» TV műsor kereső: keresés

PAX TV mai műsorújság és heti műsor

Vissza
csütörtök (ma),
május 28.
00:00
A Faludi Amatőr Filmszemle filmjeiből

00:00
A Faludi Amatőr Filmszemle filmjeiből

00:30
Worship

00:30
Worship

09:00
Csendes percek

09:05
Joyce Meyer tanítása: Örömteli hétköznapok

09:30
Andrew Wommack előadása

10:00
Pünkösdi igehirdetések

10:45
Reggeli áhítat

11:00
Homo Faber - A kézműves

11:30
Irányvonal - Biblia

11:45
Tudatmódosító

12:00
Hegedűs Endre zenekari zongoraestje

12:30
Női Konferencia 2020

13:00
A Deák téri Evangélikus Múzeum

13:15
Székelyföldi vártemplomok

13:30
Bibliai emberek

14:00
Legendák földjén

15:00
Család és karrier?

16:00
Irányvonal - Biblia

16:30
Földünk jövője

17:00
Bibliatanulmányok minden napra

18:00
Joyce Meyer tanítása: Örömteli hétköznapok

18:30
Hangszóró

19:00
Diafilmek

19:30
Gospel Café

20:00
Sarokkő Evangéliumi Gyülekezet igehirdetése

21:00
FÉBÉ 2007 - Diakonissza Egyesület bemutatója

21:30
Andrew Wommack előadása

22:00
Mint a Jézus Krisztus jó vitéze

23:00
Egyházak szerepe a mai társadalomban

péntek (holnap),
május 29.
00:00
A Faludi Amatőr Filmszemle filmjeiből

00:00
A Faludi Amatőr Filmszemle filmjeiből

00:30
Worship

00:30
Worship

09:00
Csendes percek

09:05
Joyce Meyer tanítása: Örömteli hétköznapok

09:30
Andrew Wommack előadása

10:00
Istentisztelet a Golgota Keresztény Gyülekezet Központjából

11:30
Reggeli áhítat

12:00
Baptista prédikációk

12:30
Székelyföldi vártemplomok

13:00
Egyházak szerepe a mai társadalomban

14:00
Gospel Café

14:30
Tudatmódosító

15:00
Legendák földjén

16:00
Reuss András: Az egyetemes hitvallások

17:00
Hit - Élet

18:00
Joyce Meyer tanítása: Örömteli hétköznapok

18:30
Dics-suli

19:00
Diafilmek

19:30
A jövő nemzedéke

20:00
Színesen Szép A Világ

21:00
Balczó Mátyás - Szabad akaratból

21:10
Krizák Ferenc - Harmóniában

21:30
Andrew Wommack előadása

22:00
Budapesti Autonóm Gyülekezet igehirdetései

23:15
A világbajnok

23:15
A világbajnok

szombat,
május 30.
00:30
Worship

00:30
Worship

09:00
Csendes percek

09:05
Joyce Meyer tanítása: Örömteli hétköznapok

09:30
Andrew Wommack előadása

10:00
Hogyan értelmezzük a Szentírást

11:00
Bibliai alapelvek

12:00
Szabadkeresztény Igehirdetés

12:45
Székelyföldi vártemplomok

13:00
Ideje elhinned

14:00
Színesen Szép A Világ

15:00
Legendák földjén

16:00
A jövő nemzedéke

16:30
Böjte Csaba Düsseldorfban

17:00
Baptista Igehirdetés

18:30
Igazgyöngy

19:30
Kukkantó

20:00
Istentisztelet a Mindenki Templomából

21:30
Andrew Wommack előadása

22:00
Az ötödik Evangélium

23:00
A Baptista Központi Énekkar és Révész László orgonaművész hangversenye a Szegedi Fogadalmi Templomban

23:00
A Baptista Központi Énekkar és Révész László orgonaművész hangversenye a Szegedi Fogadalmi Templomban

vasárnap,
május 31.
00:30
Worship

00:30
Worship

04:09
Joyce Meyer tanítása: Örömteli hétköznapok

09:00
Csendes percek

09:05
Joyce Meyer tanítása: Örömteli hétköznapok

09:30
Andrew Wommack előadása

10:00
Református istentisztelet

11:00
Belvárosi Gyülekezet igehirdetése

11:45
Pünkösd

12:00
Pünkösdi igehirdetések

13:00
Omega hálózat prédikációja

14:00
Istentisztelet a Golgota Keresztény Gyülekezet Központjából

15:30
Pünkösd-2020

16:30
Szabadkeresztény Igehirdetés

16:47
Szabadkeresztény Igehirdetés

17:30
Gyere ahogy vagy

18:00
Joyce Meyer tanítása: Örömteli hétköznapok

18:30
Katolikus mise

19:30
Ezek a mai fiatalok...

20:00
Az emberiség eredete

21:00
Székelyföldi vártemplomok

21:10
Székelyföldi vártemplomok

21:30
Andrew Wommack előadása

22:00
In His Steps - Reménység koncert

23:00
Hogyan értelmezzük a Szentírást

hétfő,
június 01.
00:00
Hegedűs Endre zenekari zongoraestje

00:00
Hegedűs Endre zenekari zongoraestje

00:30
Worship

00:30
Worship

09:00
Csendes percek

09:05
Joyce Meyer tanítása: Örömteli hétköznapok

09:30
Andrew Wommack előadása

10:00
Baptista Igehirdetés

11:00
Pünkösd-2020

12:00
Omega hálózat prédikációja

12:50
Tudatmódosító

13:00
Pünkösd hétfő

13:30
Ezek a mai fiatalok...

14:00
Az emberiség eredete

15:00
Sarokkő Evangéliumi Gyülekezet igehirdetése

16:00
Pünkösdi igehirdetések

17:00
Válogatás a Szent István Televízió műsoraiból

18:00
Joyce Meyer tanítása: Örömteli hétköznapok

18:30
Dics-suli

19:00
Diafilmek

19:30
Ez az a Nap

22:30
Andrew Wommack előadása

23:00
Budapesti Autonóm Gyülekezet igehirdetései

kedd,
június 02.
00:30
Worship