belépés
» Regisztráció » Elfelejtett jelszó
» TV műsor kereső: keresés

Disney Channel mai műsorújság és heti műsor

Vissza
szombat (ma),
május 27.
00:00
Violetta

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:55
Evermoor

01:20
Sabrina, a tiniboszorkány

01:50
Binny és a szellem

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

03:10
Lolirock

03:35
Lolirock

04:00
Sabrina, a tiniboszorkány

04:25
Sabrina, a tiniboszorkány

04:50
Boyster, az osztrigafiú

05:15
Boyster, az osztrigafiú

05:40
Boyster, az osztrigafiú

05:55
Napnyuszik

06:00
Hamis cica

06:30
Elena - Avalor hercegnője

07:00
Pókember elképesztő kalandjai

07:30
Hamis cica

07:35
Csillag kontra Gonosz Erők

08:00
Mulan

09:30
K.C. a tinikém

10:00
Elena - Avalor hercegnője

10:30
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

11:00
Milo Murphy törvénye

11:30
Kirby Buckets kalandjai

12:00
Liv és Maddie

12:30
Csiribí-csiribá

14:30
Jessie

15:00
The Lodge

15:30
A zűr közepén

16:00
Cracke

16:05
Flash és a ronkok

16:25
Cracke

16:30
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

17:00
Zhu Zhu

17:30
Elena - Avalor hercegnője

18:00
K.C. a tinikém

18:30
Milo Murphy törvénye

19:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

19:30
Kirby Buckets kalandjai

20:00
Bizaardvark

20:30
Laborpatkányok

21:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

21:30
Mickey egér

21:35
Csillag kontra Gonosz Erők

21:55
Mickey egér

22:00
Kirby Buckets kalandjai

22:30
Sok sikert, Charlie!

22:55
Mickey egér

23:00
Hamis cica

23:25
Star Darlings: Csillagocskák

23:30
Lolirock

vasárnap (holnap),
május 28.
00:00
Violetta

00:00
Violetta

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:55
Evermoor

00:55
Evermoor

01:20
Binny és a szellem

01:20
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

03:10
Lolirock

03:10
Lolirock

03:35
Lolirock

03:35
Lolirock

04:00
Sabrina, a tiniboszorkány

04:25
Sabrina, a tiniboszorkány

04:50
Boyster, az osztrigafiú

05:15
Boyster, az osztrigafiú

05:40
Boyster, az osztrigafiú

05:55
Napnyuszik

06:00
Hamis cica

06:30
Elena - Avalor hercegnője

07:00
Pókember elképesztő kalandjai

07:30
Hamis cica

07:35
Csillag kontra Gonosz Erők

08:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége: Kion üvöltése

09:00
Rejtélyek városkája

09:30
K.C. a tinikém

10:00
Elena - Avalor hercegnője

10:30
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

11:00
Milo Murphy törvénye

11:30
Kirby Buckets kalandjai

12:00
Liv és Maddie

12:30
Csiribí-csiribá 2.

14:00
Austin és Ally

14:30
Jessie

15:00
The Lodge

15:30
A zűr közepén

16:00
Cracke

16:05
Flash és a ronkok

16:25
Cracke

16:30
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

17:00
Zhu Zhu

17:30
Elena - Avalor hercegnője

18:00
K.C. a tinikém

18:30
Milo Murphy törvénye

19:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

19:30
Kirby Buckets kalandjai

20:00
Bizaardvark

20:30
Laborpatkányok

21:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

21:30
Mickey egér

21:35
Csillag kontra Gonosz Erők

21:55
Mickey egér

22:00
Kirby Buckets kalandjai

22:30
Sok sikert, Charlie!

22:55
Mickey egér

23:00
Hamis cica

23:25
Star Darlings: Csillagocskák

23:30
Lolirock

hétfő,
május 29.
00:00
Violetta

00:00
Violetta

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:55
Evermoor

00:55
Evermoor

01:20
Binny és a szellem

01:20
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

03:10
Lolirock

03:10
Lolirock

03:35
Lolirock

03:35
Lolirock

04:00
Sabrina, a tiniboszorkány

04:25
Sabrina, a tiniboszorkány

04:50
Boyster, az osztrigafiú

05:15
Boyster, az osztrigafiú

05:40
Boyster, az osztrigafiú

05:55
Napnyuszik

06:00
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

06:30
Elena - Avalor hercegnője

06:55
Napnyuszik

07:00
Zhu Zhu

07:25
Flash és a ronkok

07:40
Jake és Sohaország kalózai

07:55
Rejtélyek városkája

08:25
Mickey egér

08:30
Hank Zipzer

09:00
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

09:30
K.C. a tinikém

10:00
Laborpatkányok

10:30
Alex és bandája

11:00
A zűr közepén

11:30
Kikiwaka tábor

12:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

12:30
Zhu Zhu

13:00
Mickey egér

13:05
Hamis cica

13:25
Mickey egér

13:30
Soy Luna

14:30
Jessie

15:00
The Lodge

15:30
A zűr közepén

16:00
Evermoor

16:30
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

17:00
Zhu Zhu

17:30
Elena - Avalor hercegnője

18:00
Laborpatkányok

18:30
Rejtélyek városkája

19:00
Soy Luna

20:00
Alex és bandája

20:30
Laborpatkányok

21:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

21:30
Mickey egér

21:35
Csillag kontra Gonosz Erők

21:55
Mickey egér

22:00
Kirby Buckets kalandjai

22:30
Evermoor

22:55
Mickey egér

23:00
Hamis cica

23:25
Star Darlings: Csillagocskák

23:30
Lolirock

kedd,
május 30.
00:00
Violetta

00:00
Violetta

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:55
Evermoor

00:55
Evermoor

01:20
Binny és a szellem

01:20
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

03:10
Lolirock

03:10
Lolirock

03:35
Lolirock

03:35
Lolirock

04:00
Sabrina, a tiniboszorkány

04:25
Sabrina, a tiniboszorkány

04:50
Boyster, az osztrigafiú

05:15
Boyster, az osztrigafiú

05:40
Boyster, az osztrigafiú

05:55
Napnyuszik

06:00
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

06:30
Elena - Avalor hercegnője

06:55
Napnyuszik

07:00
Zhu Zhu

07:25
Flash és a ronkok

07:40
Jake és Sohaország kalózai

07:55
Rejtélyek városkája

08:25
Mickey egér

08:30
Hank Zipzer

09:00
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

09:30
K.C. a tinikém

10:00
Laborpatkányok

10:30
Alex és bandája

11:00
A zűr közepén

11:30
Kikiwaka tábor

12:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

12:30
Zhu Zhu

13:00
Mickey egér

13:05
Hamis cica

13:25
Mickey egér

13:30
Soy Luna

14:30
Jessie

15:00
The Lodge

15:30
A zűr közepén

16:00
Evermoor

16:30
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

17:00
Zhu Zhu

17:30
Elena - Avalor hercegnője

18:00
Laborpatkányok

18:30
Rejtélyek városkája

19:00
Soy Luna

20:00
Alex és bandája

20:30
Laborpatkányok

21:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

21:30
Mickey egér

21:35
Csillag kontra Gonosz Erők

21:55
Mickey egér

22:00
Kirby Buckets kalandjai

22:30
Evermoor

22:55
Mickey egér

23:00
Hamis cica

23:25
Star Darlings: Csillagocskák

23:30
Lolirock

szerda,
május 31.
00:00
Violetta

00:00
Violetta

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:55
Evermoor

00:55
Evermoor

01:20
Binny és a szellem

01:20
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

03:10
Lolirock

03:10
Lolirock

03:35
Lolirock

03:35
Lolirock

04:00
Sabrina, a tiniboszorkány

04:25
Sabrina, a tiniboszorkány

04:50
Boyster, az osztrigafiú

05:15
Boyster, az osztrigafiú

05:40
Boyster, az osztrigafiú

05:55
Napnyuszik

06:00
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

06:30
Elena - Avalor hercegnője

06:55
Napnyuszik

07:00
Zhu Zhu

07:25
Flash és a ronkok

07:40
Jake és Sohaország kalózai

07:55
Rejtélyek városkája

08:25
Mickey egér

08:30
Hank Zipzer

09:00
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

09:30
K.C. a tinikém

10:00
Laborpatkányok

10:30
Alex és bandája

11:00
A zűr közepén

11:30
Kikiwaka tábor

12:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

12:30
Zhu Zhu

13:00
Mickey egér

13:05
Hamis cica

13:25
Mickey egér

13:30
Soy Luna

14:30
Jessie

15:00
The Lodge

15:30
A zűr közepén

16:00
Evermoor

16:30
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

17:00
Zhu Zhu

17:30
Elena - Avalor hercegnője

18:00
Laborpatkányok

18:30
Rejtélyek városkája

19:00
Soy Luna

20:00
Alex és bandája

20:30
Laborpatkányok

21:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

21:30
Mickey egér

21:35
Csillag kontra Gonosz Erők

21:55
Mickey egér

22:00
Kirby Buckets kalandjai

22:30
Evermoor

22:55
Mickey egér

23:00
Hamis cica

23:25
Star Darlings: Csillagocskák

23:30
Lolirock

csütörtök,
június 01.
00:00
Violetta

00:00
Violetta

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:55
Evermoor

00:55
Evermoor

01:20
Binny és a szellem

01:20
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

03:10
Lolirock

03:10
Lolirock

03:35
Lolirock

03:35
Lolirock

04:00
Sabrina, a tiniboszorkány

04:25
Sabrina, a tiniboszorkány

04:50
Boyster, az osztrigafiú

05:15
Boyster, az osztrigafiú

05:40
Boyster, az osztrigafiú

05:55
Napnyuszik

06:00
Sabrina, a tiniboszorkány

06:30
Pókember elképesztő kalandjai

06:55
Napnyuszik

07:00
Zhu Zhu

07:25
Csillag kontra Gonosz Erők

07:40
Jake és Sohaország kalózai

07:55
Rejtélyek városkája

08:25
Mickey egér

08:30
Hank Zipzer

08:55
Mickey egér

09:00
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

09:30
K.C. a tinikém

10:00
Laborpatkányok

10:30
Alex és bandája

11:00
A zűr közepén

11:30
Kikiwaka tábor

12:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

12:30
Zhu Zhu

13:00
Mickey egér

13:05
Csillag kontra Gonosz Erők

13:25
Mickey egér

13:30
Soy Luna

14:30
Jessie

15:00
The Lodge

15:30
A zűr közepén

16:00
Evermoor

16:30
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

17:00
Aranyhaj - Örökkön örökké

17:05
Elena - Avalor hercegnője

17:30
Elena - Avalor hercegnője

18:00
Elena - Avalor hercegnője

18:30
Elena - Avalor hercegnője

19:00
Elena - Avalor hercegnője

19:30
Elena - Avalor hercegnője

20:00
Elena - Avalor hercegnője

20:30
Elena - Avalor hercegnője

21:00
Elena - Avalor hercegnője

21:30
Elena - Avalor hercegnője

21:55
Aranyhaj - Örökkön örökké

22:00
Kirby Buckets kalandjai

22:30
Evermoor

22:55
Mickey egér

23:00
Hamis cica

23:25
Star Darlings: Csillagocskák

23:30
Hamis cica

péntek,
június 02.
00:00
Violetta

00:00
Violetta

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:55
Evermoor

00:55
Evermoor

01:20
Binny és a szellem

01:20
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

03:10
Evermoor

03:10
Evermoor

03:35
Evermoor

03:35
Evermoor

04:00
Sabrina, a tiniboszorkány

04:25
Sabrina, a tiniboszorkány

04:50
Boyster, az osztrigafiú

05:15
Boyster, az osztrigafiú

05:40
Boyster, az osztrigafiú

05:55
Napnyuszik

06:00
Sabrina, a tiniboszorkány

06:30
Pókember elképesztő kalandjai

06:55
Napnyuszik

07:00
Zhu Zhu

07:25
Csillag kontra Gonosz Erők

07:40
Jake és Sohaország kalózai

07:55
Rejtélyek városkája

08:25
Mickey egér

08:30
Hank Zipzer

08:55
Mickey egér

09:00
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

09:30
K.C. a tinikém

10:00
Laborpatkányok

10:30
Alex és bandája

11:00
A zűr közepén

11:30
Kikiwaka tábor

12:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

12:30
Zhu Zhu

13:00
Mickey egér

13:05
Csillag kontra Gonosz Erők

13:25
Mickey egér

13:30
Soy Luna

14:30
Jessie

15:00
The Lodge

15:30
A zűr közepén

16:00
Evermoor

16:30
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

17:00
Zhu Zhu

17:30
Elena - Avalor hercegnője

18:00
Laborpatkányok

18:30
Rejtélyek városkája

19:00
Szuper felsőtagozat

21:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

21:30
Mickey egér

21:35
Csillag kontra Gonosz Erők

21:55
Mickey egér

22:00
Kirby Buckets kalandjai

22:30
Evermoor

22:55
Mickey egér

23:00
Hamis cica

23:25
Star Darlings: Csillagocskák

23:30
Hamis cica

szombat,
június 03.
00:00
Violetta

00:00
Violetta

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:55
Evermoor

00:55
Evermoor

01:20
Binny és a szellem

01:20
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

03:10
Evermoor

03:10
Evermoor

03:35
Evermoor

03:35
Evermoor

04:00
Sabrina, a tiniboszorkány

04:25
Sabrina, a tiniboszorkány

04:50
Boyster, az osztrigafiú

05:15
Boyster, az osztrigafiú

05:40
Boyster, az osztrigafiú

05:55
Napnyuszik

06:00
Hamis cica

06:30
Pókember elképesztő kalandjai

06:55
Cracke

07:00
Csillag kontra Gonosz Erők

07:25
Hamis cica

07:30
Jake és Sohaország kalózai

08:30
Mickey és az autóversenyzők

09:00
Zhu Zhu

09:30
K.C. a tinikém

10:00
Elena - Avalor hercegnője

10:30
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

11:00
Milo Murphy törvénye

11:30
Kirby Buckets kalandjai

12:00
Riley a nagyvilágban

12:30
Szuper felsőtagozat

14:30
Jessie

15:00
The Lodge

15:30
A zűr közepén

16:00
A zűr közepén

16:30
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

17:00
Zhu Zhu

17:30
Elena - Avalor hercegnője

18:00
Mickey és az autóversenyzők

18:30
Milo Murphy törvénye

19:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

19:30
Kirby Buckets kalandjai

20:00
Bizaardvark

20:30
Laborpatkányok

21:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

21:30
Mickey egér

21:35
Csillag kontra Gonosz Erők

21:55
Mickey egér

22:00
Sok sikert, Charlie!

22:30
Sok sikert, Charlie!

22:55
Mickey egér

23:00
Hamis cica

23:25
Star Darlings: Csillagocskák

23:30
Hamis cica

vasárnap,
június 04.
00:00
Violetta

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:55
Evermoor

01:20
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

03:10
Evermoor

03:35
Evermoor