belépés
» Regisztráció » Elfelejtett jelszó
» TV műsor kereső: keresés

Viasat Explore mai műsorújság és heti műsor

Vissza
csütörtök (ma),
március 30.
05:05
Őrült találmányok

05:30
Őrült találmányok

06:15
Nagy, mérges hal

07:00
Talajkutatók

07:45
Jádeláz

08:10
A szeméttelep királyai

08:40
Házmozgatók

09:00
Házmozgatók

09:25
A gerendák királyai

10:10
Barkácsoló bratyók

10:30
Barkácsoló bratyók a házban

10:55
Úszó otthonom

11:20
Drónok

11:45
Roncstelepszökevények

12:30
Robot Wars

13:20
Jádeláz

13:45
Jeges vizek cowboyai

14:30
Jegesmedvék városa

14:55
Jegesmedvék városa

15:20
Hetvenkét veszélyes lakóhely

16:10
Házmozgatók

16:30
Házmozgatók

16:55
A szeméttelep királyai

17:25
Barkácsoló bratyók

17:45
Robot Wars

18:40
A gerendák királyai

19:30
Talajkutatók

20:15
Jeges vizek cowboyai

21:00
Úszó otthonom

21:20
Úszó otthonom

21:45
Rönkházmánia

22:35
Ausztrál aranyásók

23:20
Jegesmedvék városa

23:20
Jegesmedvék városa

péntek (holnap),
március 31.
05:05
Őrült találmányok

05:30
Őrült találmányok

06:15
Nagy, mérges hal

07:00
Talajkutatók

07:45
Jádeláz

08:10
A szeméttelep királyai

08:40
Házmozgatók

09:00
Házmozgatók

09:25
A gerendák királyai

10:10
Barkácsoló bratyók

10:30
Barkácsoló bratyók a házban

10:55
Úszó otthonom

11:20
Drónok

11:45
Roncstelepszökevények

12:30
Robot Wars

13:20
Jádeláz

13:45
Jeges vizek cowboyai

14:30
Jegesmedvék városa

14:55
Jegesmedvék városa

15:20
Hetvenkét veszélyes lakóhely

16:10
Házmozgatók

16:30
Házmozgatók

16:55
Gyűjtögetők

17:25
Barkácsoló bratyók

17:45
Robot Wars

18:40
A gerendák királyai

19:30
Talajkutatók

20:15
Jeges vizek cowboyai

21:00
Talajkutatók

21:45
Drónok

22:10
Drónok

22:40
Veszélyes utakon

22:40
Veszélyes utakon

szombat,
április 01.
05:05
Őrült találmányok

05:30
Őrült találmányok

06:00
Nagy, mérges hal

06:40
Nagy, mérges hal

07:20
Nagy, mérges hal

08:05
Horgászkalandor

08:50
Horgászkalandor

09:35
Horgászkalandor

10:25
Szuperverdák születése

11:15
Szuperverdák születése

12:05
Szuperverdák születése

12:55
Szuperverdák születése

13:45
Szuperverdák születése

14:40
Szuperverdák születése

15:35
Jádeláz

15:55
Jádeláz

16:20
Jádeláz

16:40
Jádeláz

17:05
Jádeláz

17:25
Jádeláz

17:50
Jádeláz

18:15
Jádeláz

18:35
Jádeláz

19:00
Jádeláz

19:25
Jádeláz

19:50
Jádeláz

20:10
Jádeláz

20:35
Jádeláz

21:00
A faragás királyai

21:20
A faragás királyai

21:45
Ausztrál aranyásók

22:30
Klondike Trappers

23:15
Hetvenkét veszélyes lakóhely

23:15
Hetvenkét veszélyes lakóhely

vasárnap,
április 02.
05:05
Bontsd szét!

05:25
Bontsd szét!

06:00
Ausztrál aranyásók

06:45
Ausztrál aranyásók

07:30
Ausztrál aranyásók

08:15
Ausztrál aranyásók

09:00
Ausztrál aranyásók

09:45
Ausztrál aranyásók

10:30
Ausztrál aranyásók

11:15
Ausztrál aranyásók

12:00
Ausztrál aranyásók

12:45
Ausztrál aranyásók

13:30
Ausztrál aranyásók

14:15
Ausztrál aranyásók

15:00
Robot Wars

16:00
Robot Wars

17:00
Robot Wars

18:00
Robot Wars

19:00
Robot Wars

20:00
Robot Wars

21:00
Jeges vizek cowboyai

21:45
Klondike Trappers

22:30
A szeméttelep királyai

23:00
A szeméttelep királyai

23:30
A faragás királyai

23:30
A faragás királyai

hétfő,
április 03.
05:05
Lángoló kerekek

06:15
Barkácsoló bratyók

06:35
Barkácsoló bratyók

07:00
Ausztrál aranyásók

07:45
Gyűjtögetők

08:15
Őrült találmányok

08:40
Óriás költöztetők

09:25
A gerendák királyai

10:10
Az olajváros lakói

10:55
Jádeláz

11:20
Jeges vizek cowboyai

12:05
Gyűjtögetők

12:35
Kamionos krónikák

13:20
Veszélyes utakon

14:20
Barkácsoló bratyók

14:40
Barkácsoló bratyók

15:05
Őrült találmányok

15:30
Ausztrál aranyásók

16:15
Jádeláz

16:40
Hetvenkét veszélyes lakóhely

17:25
Jeges vizek cowboyai

18:10
A gerendák királyai

18:55
Robot Wars

19:45
A szeméttelep királyai

20:15
Kamionos krónikák

21:00
Jeges vizek cowboyai

21:45
Jeges vizek cowboyai

22:30
Kamionos krónikák

23:20
A szeméttelep királyai

23:20
A szeméttelep királyai

kedd,
április 04.
05:00
Jeges vizek cowboyai

06:15
Barkácsoló bratyók

06:35
Barkácsoló bratyók

07:00
Ausztrál aranyásók

07:45
A szeméttelep királyai

08:15
Őrült találmányok

08:40
Óriás költöztetők

09:25
A gerendák királyai

10:10
Az olajváros lakói

10:55
Jádeláz

11:20
Jeges vizek cowboyai

12:05
A szeméttelep királyai

12:35
Kamionos krónikák

13:20
Veszélyes utakon

14:20
Barkácsoló bratyók

14:40
Barkácsoló bratyók

15:05
Őrült találmányok

15:30
Ausztrál aranyásók

16:15
Jádeláz

16:40
Hetvenkét veszélyes lakóhely

17:25
Jeges vizek cowboyai

18:10
A gerendák királyai

18:55
Robot Wars

19:45
A szeméttelep királyai

20:15
Kamionos krónikák

21:00
Megaárverések

21:20
Megaárverések

21:45
Őrült találmányok

22:05
Őrült találmányok

22:30
Rönkházmánia

23:20
A szeméttelep királyai

23:20
A szeméttelep királyai

szerda,
április 05.
05:00
Jeges vizek cowboyai

06:15
Barkácsoló bratyók

06:35
Barkácsoló bratyók

07:00
Ausztrál aranyásók

07:45
A szeméttelep királyai

08:15
Őrült találmányok

08:40
Óriás költöztetők

09:25
A gerendák királyai

10:10
Az olajváros lakói

10:55
Jádeláz

11:20
Jeges vizek cowboyai

12:05
A szeméttelep királyai

12:35
Kamionos krónikák

13:20
Veszélyes utakon

14:20
Barkácsoló bratyók

14:40
Barkácsoló bratyók

15:05
Őrült találmányok

15:30
Ausztrál aranyásók

16:15
Jádeláz

16:40
Hetvenkét veszélyes lakóhely

17:25
Jeges vizek cowboyai

18:10
A gerendák királyai

18:55
Robot Wars

19:45
A szeméttelep királyai

20:15
Kamionos krónikák

21:00
Kamionos krónikák

21:45
Ausztrál aranyásók

22:30
Szuperverdák születése

23:20
A szeméttelep királyai

23:20
A szeméttelep királyai

csütörtök,
április 06.
05:00
Jeges vizek cowboyai

06:15
Barkácsoló bratyók

06:35
Barkácsoló bratyók

07:00
Ausztrál aranyásók

07:45
A szeméttelep királyai

08:15
Őrült találmányok

08:40
Óriás költöztetők

09:25
A gerendák királyai

10:10
Az olajváros lakói

10:55
Jádeláz

11:20
Jeges vizek cowboyai

12:05
A szeméttelep királyai

12:35
Kamionos krónikák

13:20
Veszélyes utakon

14:20
Barkácsoló bratyók

14:40
Barkácsoló bratyók

15:05
Őrült találmányok

15:30
Ausztrál aranyásók

16:15
Jádeláz

16:40
Hetvenkét veszélyes lakóhely

17:25
Jeges vizek cowboyai

18:10
A gerendák királyai

18:55
Robot Wars

19:45
A szeméttelep királyai

20:15
Kamionos krónikák

21:00
Úszó otthonom

21:20
Úszó otthonom

21:45
Rönkházmánia

22:30
Ausztrál aranyásók

23:20
A szeméttelep királyai