - Amerika
04:15 Élet a fagypont alatt
05:00 Gyilkos dinoszauruszok
05:30 Gyilkos dinoszauruszok
06:00 Jéglovagok
07:00 Élet a fagypont alatt
08:00 Grandiózus hajók
09:00 Mi szükségünk a Holdra?
10:00 Történelemformáló tárgyak
10:30 Történelemformáló tárgyak
11:00 Jéglovagok
12:00 Beépített főnök - Amerika
13:00 Ázsia elit alakulatai
14:00 Világ a város alatt
15:00 Élet a fagypont alatt
16:00 Vasút csodák
17:00 Beépített főnök - Amerika
18:00 Gyilkos dinoszauruszok
18:30 Gyilkos dinoszauruszok
19:00 Történelemformáló tárgyak
19:30 Történelemformáló tárgyak
20:00 Új otthon a világegyetemben
21:00 Élet a fagypont alatt
22:00 A 2. világháború - Harc Európáért
23:00 Hitler propagandagépezete

Spektrum mai, heti tévéműsor »

TV paprika (ma)

00:05 Jamie egyszerű és gyors kajái
00:05 Jamie egyszerű és gyors kajái
00:35 A séf kedvence
00:35 A séf kedvence
01:05 A család kedvenc fogásai
01:05 A család kedvenc fogásai
01:40 Hugh mesterhármasa
01:40 Hugh mesterhármasa
02:05 Dóra a piacon
02:05 Dóra a piacon
02:31 Receptdaráló Extra
02:31 Receptdaráló Extra
02:56 Receptdaráló
02:56 Receptdaráló
03:11 Receptdaráló
03:11 Receptdaráló
03:26 Receptdaráló Extra
03:26 Receptdaráló Extra
03:52 Jamie 15 perces kajái
03:52 Jamie 15 perces kajái
04:16 Jó szakács, rossz szakács
04:39 Martha Stewart - Sütivilág
05:05 Jamie egyszerű és gyors kajái
05:35 A séf kedvence
06:00 Tomasz Deker desszertjei
06:30 Jakubiak konyhájából szeretettel
07:00 Teleshop
09:00 Jamie 15 perces kajái
09:30 Jamie egyszerű és gyors kajái
10:00 A séf kedvence
10:30 Ki főzhet a végén?
11:35 Húsimádók klubja
12:05 Hugh mesterhármasa
12:35 A család kedvenc fogásai
13:10 Tomasz Deker desszertjei
13:40 Martha Stewart - Sütivilág
14:10 Dóra a piacon
14:40 Jamie 15 perces kajái
15:10 Mary Berry bombabiztos receptjei
15:45 Receptdaráló Desszert Angélával
16:05 Receptdaráló Desszert Angélával
16:25 Bódi Margó ízvilága
16:55 Táj-Föld
17:25 Királyi receptek
18:25 Tomasz Deker desszertjei
18:55 Dóra a piacon
19:25 A család kedvenc fogásai
20:00 Martha Stewart - Sütivilág
20:30 Jakubiak konyhájából szeretettel
21:00 Húsimádók klubja
21:30 Királyi receptek
22:30 James Martin: Kalandozások Amerikában
23:30 Mary Berry bombabiztos receptjei
23:30 Mary Berry bombabiztos receptjei

TV paprika mai, heti tévéműsor »

Viasat Explore (ma)

00:35 Öreg autó, nagy haszon
00:35 Öreg autó, nagy haszon
01:20 Öreg autó, nagy haszon
01:20 Öreg autó, nagy haszon
02:10 Öreg autó, nagy haszon
02:10 Öreg autó, nagy haszon
02:55 Öreg autó, nagy haszon
02:55 Öreg autó, nagy haszon
03:40 Öreg autó, nagy haszon
03:40 Öreg autó, nagy haszon
04:30 Ausztrál aranyásók
05:15 Erdészeti autómentő
06:00 Öreg autó, nagy haszon
06:45 Jádeláz
07:10 A faragás királyai
07:35 Folyami szörnyek
08:25 Pokoli fuvarok
09:15 Rönkházmánia
09:55 Túlélni Alaszkát
10:45 Túlélni Alaszkát
11:30 Túlélni Alaszkát
12:20 Túlélni Alaszkát
13:05 Túlélni Alaszkát
13:55 Öreg autó, nagy haszon
14:40 Öreg autó, nagy haszon
15:30 Öreg autó, nagy haszon
16:15 Öreg autó, nagy haszon
17:05 Öreg autó, nagy haszon
17:50 Öreg autó, nagy haszon
18:40 A hulladék királyai
19:30 Rönkházmánia
20:15 Ausztrál aranyásók
21:00 Ausztrál aranyásók
21:45 Ausztrál aranyásók
22:35 Ausztrál aranyásók
23:20 Ausztrál aranyásók
23:20 Ausztrál aranyásók

Viasat Explore mai, heti tévéműsor »

Viasat History (ma)

00:05 Tündöklés és bukás: a II. világháború fordulópontjai
00:05 Tündöklés és bukás: a II. világháború fordulópontjai
01:05 Háborús gyárak
01:05 Háborús gyárak
02:00 Visszaszámlálás: a berlini fal felemelkedése és bukása
02:00 Visszaszámlálás: a berlini fal felemelkedése és bukása
03:00 A réges rég történelme
03:00 A réges rég történelme
03:55 Középkori halottak
03:55 Középkori halottak
04:45 Múzeumi rejtélyek
05:30 A történelmet alakító dátumok
06:05 Őrült találmányok
06:35 Az első népek
07:45 Az első népek
08:50 Az első népek
10:00 Az első népek
11:05 Az első népek
12:15 Nyolc nap, ami Rómát Rómává tette
13:10 Nyolc nap, ami Rómát Rómává tette
14:00 Nyolc nap, ami Rómát Rómává tette
14:55 Nyolc nap, ami Rómát Rómává tette
15:50 A holtak titkai
16:55 A holtak titkai
18:05 A réges rég történelme
19:05 A harmincéves háború - a vas korszaka
20:10 Elátkozott vérvonalak
20:35 Elátkozott vérvonalak
21:00 Háborús gyárak
22:00 Visszaszámlálás: a berlini fal felemelkedése és bukása
23:05 Titanic: Történetek a mélyből
23:55 Tündöklés és bukás: a II. világháború fordulópontjai
23:55 Tündöklés és bukás: a II. világháború fordulópontjai

Viasat History mai, heti tévéműsor »

AXN (ma)

01:00 19-es körzet
01:00 19-es körzet
02:00 Hawaii Five-0
02:00 Hawaii Five-0
02:40 Profilozók
02:40 Profilozók
07:00 Alias
07:50 NCIS: Los Angeles
08:40 NCIS - Tengerészeti helyszínelők
09:35 Hawaii Five-0
10:30 Bűntények a Riviérán
11:35 Bűntények a Riviérán
12:35 Éjszakai műszak
13:35 Éjszakai műszak
14:25 NCIS: Los Angeles
15:20 NCIS - Tengerészeti helyszínelők
16:20 Hawaii Five-0
17:15 Gyilkos elmék
18:10 NCIS: Los Angeles
19:05 NCIS - Tengerészeti helyszínelők
20:00 Gyilkos elmék
21:00 Manifest
21:55 Manifest
22:50 Gyilkos elmék
23:50 Manifest
23:50 Manifest

AXN mai, heti tévéműsor »

AXN Black (ma)

00:00 Királyság!
00:00 Királyság!
01:00 Ingatlancápák
01:00 Ingatlancápák
01:55 Skorpió - Agymenők akcióban
01:55 Skorpió - Agymenők akcióban
02:30 Lángoló Chicago
02:30 Lángoló Chicago
03:15 Királyság!
03:15 Királyság!
07:35 Ingatlancápák
08:40 Lakástalkshow
09:40 Skorpió - Agymenők akcióban
10:35 Gordon Ramsay - A pokol konyhája
11:35 Gordon Ramsay - A pokol konyhája
12:30 Gordon Ramsay - A pokol konyhája
13:25 Gordon Ramsay - A pokol konyhája
14:25 Gordon Ramsay - A pokol konyhája
15:20 Amerikai mesterszakács
16:20 Amerikai mesterszakács
17:15 Amerikai mesterszakács
18:10 Amerikai mesterszakács
19:05 Amerikai mesterszakács
20:05 Zűrös viszonyok
21:00 Skorpió - Agymenők akcióban
22:00 Lakástalkshow
23:00 200 első randi

AXN Black mai, heti tévéműsor »

AXN White (ma)

01:25 Testvérbosszú 2. - Mindenszentek
01:25 Testvérbosszú 2. - Mindenszentek
03:20 A zöld íjász
03:20 A zöld íjász
04:00 Teleshop
05:00 Teleshop
06:05 Nyugi, Charlie!
06:30 A zöld íjász
07:30 My Girl - Az első szerelem
09:35 My Girl 2. - Az első igazi kaland
11:35 Oltári nő
14:00 Az utolsó szó
16:15 Trükkös fiúk
18:40 Az emlékmás
21:00 Charlie angyalai
23:00 Hogyan legyünk szinglik?
23:00 Hogyan legyünk szinglik?

AXN White mai, heti tévéműsor »

Cinemax (ma)

00:05 Szóljatok a köpcösnek!
00:05 Szóljatok a köpcösnek!
01:05 Berlini küldetés
01:05 Berlini küldetés
01:55 Sarah és Salim viszonya
01:55 Sarah és Salim viszonya
04:10 Egy szezon Franciaországban
06:00 Indulás
07:40 Az én lányom
09:15 Az éjjeliőr
10:50 Férfias játékok
12:45 Mission: Impossible II.
14:45 Hochelaga, a szellemek földje
16:25 Az én lányom
18:05 Thelma
20:00 Tölténykirálynő
21:45 Szóljatok a köpcösnek!
22:40 Berlini küldetés
23:30 Szarul állnak a dolgok
23:30 Szarul állnak a dolgok

Cinemax mai, heti tévéműsor »

Film Café (ma)

01:40 Vadidegen
01:40 Vadidegen
03:30 Fosztogatók
03:30 Fosztogatók
05:15 Zoom In
05:25 Zoom In
05:30 Close Up
06:00 Teleshop
08:00 Zoom In
08:10 Babe 2 - Kismalac a nagyvárosban
10:00 A gyávaság tollai
12:35 A tökéletes pasi
14:40 Szerelem életre-halálra
16:50 Menedék
19:10 40 nap és 40 éjszaka
21:00 Ég velünk
23:40 Anyám új pasija!
23:40 Anyám új pasija!

Film Café mai, heti tévéműsor »

Film Mánia (ma)

01:15 Huligánok 3: A végsőkig
01:15 Huligánok 3: A végsőkig
02:55 Engedj be!
02:55 Engedj be!
04:50 Mythical Movie Theaters
05:50 Zoom In
06:00 Privátfilmek újratöltve
06:20 Privátfilmek újratöltve
06:40 Privátfilmek újratöltve
07:00 Privátfilmek újratöltve
07:20 Privátfilmek újratöltve
07:40 Privátfilmek újratöltve
08:00 Teleshop
10:00 Privátfilmek újratöltve
10:20 Privátfilmek újratöltve
10:40 Privátfilmek újratöltve
11:00 Zoom In
11:10 Zoom In
11:15 Bad Karma - A bűn útján
12:55 Kutyabolondok
15:25 Ballistic: Robbanásig feltöltve
17:15 Impact - A becsapódás napja
19:15 Vörös kutya
21:00 Városi vadász
23:00 A berlin-akta
23:00 A berlin-akta

Film Mánia mai, heti tévéműsor »

film+ (ma)

00:50 A Lazarus hatás
00:50 A Lazarus hatás
02:30 Ne nézz a tükörbe!
02:30 Ne nézz a tükörbe!
04:40 Fuss az életedért!
06:20 Fogd a nőt és fuss
08:40 Boone: a fejvadász
10:20 Behálózva
12:20 Stratton
14:10 Halálhágó
16:50 Csapda
19:00 Mélytengeri pokol
21:00 The Expendables - A feláldozhatók
23:00 Revans
23:00 Revans

film+ mai, heti tévéműsor »

HBO (ma)

00:00 Pearl Harbor - Égi háború
00:00 Pearl Harbor - Égi háború
03:00 Az Úr sötét anyagai
03:00 Az Úr sötét anyagai
04:00 Deadpool 2
06:00 Frankenweenie - Ebcsont beforr
07:30 Abulele
09:10 Végtelen útvesztő
10:50 Narnia Krónikái 3. - A Hajnalvándor útja
12:45 Kikötői hírek
14:40 Asterix: A varázsital titka
16:10 Szilícium-völgy
16:45 John Oliver-show az elmúlt hét híreiről
17:15 Instant család
19:15 A boszorkányok elveszett könyve
20:00 Az Úr sötét anyagai
21:00 A viszony
22:00 Watchmen: Az őrzők
23:00 Sikoly
23:00 Sikoly

HBO mai, heti tévéműsor »

HBO 2 (ma)

02:00 Filmek és sztárok
02:00 Filmek és sztárok
02:30 Gotti
02:30 Gotti
04:20 Puzzle
06:00 Mása és a medve
06:25 Angry Birds
06:40 Jobb idők
07:10 Percy Jackson: Szörnyek tengere
08:55 Stan és Pan
10:35 Förtelmes főnökök 2.
12:25 Szirén
13:05 Jobb idők
13:30 Kutya egy év
14:50 Az őserdő hőse 2.
16:15 Fék nélkül
17:45 A katasztrófaművész
19:30 Pál, Krisztus apostola
21:15 Az órák
23:10 Pico da Neblina
23:55 Pico da Neblina
23:55 Pico da Neblina

HBO 2 mai, heti tévéműsor »

Sorozat+ (ma)

00:40 Nyomtalanul
00:40 Nyomtalanul
01:40 A simlis és a szende
01:40 A simlis és a szende
02:40 A simlis és a szende
02:40 A simlis és a szende
04:00 Szeress most!
04:50 Borostyán
05:50 Ezel - Bosszú mindhalálig
06:50 Bűvölet
07:50 A simlis és a szende
08:50 CSI: New York-i helyszínelők
09:50 A homok titkai
10:25 A homok titkai
11:00 Barátok közt
11:35 Barátok közt
12:15 Ki ez a lány?
13:10 CSI: A helyszínelők
14:05 CSI: A helyszínelők
15:00 Columbo
17:00 A simlis és a szende
18:00 Ki ez a lány?
19:00 Bűvölet
20:00 CSI: A helyszínelők
20:55 CSI: A helyszínelők
21:55 Columbo
23:45 Dr. Csont
23:45 Dr. Csont

Sorozat+ mai, heti tévéműsor »

MTV (ma)

00:00 Röhej
00:00 Röhej
00:30 Röhej
00:30 Röhej
01:00 Kétesélyes szerelem
01:00 Kétesélyes szerelem
02:00 Geordie Shore
02:00 Geordie Shore
03:00 M is for Music
03:00 M is for Music
06:00 MTV Breakfast Club
08:00 Túl jó barátok
08:30 Túl jó barátok
09:00 MTV Music Battle
10:00 MTV Local Heroes
10:30 MTV 100% Music
12:30 MTV TOP 5 Khalid
13:00 MTV TOP 10 Dua Lipa
14:00 MTV Chart Show
15:00 MTV 100% Music
17:00 MTV TOP 10 Dua Lipa
18:00 MTV Hot&Fresh
18:30 MTV TOP 5 JUSTIN BIEBER
19:00 MTV Hits
21:00 Kamureg
22:00 Ghosted: Love Gone Missing
23:00 Ghosted: Love Gone Missing

MTV mai, heti tévéműsor »

Muzsika TV (ma)

00:00 Zenés barátságok
00:00 Zenés barátságok
01:00 Házibuli Attilával Extra
01:00 Házibuli Attilával Extra
03:00 Nem élhetek muzsikaszó nélkül
03:00 Nem élhetek muzsikaszó nélkül
04:00 Dáridó Garden
05:00 Lakodalmas
06:00 Klip válogatás
07:00 Hungarian Pop Top Klip Mix
08:00 Kívánságpercek
09:00 Fűre lépni Ihos
10:00 Klip válogatás
11:00 Nem élhetek muzsikaszó nélkül
12:00 Házibuli Attilával
13:00 NAGYfröccs
14:00 Klip válogatás
15:00 Kívánságpercek
16:00 Hungarian Pop Top Klip Mix
17:00 Frédy Show
18:00 Klip válogatás
18:55 Dáridó Garden
20:00 Egy óra...
21:00 Muzsika Tv Extra Csocsesszel
22:00 Frédy Show
23:00 Lakodalmas

Muzsika TV mai, heti tévéműsor »

VIVA (ma)


VIVA csatorna jelenleg nem szolgáltat műsor információt.


VIVA mai, heti tévéműsor »

Boomerang (ma)

00:00 Mr. Bean
00:00 Mr. Bean
00:09 Mr. Bean
00:09 Mr. Bean
00:20 Grizzy és a lemmingek
00:20 Grizzy és a lemmingek
00:26 Grizzy és a lemmingek
00:26 Grizzy és a lemmingek
00:33 Grizzy és a lemmingek
00:33 Grizzy és a lemmingek
00:39 Grizzy és a lemmingek
00:39 Grizzy és a lemmingek
00:46 Grizzy és a lemmingek
00:46 Grizzy és a lemmingek
00:50 A Happó család
00:50 A Happó család
00:55 Én és a lovagom
00:55 Én és a lovagom
01:05 Én és a lovagom
01:05 Én és a lovagom
01:20 Én és a lovagom
01:20 Én és a lovagom
01:31 Én és a lovagom
01:31 Én és a lovagom
01:40 Pat, a kutya
01:40 Pat, a kutya
01:47 Pat, a kutya
01:47 Pat, a kutya
01:54 Pat, a kutya
01:54 Pat, a kutya
02:00 Pat, a kutya
02:00 Pat, a kutya
02:07 Pat, a kutya
02:07 Pat, a kutya
02:14 Pat, a kutya
02:14 Pat, a kutya
02:25 Grizzy és a lemmingek
02:25 Grizzy és a lemmingek
02:31 Grizzy és a lemmingek
02:31 Grizzy és a lemmingek
02:38 Grizzy és a lemmingek
02:38 Grizzy és a lemmingek
02:45 Grizzy és a lemmingek
02:45 Grizzy és a lemmingek
02:51 Grizzy és a lemmingek
02:51 Grizzy és a lemmingek
02:58 Grizzy és a lemmingek
02:58 Grizzy és a lemmingek
03:05 Én és a lovagom
03:05 Én és a lovagom
03:15 Én és a lovagom
03:15 Én és a lovagom
03:25 Én és a lovagom
03:25 Én és a lovagom
03:36 Én és a lovagom
03:36 Én és a lovagom
03:50 Pat, a kutya
03:50 Pat, a kutya
03:57 Pat, a kutya
03:57 Pat, a kutya
04:04 Pat, a kutya
04:10 Pat, a kutya
04:17 Pat, a kutya
04:24 Pat, a kutya
04:35 Grizzy és a lemmingek
04:41 Grizzy és a lemmingek
04:48 Grizzy és a lemmingek
04:55 Grizzy és a lemmingek
05:01 Grizzy és a lemmingek
05:08 Grizzy és a lemmingek
05:15 Mr. Bean
05:25 Mr. Bean
05:35 Mr. Bean
05:44 Mr. Bean
06:00 Grizzy és a lemmingek
06:06 Grizzy és a lemmingek
06:13 Grizzy és a lemmingek
06:25 A Happó család
06:30 Menő Mike
06:37 Menő Mike
06:43 Menő Mike
07:00 Bonbon és Bentley
07:06 Bonbon és Bentley
07:13 Bonbon és Bentley
07:25 A Tom és Jerry-show
07:31 A Tom és Jerry-show
07:38 A Tom és Jerry-show
07:55 A Tom és Jerry-show
08:01 A Tom és Jerry-show
08:08 A Tom és Jerry-show
08:20 Bébi bolondos dallamok
08:30 Bébi bolondos dallamok
08:50 Bébi bolondos dallamok
08:59 Bébi bolondos dallamok
09:20 Újabb bolondos dallamok
09:25 Újabb bolondos dallamok
09:30 Új bolondos dallamok
09:35 Új bolondos dallamok
09:45 Új bolondos dallamok
09:50 Új bolondos dallamok
09:55 Új bolondos dallamok
10:00 Új bolondos dallamok
10:10 A Happó család
10:20 Ben 10
10:30 Ben 10
11:15 Csak lazán, Scooby-Doo!
11:45 Mr. Bean
11:55 Mr. Bean
12:05 Mr. Bean
12:25 Nyuszipoly
12:34 Nyuszipoly
12:50 Flúgos futam
13:01 Flúgos futam
13:20 Bonbon és Bentley
13:26 Bonbon és Bentley
13:33 Bonbon és Bentley
13:45 A Happó család
13:55 Menő Mike
14:02 Menő Mike
14:08 Menő Mike
14:20 A Tom és Jerry-show
14:29 A Tom és Jerry-show
14:50 A Tom és Jerry-show
14:59 A Tom és Jerry-show
15:20 Grizzy és a lemmingek
15:26 Grizzy és a lemmingek
15:33 Grizzy és a lemmingek
16:15 Bonbon és Bentley
16:21 Bonbon és Bentley
16:28 Bonbon és Bentley
16:45 Menő Mike
16:52 Menő Mike
16:59 Menő Mike
17:10 Bébi bolondos dallamok
17:19 Bébi bolondos dallamok
17:40 A Tom és Jerry-show
17:46 A Tom és Jerry-show
17:53 A Tom és Jerry-show
18:05 A Tom és Jerry-show
18:11 A Tom és Jerry-show
18:18 A Tom és Jerry-show
19:00 Csak lazán, Scooby-Doo!
19:30 Grizzy és a lemmingek
19:36 Grizzy és a lemmingek
19:43 Grizzy és a lemmingek
19:55 Mr. Bean
20:05 Mr. Bean
20:25 Bonbon és Bentley
20:31 Bonbon és Bentley
20:38 Bonbon és Bentley
20:55 Flúgos futam
21:06 Flúgos futam
21:20 Grizzy és a lemmingek
21:26 Grizzy és a lemmingek
21:33 Grizzy és a lemmingek
21:45 Én és a lovagom
21:55 Én és a lovagom
22:15 Én és a lovagom
22:26 Én és a lovagom
22:40 Pat, a kutya
22:46 Pat, a kutya
22:54 Pat, a kutya
23:10 Pat, a kutya
23:17 Pat, a kutya
23:24 Pat, a kutya
23:24 Pat, a kutya

Boomerang mai, heti tévéműsor »

Cartoon Network / TCM (ma)

00:00 Gumball csodálatos világa
00:00 Gumball csodálatos világa
00:10 Gumball csodálatos világa
00:10 Gumball csodálatos világa
00:20 Bűvös varázskardok
00:20 Bűvös varázskardok
00:25 Gumball csodálatos világa
00:25 Gumball csodálatos világa
00:35 Gumball csodálatos világa
00:35 Gumball csodálatos világa
00:45 Gumball csodálatos világa
00:45 Gumball csodálatos világa
00:55 Gumball csodálatos világa
00:55 Gumball csodálatos világa
01:05 Angelo rulez
01:05 Angelo rulez
01:15 Angelo rulez
01:15 Angelo rulez
01:30 Angelo rulez
01:30 Angelo rulez
01:40 Angelo rulez
01:40 Angelo rulez
01:50 Angelo rulez
01:50 Angelo rulez
02:00 Angelo rulez
02:00 Angelo rulez
02:15 Angelo rulez
02:15 Angelo rulez
02:25 Angelo rulez
02:25 Angelo rulez
02:40 Ninjago: Az elemek viadala
02:40 Ninjago: Az elemek viadala
03:00 Ninjago: Az elemek viadala
03:00 Ninjago: Az elemek viadala
03:20 A daliás Ivandoe herceg kalandjai
03:20 A daliás Ivandoe herceg kalandjai
03:25 Gumball csodálatos világa
03:25 Gumball csodálatos világa
03:35 Gumball csodálatos világa
03:35 Gumball csodálatos világa
03:45 Gumball csodálatos világa
03:45 Gumball csodálatos világa
03:55 Gumball csodálatos világa
03:55 Gumball csodálatos világa
04:10 Gumball csodálatos világa
04:20 Gumball csodálatos világa
04:30 Gumball csodálatos világa
04:40 Gumball csodálatos világa
04:50 Bűvös varázskardok
04:55 Gumball csodálatos világa
05:05 Gumball csodálatos világa
05:15 Gumball csodálatos világa
05:25 Gumball csodálatos világa
05:35 Gumball csodálatos világa
05:45 Gumball csodálatos világa
06:00 Ben 10
06:10 Ben 10
06:25 Gumball csodálatos világa
06:35 Gumball csodálatos világa
06:55 Victor és Valentino
07:05 Victor és Valentino
07:25 Pindúr pandúrok
07:35 Pindúr pandúrok
07:50 Tini titánok, harcra fel!
08:02 Tini titánok, harcra fel!
08:12 Tini titánok, harcra fel!
08:30 Tini titánok, harcra fel!
08:38 Tini titánok, harcra fel!
08:55 Medvetesók
09:06 Medvetesók
09:25 Gumball csodálatos világa
09:35 Gumball csodálatos világa
09:50 Gumball csodálatos világa
10:00 Gumball csodálatos világa
10:20 Csoda Kitty
10:30 Csoda Kitty
10:45 Tini titánok, harcra fel!
10:57 Tini titánok, harcra fel!
11:15 Tini titánok, harcra fel!
11:24 Tini titánok, harcra fel!
11:45 Victor és Valentino
11:55 Victor és Valentino
12:10 LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei
12:20 LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei
12:40 Gumball csodálatos világa
12:50 Gumball csodálatos világa
13:10 Csoda Kitty
13:20 Csoda Kitty
13:35 Ben 10
13:45 Ben 10
14:05 Ben 10
14:15 Ben 10
14:30 Ben 10
14:40 Ben 10
14:55 Tini titánok, harcra fel!
15:07 Tini titánok, harcra fel!
15:20 Tini titánok, harcra fel!
15:29 Tini titánok, harcra fel!
15:38 Tini titánok, harcra fel!
15:55 Medvetesók
16:06 Medvetesók
16:25 Gumball csodálatos világa
16:35 Gumball csodálatos világa
16:50 Gumball csodálatos világa
17:00 Gumball csodálatos világa
17:20 Vadócok
17:30 Vadócok
17:50 Victor és Valentino
18:00 Victor és Valentino
18:15 Tini titánok, harcra fel!
18:27 Tini titánok, harcra fel!
18:36 Tini titánok, harcra fel!
18:55 Tini titánok, harcra fel!
19:04 Tini titánok, harcra fel!
19:14 Tini titánok, harcra fel!
19:30 Csoda Kitty
19:41 Csoda Kitty
20:00 Ben 10
20:10 Ben 10
20:30 LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei
20:40 LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei
21:00 Steven Universe
21:10 Steven Universe
21:25 Angelo rulez
21:35 Angelo rulez
21:55 Angelo rulez
22:05 Angelo rulez
22:20 Angelo rulez
22:30 Angelo rulez
22:50 Ninjago: Az elemek viadala
23:20 Ninjago: Az elemek viadala
23:50 Gumball csodálatos világa

Cartoon Network / TCM mai, heti tévéműsor »

Disney Channel (ma)

00:05 Violetta
00:05 Violetta
00:55 Evermoor titkai
00:55 Evermoor titkai
01:15 Binny és a szellem
01:15 Binny és a szellem
01:40 Binny és a szellem
01:40 Binny és a szellem
02:05 Pizsihősök
02:05 Pizsihősök
02:25 Pizsihősök
02:25 Pizsihősök
02:50 Evermoor titkai
02:50 Evermoor titkai
03:10 Evermoor titkai
03:10 Evermoor titkai
03:35 Flash és a ronkok
03:35 Flash és a ronkok
03:55 Flash és a ronkok
03:55 Flash és a ronkok
04:15 Flash és a ronkok
04:35 Flash és a ronkok
04:55 Hamis cica
05:15 Hamis cica
05:35 Pizsihősök
06:00 Csillag kontra Gonosz Erők
06:30 Bogár cimbik
07:00 Phineas és Ferb
07:30 Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
08:00 Sok sikert, Charlie!
08:30 Sok sikert, Charlie!
09:00 K.C. a tini kém
09:30 K.C. a tini kém
10:00 Austin és Ally
10:30 Austin és Ally
11:00 Sok sikert, Charlie!
11:30 Sok sikert, Charlie!
12:00 K.C. a tini kém
12:30 K.C. a tini kém
13:00 Austin és Ally
13:30 Austin és Ally
14:00 Sok sikert, Charlie!
14:30 Csillag kontra Gonosz Erők
15:00 Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
15:30 Bogár cimbik
16:00 Zsenipalánták
16:30 11
17:00 Raven otthona
17:30 Az eb és a web
18:00 Coop és Cami megkérdezi!
18:30 Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
19:00 Bia
20:00 11
20:30 Az eb és a web
21:00 Coop és Cami megkérdezi!
21:30 Penny a M.A.R.S-ból
22:00 Bia
23:00 Hamis cica
23:30 Hamis cica
23:30 Hamis cica

Disney Channel mai, heti tévéműsor »

Megamax (ma)

00:05 Chuck megoldja
00:05 Chuck megoldja
00:30 Hello, West Hill gimi!
00:30 Hello, West Hill gimi!
01:00 The Wannabes
01:00 The Wannabes
01:30 Táncakadémia
01:30 Táncakadémia
02:00 The Avatars
02:00 The Avatars
02:25 The Avatars
02:25 The Avatars
02:50 Maggie és Bianca - Divatból jeles
02:50 Maggie és Bianca - Divatból jeles
03:15 Maggie és Bianca - Divatból jeles
03:15 Maggie és Bianca - Divatból jeles
03:40 Chuck megoldja
03:40 Chuck megoldja
04:05 Chuck megoldja
04:30 Hello, West Hill gimi!
05:00 The Wannabes
05:30 Táncakadémia
06:00 The Avatars
06:25 The Avatars
06:50 Maggie és Bianca - Divatból jeles
07:15 Maggie és Bianca - Divatból jeles
07:40 Chuck megoldja
08:05 Chuck megoldja
08:30 Hello, West Hill gimi!
09:00 The Wannabes
09:30 Táncakadémia
10:00 The Avatars
10:25 The Avatars
10:50 Maggie és Bianca - Divatból jeles
11:15 Maggie és Bianca - Divatból jeles
11:40 Chuck megoldja
12:05 Chuck megoldja
12:30 Hello, West Hill gimi!
13:00 The Wannabes
13:30 Táncakadémia
14:00 The Avatars
14:25 The Avatars
14:50 Maggie és Bianca - Divatból jeles
15:15 Maggie és Bianca - Divatból jeles
15:40 Chuck megoldja
16:05 Chuck megoldja
16:30 Hello, West Hill gimi!
17:00 The Wannabes
17:30 Táncakadémia
18:00 The Avatars
18:25 The Avatars
18:50 Maggie és Bianca - Divatból jeles
19:15 Maggie és Bianca - Divatból jeles
19:40 Chuck megoldja
20:05 Chuck megoldja
20:30 Hello, West Hill gimi!
21:00 The Wannabes
21:30 Táncakadémia
22:00 The Avatars
22:25 The Avatars
22:50 Maggie és Bianca - Divatból jeles
23:15 Maggie és Bianca - Divatból jeles
23:40 Chuck megoldja
23:40 Chuck megoldja

Megamax mai, heti tévéműsor »

Minimax (ma)

00:00 Ranger Rob
00:00 Ranger Rob
00:17 Mirette, az utazó nyomozó
00:17 Mirette, az utazó nyomozó
00:30 Lassie és barátai
00:30 Lassie és barátai
00:54 Mia és én
00:54 Mia és én
01:22 Mia és én
01:22 Mia és én
01:50 Négy és fél barát
01:50 Négy és fél barát
02:15 Mia és én
02:15 Mia és én
02:40 Bibi és Tina
02:40 Bibi és Tina
03:06 Gofri, a csodakutya
03:06 Gofri, a csodakutya
03:30 Bibi Blocksberg
03:30 Bibi Blocksberg
03:57 Geronimo Stilton
03:57 Geronimo Stilton
04:20 Sam, a tűzoltó
04:30 Léna farmja
04:53 Mása és a medve
05:00 Négy és fél barát
05:30 Lassie
06:00 Gofri, a csodakutya
06:30 Kicsi gesztenye klub
06:45 Barbie Dreamtopia
07:00 Szilaj a szabadon száguldó
07:30 Én kicsi pónim: Varázslatos barátság
08:00 Léna farmja
08:30 Mia és én
09:00 Enchantimals - Mesék az erdő mélyéről
09:15 Polly Pocket
09:45 LEGO Friends: Lányok bevetésen
10:00 Thomas, a gőzmozdony
10:15 Thomas, a gőzmozdony
10:30 Ranger Rob
10:45 Ranger Rob
11:00 Lassie és barátai
11:30 Wendy
12:00 A bajkeverő majom
12:30 Bibi Blocksberg
13:00 Bibi és Tina
13:30 7 törpe és én
14:00 Barbie DreamHouse Adventures
14:30 Sherlock, a jak
14:45 Enchantimals - Mesék az erdő mélyéről
14:52 Enchantimals - Mesék az erdő mélyéről
15:00 Négy és fél barát
15:30 Lassie
16:00 Sam, a tűzoltó
17:05 Sam, a tűzoltó
17:32 LEGO Friends: Lányok bevetésen
18:00 Mia és én
18:30 Gofri, a csodakutya
19:00 Én kicsi pónim: Varázslatos barátság
19:30 Szilaj a szabadon száguldó
20:00 Barbie, mint Rapunzel
21:30 LEGO Friends: Lányok bevetésen
22:00 Éljen Julien Király!
22:30 Voltron - A legendás védelmező
23:00 Voltron - A legendás védelmező
23:30 Voltron - A legendás védelmező

Minimax mai, heti tévéműsor »

Nickelodeon (ma)

00:10 Rocksuli
00:10 Rocksuli
00:30 Rocksuli
00:30 Rocksuli
00:55 Game Shakers
00:55 Game Shakers
01:15 Game Shakers
01:15 Game Shakers
01:35 Tündéri keresztszülők
01:35 Tündéri keresztszülők
02:00 SpongyaBob Kockanadrág
02:00 SpongyaBob Kockanadrág
02:20 SpongyaBob Kockanadrág
02:20 SpongyaBob Kockanadrág
02:45 Tündéri keresztszülők
02:45 Tündéri keresztszülők
03:10 Tündéri keresztszülők
03:10 Tündéri keresztszülők
03:30 Rocksuli
03:30 Rocksuli
03:50 Rocksuli
03:50 Rocksuli
04:10 Game Shakers
04:35 Game Shakers
05:00 Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek
05:20 Babi kávézója
05:30 Szuper Szárny
05:50 Láng és a szuperverdák
06:20 A mancs őrjárat
06:30 A mancs őrjárat
06:50 44 csacska macska
07:00 44 csacska macska
07:15 ALVINNN!!! és a mókusok
07:30 A lármás család
07:50 A lármás család
08:20 Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
08:45 Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
09:15 Game Shakers
09:45 Game Shakers
10:10 Tündéri keresztszülők
10:40 Tündéri keresztszülők
11:00 SpongyaBob Kockanadrág
11:20 SpongyaBob Kockanadrág
11:50 A Thunderman család
12:15 A Thunderman család
12:45 Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
13:10 Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
13:40 Game Shakers
14:10 Game Shakers
14:35 Uncsitesók
14:55 Veszélyes Henry
15:25 Veszélyes Henry
15:50 Noob Csapat
16:20 Game Shakers
16:45 Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
17:15 ALVINNN!!! és a mókusok
17:25 ALVINNN!!! és a mókusok
17:45 SpongyaBob Kockanadrág
18:10 A lármás család
18:20 A lármás család
18:40 Varázslatos holmik irodája
19:00 Frankie vagyok
19:30 Veszélyes Henry
19:55 A Hunter-család nyomoz
20:25 A Thunderman család
20:55 A Thunderman család
21:20 A lármás család
21:50 A lármás család
22:20 SpongyaBob Kockanadrág
22:45 SpongyaBob Kockanadrág
23:15 Tündéri keresztszülők
23:45 Tündéri keresztszülők
23:45 Tündéri keresztszülők

Nickelodeon mai, heti tévéműsor »