belépés
» Regisztráció » Elfelejtett jelszó
» TV műsor kereső: keresés

film+ mai műsorújság és heti műsor

Vissza
csütörtök (ma),
július 27.
01:00
A sárkány szeme

02:45
Ufó - Idegenek közöttünk

04:30
Moby Dick, a fehér bálna

06:00
Televíziós vásárlás

09:00
Szemenszedett boldogság

10:40
Szánon nyert örökség

12:40
Sárkányölő lovagok

14:25
Mulan

16:40
A Nap könnyei

18:55
Végjáték

21:00
Tango és Cash

23:00
Gyilkos szezon

23:00
Gyilkos szezon

péntek (holnap),
július 28.
00:40
Az utolsó dobás

00:40
Az utolsó dobás

02:30
Lopakodók: Újratöltve

02:30
Lopakodók: Újratöltve

04:15
Szemenszedett boldogság

06:00
Televíziós vásárlás

09:00
Sárkányölő lovagok

10:35
Mulan

12:50
A törvény haragja

14:45
Tiszta ügy

16:55
Borotvaélen

18:55
A beavatott-sorozat: A lázadó

21:00
Légió

22:50
Alamo - A 13 napos ostrom

22:50
Alamo - A 13 napos ostrom

szombat,
július 29.
01:30
Gyilkos tánc

01:30
Gyilkos tánc

03:15
Gyilkos szezon

03:15
Gyilkos szezon

04:35
Sárkányölő lovagok

06:00
Televíziós vásárlás

09:40
Shelby: A kutya, aki megmentette a karácsonyt

11:30
Tűzoltó kutya

13:35
Tigris színre lép

15:05
Fehér Agyar 2.: A fehér farkas mítosza

17:10
Táncoló talpak

19:10
Toy Story - Játékháború

20:50
Richie Rich - Rosszcsont beforr

22:40
Tango és Cash

22:40
Tango és Cash

vasárnap,
július 30.
00:40
Légió

00:40
Légió

02:30
Az utolsó dobás

02:30
Az utolsó dobás

04:20
Shelby: A kutya, aki megmentette a karácsonyt

06:00
Televíziós vásárlás

09:15
Tűzoltó kutya

11:20
Fehér Agyar 2.: A fehér farkas mítosza

13:25
Táncoló talpak

15:25
Toy Story - Játékháború

17:05
Richie Rich - Rosszcsont beforr

18:55
Nincs kettő négy nélkül

21:00
A burok

23:15
A beavatott-sorozat: A lázadó

23:15
A beavatott-sorozat: A lázadó

hétfő,
július 31.
01:25
A Stonehearst Elmegyógyintézet

01:25
A Stonehearst Elmegyógyintézet

03:35
Szánon nyert örökség

03:35
Szánon nyert örökség

06:00
Televíziós vásárlás

09:00
A te eseted

10:45
Tigris színre lép

12:15
Borotvaélen

14:15
Nicsak, ki beszél most!

16:05
Alamo - A 13 napos ostrom

18:40
A burok

20:55
Az utolsó esély

23:10
Arctalan ellenség

23:10
Arctalan ellenség

kedd,
augusztus 01.
01:05
A különleges alakulat

01:05
A különleges alakulat

02:45
A Stonehearst Elmegyógyintézet

02:45
A Stonehearst Elmegyógyintézet

04:35
A te eseted

06:00
Televíziós vásárlás

09:00
Szerelem második látásra

10:40
Megacápa az óriáskrokodil ellen

12:20
A jó fiúk feketében járnak

14:10
Halálhágó

16:45
Az utolsó esély

18:55
A kód

20:55
A szökevény

23:25
Elveszett

23:25
Elveszett

szerda,
augusztus 02.
01:10
Bosszútól fűtve

01:10
Bosszútól fűtve

03:10
A különleges alakulat

03:10
A különleges alakulat

04:35
Szerelem második látásra

06:00
Televíziós vásárlás

09:00
Megacápa az óriáskrokodil ellen

10:25
A jó fiúk feketében járnak

12:05
Halálhágó

14:35
Elveszett

16:20
A szökevény

18:50
Nincs kettő négy nélkül

20:55
Az éhezők viadala

23:35
Az igazság ára

23:35
Az igazság ára

csütörtök,
augusztus 03.
01:55
A bűn hálójában

01:55
A bűn hálójában

03:40
Bosszútól fűtve

03:40
Bosszútól fűtve

06:00
Televíziós vásárlás

09:00
Szívós csajok

10:40
Anyám!

12:20
Egyedül a világ ellen

14:00
Arctalan ellenség

16:00
Az igazság ára

18:20
Az éhezők viadala

21:00
Erőnek erejével

23:00
Tranzit

péntek,
augusztus 04.
00:40
Szabadúszók

02:30
Egyedül a világ ellen