belépés
» Regisztráció » Elfelejtett jelszó
» TV műsor kereső: keresés

Disney Channel mai műsorújság és heti műsor

Vissza
csütörtök (ma),
július 27.
00:00
Violetta

00:00
Violetta

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:55
Evermoor

00:55
Evermoor

01:20
Binny és a szellem

01:20
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

03:10
Evermoor

03:10
Evermoor

03:35
Evermoor

04:00
Sabrina, a tiniboszorkány

04:25
Sabrina, a tiniboszorkány

04:50
Hamis cica

05:15
Hamis cica

05:40
Boyster, az osztrigafiú

05:55
Napnyuszik

06:00
Binny és a szellem

06:30
Hank Zipzer

06:55
Napnyuszik

07:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége

07:25
Csillag kontra Gonosz Erők

07:40
Milo Murphy törvénye

07:55
11

08:25
Star Wars - A végzet ereje

08:30
Mickey és az autóversenyzők

08:55
Mickey egér

09:00
A zűr közepén

09:30
Kikiwaka tábor

10:00
Elena - Avalor hercegnője

10:30
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

11:00
Bizaardvark

11:30
Kirby Buckets kalandjai

12:00
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

12:30
Zhu Zhu

13:00
Mickey egér

13:05
Csillag kontra Gonosz Erők

13:25
Star Wars - A végzet ereje

13:30
Szófia hercegnő: Ivy hercegnő átka

14:30
Jessie

15:00
Kikiwaka tábor

15:30
A zűr közepén

16:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége

16:30
Elena - Avalor hercegnője

17:00
Mickey és az autóversenyzők

17:30
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

18:00
11

18:30
Rejtélyek városkája

19:00
Bizaardvark

19:30
Kirby Buckets kalandjai

20:00
Alex és bandája

20:30
Laborpatkányok

21:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

21:30
Soy Luna

22:30
Evermoor

22:55
Mickey egér

23:00
Boyster, az osztrigafiú

23:25
Star Darlings: Csillagocskák

23:30
Boyster, az osztrigafiú

péntek (holnap),
július 28.
00:00
Violetta

00:00
Violetta

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:55
Evermoor

00:55
Evermoor

01:20
Binny és a szellem

01:20
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

03:10
Evermoor

03:10
Evermoor

03:35
Evermoor

04:00
Sabrina, a tiniboszorkány

04:25
Sabrina, a tiniboszorkány

04:50
Hamis cica

05:15
Hamis cica

05:40
Boyster, az osztrigafiú

05:55
Napnyuszik

06:00
Binny és a szellem

06:30
Hank Zipzer

06:55
Napnyuszik

07:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége

07:25
Csillag kontra Gonosz Erők

07:40
Milo Murphy törvénye

07:55
11

08:25
Mickey egér

08:30
Mickey és az autóversenyzők

08:55
Mickey egér

09:00
A zűr közepén

09:30
Kikiwaka tábor

10:00
Elena - Avalor hercegnője

10:30
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

11:00
Bizaardvark

11:30
Kirby Buckets kalandjai

12:00
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

12:30
Zhu Zhu

13:00
Mickey egér

13:05
Csillag kontra Gonosz Erők

13:25
Mickey egér

13:30
A kis hableány 2. - A tenger visszavár

15:00
Kikiwaka tábor

15:30
A zűr közepén

16:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége

16:30
Elena - Avalor hercegnője

17:00
Mickey és az autóversenyzők

17:30
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

18:00
11

18:30
Rejtélyek városkája

19:00
Bizaardvark

19:30
Alex és bandája: Hogyan nőjünk fel a szüleink akarata ellenére

21:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

21:30
Soy Luna

22:30
Evermoor

22:55
Mickey egér

23:00
Boyster, az osztrigafiú

23:25
Star Darlings: Csillagocskák

23:30
Boyster, az osztrigafiú

szombat,
július 29.
00:00
Violetta

00:00
Violetta

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:55
Evermoor

00:55
Evermoor

01:20
Binny és a szellem

01:20
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

03:10
Evermoor

03:10
Evermoor

03:35
Evermoor

04:00
Sabrina, a tiniboszorkány

04:25
Sabrina, a tiniboszorkány

04:50
Hamis cica

05:15
Hamis cica

05:40
Boyster, az osztrigafiú

05:55
Napnyuszik

06:00
Hamis cica

06:30
Pókember elképesztő kalandjai

06:55
Cracke

07:00
Csillag kontra Gonosz Erők

07:25
Hamis cica

07:30
Utódok

09:00
A zűr közepén

09:30
Kikiwaka tábor

10:00
Elena - Avalor hercegnője

10:30
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

11:00
Bizaardvark

11:30
Kirby Buckets kalandjai

12:00
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

12:30
Zhu Zhu

13:00
Mickey egér

13:05
Csillag kontra Gonosz Erők

13:25
Mickey egér

13:30
Alex és bandája: Hogyan nőjünk fel a szüleink akarata ellenére

15:00
A zűr közepén

15:30
A zűr közepén

16:00
Milo Murphy törvénye

16:30
Elena - Avalor hercegnője

17:00
Mickey és az autóversenyzők

17:30
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

17:55
Star Wars - A végzet ereje

18:00
K.C. a tinikém

18:30
Rejtélyek városkája

19:00
Bizaardvark

19:30
Kirby Buckets kalandjai

20:00
Alex és bandája

20:30
Laborpatkányok

21:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

21:25
Star Wars - A végzet ereje

21:30
Soy Luna

22:30
Evermoor

22:55
Mickey egér

23:00
Boyster, az osztrigafiú

23:25
Star Darlings: Csillagocskák

23:30
Boyster, az osztrigafiú

vasárnap,
július 30.
00:00
Violetta

00:00
Violetta

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:55
Evermoor

00:55
Evermoor

01:20
Binny és a szellem

01:20
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

03:10
Evermoor

03:10
Evermoor

03:35
Evermoor

04:00
Sabrina, a tiniboszorkány

04:25
Sabrina, a tiniboszorkány

04:50
Hamis cica

05:15
Hamis cica

05:40
Boyster, az osztrigafiú

05:55
Napnyuszik

06:00
Hamis cica

06:30
Pókember elképesztő kalandjai

06:55
Cracke

07:00
Csillag kontra Gonosz Erők

07:25
Hamis cica

07:30
A Büszke Birtok oroszlán őrsége: Kion üvöltése

08:30
Mickey és az autóversenyzők

09:00
A zűr közepén

09:30
Kikiwaka tábor

10:00
Elena - Avalor hercegnője

10:30
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

11:00
Bizaardvark

11:30
Kirby Buckets kalandjai

12:00
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

12:30
Zhu Zhu

13:00
Mickey egér

13:05
Csillag kontra Gonosz Erők

13:25
Mickey egér

13:30
Alex és bandája: Hogyan nőjünk fel a szüleink akarata ellenére

15:00
Kikiwaka tábor

15:30
Kikiwaka tábor

16:00
Milo Murphy törvénye

16:30
Elena - Avalor hercegnője

17:00
Mickey és az autóversenyzők

17:30
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

17:55
Star Wars - A végzet ereje

18:00
K.C. a tinikém

18:30
11

19:00
11

19:30
11

20:00
11

20:30
11

21:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

21:25
Star Wars - A végzet ereje

21:30
Soy Luna

22:30
Evermoor

22:55
Mickey egér

23:00
Boyster, az osztrigafiú

23:25
Star Darlings: Csillagocskák

23:30
Boyster, az osztrigafiú

hétfő,
július 31.
00:00
Violetta

00:00
Violetta

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:55
Evermoor

00:55
Evermoor

01:20
Binny és a szellem

01:20
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

03:10
Evermoor

03:10
Evermoor

03:35
Evermoor

04:00
Sabrina, a tiniboszorkány

04:25
Sabrina, a tiniboszorkány

04:50
Hamis cica

05:15
Hamis cica

05:40
Boyster, az osztrigafiú

05:55
Napnyuszik

06:00
Binny és a szellem

06:30
Hank Zipzer

06:55
Napnyuszik

07:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége

07:25
Csillag kontra Gonosz Erők

07:40
Milo Murphy törvénye

07:55
11

08:25
Star Wars - A végzet ereje

08:30
Mickey és az autóversenyzők

08:55
Mickey egér

09:00
A zűr közepén

09:30
Kikiwaka tábor

10:00
Elena - Avalor hercegnője

10:30
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

11:00
Bizaardvark

11:30
Kirby Buckets kalandjai

12:00
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

12:30
Zhu Zhu

13:00
Mickey egér

13:05
Csillag kontra Gonosz Erők

13:25
Star Wars - A végzet ereje

13:30
Rejtélyek városkája

14:30
Jessie

15:00
Kikiwaka tábor

15:30
A zűr közepén

16:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége

16:30
Elena - Avalor hercegnője

17:00
Mickey és az autóversenyzők

17:30
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

18:00
11

18:30
Rejtélyek városkája

19:00
Bizaardvark

19:30
Kirby Buckets kalandjai

20:00
Alex és bandája

20:30
Laborpatkányok

21:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

21:30
Soy Luna

22:30
Evermoor

22:55
Mickey egér

23:00
Boyster, az osztrigafiú

23:25
Star Darlings: Csillagocskák

23:30
Boyster, az osztrigafiú

kedd,
augusztus 01.
00:00
Violetta

00:00
Violetta

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:55
Evermoor

00:55
Evermoor

01:20
Binny és a szellem

01:20
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

03:10
Evermoor

03:10
Evermoor

03:35
Evermoor

04:00
Sabrina, a tiniboszorkány

04:25
Sabrina, a tiniboszorkány

04:50
Hamis cica

05:15
Hamis cica

05:40
Boyster, az osztrigafiú

05:55
Napnyuszik

06:00
Binny és a szellem

06:30
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

06:55
Napnyuszik

07:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége

07:25
Zhu Zhu

07:40
Milo Murphy törvénye

07:55
11

08:25
Star Wars - A végzet ereje

08:30
Mickey és az autóversenyzők

08:55
Utódok: Komisz világ

09:00
A zűr közepén

09:30
Kikiwaka tábor

10:00
Elena - Avalor hercegnője

10:30
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

11:00
Bizaardvark

11:30
Kirby Buckets kalandjai

12:00
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

12:30
Zhu Zhu

13:00
Mickey egér

13:05
Csillag kontra Gonosz Erők

13:25
Star Wars - A végzet ereje

13:30
Jessie

14:00
Jessie

14:30
Jessie

15:00
Kikiwaka tábor

15:30
Milo Murphy törvénye

16:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége

16:30
Elena - Avalor hercegnője

17:00
Mickey és az autóversenyzők

17:30
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

18:00
11

18:30
Rejtélyek városkája

19:00
Bizaardvark

19:30
Kirby Buckets kalandjai

20:00
Alex és bandája

20:30
Laborpatkányok

21:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

21:30
Soy Luna

22:30
Evermoor

22:55
Mickey egér

23:00
Boyster, az osztrigafiú

23:25
Star Darlings: Csillagocskák

23:30
Boyster, az osztrigafiú

szerda,
augusztus 02.
00:00
Violetta

00:00
Violetta

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:55
Evermoor

00:55
Evermoor

01:20
Binny és a szellem

01:20
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

03:10
Evermoor

03:10
Evermoor

03:35
Evermoor

04:00
Sabrina, a tiniboszorkány

04:25
Sabrina, a tiniboszorkány

04:50
Hamis cica

05:15
Hamis cica

05:40
Boyster, az osztrigafiú

05:55
Napnyuszik

06:00
Binny és a szellem

06:30
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

06:55
Napnyuszik

07:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége

07:25
Zhu Zhu

07:40
Milo Murphy törvénye

07:55
11

08:25
Star Wars - A végzet ereje

08:30
Mickey és az autóversenyzők

08:55
Utódok: Komisz világ

09:00
A zűr közepén

09:30
Kikiwaka tábor

10:00
Elena - Avalor hercegnője

10:30
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

11:00
Bizaardvark

11:30
Kirby Buckets kalandjai

12:00
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

12:30
Zhu Zhu

13:00
Mickey egér

13:05
Csillag kontra Gonosz Erők

13:25
Star Wars - A végzet ereje

13:30
Szófia hercegnő: A lebegő palota

14:30
Jessie

15:00
Kikiwaka tábor

15:30
Milo Murphy törvénye

16:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége

16:30
Elena - Avalor hercegnője

17:00
Mickey és az autóversenyzők

17:30
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

18:00
11

18:30
Rejtélyek városkája

19:00
Bizaardvark

19:30
Kirby Buckets kalandjai

20:00
Alex és bandája

20:30
Laborpatkányok

21:00
Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve

21:30
Soy Luna

22:30
Evermoor

22:55
Mickey egér

23:00
Boyster, az osztrigafiú

23:25
Star Darlings: Csillagocskák

23:30
Boyster, az osztrigafiú

csütörtök,
augusztus 03.
00:00
Violetta

00:50
Star Darlings: Csillagocskák

00:55
Evermoor

01:20
Binny és a szellem

01:50
Binny és a szellem

02:20
Sabrina, a tiniboszorkány

02:45
Sabrina, a tiniboszorkány

03:10
Evermoor