belépés
» Regisztráció » Elfelejtett jelszó
» TV műsor kereső: keresés

Cinemax mai műsorújság és heti műsor

Vissza
csütörtök (ma),
március 30.
00:55
Meghalsz újra

02:45
Karácsonyi horrormese

04:25
Kamper

06:00
A pillangók szabadok

07:50
Neil Gaiman hihető meséi

08:15
Ködfolt

09:50
Az ezerfejű szörnyeteg

11:05
Olasz módra

12:50
A Playhouse bemutatja II. - A gyógyító

13:15
Angyalom (Az őrangyal)

14:50
A bába

16:50
Ködfolt

18:20
Féltestvérek

20:00
Fehér dög

21:30
Eva Nova

23:20
A szomszéd fiú

23:20
A szomszéd fiú

péntek (holnap),
március 31.
01:05
Kivégzési parancs

01:05
Kivégzési parancs

02:45
Árnyak háza

02:45
Árnyak háza

04:10
Angyalom (Az őrangyal)

05:40
Én és a bringám

06:00
A bába

08:00
Vészforgatókönyv

09:35
Féltestvérek

11:15
Fehér dög

12:45
A szomszéd fiú

14:30
Eva Nova

16:20
Mr. Tűsarok

18:10
A vágy ára

20:00
31

21:45
Rablók

23:10
Országúti hajsza

23:10
Országúti hajsza

szombat,
április 01.
00:55
Alvó sejt

00:55
Alvó sejt

02:30
Délibáb

02:30
Délibáb

04:10
A vágy ára

06:00
A lány története

07:35
John bácsi

09:30
Szerelem szicíliai módra

11:15
Néma könnyek

13:05
Minden jöhet

14:45
Egy elvált férfi ballépése

16:35
A lány története

18:05
John bácsi

20:00
Ash vs. Evil Dead

20:35
Amit tudni akarsz a szexről...

...de sosem merted megkérdezni
22:05
Fájó pontok

23:45
Paulina

23:45
Paulina

vasárnap,
április 02.
01:30
Ne zaklasd a kiskacsát!

01:30
Ne zaklasd a kiskacsát!

03:15
Ash vs. Evil Dead

03:15
Ash vs. Evil Dead

03:50
A Playhouse bemutatja II. - Az asszisztens

03:50
A Playhouse bemutatja II. - Az asszisztens

04:20
Minden jöhet

06:00
Női ügyek

07:50
Tokió, hozzád megyek!

09:30
Klónok

09:45
Emma

11:45
Fájó pontok

13:25
Amit tudni akarsz a szexről...

...de sosem merted megkérdezni
14:55
Kulcs a boldogsághoz

16:30
Női ügyek

18:15
Tokió, hozzád megyek!

20:00
Pelé

21:50
Ahogy megálmodtuk

23:45
Angyalok és banditák

23:45
Angyalok és banditák

hétfő,
április 03.
01:45
Egyedül a világ ellen

01:45
Egyedül a világ ellen

03:20
Emlékezetkiesés

03:20
Emlékezetkiesés

03:55
Emma

03:55
Emma

06:00
Kulcs a boldogsághoz

07:35
Zenekari próba

08:45
Primo

10:10
Pelé

11:55
Ahogy megálmodtuk

13:50
Másnap reggel

15:10
Hálózat

17:10
Zenekari próba

18:25
Démon

20:00
A fiatal Churchill

22:10
31

23:55
Arany és szenvedély

23:55
Arany és szenvedély

kedd,
április 04.
01:40
Ash vs. Evil Dead

01:40
Ash vs. Evil Dead

02:15
A szexfüggő

02:15
A szexfüggő

04:05
Primo

05:30
A Playhouse bemutatja III. - Átkozott

06:00
Hálózat

08:00
Zürich

09:25
Démon

11:00
A fiatal Churchill

13:10
Arany és szenvedély

14:50
Tepepa, a hős bitang

16:30
Zürich

17:55
Fat Man és Little Boy

20:00
Pelé

21:50
Ash vs. Evil Dead

22:25
Igaz szívvel

22:25
Igaz szívvel

szerda,
április 05.
00:35
Féltestvérek

00:35
Féltestvérek

02:15
A heroin útján

02:15
A heroin útján

03:50
Ősi folyók

03:50
Ősi folyók

06:00
Tepepa, a hős bitang

07:40
A fájdalom kövei

09:30
Fat Man és Little Boy

11:35
Pelé

13:20
Az Usher-ház bukása

14:40
Piszkos kis hétvége

16:10
A fájdalom kövei

18:00
Moll Flanders

20:00
Az élet szép

21:55
A Playhouse bemutatja IV. - Brilliánsember!

22:15
Hongkongban már holnap van

23:35
Trend

23:35
Trend

csütörtök,
április 06.
01:00
A bánya

01:00
A bánya

02:35
Monsters - Sötét kontinens

02:35
Monsters - Sötét kontinens

04:35
Az Usher-ház bukása

06:00
Piszkos kis hétvége

07:35
Fel a fejjel

09:35
Moll Flanders

11:35
Az élet szép

13:35
Kincs ez a nő

15:00
Hongkongban már holnap van

16:20
Fel a fejjel

18:20
Káosz

20:00
A lány története

21:30
Vasököl

23:35
Suburra

péntek,
április 07.
01:50
Sikoly 2.

03:50
A Playhouse bemutatja - A pünkösdi király