szombat (ma),
április 20.
április 20.
00:30
Justine malajziai finomságaiI / 8. rész
00:30
Justine malajziai finomságaiI / 8. rész
01:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 3. rész
01:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 3. rész
01:30
Mary, a mesterszakácsszórakoztató műsor, I / 27. rész
01:30
Mary, a mesterszakácsszórakoztató műsor, I / 27. rész
02:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 7. rész
02:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 7. rész
02:25
Régi ízek nyomábanI / 10. rész
02:25
Régi ízek nyomábanI / 10. rész
02:50
Serpenyőben az egész világI / 6. rész
02:50
Serpenyőben az egész világI / 6. rész
03:15
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 4. rész
03:15
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 4. rész
03:40
Húst hússallengyel szórakoztató műsor, III / 6. rész
03:40
Húst hússallengyel szórakoztató műsor, III / 6. rész
04:05
Sütimester - Kanadakanadai reality műsor, V / 2. rész
04:55
Édes nagyik, finom sütikmagyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 5. rész, 2015
05:20
Kedvenceink kedvenceimagyar gasztronómiai műsor, I / 10. rész
05:45
Bede Róbert mesterfogásaimagyar főzőshow, I / 7. rész
06:00
Kanadai álomtortákI / 1. rész
07:00
Jamie mediterrán kajáiI / 4. rész
08:00
Jamie egytálételeiI / 1. rész
08:30
Luca olasz konyhájaausztrál gasztronómiai műsor, III / 3. rész
09:00
TV Paprika MagazinII / 15. rész
10:00
Főzésre hangolvaI / 10. rész
11:00
Gordon, Gino és Fred útra kelangol főzős műsor, III / 1. rész
12:00
Gordon, Gino és Fred útra kelangol főzős műsor, III / 2. rész
13:00
James Martin: Kalandozások SpanyolországbanI / 20. rész
14:00
Piték és pudingokangol ismeretterjesztő műsor, I / 13. rész
15:00
Főzésre hangolvaI / 10. rész
16:00
TV Paprika MagazinII / 15. rész
17:00
Luca olasz konyhájaausztrál gasztronómiai műsor, III / 4. rész
17:30
Itália ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 1. rész
18:00
Itália ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 2. rész
18:30
Piték és pudingokangol ismeretterjesztő műsor, I / 14. rész
19:30
Jamie egytálételeiI / 1. rész
20:00
Kanadai álomtortákI / 1. rész
21:00
Jamie mediterrán kajáiI / 4. rész
22:00
Gino családi vakációjaI / 1. rész
22:30
Éhes motorosok észak-európai vakációjaI / 1. rész
23:45
Tareq Taylor - Skandinávia ízeiangol ismeretterjesztő filmsorozat, V / 1. rész
23:45
Tareq Taylor - Skandinávia ízeiangol ismeretterjesztő filmsorozat, V / 1. rész
vasárnap (holnap),
április 21.
április 21.
00:20
Tareq Taylor - Skandinávia ízeiangol ismeretterjesztő filmsorozat, V / 2. rész
00:20
Tareq Taylor - Skandinávia ízeiangol ismeretterjesztő filmsorozat, V / 2. rész
01:00
TV Paprika MagazinII / 15. rész
01:00
TV Paprika MagazinII / 15. rész
02:00
Kanadai álomtortákI / 1. rész
02:00
Kanadai álomtortákI / 1. rész
02:45
Piték és pudingokangol ismeretterjesztő műsor, I / 14. rész
02:45
Piték és pudingokangol ismeretterjesztő műsor, I / 14. rész
03:30
Éhes motorosok észak-európai vakációjaI / 1. rész
03:30
Éhes motorosok észak-európai vakációjaI / 1. rész
04:30
Tareq Taylor - Skandinávia ízeiangol ismeretterjesztő filmsorozat, V / 1. rész
05:00
Tareq Taylor - Skandinávia ízeiangol ismeretterjesztő filmsorozat, V / 2. rész
05:30
Gino családi vakációjaI / 1. rész
06:00
Kanadai álomtortákI / 2. rész
07:00
Jamie kedvenc gazdaságos kajái2022
08:00
Jamie egytálételeiI / 2. rész
08:30
Luca olasz konyhájaausztrál gasztronómiai műsor, III / 4. rész
09:00
TV Paprika MagazinII / 16. rész
10:00
Gino családi vakációjaI / 1. rész
10:30
Éhes motorosok észak-európai vakációjaI / 1. rész
11:45
Tareq Taylor - Skandinávia ízeiangol ismeretterjesztő filmsorozat, V / 1. rész
12:20
Tareq Taylor - Skandinávia ízeiangol ismeretterjesztő filmsorozat, V / 2. rész
13:00
Itália ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 1. rész
13:30
Itália ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 2. rész
14:00
Piték és pudingokangol ismeretterjesztő műsor, I / 14. rész
15:00
Jamie kedvenc gazdaságos kajái2022
16:00
TV Paprika MagazinII / 16. rész
17:00
Luca olasz konyhájaausztrál gasztronómiai műsor, III / 5. rész
17:30
Itália ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 3. rész
18:00
Itália ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 4. rész
18:30
Piték és pudingokangol ismeretterjesztő műsor, I / 15. rész
19:30
Jamie egytálételeiI / 2. rész
20:00
Kanadai álomtortákI / 2. rész
21:00
Jamie gazdaságos kajáiI / 1. rész
22:00
Gino családi vakációjaI / 2. rész
22:30
Éhes motorosok észak-európai vakációjaI / 2. rész
23:45
Tareq Taylor - Skandinávia ízeiangol ismeretterjesztő filmsorozat, V / 3. rész
23:45
Tareq Taylor - Skandinávia ízeiangol ismeretterjesztő filmsorozat, V / 3. rész
hétfő,
április 22.
április 22.
00:20
Tareq Taylor - Skandinávia ízeiangol ismeretterjesztő filmsorozat, V / 4. rész
00:20
Tareq Taylor - Skandinávia ízeiangol ismeretterjesztő filmsorozat, V / 4. rész
01:00
TV Paprika MagazinII / 16. rész
01:00
TV Paprika MagazinII / 16. rész
02:00
Kanadai álomtortákI / 2. rész
02:00
Kanadai álomtortákI / 2. rész
02:45
Piték és pudingokangol ismeretterjesztő műsor, I / 15. rész
02:45
Piték és pudingokangol ismeretterjesztő műsor, I / 15. rész
03:30
Éhes motorosok észak-európai vakációjaI / 2. rész
03:30
Éhes motorosok észak-európai vakációjaI / 2. rész
04:30
Tareq Taylor - Skandinávia ízeiangol ismeretterjesztő filmsorozat, V / 3. rész
05:00
Tareq Taylor - Skandinávia ízeiangol ismeretterjesztő filmsorozat, V / 4. rész
05:30
Gino családi vakációjaI / 2. rész
06:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 7. rész
06:30
Szezonról szezonraI / 5. rész
07:00
Sütimester - Kanadakanadai reality műsor, V / 2. rész
08:00
Sütimester - SvédországIV / 10. rész
09:00
Alma Obregon desszertjeifőzőshow, II / 8. rész
09:30
Mary, a mesterszakácsszórakoztató műsor, I / 27. rész
10:00
ReceptbolondokII / 2. rész
10:30
Az én vidéki konyhámI / 30. rész
11:00
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 4. rész
11:30
Húst hússallengyel szórakoztató műsor, III / 6. rész
12:00
Serpenyőben az egész világI / 6. rész
12:30
Régi ízek nyomábanI / 10. rész
13:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 8. rész
13:30
Justine malajziai finomságaiI / 8. rész
14:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 3. rész
14:30
Az én vidéki konyhámI / 30. rész
15:00
ReceptbolondokII / 2. rész
15:30
Alma Obregon desszertjeifőzőshow, II / 8. rész
16:00
Sütimester - SvédországIV / 10. rész
17:00
Serpenyőben az egész világI / 7. rész
17:30
Szezonról szezonraI / 6. rész
18:00
Régi ízek nyomábanI / 11. rész
18:30
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 5. rész
19:00
Húst hússallengyel szórakoztató műsor, III / 7. rész
19:30
ReceptbolondokII / 3. rész
20:00
Mary, a mesterszakácsszórakoztató műsor, I / 28. rész
20:30
John Torode: A Közel-Kelet ízeiangol hírműsor, I / 1. rész
21:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 4. rész
21:30
Az én vidéki konyhámI / 31. rész
22:00
Alma Obregon desszertjeifőzőshow, II / 9. rész
22:30
Sütimester - SvédországV / 1. rész
23:30
Sütimester - Kanadakanadai reality műsor, V / 3. rész
23:30
Sütimester - Kanadakanadai reality műsor, V / 3. rész
kedd,
április 23.
április 23.
00:30
John Torode: A Közel-Kelet ízeiangol hírműsor, I / 1. rész
00:30
John Torode: A Közel-Kelet ízeiangol hírműsor, I / 1. rész
01:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 4. rész
01:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 4. rész
01:30
Mary, a mesterszakácsszórakoztató műsor, I / 28. rész
01:30
Mary, a mesterszakácsszórakoztató műsor, I / 28. rész
02:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 8. rész
02:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 8. rész
02:25
Régi ízek nyomábanI / 11. rész
02:25
Régi ízek nyomábanI / 11. rész
02:50
Serpenyőben az egész világI / 7. rész
02:50
Serpenyőben az egész világI / 7. rész
03:15
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 5. rész
03:15
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 5. rész
03:40
Húst hússallengyel szórakoztató műsor, III / 7. rész
03:40
Húst hússallengyel szórakoztató műsor, III / 7. rész
04:05
Sütimester - Kanadakanadai reality műsor, V / 3. rész
04:55
Édes nagyik, finom sütikmagyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 6. rész, 2015
05:20
Kedvenceink kedvenceimagyar gasztronómiai műsor, I / 11. rész
05:45
Bede Róbert mesterfogásaimagyar főzőshow, I / 8. rész
06:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 8. rész
06:30
Szezonról szezonraI / 6. rész
07:00
Sütimester - Kanadakanadai reality műsor, V / 3. rész
08:00
Sütimester - SvédországV / 1. rész
09:00
Alma Obregon desszertjeifőzőshow, II / 9. rész
09:30
Mary, a mesterszakácsszórakoztató műsor, I / 28. rész
10:00
ReceptbolondokII / 3. rész
10:30
Az én vidéki konyhámI / 31. rész
11:00
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 5. rész
11:30
Húst hússallengyel szórakoztató műsor, III / 7. rész
12:00
Serpenyőben az egész világI / 7. rész
12:30
Régi ízek nyomábanI / 11. rész
13:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 9. rész
13:30
John Torode: A Közel-Kelet ízeiangol hírműsor, I / 1. rész
14:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 4. rész
14:30
Az én vidéki konyhámI / 31. rész
15:00
ReceptbolondokII / 3. rész
15:30
Alma Obregon desszertjeifőzőshow, II / 9. rész
16:00
Sütimester - SvédországV / 1. rész
17:00
Serpenyőben az egész világI / 8. rész
17:30
Szezonról szezonraI / 7. rész
18:00
Régi ízek nyomábanI / 12. rész
18:30
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 6. rész
19:00
Húst hússallengyel szórakoztató műsor, III / 8. rész
19:30
ReceptbolondokII / 4. rész
20:00
Mary, a mesterszakácsszórakoztató műsor, I / 29. rész
20:30
John Torode: A Közel-Kelet ízeiangol hírműsor, I / 2. rész
21:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 5. rész
21:30
Az én vidéki konyhámI / 32. rész
22:00
Alma Obregon desszertjeifőzőshow, II / 10. rész
22:30
Sütimester - SvédországV / 2. rész
23:30
Sütimester - Kanadakanadai reality műsor, V / 4. rész
23:30
Sütimester - Kanadakanadai reality műsor, V / 4. rész
szerda,
április 24.
április 24.
00:30
John Torode: A Közel-Kelet ízeiangol hírműsor, I / 2. rész
00:30
John Torode: A Közel-Kelet ízeiangol hírműsor, I / 2. rész
01:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 5. rész
01:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 5. rész
01:30
Mary, a mesterszakácsszórakoztató műsor, I / 29. rész
01:30
Mary, a mesterszakácsszórakoztató műsor, I / 29. rész
02:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 9. rész
02:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 9. rész
02:25
Régi ízek nyomábanI / 12. rész
02:25
Régi ízek nyomábanI / 12. rész
02:50
Serpenyőben az egész világI / 8. rész
02:50
Serpenyőben az egész világI / 8. rész
03:15
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 6. rész
03:15
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 6. rész
03:40
Húst hússallengyel szórakoztató műsor, III / 8. rész
03:40
Húst hússallengyel szórakoztató műsor, III / 8. rész
04:05
Sütimester - Kanadakanadai reality műsor, V / 4. rész
04:55
Édes nagyik, finom sütikmagyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 7. rész, 2015
05:20
Kedvenceink kedvenceimagyar gasztronómiai műsor, I / 12. rész
05:45
Bede Róbert mesterfogásaimagyar főzőshow, I / 9. rész
06:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 9. rész
06:30
Szezonról szezonraI / 7. rész
07:00
Sütimester - Kanadakanadai reality műsor, V / 4. rész
08:00
Sütimester - SvédországV / 2. rész
09:00
Alma Obregon desszertjeifőzőshow, II / 10. rész
09:30
Mary, a mesterszakácsszórakoztató műsor, I / 29. rész
10:00
ReceptbolondokII / 4. rész
10:30
Az én vidéki konyhámI / 32. rész
11:00
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 6. rész
11:30
Húst hússallengyel szórakoztató műsor, III / 8. rész
12:00
Serpenyőben az egész világI / 8. rész
12:30
Régi ízek nyomábanI / 12. rész
13:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 10. rész
13:30
John Torode: A Közel-Kelet ízeiangol hírműsor, I / 2. rész
14:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 5. rész
14:30
Az én vidéki konyhámI / 32. rész
15:00
ReceptbolondokII / 4. rész
15:30
Alma Obregon desszertjeifőzőshow, II / 10. rész
16:00
Sütimester - SvédországV / 2. rész
17:00
Serpenyőben az egész világI / 9. rész
17:30
Szezonról szezonraI / 8. rész
18:00
Régi ízek nyomábanI / 13. rész
18:30
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 7. rész
19:00
Egy séf, négy évszakcseh gasztronómiai műsor, I / 1. rész
19:30
ReceptbolondokII / 5. rész
20:00
Mary, a mesterszakácsszórakoztató műsor, I / 30. rész
20:30
John Torode: A Közel-Kelet ízeiangol hírműsor, I / 3. rész
21:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 6. rész
21:30
Az én vidéki konyhámI / 33. rész
22:00
Alma Obregon desszertjeifőzőshow, II / 11. rész
22:30
Sütimester - SvédországV / 3. rész
23:30
Sütimester - Kanadakanadai reality műsor, V / 5. rész
23:30
Sütimester - Kanadakanadai reality műsor, V / 5. rész
csütörtök,
április 25.
április 25.
00:30
John Torode: A Közel-Kelet ízeiangol hírműsor, I / 3. rész
00:30
John Torode: A Közel-Kelet ízeiangol hírműsor, I / 3. rész
01:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 6. rész
01:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 6. rész
01:30
Mary, a mesterszakácsszórakoztató műsor, I / 30. rész
01:30
Mary, a mesterszakácsszórakoztató műsor, I / 30. rész
02:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 10. rész
02:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 10. rész
02:25
Régi ízek nyomábanI / 13. rész
02:25
Régi ízek nyomábanI / 13. rész
02:50
Serpenyőben az egész világI / 9. rész
02:50
Serpenyőben az egész világI / 9. rész
03:15
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 7. rész
03:15
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 7. rész
03:40
Egy séf, négy évszakcseh gasztronómiai műsor, I / 1. rész
03:40
Egy séf, négy évszakcseh gasztronómiai műsor, I / 1. rész
04:05
Sütimester - Kanadakanadai reality műsor, V / 5. rész
04:55
Édes nagyik, finom sütikmagyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 8. rész, 2015
05:20
Kedvenceink kedvenceimagyar gasztronómiai műsor, I / 13. rész
05:45
Bede Róbert mesterfogásaimagyar főzőshow, I / 10. rész
06:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 10. rész
06:30
Szezonról szezonraI / 8. rész
07:00
Sütimester - Kanadakanadai reality műsor, V / 5. rész
08:00
Sütimester - SvédországV / 3. rész
09:00
Alma Obregon desszertjeifőzőshow, II / 11. rész
09:30
Mary, a mesterszakácsszórakoztató műsor, I / 30. rész
10:00
ReceptbolondokII / 5. rész
10:30
Az én vidéki konyhámI / 33. rész
11:00
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 7. rész
11:30
Egy séf, négy évszakcseh gasztronómiai műsor, I / 1. rész
12:00
Serpenyőben az egész világI / 9. rész
12:30
Régi ízek nyomábanI / 13. rész
13:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 11. rész
13:30
John Torode: A Közel-Kelet ízeiangol hírműsor, I / 3. rész
14:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 6. rész
14:30
Az én vidéki konyhámI / 33. rész
15:00
ReceptbolondokII / 5. rész
15:30
Alma Obregon desszertjeifőzőshow, II / 11. rész
16:00
Sütimester - SvédországV / 3. rész
17:00
Serpenyőben az egész világI / 10. rész
17:30
Havas Dóra - Tudatos hedonista1. rész
18:00
Régi ízek nyomábanI / 14. rész
18:30
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 8. rész
19:00
Egy séf, négy évszakcseh gasztronómiai műsor, I / 2. rész
19:30
ReceptbolondokII / 6. rész
20:00
Mary hétköznapi receptjeikanadai gasztronómiai műsor, II / 1. rész
20:30
John Torode: A Közel-Kelet ízeiangol hírműsor, I / 4. rész
21:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 7. rész
21:30
Az én vidéki konyhámI / 34. rész
22:00
Alma Obregon desszertjeifőzőshow, II / 12. rész
22:30
Sütimester - SvédországV / 4. rész
23:30
Sütimester - Kanadakanadai reality műsor, V / 6. rész
23:30
Sütimester - Kanadakanadai reality műsor, V / 6. rész
péntek,
április 26.
április 26.
00:30
John Torode: A Közel-Kelet ízeiangol hírműsor, I / 4. rész
00:30
John Torode: A Közel-Kelet ízeiangol hírműsor, I / 4. rész
01:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 7. rész
01:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 7. rész
01:30
Mary hétköznapi receptjeikanadai gasztronómiai műsor, II / 1. rész
01:30
Mary hétköznapi receptjeikanadai gasztronómiai műsor, II / 1. rész
02:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 11. rész
02:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 11. rész
02:25
Régi ízek nyomábanI / 14. rész
02:25
Régi ízek nyomábanI / 14. rész
02:50
Serpenyőben az egész világI / 10. rész
02:50
Serpenyőben az egész világI / 10. rész
03:15
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 8. rész
03:15
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 8. rész
03:40
Egy séf, négy évszakcseh gasztronómiai műsor, I / 2. rész
03:40
Egy séf, négy évszakcseh gasztronómiai műsor, I / 2. rész
04:05
Sütimester - Kanadakanadai reality műsor, V / 6. rész
04:55
Édes nagyik, finom sütikmagyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 9. rész, 2015
05:20
Kedvenceink kedvenceimagyar gasztronómiai műsor, I / 14. rész
05:45
Bede Róbert mesterfogásaimagyar főzőshow, I / 11. rész
06:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 11. rész
06:30
Havas Dóra - Tudatos hedonista1. rész
07:00
Sütimester - Kanadakanadai reality műsor, V / 6. rész
08:00
Sütimester - SvédországV / 4. rész
09:00
Alma Obregon desszertjeifőzőshow, II / 12. rész
09:30
Mary hétköznapi receptjeikanadai gasztronómiai műsor, II / 1. rész
10:00
ReceptbolondokII / 6. rész
10:30
Az én vidéki konyhámI / 34. rész
11:00
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 8. rész
11:30
Egy séf, négy évszakcseh gasztronómiai műsor, I / 2. rész
12:00
Serpenyőben az egész világI / 10. rész
12:30
Régi ízek nyomábanI / 14. rész
13:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 12. rész
13:30
John Torode: A Közel-Kelet ízeiangol hírműsor, I / 4. rész
14:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 7. rész
14:30
Az én vidéki konyhámI / 34. rész
15:00
ReceptbolondokII / 6. rész
15:30
Alma Obregon desszertjeifőzőshow, II / 12. rész
16:00
Sütimester - SvédországV / 4. rész
17:00
Serpenyőben az egész világI / 11. rész
17:30
Havas Dóra - Tudatos hedonista2. rész
18:00
Régi ízek nyomábanI / 15. rész
18:30
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 9. rész
19:00
Egy séf, négy évszakcseh gasztronómiai műsor, I / 3. rész
19:30
ReceptbolondokII / 7. rész
20:00
Mary hétköznapi receptjeikanadai gasztronómiai műsor, II / 2. rész
20:30
John Torode: A Közel-Kelet ízeiangol hírműsor, I / 5. rész
21:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 8. rész
21:30
Az én vidéki konyhámI / 35. rész
22:00
Alma Obregon desszertjeifőzőshow, II / 13. rész
22:30
Sütimester - SvédországV / 5. rész
23:30
Sütimester - Kanadakanadai reality műsor, V / 7. rész
szombat,
április 27.
április 27.
00:30
John Torode: A Közel-Kelet ízeiangol hírműsor, I / 5. rész
01:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccovalgasztronómiai műsor, I / 8. rész
01:30
Mary hétköznapi receptjeikanadai gasztronómiai műsor, II / 2. rész
02:00
Pepe egészséges konyhájaszlovák szórakoztató műsor, I / 12. rész
02:25
Régi ízek nyomábanI / 15. rész
02:50
Serpenyőben az egész világI / 11. rész
03:15
Jiří, a húsimádógasztronómiai műsor, I / 9. rész
03:40
Egy séf, négy évszakcseh gasztronómiai műsor, I / 3. rész