belépés
» Regisztráció » Elfelejtett jelszó
» TV műsor kereső: keresés

Minimax mai műsorújság és heti műsor

Vissza
szombat (ma),
május 27.
06:00
Csillagpor Akadémia

06:15
Mia, a kisegér

06:30
7 törpe és én

07:00
Masha és a medve

07:10
Masha és a medve

07:20
Masha és a medve

07:30
Yakari

07:45
Bobby és Bill

08:00
Barbie, a Hercegnő és a Koldus

09:30
Masha és a medve

09:40
Masha és a medve

09:50
Masha és a medve

10:00
Masha és a medve

10:10
Masha és a medve

10:20
Masha és a medve

10:30
7 törpe és én

11:00
7 törpe és én

11:30
7 törpe és én

12:00
Marsupilami

12:30
Mia és én

13:00
Mia és én

13:30
Bibi és Tina

14:00
Állati küldetés

14:30
Sün Alfréd forró nyomon

14:45
Geronimo Stilton

15:15
Mirette, az utazó nyomozó

15:30
Mirette, az utazó nyomozó

15:45
Mirette, az utazó nyomozó

16:00
A három kismalac

17:00
Bibi és Tina

17:30
Mia és én

18:00
Állati küldetés

18:30
Az icipici óriás

18:50
7 törpe és én

19:20
Marsupilami

19:50
Masha és a medve

20:00
Műsorszünet

vasárnap (holnap),
május 28.
06:00
Oz birodalmában

06:25
Sammy nagy kalandja 2

08:00
Barbie és a 12 táncoló hercegnő

09:30
Masha és a medve

09:40
Masha és a medve

09:50
Masha és a medve

10:00
Masha és a medve

10:10
Masha és a medve

10:20
Masha és a medve

10:30
7 törpe és én

11:00
7 törpe és én

11:30
7 törpe és én

12:00
7 törpe és én

12:25
Asterix és a vikingek

13:50
Tad Jones csudálatos kalandjai

15:25
Khumba

17:00
Lucky Luke - Irány a vadnyugat

18:30
Stuart Little kisegér

20:00
Műsorszünet

hétfő,
május 29.
06:00
Csillagpor Akadémia

06:15
Mia, a kisegér

06:30
7 törpe és én

07:00
Masha és a medve

07:10
Masha és a medve

07:20
Masha és a medve

07:30
Yakari

07:45
Bobby és Bill

08:00
Stuart Little kisegér

09:30
Bibi és Tina

10:00
Mia és én

10:30
Marsupilami

11:00
Csillagpor Akadémia

11:15
Mia, a kisegér

11:30
7 törpe és én

12:00
Masha és a medve

12:10
Masha és a medve

12:20
Masha és a medve

12:30
Yakari

12:45
Bobby és Bill

13:00
Mia és én

13:30
Bibi és Tina

14:00
Állati küldetés

14:30
Sün Alfréd forró nyomon

14:45
Geronimo Stilton

15:15
Mirette, az utazó nyomozó

15:30
Mirette, az utazó nyomozó

15:45
Mirette, az utazó nyomozó

16:00
Barbie, a Hercegnő és a Koldus

17:30
Mia és én

18:00
Állati küldetés

18:30
Az icipici óriás

18:50
7 törpe és én

19:20
Marsupilami

19:50
Masha és a medve

20:00
Műsorszünet

kedd,
május 30.
06:00
Csillagpor Akadémia

06:15
Mia, a kisegér

06:30
7 törpe és én

07:00
Masha és a medve

07:10
Masha és a medve

07:20
Masha és a medve

07:30
Yakari

07:45
Bobby és Bill

08:00
Barbie, a Hercegnő és a Koldus

09:30
Bibi és Tina

10:00
Mia és én

10:30
Marsupilami

11:00
Csillagpor Akadémia

11:15
Mia, a kisegér

11:30
7 törpe és én

12:00
Masha és a medve

12:10
Masha és a medve

12:20
Masha és a medve

12:30
Yakari

12:45
Bobby és Bill

13:00
Mia és én

13:30
Bibi és Tina

14:00
Állati küldetés

14:30
Sün Alfréd forró nyomon

14:45
Geronimo Stilton

15:15
Mirette, az utazó nyomozó

15:30
Mirette, az utazó nyomozó

15:45
Mirette, az utazó nyomozó

16:00
Barbie és a 12 táncoló hercegnő

17:30
Mia és én

18:00
Állati küldetés

18:30
Az icipici óriás

18:50
7 törpe és én

19:20
Marsupilami

19:50
Masha és a medve

20:00
Műsorszünet

szerda,
május 31.
06:00
Csillagpor Akadémia

06:15
Mia, a kisegér

06:30
7 törpe és én

07:00
Masha és a medve

07:10
Masha és a medve

07:20
Masha és a medve

07:30
Yakari

07:45
Bobby és Bill

08:00
Barbie és a 12 táncoló hercegnő

09:30
Bibi és Tina

10:00
Mia és én

10:30
Marsupilami

11:00
Csillagpor Akadémia

11:15
Mia, a kisegér

11:30
7 törpe és én

12:00
Masha és a medve

12:10
Masha és a medve

12:20
Masha és a medve

12:30
Yakari

12:45
Bobby és Bill

13:00
Mia és én

13:30
Bibi és Tina

14:00
Állati küldetés

14:30
Sün Alfréd forró nyomon

14:45
Geronimo Stilton

15:15
Mirette, az utazó nyomozó

15:30
Mirette, az utazó nyomozó

15:45
Mirette, az utazó nyomozó

16:00
Franklin és barátai - A Franklin kaland: Mélytengeri utazás

16:50
Masha és a medve

17:00
Bibi és Tina

17:30
Mia és én

18:00
Állati küldetés

18:30
Az icipici óriás

18:50
7 törpe és én

19:20
Marsupilami

19:50
Masha és a medve

20:00
Műsorszünet

csütörtök,
június 01.
06:00
Sam, a tűzoltó

06:15
Mia, a kisegér

06:30
7 törpe és én

07:00
Masha és a medve

07:10
Masha és a medve

07:20
Masha és a medve

07:30
Yakari

07:45
Bobby és Bill

08:00
Franklin és barátai - A Franklin kaland: Mélytengeri utazás

08:50
Geronimo Stilton

09:15
Mirette, az utazó nyomozó

09:30
Bibi és Tina

10:00
Mia és én

10:30
Marsupilami

11:00
Csillagpor Akadémia

11:15
Mia, a kisegér

11:30
7 törpe és én

12:00
Masha és a medve

12:10
Masha és a medve

12:20
Masha és a medve

12:30
Yakari

12:45
Bobby és Bill

13:00
Mia és én

13:30
Bibi és Tina

14:00
Állati küldetés

14:30
Sün Alfréd forró nyomon

14:45
Geronimo Stilton

15:15
Mirette, az utazó nyomozó

15:30
Mirette, az utazó nyomozó

15:45
Mirette, az utazó nyomozó

16:00
Barbie, a Hercegnő és a Koldus

17:30
Yakari

17:45
Mia és én

18:15
Az icipici óriás

18:30
Marsupilami

19:00
7 törpe és én

19:30
Nils Holgersson csodálatos utazása

19:50
Masha és a medve

20:00
Műsorszünet

péntek,
június 02.
06:00
Sam, a tűzoltó

06:15
Mia, a kisegér

06:30
7 törpe és én

07:00
Masha és a medve

07:10
Masha és a medve

07:20
Masha és a medve

07:30
Yakari

07:45
Bobby és Bill

08:00
Állati küldetés

08:50
Geronimo Stilton

09:15
Mirette, az utazó nyomozó

09:30
Bibi és Tina

10:00
Mia és én

10:30
Marsupilami

11:00
Csillagpor Akadémia

11:15
Mia, a kisegér

11:30
7 törpe és én

12:00
Masha és a medve

12:10
Masha és a medve

12:20
Masha és a medve

12:30
Yakari

12:45
Bobby és Bill

13:00
Mia és én

13:30
Bibi és Tina

14:00
Állati küldetés

14:30
Sün Alfréd forró nyomon

14:45
Geronimo Stilton

15:15
Mirette, az utazó nyomozó

15:30
Mirette, az utazó nyomozó

15:45
Mirette, az utazó nyomozó

16:00
Barbie és a 12 táncoló hercegnő

17:30
Yakari

17:45
Mia és én

18:15
Az icipici óriás

18:30
Marsupilami

19:00
7 törpe és én

19:30
Nils Holgersson csodálatos utazása

19:50
Masha és a medve

20:00
Műsorszünet

szombat,
június 03.
06:00
Sam, a tűzoltó

06:15
Mia, a kisegér

06:30
7 törpe és én

07:00
Masha és a medve

07:10
Masha és a medve

07:20
Masha és a medve

07:30
Yakari

07:45
Bobby és Bill

08:00
Barbie: Szuperhős hercegnő

09:20
Masha és a medve

09:30
Masha és a medve

09:40
Masha és a medve

09:50
Masha és a medve

10:00
Masha és a medve

10:10
Masha és a medve

10:20
Masha és a medve

10:30
Lego Friends

11:00
Lego Friends

11:30
Transformers Mentő Botok

12:00
Transformers Mentő Botok

12:30
Marsupilami

13:00
Mia és én

13:30
Bibi és Tina

14:00
Marsupilami

14:30
Sün Alfréd forró nyomon

14:45
Geronimo Stilton

15:15
Mirette, az utazó nyomozó

15:30
Mirette, az utazó nyomozó

15:45
Mirette, az utazó nyomozó

16:00
Franklin és barátai - A Franklin kaland: Mélytengeri utazás

16:45
Bibi és Tina

17:15
Bibi Blocksberg

17:45
Mia és én

18:15
Az icipici óriás

18:30
Marsupilami

19:00
7 törpe és én

19:30
Nils Holgersson csodálatos utazása

19:50
Masha és a medve

20:00
Műsorszünet