belépés
» Regisztráció » Elfelejtett jelszó
» TV műsor kereső: keresés

Holnapi részletes TV műsorújság:

TV csatornák kiválasztása
(regisztrált felhasználóink beállításait elmentjük!):
Vissza a csatornákhoz

Ugrás a csatornához:

Comedy Central (holnap)

00:00 South Park
00:00 South Park
00:30 Megrekedve
00:30 Megrekedve
01:00 Megrekedve
01:00 Megrekedve
01:30 Megrekedve
01:30 Megrekedve
02:00 Megrekedve
02:00 Megrekedve
02:30 Megrekedve
02:30 Megrekedve
03:00 Már megint Malcolm
03:00 Már megint Malcolm
03:30 Már megint Malcolm
03:30 Már megint Malcolm
04:00 Már megint Malcolm
04:30 Már megint Malcolm
05:00 Már megint Malcolm
05:30 Bob Burgerfalodája
06:00 Így jártam anyátokkal
06:25 Így jártam anyátokkal
06:55 Így jártam anyátokkal
07:25 Így jártam anyátokkal
07:55 Agymenők
08:25 Agymenők
08:55 Agymenők
09:25 Agymenők
09:50 Agymenők
10:20 Egy kapcsolat szabályai
10:50 Egy kapcsolat szabályai
11:20 Modern Család
11:50 Modern Család
12:20 Az ifjú Sheldon
12:50 A Goldberg család
13:20 A Goldberg család
13:50 A Goldberg család
14:20 Agymenők
14:50 Agymenők
15:15 Agymenők
15:40 Agymenők
16:05 Agymenők
16:35 Modern Család
17:05 Modern Család
17:35 Family Guy
18:05 Family Guy
18:35 Family Guy
19:00 Az ifjú Sheldon
19:25 Agymenők
19:50 Agymenők
20:10 Agymenők
20:35 Agymenők
21:00 Agymenők
21:30 Agymenők
22:00 Family Guy
22:30 Family Guy
23:00 South Park
23:30 South Park

Comedy Central mai, heti tévéműsor »

Cool (holnap)

00:55 Aludj csak, én álmodom
00:55 Aludj csak, én álmodom
03:00 Dr. Csont
03:00 Dr. Csont
04:00 112 - Életmentők
04:30 Gyilkos ügyek
05:30 Halálos fegyver
06:30 Dr. Csont
07:30 CSI: Miami helyszínelők
08:30 CSI: Miami helyszínelők
09:30 Cobra 11
10:35 Medicopter 117 - A légimentők
11:40 Medicopter 117 - A légimentők
12:45 Cobra 11
13:50 Cobra 11
14:55 Cobra 11
16:00 Gyilkos ügyek
17:00 CSI: Miami helyszínelők
18:00 CSI: Miami helyszínelők
19:00 Halálos fegyver
20:00 Dr. Csont
21:00 Dr. Csont
22:00 Gyilkos elmék
23:00 Nyomtalanul

Cool mai, heti tévéműsor »

DUNA Televízió (holnap)

01:05 Hogy volt?! - Válogató adások
01:05 Hogy volt?! - Válogató adások
02:00 Rúzs és selyem
02:00 Rúzs és selyem
02:35 OJD - Irodalom és könyv 26 percben
02:35 OJD - Irodalom és könyv 26 percben
03:05 Mesterember
03:05 Mesterember
03:35 Magyar gazda
03:35 Magyar gazda
04:00 Itthon vagy!
04:20 Himnusz
04:25 Család-barát
05:55 Hajnali gondolatok
06:00 HÍRADÓ
06:30 Nemzeti Sporthíradó
06:40 Kenó
06:41 Roma magazin
07:10 Domovina
07:40 Ridikül
08:35 Fogd a kezem!
09:25 Don Matteo - III. évad
10:25 Család-barát
12:00 Déli harangszó
12:01 HÍRADÓ
12:35 Nemzeti Sporthíradó
12:50 A világ egy terített asztal
13:20 A királynő szigetei
14:15 A hegyi doktor - V. évad
15:05 Sorsok útvesztője
16:00 Don Matteo - III. évad
17:05 Ridikül
18:00 HÍRADÓ
18:25 Nemzeti Sporthíradó
18:45 Fogd a kezem!
19:35 A hegyi doktor - V. évad
20:30 Kékfény
21:25 Sorstalanság
23:40 Kenó
23:50 Hogy volt?!
23:50 Hogy volt?!

DUNA Televízió mai, heti tévéműsor »

Duna World (holnap)

00:05 Kincskereső
00:05 Kincskereső
00:30 Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
00:30 Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
00:55 Himnusz
00:55 Himnusz
01:00 HÍRADÓ
01:00 HÍRADÓ
01:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:30 A hajnal frissessége - Portréfilm Láng Gusztáv irodalomtörténészről
01:30 A hajnal frissessége - Portréfilm Láng Gusztáv irodalomtörténészről
02:20 VII. Olivér - Egy király, aki nem akar király lenni
02:20 VII. Olivér - Egy király, aki nem akar király lenni
04:00 Szeretettel, Jane
04:30 Az Apokalipszis képköltője - Ámos Imre
05:00 HÍRADÓ
05:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:25 M5 Híradó
05:50 Öt kontinens
06:20 Család'20
06:45 Summa
07:05 Nótacsokor
07:30 Nótacsokor
08:00 NÉMET NYELVŰ HÍREK
08:05 OROSZ NYELVŰ HÍREK
08:10 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
08:25 Az utódok reménysége
08:50 Önkéntesek
09:15 A sokszínű vallás
09:35 Mindenki Akadémiája
10:05 Dokuzóna
11:05 ANGOL NYELVŰ HÍREK
11:20 A Noszty fiú esete Tóth Marival
12:50 V4 HÍRADÓ
13:00 HÍRADÓ
13:15 Roma magazin
13:45 Domovina
14:15 Család-barát
15:50 Divat és dizájn
16:25 Magyar Krónika
16:55 Öt kontinens
17:30 Ízőrzők
18:05 Ízőrzők
18:40 Itthon vagy!
19:05 Nótacsokor
19:30 Nótacsokor
20:00 Mága Zoltán Budapesti Újévi Koncert 2020
21:00 HÍRADÓ
21:25 V4 HÍRADÓ
21:30 Ridikül
22:30 Mindenből egy van
23:25 M5 Híradó
23:55 Határtalanul magyar
23:55 Határtalanul magyar

Duna World mai, heti tévéműsor »

FEM3 (holnap)

00:30 Esküvő első látásra
00:30 Esküvő első látásra
01:30 Feleségcsere
01:30 Feleségcsere
02:35 Váltsunk zöldre!
02:35 Váltsunk zöldre!
03:30 Váltsunk zöldre!
03:30 Váltsunk zöldre!
04:15 Váltsunk zöldre!
05:00 Getaway - Viszlát, mi leléptünk!
05:45 Getaway - Viszlát, mi leléptünk!
06:45 A nagy házalakítás
07:40 Teleshop
08:45 FEM3 Konyha - A legjavából
09:20 A nagy házalakítás
10:20 Vízparti álomotthonok
10:50 Zombiház-alakítás
11:50 Álomesküvők
12:50 Mondj Igent A Ruhára: Atlanta
13:20 Mondj Igent A Ruhára: Atlanta
13:50 Shopping Királynők
14:55 Shopping Királynők
16:00 Esküvő első látásra
17:00 Álomesküvők
18:00 Mondj Igent A Ruhára: Atlanta
18:30 Mondj Igent A Ruhára: Atlanta
19:00 Házasság és Balítélet: Tiltott esküvők
20:30 Vízparti álomotthonok
21:00 Zombiház-alakítás
22:00 A nagy házalakítás
23:00 A nagy házalakítás

FEM3 mai, heti tévéműsor »

hír TV (holnap)

00:00 Híradó
00:00 Híradó
00:25 Sporthírek
00:25 Sporthírek
00:30 Soroló
00:30 Soroló
01:00 Hazahúzó
01:00 Hazahúzó
02:00 Civil kör
02:00 Civil kör
03:00 Szabadfogás
03:00 Szabadfogás
03:40 Televíziós vásárlási műsorablak
03:40 Televíziós vásárlási műsorablak
04:00 Napról napra
04:20 Televíziós vásárlási műsorablak
05:00 A nyolcas
05:30 Budapesti srácok
06:00 Bayer show
07:00 Híradó
07:30 Napról napra
08:00 Hírek
08:05 Informátor
08:30 Paletta
09:00 Hírek
09:05 Bayer show
10:00 Híradó
10:30 Televíziós vásárlási műsorablak
11:00 Hírek
11:05 A nyolcas
11:30 Budapesti srácok
12:00 Híradó
12:30 Soroló
13:00 Hírek
13:05 Panaszkönyv
14:00 Hírek
14:05 Credo
15:00 Híradó
15:25 Sporthírek
15:30 Garázs
16:00 Hírek
16:05 Vetítő
17:00 Híradó
17:25 Sporthírek
17:30 Plusz mínusz
18:00 Híradó
18:25 Sporthírek
18:30 Paletta
19:00 Híradó
19:25 Sporthírek
19:30 Magyarország élőben
20:00 Hírek
20:05 Főhős
21:00 Hírek
21:05 Sajtóklub
22:00 Híradó
22:25 Sporthírek
22:30 Címlap
23:00 Hírek
23:05 Magyarország élőben
23:30 Plusz mínusz

hír TV mai, heti tévéműsor »

LifeNetwork (holnap)

00:10 A szépség rabszolgái
00:10 A szépség rabszolgái
00:40 A szépség rabszolgái
00:40 A szépség rabszolgái
01:10 Digitális világ
01:10 Digitális világ
01:45 Női titkok Várkonyi Andinál
01:45 Női titkok Várkonyi Andinál
02:35 A szépség rabszolgái
02:35 A szépség rabszolgái
03:00 A szépség rabszolgái
03:00 A szépség rabszolgái
03:25 Válogatás a Life TV új műsoraiból
03:25 Válogatás a Life TV új műsoraiból
06:00 Hétköznapi hősök
07:05 Nyugi! Köztünk marad...
08:10 OLD(S)COOL
09:15 OLD(S)COOL
10:15 Így születtem, így fogadj el
11:10 Mini páros
12:10 Női titkok Várkonyi Andinál
13:15 Főzz, tálalj, fotózz!
13:45 Hétköznapi hősök
14:50 Life extra
15:20 Borjour
15:55 Nyugi! Köztünk marad...
17:00 Modell leszek! - Yolanda Hadiddal
18:00 A mosoly ereje
19:00 Lélekközösség Peller Mariannal
20:00 48 óra kaland
20:30 48 óra kaland
21:00 Elizabeth
22:00 Nyugi! Köztünk marad...
23:05 Házasság milliókkal

LifeNetwork mai, heti tévéműsor »

m1 (holnap)

00:00 Himnusz
00:00 Himnusz
00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
00:15 Ma éjszaka
00:15 Ma éjszaka
01:05 Ma éjszaka
01:05 Ma éjszaka
02:00 Ma éjszaka
02:00 Ma éjszaka
03:00 Ma éjszaka
03:00 Ma éjszaka
04:00 Ma éjszaka
05:00 ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:10 Ma éjszaka
05:55 Ma reggel
06:00 HÍRADÓ
06:30 Nemzeti Sporthíradó
06:35 Időjárás-jelentés
06:45 Ma reggel
07:00 HÍRADÓ
07:15 Időjárás-jelentés
07:20 Ma reggel
07:40 Ma reggel
08:00 HÍRADÓ
08:15 Időjárás-jelentés
08:16 Ma reggel
08:25 Ma reggel
08:50 Ma délelőtt
09:00 HÍRADÓ
09:10 Időjárás-jelentés
09:15 Ma délelőtt
09:30 HÍREK
09:33 Ma délelőtt
10:00 HÍRADÓ
10:10 Időjárás-jelentés
10:15 Ma délelőtt
10:30 HÍREK
10:33 Ma délelőtt
10:35 Kék bolygó
11:00 HÍRADÓ
11:10 Időjárás-jelentés
11:15 Ma délelőtt
11:30 HÍREK
11:33 Ma délelőtt
11:35 Magyar gazda
12:00 Déli harangszó
12:01 HÍRADÓ
12:35 Nemzeti Sporthíradó
12:45 Időjárás-jelentés
12:50 V4 HÍRADÓ
12:55 Ma délután
13:00 HÍRADÓ
13:10 Időjárás-jelentés
13:20 Ma délután
13:30 HÍREK
13:33 Ma délután
14:00 HÍRADÓ
14:10 Időjárás-jelentés
14:20 Most történik
14:30 HÍREK
14:33 Ma délután
14:35 Itthon vagy!
15:00 HÍRADÓ
15:10 Időjárás-jelentés
15:15 Most történik
15:30 HÍREK
15:33 Ma délután
15:35 Kék bolygó
16:00 HÍRADÓ
16:10 Időjárás-jelentés
16:15 Most történik
16:30 HÍREK
16:33 Ma délután
16:35 Magyar gazda
17:00 HÍRADÓ
17:10 Időjárás-jelentés
17:15 Ma délután
17:30 HÍREK
17:33 Ma délután
17:35 Esély
17:50 Ma este
18:00 HÍRADÓ
18:25 Nemzeti Sporthíradó
18:35 Időjárás-jelentés
18:45 Ma este
19:00 HÍREK
19:01 Ma este
19:02 Időjárás-jelentés
19:05 Világ
19:30 HÍRADÓ
20:25 Időjárás-jelentés
20:30 Ma este
21:00 HÍRADÓ
21:20 Időjárás-jelentés
21:25 V4 HÍRADÓ
21:30 VILÁGHÍRADÓ
21:50 Ma éjjel
22:00 HÍRADÓ
22:30 Időjárás-jelentés
22:35 Ma éjjel
23:00 HÍRADÓ
23:15 Időjárás-jelentés
23:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
23:30 NÉMET NYELVŰ HÍREK
23:40 OROSZ NYELVŰ HÍREK
23:50 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
23:55 Ma éjjel

m1 mai, heti tévéműsor »

m2 (holnap)

05:00 A legkisebb Ugrifüles II. sorozat
05:05 Vízipók-Csodapók I. sorozat
05:15 A Kiscsacsi kalandjai I. Sorozat
05:20 Mekk Elek az ezermester
05:30 Bobby és Bill
05:40 Bobby és Bill
05:55 Luna Petunia - 3. évad
06:05 Luna Petunia - 3. évad
06:15 Ha én állat lennék...
06:25 44 csacska macska
06:35 44 csacska macska
06:50 Sziklaszirti mesék
06:55 Sziklaszirti mesék
07:05 Heidi 1. évad
07:25 Bohókás professzor
07:35 Sammy és barátai - 2. évad
07:50 Laura csillaga - 2. évad
08:00 Laura csillaga - 3. évad
08:15 Szófia hercegnő 4. évad
08:35 Kutyapajtik
09:00 Mickey egér játszótere - V. évad
09:25 Barátaim: Tigris és Micimackó - II. évad
09:50 Sam, a tűzoltó - 9. évad
10:00 Tickety Toc 2. évad
10:10 Tickety Toc 2. évad
10:25 Bing 1. évad
10:30 Luna Petunia - 3. évad
10:40 Luna Petunia - 3. évad
10:55 A legkisebb Ugrifüles II. sorozat
11:05 Vízipók-Csodapók I. sorozat
11:10 A Kiscsacsi kalandjai I. Sorozat
11:15 Mekk Elek az ezermester
11:25 A nagy ho-ho-ho horgász II. sorozat
11:30 Trombi és a Tűzmanó II. sorozat
11:40 Kérem a következőt! II. Sorozat
11:55 Mézga Aladár különös kalandjai
12:20 Super Wings_ A szárnyalók 2.évad
12:30 Super Wings_ A szárnyalók 2.évad
12:45 Kemy, a felfedező
12:55 Kemy, a felfedező
13:10 M2 matricák - Szó-nyomozó
13:15 Sziklaszirti mesék
13:25 Sziklaszirti mesék
13:30 Bubbi Guppik - I. évad
13:55 Bobby és Bill
14:05 Bobby és Bill
14:20 Apollo és a csodabogarak
14:30 Apollo és a csodabogarak
14:45 RoboVonatok - 2.évad
15:00 Umizoomi csapat - IV. évad
15:20 Laura csillaga - 3. évad
15:35 Laura csillaga - 3. évad
15:45 Sammy és barátai - 2. évad
16:00 Gyerekversek
16:03 Hetedhét kaland
16:10 Bubbi Guppik - I. évad
16:35 Heidi 1. évad
17:00 Szófia hercegnő 4. évad
17:25 Kutyapajtik
17:50 Mickey egér játszótere - V. évad
18:10 Barátaim: Tigris és Micimackó - II. évad
18:35 RoboVonatok - 2.évad
18:50 44 csacska macska
19:00 44 csacska macska
19:15 Sam, a tűzoltó - 9. évad
19:25 Apollo és a csodabogarak
19:40 Apollo és a csodabogarak
19:50 Bing 1. évad
19:55 Hetedhét kaland

m2 mai, heti tévéműsor »

PAX TV (holnap)

00:00 Worship
00:00 Worship
09:00 Csendes percek
09:05 Joyce Meyer tanítása: Örömteli hétköznapok
09:30 Andrew Wommack előadása: Szellem, Lélek és Test
10:00 Tóth Sándor - A nagy küldetés, avagy a misszó parancsrész
11:00 Baja-Gemenci ártér-túra
11:45 Tudatmódosító
12:00 Istentisztelet a Golgota Keresztény Gyülekezet Központjából
13:30 Ezek a mai fiatalok...
14:00 Az emberiség eredete
15:00 Család és karrier?
16:00 Baptista ismeretterjesztő előadások
17:00 Válogatás a Szent István Televízió műsoraiból
18:00 Joyce Meyer tanítása: Örömteli hétköznapok
18:30 Hangszóró
19:00 Diafilmek
19:30 Missziók - Fiatalok az Élet küszöbén
20:00 Szíverősítő
21:00 Társas játékok
21:30 Andrew Wommack előadása: Szellem, Lélek és Test
22:00 Hogyan formálja át a kegyelem a kapcsolataimat?
23:00 Mezőség népművészete
23:40 Ízzel-Lélekkel
23:40 Ízzel-Lélekkel

PAX TV mai, heti tévéműsor »

RTL Klub (holnap)

00:10 A fegyver rossz végén
00:10 A fegyver rossz végén
02:10 A Heineken-emberrablás
02:10 A Heineken-emberrablás
04:00 Győzike Show
04:50 Top Shop
05:15 Barátok közt
06:00 Reggeli
09:05 Asztro Klub
10:05 Top Shop
12:20 Fókusz
13:35 Drága örökösök
14:45 Bátrak földje
16:00 Az én kis családom
17:10 Barátok közt
18:00 RTL Híradó Esti kiadás
18:55 Fókusz
20:05 Drága örökösök
21:15 Bátrak földje
22:15 Barátok közt
22:55 XXI. század - a legendák velünk élnek
23:30 RTL Híradó - Késő esti kiadás

RTL Klub mai, heti tévéműsor »

RTL2 (holnap)

01:10 Csajos buli
01:10 Csajos buli
03:00 CSI: Miami helyszínelők
03:00 CSI: Miami helyszínelők
04:00 Most jó
06:00 Beugró X
07:00 Shaun, a bárány
08:00 Vészhelyzet
08:55 Vészhelyzet
09:55 A Konyhafőnök Junior
10:55 Vacsoracsata
11:55 Vacsoracsata
12:55 Segítség, bajban vagyok!
13:55 A gyanú árnyékában
14:55 Showder Klub
16:00 Éjjel-nappal Budapest
17:15 Segítség, bajban vagyok!
18:15 A gyanú árnyékában
19:15 Showder Klub
20:20 Showder Klub
21:30 Éjjel-nappal Budapest
22:50 Showder Klub

RTL2 mai, heti tévéműsor »

STORY4 (holnap)

00:00 Tetthely
00:00 Tetthely
02:00 Pankráció - WWE: RAW
02:00 Pankráció - WWE: RAW
02:50 Pankráció - WWE: Experience
02:50 Pankráció - WWE: Experience
03:40 A szomszéd főztje...
03:40 A szomszéd főztje...
06:30 Gyilkos sorok
07:30 Matlock
08:35 MacGyver: Az utolsó ítélet
09:40 Murdoch rejtélyei
10:45 Murdoch rejtélyei
11:45 MacGyver: Az utolsó ítélet
12:50 Bűbájos boszorkák
13:50 Született feleségek
14:50 Született feleségek
15:55 A Grace klinika
16:55 Bűbájos boszorkák
17:55 Született feleségek
19:00 Született feleségek
20:00 Sherlock és Watson
21:00 Murdoch rejtélyei
22:00 A Grace klinika
23:00 Sherlock és Watson

STORY4 mai, heti tévéműsor »

STORY5 (holnap)

00:50 Mr Selfridge
00:50 Mr Selfridge
01:50 A szomszéd főztje...
01:50 A szomszéd főztje...
05:50 Lakosztály
06:20 A szerelem nevében
07:25 Kisvárosi doktor
08:35 Álomhajó
10:35 Televíziós vásárlási műsorablak
11:50 Amy-nek ítélve
12:50 Hetedik mennyország
13:50 Klinika - Új generáció
14:55 Inga Lindström: Sven hagyatéka
16:50 A hosszú út hazáig
17:55 Amy-nek ítélve
18:55 Hetedik mennyország
19:55 Kisvárosi doktor
21:00 Inga Lindström: Mindent a szerelemért
22:55 A hosszú út hazáig
23:55 A szerelem vihara
23:55 A szerelem vihara

STORY5 mai, heti tévéműsor »

Super TV2 (holnap)

01:50 Annie
01:50 Annie
04:00 Csapdába csalva
04:25 Csapdába csalva
04:55 Csapdába csalva
05:20 Csapdába csalva
05:50 Magánnyomozók
06:55 Hal a tortán
08:00 Tények Reggel
08:35 Több mint TestŐr
08:45 Csapdába csalva
09:15 Csapdába csalva
09:50 Családi Titkok
10:55 Családi Titkok
12:00 Jóban Rosszban
13:10 Hal a tortán
14:15 Magánnyomozók
15:20 Kórházi történetek
16:10 Tények
16:40 Családi Titkok
17:45 Családi Titkok
18:50 Magánnyomozók
19:55 Magánnyomozók
21:00 Jóban Rosszban
22:10 Tények Este
22:40 Exatlon Hungary
22:40 Exatlon Hungary

Super TV2 mai, heti tévéműsor »

TV2 (holnap)

00:20 Mentőakció
00:20 Mentőakció
02:20 Szélcsend
02:20 Szélcsend
04:00 Az én anyukám a legeslegjobb
04:10 A törvény embere
04:55 Írjunk történelmet!
05:20 Családi Titkok
06:15 Mokka
06:25 Tények Reggel
06:55 Mokka
08:45 Mokkacino
09:35 Teleshop
10:45 Csapdába csalva
11:15 Tények Plusz
12:00 Tények Délben
12:30 Walker, a texasi kopó
13:30 Walker, a texasi kopó
14:30 A vidéki doktor
15:40 Amanda
16:45 Remények földje
18:00 Tények
18:45 Tények Plusz
19:30 Mintaapák
20:00 Exatlon Hungary
22:00 Drágám, add az életed!
23:20 Magánnyomozók
23:20 Magánnyomozók

TV2 mai, heti tévéműsor »

VIASAT3 (holnap)

00:00 Kenguru Jack
00:00 Kenguru Jack
01:50 Az elveszett ereklyék fosztogatói
01:50 Az elveszett ereklyék fosztogatói
02:35 Glades - Tengerparti gyilkosságok
02:35 Glades - Tengerparti gyilkosságok
03:20 Glades - Tengerparti gyilkosságok
03:20 Glades - Tengerparti gyilkosságok
04:05 Szellemekkel suttogó
04:45 Az élet csajos oldala
05:30 TV SHOP
06:05 Jóbarátok
06:30 Jóbarátok
07:00 Jóbarátok
07:35 Jóbarátok
08:05 Jóbarátok
08:30 Agymenők
08:55 Agymenők
09:20 Szívek szállodája
10:20 Szívek szállodája
11:20 Castle
12:15 Castle
13:10 A mentalista
14:05 Szellemekkel suttogó
15:05 Lucifer
16:05 Lucifer
17:05 A mentalista
18:00 Castle
19:00 Castle
20:00 Észbontók
21:00 A végső állomás
22:45 A Zodiákus
22:45 A Zodiákus

VIASAT3 mai, heti tévéműsor »

VIASAT6 (holnap)

01:50 Két pasi - meg egy kicsi
01:50 Két pasi - meg egy kicsi
02:10 Két pasi - meg egy kicsi
02:10 Két pasi - meg egy kicsi
02:30 Két pasi - meg egy kicsi
02:30 Két pasi - meg egy kicsi
02:55 Két pasi - meg egy kicsi
02:55 Két pasi - meg egy kicsi
03:15 TV SHOP
03:15 TV SHOP
04:15 Csillagkapu
04:55 Dragon Ball Super
05:30 TV SHOP
06:00 Jim szerint a világ
06:25 Jim szerint a világ
06:55 Jim szerint a világ
07:20 Két pasi - meg egy kicsi
07:45 Két pasi - meg egy kicsi
08:15 Két pasi - meg egy kicsi
08:40 Két pasi - meg egy kicsi
09:05 Két pasi - meg egy kicsi
09:35 Két pasi - meg egy kicsi
10:05 Jim szerint a világ
10:30 Jim szerint a világ
11:00 Jim szerint a világ
11:30 Jim szerint a világ
12:00 Jóbarátok
12:25 Jóbarátok
12:55 Jóbarátok
13:25 Jóbarátok
13:55 Jóbarátok
14:20 A Simpson család
14:50 Tsubasa kapitány - Kezdőrúgás
15:20 Tsubasa kapitány - Kezdőrúgás
15:50 Dragon Ball Super
16:20 Dragon Ball Super
16:50 Jóbarátok
17:20 Jóbarátok
17:50 Jóbarátok
18:15 Jóbarátok
18:40 Jóbarátok
19:10 Két pasi - meg egy kicsi
19:40 Két pasi - meg egy kicsi
20:05 Két pasi - meg egy kicsi
20:35 Két pasi - meg egy kicsi
21:05 Két pasi - meg egy kicsi
21:35 Két pasi - meg egy kicsi
22:00 Két pasi - meg egy kicsi
22:30 Két pasi - meg egy kicsi
23:00 American Horror Story
23:55 Két pasi - meg egy kicsi
23:55 Két pasi - meg egy kicsi

VIASAT6 mai, heti tévéműsor »

Digi Sport 1 (holnap)

00:45 Sport 24
00:45 Sport 24
06:45 S.E.F.T.
06:55 Reggeli Start
08:30 Sport 24
08:40 A nap hőse
08:50 S.E.F.T.
09:00 Labdarúgás - Olasz Bajnokság
11:30 Labdarúgás - Olasz Bajnokság
14:00 Sport 24
14:10 A nap hőse
14:20 S.E.F.T.
14:30 Labdarúgás - Olasz Bajnokság
16:20 Labdarúgás - Olasz Bajnokság
18:10 A nap hőse
18:20 Sport 24
18:35 Labdarúgás - Ligue 1
19:30 Labdarúgás - Olasz Bajnokság
21:00 Sport 24
21:15 Labdarúgás - Olasz Bajnokság
23:05 Félelem nélkül
23:35 Reggeli Start

Digi Sport 1 mai, heti tévéműsor »

Digi Sport 2 (holnap)

06:30 Jégkorong
08:55 X-Trial Világbajnokság
11:25 Reggeli Start
12:50 Sport 24
12:55 A nap hőse
13:05 S.E.F.T.
13:15 Kosárlabda - Európa Kupa
15:00 Röplabda
17:15 A nap hőse
17:25 S.E.F.T.
17:35 Sport 24
17:45 Teqball
20:20 Labdarúgás
23:00 Sport 24
23:15 Labdarúgás - Ligue 1
23:15 Labdarúgás - Ligue 1

Digi Sport 2 mai, heti tévéműsor »

Eurosport (holnap)

00:30 Eurosport 2 Hírek
00:30 Eurosport 2 Hírek
00:35 Tenisz - Ausztrál Open
00:35 Tenisz - Ausztrál Open
00:55 Tenisz - Ausztrál Open
00:55 Tenisz - Ausztrál Open
03:00 Tenisz - Ausztrál Open
03:00 Tenisz - Ausztrál Open
05:00 Tenisz - Ausztrál Open
07:00 Tenisz - Ausztrál Open
09:00 Tenisz
09:15 Tenisz - Ausztrál Open
11:00 Tenisz - Ausztrál Open
14:00 Tenisz
14:30 Alpesi sí Világkupa
15:30 Snooker
17:00 Kerékpár
18:00 FIS Síugrás világkupa
19:00 Alpesi sí Világkupa
19:50 Eurosport 2 Hírek
19:55 Tenisz - Ausztrál Open
20:55 Tenisz - Ausztrál Open
21:50 Tenisz
22:20 Eurosport 2 Hírek
22:30 Kerékpár - Vuelta a San Juan
23:00 Kerékpár - Vuelta a San Juan
23:00 Kerékpár - Vuelta a San Juan

Eurosport mai, heti tévéműsor »

Eurosport 2 (holnap)

00:05 Szánkó Világkupa
00:05 Szánkó Világkupa
00:35 FIS Síugrás Világkupa
00:35 FIS Síugrás Világkupa
00:55 Tenisz - Ausztrál Open
00:55 Tenisz - Ausztrál Open
03:00 Tenisz - Ausztrál Open
03:00 Tenisz - Ausztrál Open
05:00 Tenisz - Ausztrál Open
07:00 Tenisz - Ausztrál Open
09:00 Alpesi sí Világkupa
10:00 Alpesi sí Világkupa
10:50 FIS Síugrás Világkupa
11:30 Biatlon Világkupa
12:05 Biatlon Világkupa
12:40 FIS Síugrás Világkupa
13:15 Alpesi sí Világkupa
14:00 Alpesi sí Világkupa
14:35 Biatlon Világkupa
15:00 Biatlon Világkupa
15:30 FIS Síugrás Világkupa
16:15 Alpesi sí Világkupa
17:00 FIS Sífutás - Világkupa
18:00 Tenisz - Ausztrál Open
19:00 Tenisz - Ausztrál Open
19:55 Pályakerékpár Világbajnokság
20:55 Eurosport 2 Hírek
21:00 Pálya-kerékpározás
23:15 Eurosport 2 Hírek
23:20 Alpesi sí Világkupa
23:20 Alpesi sí Világkupa

Eurosport 2 mai, heti tévéműsor »

Sport1 (holnap)

01:45 Kékek
01:45 Kékek
02:15 Labdarúgás: Bundesliga
02:15 Labdarúgás: Bundesliga
02:30 Labdarúgás: Bundesliga
02:30 Labdarúgás: Bundesliga
04:00 Labdarúgás: Bundesliga
06:00 Televíziós vásárlás
07:30 Labdarúgás. Bundesliga special
08:00 Labdarúgás: Bundesliga
10:00 Televíziós vásárlás
11:00 Kékek
11:30 Kézilabda Bajnokok Ligája
13:30 Kézilabda Bajnokok Ligája
15:15 Harmadik félidő
16:45 Labdarúgás. Bundesliga special
16:45 Labdarúgás - Olasz kupa
17:15 Labdarúgás - Portugál bajnokság
18:15 Mai helyzet
18:30 Labdarúgás: Bundesliga
19:30 Germánia
20:30 Kézilabda
21:00 Kézilabda
23:15 UFC
23:15 UFC

Sport1 mai, heti tévéműsor »

Sport2 (holnap)

00:30 Kézilabda
00:30 Kézilabda
02:30 Kézilabda
02:30 Kézilabda
04:45 Kezeket fel! a Sport TV kézimagazinja
05:00 Darts
06:00 Harcművészmagazin
06:30 Sportverda
07:30 Televíziós vásárlás
09:00 Kezeket fel! a Sport TV kézimagazinja
09:15 Kézilabda_ EHF Női Bajnokok Ligája
11:00 Televíziós vásárlás
11:45 Labdarúgás: Bundesliga
13:45 Lóverseny
14:15 Televíziós vásárlás
14:30 NFL Game day
15:00 Kosárlabda - NBA
18:00 Labdarúgás
20:00 NFL
23:30 Mai helyzet
23:45 Kézilabda_ EHF Női Bajnokok Ligája
23:45 Kézilabda_ EHF Női Bajnokok Ligája

Sport2 mai, heti tévéműsor »

SportM (holnap)


SportM csatorna jelenleg nem szolgáltat műsor információt.


SportM mai, heti tévéműsor »

Animal Planet (holnap)

00:40 Alaszkai vadmentők
00:40 Alaszkai vadmentők
01:35 Az utolsó alaszkaiak
01:35 Az utolsó alaszkaiak
02:25 Hidegvérűek
02:25 Hidegvérűek
03:15 101 kiscica
03:15 101 kiscica
04:02 A második esély
04:49 Macskák a fa tetején
05:12 Menekülés a csimpánzparadicsomba
05:35 Orángutánsuli
06:00 Sötét napok a Majmok Városában
06:25 Házak a fa tetején
07:15 Akvárium extrákkal
08:10 Állatgyógyász a Sziklás-hegységből
09:05 Evan a vadonban
10:00 Evan a vadonban
10:55 Evan a vadonban
11:50 Majomliga
12:45 A második esély
13:40 Pokoli macskák
14:35 Az utolsó alaszkaiak
15:30 Varázslatos kerti tavak
16:25 Állatdokik
17:20 Indonézia vad szigetvilága
18:15 Indonézia vad szigetvilága
19:10 Indonézia vad szigetvilága
20:05 A kihalás szélén
21:00 Grizzly iskola
21:55 Állati hajlékok
22:50 Állattámadások túlélői
23:45 Állati őrangyalok
23:45 Állati őrangyalok

Animal Planet mai, heti tévéműsor »

Discovery Channel (holnap)

00:00 Aranyláz Alaszkában
00:00 Aranyláz Alaszkában
01:00 Aranyláz Alaszkában
01:00 Aranyláz Alaszkában
02:00 Ember vs. Grizzly: A medve nem játék
02:00 Ember vs. Grizzly: A medve nem játék
03:00 Expedíció az ismeretlenbe
03:00 Expedíció az ismeretlenbe
04:00 Autókereskedők
05:00 Autókereskedők
06:00 Hogyan csinálják?
06:25 A brit kincsvadász
07:15 Autókereskedők
08:05 Csomagcsaták
08:30 Hogyan csinálják?
09:00 Rejtett kincsek
09:30 Hogyan készül?
10:00 A brit kincsvadász
11:00 Az alaszkai vadon gyermekei
12:00 Alaszka, a legvégső határ
13:00 Expedíció az ismeretlenbe
14:00 A brit kincsvadász
15:00 Aranyláz a Bering-tengeren
16:00 Autókereskedők
17:00 A brit kincsvadász
18:00 Hogyan csinálják?
18:30 Hogyan készül?
19:00 A brit kincsvadász
20:00 Újrakezdés a vadonban
21:00 Az alaszkai vadon gyermekei
22:00 Alaszka, a legvégső határ
23:00 A brit kincsvadász

Discovery Channel mai, heti tévéműsor »

HISTORY (holnap)

00:50 Amerikai kincskeresők
00:50 Amerikai kincskeresők
01:45 Amerikai kincskeresők
01:45 Amerikai kincskeresők
02:35 Zálogcsillagok
02:35 Zálogcsillagok
03:00 Zálogcsillagok
03:00 Zálogcsillagok
03:20 Raktár-háborúk
03:20 Raktár-háborúk
03:45 Tűzben edzett
03:45 Tűzben edzett
04:30 Zálogcsillagok
04:50 Zálogcsillagok
05:15 Zálogcsillagok
05:35 Zálogcsillagok
06:00 Tűzben edzett
06:45 Zálogcsillagok
07:10 Ősi idegenek
08:55 Tűzben edzett
09:55 Zálogcsillagok
10:25 Zálogcsillagok
10:50 Zálogcsillagok
11:20 Zálogcsillagok
11:50 Amerikai kincskeresők
12:45 Texasi raktárháborúk
13:15 Texasi raktárháborúk
13:45 Texasi raktárháborúk
14:15 Texasi raktárháborúk
14:40 Texasi raktárháborúk
15:10 Tűzben edzett
16:10 Tűzben edzett
17:05 Hegyi emberek
18:05 Raktár-háborúk
18:35 Raktár-háborúk
19:00 Tűzben edzett
20:00 Az utolsó Pápa?
22:00 Zálogcsillagok
22:30 Zálogcsillagok
23:00 Zálogcsillagok
23:30 Zálogcsillagok
23:55 Tűzben edzett
23:55 Tűzben edzett

HISTORY mai, heti tévéműsor »

National Geographic (holnap)

00:00 Határőrök
00:00 Határőrök
01:00 Határőrök
01:00 Határőrök
02:00 A szökés nagymesterei
02:00 A szökés nagymesterei
02:48 Latin-Amerika forró határai
02:48 Latin-Amerika forró határai
03:12 Latin-Amerika forró határai
03:12 Latin-Amerika forró határai
03:36 Drog-nyomozók
03:36 Drog-nyomozók
04:24 Kokainreptér - Latin-Amerika
05:12 Kokainreptér - Latin-Amerika
06:00 Légikatasztrófák
07:00 Dr. Pol állatklinikája
08:00 Dr. Pol állatklinikája
09:00 Tárcsázza Cesar Millant!
10:00 Gyáróriások
11:00 Tényleg így készül?!
11:30 Tényleg így készül?!
12:00 Miért zuhan le a repülő?
13:00 Miért zuhan le a repülő?
14:00 Kivételes mérnöki munkák
15:00 Gyáróriások
16:00 Bear Grylls: Sztárok a vadonban
17:00 Pedig jó ötletnek tűnt
17:30 Pedig jó ötletnek tűnt
18:00 Légikatasztrófák
19:00 Tényleg így készül?!
19:30 Tényleg így készül?!
20:00 A Harmadik Birodalom építményei
21:00 Extrém világ
22:00 Légikatasztrófák: Speciális esetek
23:00 A világ legveszélyesebb kábítószere

National Geographic mai, heti tévéműsor »

Spektrum (holnap)

00:10 Tabukról tabuk nélkül
00:10 Tabukról tabuk nélkül
01:10 Műanyagtenger
01:10 Műanyagtenger
02:15 Összefüggő óceán
02:15 Összefüggő óceán
03:10 A vademberek Ben Fogle-lal
03:10 A vademberek Ben Fogle-lal
03:55 A Láthatatlan Madárfotós
03:55 A Láthatatlan Madárfotós
04:25 Fald fel Amerikát!
05:15 Ne próbáld ki otthon!
06:00 Légi favágók
07:00 Élet a fagypont alatt
08:00 Élet a fagypont alatt
08:55 Az óriásüstökös
10:00 Ne próbáld ki otthon!
11:00 Légi favágók
12:00 Beépített főnök - Kanada
13:00 A győzelem receptjei
14:00 Kézikönyv a túléléshez
15:00 Mérnöki csodák
16:00 Az óriásüstökös
17:00 Beépített főnök - Kanada
18:00 Ne próbáld ki otthon!
19:00 Ne próbáld ki otthon!
20:00 Élet a fagypont alatt
21:00 Élet a fagypont alatt
22:00 Hitler és ördögi köre
23:05 A pillangó-hatás
23:40 A pillangó-hatás
23:40 A pillangó-hatás

Spektrum mai, heti tévéműsor »

TV paprika (holnap)

00:20 Paul Hollywood és a város ízei
00:20 Paul Hollywood és a város ízei
01:20 Rick Stein - Mexikói kiruccanás
01:20 Rick Stein - Mexikói kiruccanás
02:35 Éhes motorosok - Tyúk vagy tojás
02:35 Éhes motorosok - Tyúk vagy tojás
03:30 Jamie lefőzi Olaszországot
03:30 Jamie lefőzi Olaszországot
04:20 Jamie Oliver: Otthonos ízek
05:10 Jamie zöldséges kajái
06:00 Az anyám főztje Patrizia Paglierivel
06:30 A séf kedvence
07:00 Teleshop
09:00 Nápoly ízei David Roccoval
09:30 Guy tengerparti kajái
10:00 Anna Olson házi süteményei
10:30 Martha Stewart - Sütivilág
11:00 Antonio és Michael: Apa és fia a konyhában
11:30 Paprika Pékség
11:45 Marketa a piacon
12:15 Terítéken Lengyelország
12:45 A boldogság receptjei
13:15 A világ késsel-villával
13:45 Mary Berry bombabiztos receptjei
14:20 Jamie 15 perces kajái
14:50 Martha Stewart - Sütivilág
15:20 Anna Olson házi süteményei
15:50 Piték és pudingok
16:50 Nápoly ízei David Roccoval
17:20 Guy tengerparti kajái
17:50 Raymond Blanc - Titkok a konyhából
18:30 Terítéken Lengyelország
19:00 A boldogság receptjei
19:30 A világ késsel-villával
20:00 Mary Berry bombabiztos receptjei
20:35 Jamie 15 perces kajái
21:05 Martha Stewart - Sütivilág
21:35 Anna Olson házi süteményei
22:05 Piték és pudingok
23:05 Nápoly ízei David Roccoval
23:35 Raymond Blanc - Titkok a konyhából
23:35 Raymond Blanc - Titkok a konyhából

TV paprika mai, heti tévéműsor »

Viasat Explore (holnap)

00:15 Ausztrál rákvadászok
00:15 Ausztrál rákvadászok
01:05 A gerendák királyai
01:05 A gerendák királyai
01:50 A gerendák királyai
01:50 A gerendák királyai
02:35 Ausztrál aranyásók
02:35 Ausztrál aranyásók
03:20 Ausztrál aranyásók
03:20 Ausztrál aranyásók
04:05 A hulladék királyai
04:55 A hulladék királyai
06:05 Képtelen verdák
06:35 A nagy horgászpróba
07:20 Folyami szörnyek
08:10 A hulladék királyai
09:05 A hulladék királyai
09:55 Hatalmas mérnöki hibák
10:45 Öreg autó, nagy haszon
11:30 Jádeláz
11:55 Jádeláz
12:20 Jádeláz
12:45 Jádeláz
13:10 A gerendák királyai
13:55 A gerendák királyai
14:40 Ausztrál aranyásók
15:25 Ausztrál aranyásók
16:15 Épületóriások
17:00 Öreg autó, nagy haszon
17:45 Folyami szörnyek
18:40 Erdészeti autómentő
19:05 Erdészeti autómentő
19:25 Ausztrál rákvadászok
20:15 Ausztrál aranyásók
21:00 Épületóriások
21:50 A gerendák királyai
22:35 A gerendák királyai
23:20 Ausztrál aranyásók
23:20 Ausztrál aranyásók

Viasat Explore mai, heti tévéműsor »

Viasat History (holnap)

00:00 Elátkozott vérvonalak
00:00 Elátkozott vérvonalak
00:25 Elátkozott vérvonalak
00:25 Elátkozott vérvonalak
00:55 Mítoszok és szörnyek
00:55 Mítoszok és szörnyek
01:45 Mitikus fenevadak
01:45 Mitikus fenevadak
02:35 Mitikus fenevadak
02:35 Mitikus fenevadak
03:25 Múzeumi rejtélyek
03:25 Múzeumi rejtélyek
04:10 Múzeumi rejtélyek
04:55 Múzeumi rejtélyek
06:20 Őrült találmányok
06:50 A II. világháború színesben
07:55 A II. világháború színesben
09:00 A II. világháború színesben
10:05 A II. világháború színesben
11:05 A II. világháború színesben
12:10 Menekülés Hitler elől
13:05 Menekülés Hitler elől
14:05 Menekülés Hitler elől
15:05 Menekülés Hitler elől
16:05 Adolf-sziget
17:05 A Harmadik Birodalom asszonyai
18:10 Az Orient Expressz után kutatva
19:05 A fegyverek története
20:05 Múzeumi titkok
21:00 Megsemmisítés - az európai zsidók kiirtása
22:05 A piramisok: A rejtély megoldása
23:00 Titanic: Történetek a mélyből
23:55 Múzeumi titkok
23:55 Múzeumi titkok

Viasat History mai, heti tévéműsor »

AXN (holnap)

00:05 Gyilkos elmék: Túl minden határon
00:05 Gyilkos elmék: Túl minden határon
01:05 Profilozók
01:05 Profilozók
02:10 Profilozók
02:10 Profilozók
03:00 Rex felügyelő - Elit alakulat
03:00 Rex felügyelő - Elit alakulat
06:00 Glades - Tengerparti gyilkosságok
06:55 Alias
07:50 MacGyver
08:50 MacGyver
09:45 NCIS: Los Angeles
10:40 NCIS - Tengerészeti helyszínelők
11:30 Bűntények a Riviérán
12:35 Glades - Tengerparti gyilkosságok
13:35 MacGyver
14:30 MacGyver
15:25 Gyilkos elmék
16:20 NCIS: Los Angeles
17:15 NCIS - Tengerészeti helyszínelők
18:10 Seal Team
19:05 S.W.A.T. - Különleges egység
20:05 Gyilkos elmék
21:00 19-es körzet
21:55 19-es körzet
22:50 Gyilkos elmék
23:45 19-es körzet
23:45 19-es körzet

AXN mai, heti tévéműsor »

AXN Black (holnap)

00:45 Benjamin Button különös élete
00:45 Benjamin Button különös élete
03:35 A Ramsay család kalandjai
03:35 A Ramsay család kalandjai
06:00 A rajongó
07:05 A rajongó
08:15 Lakástalkshow
09:15 Candice Renoir
10:30 Candice Renoir
11:45 Candice Renoir
13:00 Candice Renoir
14:05 Candice Renoir
15:20 Supergirl
16:15 Supergirl
17:10 Supergirl
18:05 Supergirl
19:00 Supergirl
20:00 Zűrös viszonyok
20:55 Időutazók
21:55 Rólunk szól
22:50 Kékpróba
23:50 Kékpróba
23:50 Kékpróba

AXN Black mai, heti tévéműsor »

AXN White (holnap)

01:20 Démonok között
01:20 Démonok között
03:15 Csillagkapu
03:15 Csillagkapu
04:00 Teleshop
05:00 Teleshop
06:05 Külvárosi kommandó
08:00 Négyen egy gatyában 2.
10:30 Hiába futsz
12:25 Mindhalálig
14:35 Fulladás
16:45 A törvény erejével
18:40 Az emlékmás
21:00 Túszjátszma
22:50 A rajtaütés 2.
22:50 A rajtaütés 2.

AXN White mai, heti tévéműsor »

Cinemax (holnap)

00:00 Nem vénnek való vidék
00:00 Nem vénnek való vidék
02:00 Rosemary gyermeke
02:00 Rosemary gyermeke
04:15 Indulás
06:00 És most valami egészen más
07:30 Zuhanás a szerelembe
09:15 Zombillennium
10:35 Az ember, aki megölte Hitlert és aztán a Nagylábút
12:10 Gloria Bell
13:50 Ne lőj!
16:10 Zuhanás a szerelembe
17:55 A szent és a farkas
20:00 Elszigetelve
22:10 Közönséges bűnözők
23:55 Rust Creek
23:55 Rust Creek

Cinemax mai, heti tévéműsor »

Film Café (holnap)

01:25 Testvérbosszú
01:25 Testvérbosszú
03:20 London
03:20 London
04:50 Zoom In
05:00 Close Up
05:30 Close Up
06:00 Teleshop
08:00 Close Up
08:30 Zoom In
08:40 Zoom In
08:45 A muzsika hangja
12:20 Hippi túra
14:20 Kislány a küszöbön 2.
16:50 Buliszerviz
18:45 Tökéletes hang 2
21:00 Már megint egy dilis amcsi film
22:45 Szex és halál kezdőknek
22:45 Szex és halál kezdőknek

Film Café mai, heti tévéműsor »

Film Mánia (holnap)

01:30 Boys Of Abu Ghraib
01:30 Boys Of Abu Ghraib
03:25 Zorro
03:25 Zorro
05:30 Privátfilmek újratöltve
05:45 Privátfilmek újratöltve
06:00 Privátfilmek újratöltve
06:20 Privátfilmek újratöltve
06:40 Privátfilmek újratöltve
07:00 Privátfilmek újratöltve
07:20 Privátfilmek újratöltve
07:40 Privátfilmek újratöltve
08:00 Teleshop
10:00 Zoom In
10:10 Idegen földön
12:30 Zorro
15:00 Az igazság nyomában
17:00 A nagy balhé
19:05 Városi vadász
21:00 Káposztaleves
23:00 Hisztéria
23:00 Hisztéria

Film Mánia mai, heti tévéműsor »

film+ (holnap)

02:25 Amerikai bérgyilkos
02:25 Amerikai bérgyilkos
04:45 Teljes leszámolás
06:25 Egy nap
08:15 Az ember, aki ismerte a végtelent
10:15 A különleges alakulat
11:55 Az utolsó erőd
14:45 Pearl Harbor - Égi háború
18:25 Sherlock Holmes: Árnyjáték
21:00 Minden héten háború
21:00 Minden héten háború

film+ mai, heti tévéműsor »

HBO (holnap)

00:25 Vérző olaj
00:25 Vérző olaj
03:00 A kívülálló
03:00 A kívülálló
04:05 2 kaliber
06:00 A partiállat
07:45 Némó nyomában
09:25 Ready Player One
11:45 A szerelem sava-borsa
12:15 A szerelem sava-borsa
13:10 Apróláb
14:45 Aquaman
17:05 Legendás állatok - Grindelwald bűntettei
19:15 Batwoman
20:00 A kívülálló
21:00 Avenue 5
21:30 Félig üres
22:00 Az a nap a tengerparton
23:55 Pókerarcok
23:55 Pókerarcok

HBO mai, heti tévéműsor »

HBO 2 (holnap)

01:35 Jackie Brown
01:35 Jackie Brown
04:10 Egy háború margójára
06:00 Mása és a medve
06:25 Angry Birds
06:40 Szilícium-völgy
07:10 Distant Sky: Nick Cave & The Bad Seeds élőben Koppenhágában
08:45 Holmes és Watson
10:15 Zöld könyv - Útmutató az élethez
12:25 Doom Patrol
13:20 Szilícium-völgy
13:50 Törésvonal
15:45 Az őserdő hőse 2.
17:10 Kikötői hírek
19:00 A dolog folyamatban
19:30 Mocsárlény: A sorozat
20:20 Kedvencek temetője
22:00 L: A Q generáció
23:05 Ray Donovan
23:55 Bad Boys - Mire jók a rosszfiúk?
23:55 Bad Boys - Mire jók a rosszfiúk?

HBO 2 mai, heti tévéműsor »

Sorozat+ (holnap)

00:00 Szellemekkel suttogó
00:00 Szellemekkel suttogó
01:00 Szellemekkel suttogó
01:00 Szellemekkel suttogó
02:00 CSI: New York-i helyszínelők
02:00 CSI: New York-i helyszínelők
03:00 A mentalista
03:00 A mentalista
04:00 Szeress most!
05:00 Elisa di Rivombrosa
06:05 Ezel - Bosszú mindhalálig
07:05 Bűvölet
08:05 A simlis és a szende
09:05 CSI: A helyszínelők
10:05 A homok titkai
10:40 A homok titkai
11:15 Barátok közt
12:00 Ki ez a lány?
13:00 CSI: New York-i helyszínelők
14:00 CSI: New York-i helyszínelők
15:00 Columbo
17:00 A simlis és a szende
18:05 Monk - A flúgos nyomozó
19:00 Vészhelyzet
19:55 CSI: New York-i helyszínelők
20:55 CSI: New York-i helyszínelők
21:55 Columbo
23:50 Dr. Csont
23:50 Dr. Csont

Sorozat+ mai, heti tévéműsor »

MTV (holnap)

00:00 World Stage
00:00 World Stage
01:00 Geordie Shore
01:00 Geordie Shore
02:00 Geordie Shore
02:00 Geordie Shore
03:00 M is for Music
03:00 M is for Music
06:00 MTV Breakfast Club
08:00 Túl jó barátok
08:30 Túl jó barátok
09:00 MTV Chart Show
10:00 Monday Mixer
10:30 MTV 100% Music
12:30 MTV Throwback
13:00 MTV TOP 10 Lady Gaga
14:00 MTV Music Battle
17:00 MTV TOP 10 Lady Gaga
18:00 Monday Mixer
18:30 MTV TOP 5 Rita Ora
19:00 MTV Hits
21:00 Kamureg
22:00 Siesta Key
23:00 Siesta Key

MTV mai, heti tévéműsor »

Muzsika TV (holnap)

00:00 Dallamokon át Plusz
00:00 Dallamokon át Plusz
01:00 Zenés Randevú Balázs Palival Best of
01:00 Zenés Randevú Balázs Palival Best of
02:00 Muzsika mix
02:00 Muzsika mix
04:00 Dallamokon át Plusz
05:00 Retro Disco
06:00 Klip válogatás
07:00 Hungarian Pop Top
08:00 Házibuli Attilával Extra
10:00 Klip válogatás
10:55 Nem élhetek muzsikaszó nélkül
11:55 Dallamokon át
12:55 Klipfesztivál
14:00 Klip válogatás
15:00 Kívánságpercek
16:00 Hungarian Pop Top
17:00 Zenés barátságok
18:00 Klip válogatás
19:00 Muzsika Tv Extra Csocsesszel
20:00 Lakodalmas
21:00 ZG Stars
22:00 Zenés Randevú Balázs Palival
23:00 Tuti Buli Jessy-vel

Muzsika TV mai, heti tévéműsor »

VIVA (holnap)


VIVA csatorna jelenleg nem szolgáltat műsor információt.


VIVA mai, heti tévéműsor »

Boomerang (holnap)

00:00 Bonbon és Bentley
00:00 Bonbon és Bentley
00:07 Bonbon és Bentley
00:07 Bonbon és Bentley
00:13 Bonbon és Bentley
00:13 Bonbon és Bentley
00:20 Bonbon és Bentley
00:20 Bonbon és Bentley
00:26 Bonbon és Bentley
00:26 Bonbon és Bentley
00:33 Bonbon és Bentley
00:33 Bonbon és Bentley
00:40 Bonbon és Bentley
00:40 Bonbon és Bentley
00:47 Bonbon és Bentley
00:47 Bonbon és Bentley
00:53 Bonbon és Bentley
00:53 Bonbon és Bentley
01:00 Grizzy és a lemmingek
01:00 Grizzy és a lemmingek
01:06 Grizzy és a lemmingek
01:06 Grizzy és a lemmingek
01:13 Grizzy és a lemmingek
01:13 Grizzy és a lemmingek
01:19 Grizzy és a lemmingek
01:19 Grizzy és a lemmingek
01:26 Grizzy és a lemmingek
01:26 Grizzy és a lemmingek
01:32 Grizzy és a lemmingek
01:32 Grizzy és a lemmingek
01:39 Grizzy és a lemmingek
01:39 Grizzy és a lemmingek
01:45 Grizzy és a lemmingek
01:45 Grizzy és a lemmingek
02:00 Pat, a kutya
02:00 Pat, a kutya
02:07 Pat, a kutya
02:07 Pat, a kutya
02:13 Pat, a kutya
02:13 Pat, a kutya
02:20 Pat, a kutya
02:20 Pat, a kutya
02:27 Pat, a kutya
02:27 Pat, a kutya
02:34 Pat, a kutya
02:34 Pat, a kutya
02:40 Pat, a kutya
02:40 Pat, a kutya
02:46 Pat, a kutya
02:46 Pat, a kutya
02:54 Pat, a kutya
02:54 Pat, a kutya
03:00 Én és a lovagom
03:00 Én és a lovagom
03:10 Én és a lovagom
03:10 Én és a lovagom
03:21 Én és a lovagom
03:21 Én és a lovagom
03:31 Én és a lovagom
03:31 Én és a lovagom
03:42 Én és a lovagom
03:42 Én és a lovagom
04:00 Bonbon és Bentley
04:07 Bonbon és Bentley
04:13 Bonbon és Bentley
04:20 Bonbon és Bentley
04:26 Bonbon és Bentley
04:33 Bonbon és Bentley
04:40 Bonbon és Bentley
04:47 Bonbon és Bentley
04:53 Bonbon és Bentley
05:00 Grizzy és a lemmingek
05:06 Grizzy és a lemmingek
05:13 Grizzy és a lemmingek
05:19 Grizzy és a lemmingek
05:26 Grizzy és a lemmingek
05:32 Grizzy és a lemmingek
05:39 Grizzy és a lemmingek
05:45 Grizzy és a lemmingek
06:00 A Tom és Jerry-show
06:10 A Tom és Jerry-show
06:20 A Tom és Jerry-show
06:30 A Tom és Jerry-show
06:40 A Tom és Jerry-show
07:00 Mr. Bean
07:10 Mr. Bean
07:21 Mr. Bean
07:32 Mr. Bean
07:50 A Happó család
09:00 Mr. Bean
09:10 Mr. Bean
09:21 Mr. Bean
09:32 Mr. Bean
10:00 A Tom és Jerry-show
10:09 A Tom és Jerry-show
10:19 A Tom és Jerry-show
10:29 A Tom és Jerry-show
12:00 Bonbon és Bentley
12:06 Bonbon és Bentley
12:13 Bonbon és Bentley
12:20 Bonbon és Bentley
12:26 Bonbon és Bentley
12:32 Bonbon és Bentley
12:39 Bonbon és Bentley
13:00 A Tom és Jerry-show
13:10 A Tom és Jerry-show
13:20 A Tom és Jerry-show
13:30 A Tom és Jerry-show
13:40 A Tom és Jerry-show
14:00 Mr. Bean
14:10 Mr. Bean
14:21 Mr. Bean
14:32 Mr. Bean
16:00 Bonbon és Bentley
16:07 Bonbon és Bentley
16:13 Bonbon és Bentley
16:20 Bonbon és Bentley
16:26 Bonbon és Bentley
16:33 Bonbon és Bentley
16:40 Bonbon és Bentley
17:00 A Tom és Jerry-show
17:09 A Tom és Jerry-show
17:19 A Tom és Jerry-show
17:29 A Tom és Jerry-show
18:00 Mr. Bean
18:10 Mr. Bean
18:21 Mr. Bean
18:32 Mr. Bean
20:00 Grizzy és a lemmingek
20:06 Grizzy és a lemmingek
20:13 Grizzy és a lemmingek
20:19 Grizzy és a lemmingek
20:26 Grizzy és a lemmingek
20:32 Grizzy és a lemmingek
20:39 Grizzy és a lemmingek
21:00 Pat, a kutya
21:07 Pat, a kutya
21:13 Pat, a kutya
21:19 Pat, a kutya
21:26 Pat, a kutya
21:33 Pat, a kutya
21:39 Pat, a kutya
22:00 Grizzy és a lemmingek
22:06 Grizzy és a lemmingek
22:13 Grizzy és a lemmingek
22:19 Grizzy és a lemmingek
22:26 Grizzy és a lemmingek
22:32 Grizzy és a lemmingek
22:38 Grizzy és a lemmingek
23:00 Én és a lovagom
23:10 Én és a lovagom
23:21 Én és a lovagom
23:31 Én és a lovagom

Boomerang mai, heti tévéműsor »

Cartoon Network / TCM (holnap)

00:00 Gumball csodálatos világa
00:00 Gumball csodálatos világa
00:10 Gumball csodálatos világa
00:10 Gumball csodálatos világa
00:20 Bűvös varázskardok
00:20 Bűvös varázskardok
00:25 Gumball csodálatos világa
00:25 Gumball csodálatos világa
00:35 Gumball csodálatos világa
00:35 Gumball csodálatos világa
00:45 Gumball csodálatos világa
00:45 Gumball csodálatos világa
00:55 Gumball csodálatos világa
00:55 Gumball csodálatos világa
01:05 Angelo rulez
01:05 Angelo rulez
01:15 Angelo rulez
01:15 Angelo rulez
01:30 Angelo rulez
01:30 Angelo rulez
01:40 Angelo rulez
01:40 Angelo rulez
01:50 Angelo rulez
01:50 Angelo rulez
02:00 Angelo rulez
02:00 Angelo rulez
02:15 Angelo rulez
02:15 Angelo rulez
02:25 Angelo rulez
02:25 Angelo rulez
02:40 Ninjago: Az elemek viadala
02:40 Ninjago: Az elemek viadala
03:00 Ninjago: Az elemek viadala
03:00 Ninjago: Az elemek viadala
03:20 A daliás Ivandoe herceg kalandjai
03:20 A daliás Ivandoe herceg kalandjai
03:25 Gumball csodálatos világa
03:25 Gumball csodálatos világa
03:35 Gumball csodálatos világa
03:35 Gumball csodálatos világa
03:45 Gumball csodálatos világa
03:45 Gumball csodálatos világa
03:55 Gumball csodálatos világa
03:55 Gumball csodálatos világa
04:10 Gumball csodálatos világa
04:20 Gumball csodálatos világa
04:30 Gumball csodálatos világa
04:40 Gumball csodálatos világa
04:55 Gumball csodálatos világa
05:05 Gumball csodálatos világa
05:15 Gumball csodálatos világa
05:25 Gumball csodálatos világa
05:35 Gumball csodálatos világa
05:45 Gumball csodálatos világa
06:00 Ben 10
06:10 Ben 10
06:25 Gumball csodálatos világa
06:35 Gumball csodálatos világa
06:55 Totál Drámaráma
07:06 Totál Drámaráma
07:25 Vadócok
07:36 Vadócok
07:50 Tini titánok, harcra fel!
08:00 Tini titánok, harcra fel!
08:10 Tini titánok, harcra fel!
08:30 Tini titánok, harcra fel!
08:39 Tini titánok, harcra fel!
08:55 Medvetesók
09:05 Medvetesók
09:25 Gumball csodálatos világa
09:35 Gumball csodálatos világa
09:50 Gumball csodálatos világa
10:00 Gumball csodálatos világa
10:20 Csoda Kitty
10:30 Csoda Kitty
10:50 Tini titánok, harcra fel!
10:59 Tini titánok, harcra fel!
11:15 Tini titánok, harcra fel!
11:24 Tini titánok, harcra fel!
11:40 Victor és Valentino
11:50 Victor és Valentino
12:10 Gumball csodálatos világa
12:20 Gumball csodálatos világa
12:40 Gumball csodálatos világa
12:50 Gumball csodálatos világa
13:10 Csoda Kitty
13:20 Csoda Kitty
13:35 Medvetesók
13:45 Medvetesók
14:05 Medvetesók
14:15 Medvetesók
14:30 Medvetesók
14:40 Medvetesók
15:25 Tini titánok, harcra fel!
15:34 Tini titánok, harcra fel!
15:55 Totál Drámaráma
16:04 Totál Drámaráma
16:25 Gumball csodálatos világa
16:36 Gumball csodálatos világa
16:50 Gumball csodálatos világa
17:01 Gumball csodálatos világa
17:20 Vadócok
17:30 Vadócok
18:15 Tini titánok, harcra fel!
18:24 Tini titánok, harcra fel!
18:33 Tini titánok, harcra fel!
18:55 Tini titánok, harcra fel!
19:04 Tini titánok, harcra fel!
19:12 Tini titánok, harcra fel!
19:30 Csoda Kitty
19:40 Csoda Kitty
20:00 Ben 10
20:10 Ben 10
20:30 OK K.O.! Legyünk hősök!
20:40 OK K.O.! Legyünk hősök!
21:00 Angelo rulez
21:10 Angelo rulez
21:25 Angelo rulez
21:35 Angelo rulez
21:55 Angelo rulez
22:05 Angelo rulez
22:20 Angelo rulez
22:30 Angelo rulez
22:50 Ninjago: Az elemek viadala
23:20 Ninjago: Az elemek viadala
23:50 Gumball csodálatos világa

Cartoon Network / TCM mai, heti tévéműsor »

Disney Channel (holnap)

00:05 Violetta
00:05 Violetta
00:55 Evermoor titkai
00:55 Evermoor titkai
01:15 Binny és a szellem
01:15 Binny és a szellem
01:40 Binny és a szellem
01:40 Binny és a szellem
02:05 Pizsihősök
02:05 Pizsihősök
02:25 Pizsihősök
02:25 Pizsihősök
02:50 Evermoor titkai
02:50 Evermoor titkai
03:10 Evermoor titkai
03:10 Evermoor titkai
03:35 Hamis cica
03:35 Hamis cica
03:55 Hamis cica
03:55 Hamis cica
04:15 Hamis cica
04:35 Hamis cica
04:55 Hamis cica
05:15 Hamis cica
05:35 Pizsihősök
06:00 Bogár cimbik
06:30 Aranyhaj: A sorozat
06:55 Csillag kontra Gonosz Erők
07:20 Riley a nagyvilágban
07:50 Riley a nagyvilágban
08:15 Varázslók a Waverly helyből
08:40 Varázslók a Waverly helyből
09:10 Király páros
09:35 Király páros
10:00 Indul a risza!
10:30 Indul a risza!
10:55 Riley a nagyvilágban
11:20 Riley a nagyvilágban
11:50 Varázslók a Waverly helyből
12:15 Varázslók a Waverly helyből
12:40 Király páros
13:10 Király páros
13:35 Indul a risza!
14:00 Indul a risza!
14:30 Mech-X4
14:55 Bizaardvark
15:20 Csillag kontra Gonosz Erők
15:50 11
16:15 Jessie
16:40 Aranyhaj: A sorozat
17:10 Sok sikert, Charlie!
17:35 Raven otthona
18:00 Kikiwaka tábor
18:30 Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
18:55 Mickey egér
19:00 Harcra fel!
19:25 Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve
19:55 Utódok: Komisz világ
20:00 Mech-X4
20:25 Bizaardvark
20:50 Kikiwaka tábor
21:20 K.C. a tini kém
21:45 Soy Luna
22:40 Zack és Cody élete a tengerjárón
23:05 Hamis cica
23:30 Hamis cica
23:30 Hamis cica

Disney Channel mai, heti tévéműsor »

Megamax (holnap)


Megamax csatorna jelenleg nem szolgáltat műsor információt.


Megamax mai, heti tévéműsor »

Minimax (holnap)

00:00 Transformers: Mentő Bot Akadémia
00:00 Transformers: Mentő Bot Akadémia
00:12 Transformers: Mentő Bot Akadémia
00:12 Transformers: Mentő Bot Akadémia
00:24 Thomas, a gőzmozdony
00:24 Thomas, a gőzmozdony
00:36 Lassie
00:36 Lassie
01:00 Mirette, az utazó nyomozó
01:00 Mirette, az utazó nyomozó
01:13 Littlest Pet Shop: Gyerkőcök világa
01:13 Littlest Pet Shop: Gyerkőcök világa
01:26 Wendy
01:26 Wendy
01:51 Négy és fél barát
01:51 Négy és fél barát
02:16 Mia és én
02:16 Mia és én
02:40 Bibi és Tina
02:40 Bibi és Tina
03:06 Gofri, a csodakutya
03:06 Gofri, a csodakutya
03:30 Bibi Blocksberg
03:30 Bibi Blocksberg
03:58 Geronimo Stilton
03:58 Geronimo Stilton
04:22 LEGO Friends: Lányok bevetésen
04:34 Léna farmja
05:00 Mása és a medve
05:10 LEGO Friends: Lányok bevetésen
05:35 Littlest Pet Shop: Gyerkőcök világa
05:47 Littlest Pet Shop: Gyerkőcök világa
06:00 Denver, az utolsó dinoszaurusz
06:15 Denver, az utolsó dinoszaurusz
06:30 A bajkeverő majom
07:00 LEGO Friends: Lányok bevetésen
07:15 LEGO Friends: Lányok bevetésen
07:30 Barbie DreamHouse Adventures
08:00 Polly Pocket
08:30 Holly Hobbie
09:00 Gofri, a csodakutya
09:30 Denver, az utolsó dinoszaurusz
09:45 Denver, az utolsó dinoszaurusz
10:00 Mása és a medve
10:10 Mása és a medve
10:20 Mása és a medve
10:30 Én kicsi pónim: Varázslatos barátság
11:00 Mia és én
11:30 Sam, a tűzoltó
11:45 Szuper Négyes
12:00 Sherlock, a jak
12:15 Transformers: Mentő Bot Akadémia
12:30 Geronimo Stilton
13:00 Littlest Pet Shop: Gyerkőcök világa
13:15 Bibi és Tina
13:45 Állati küldetés
14:15 Dínószakik
14:45 Denver, az utolsó dinoszaurusz
15:00 LEGO Friends: Lányok bevetésen
15:30 Holly Hobbie
16:00 My Little Pony: Equestria Girls - A legeslegjobb ajándék
16:50 Mása és a medve
17:05 Mása és a medve
17:20 Mása és a medve
17:30 LEGO Friends: Lányok bevetésen
17:45 A bajkeverő majom
18:15 Denver, az utolsó dinoszaurusz
18:30 Állati küldetés
19:00 Barbie DreamHouse Adventures
19:30 Szilaj a szabadon száguldó
20:00 Barbie, a Hercegnő és a Koldus
21:30 Kung Fu Panda: A végzet mancsai
22:00 Éljen Julien Király!
22:30 Trollvadászok
23:00 Mr. Peabody és Sherman show
23:30 Voltron - A legendás védelmező

Minimax mai, heti tévéműsor »

Nickelodeon (holnap)

00:15 Rocksuli
00:15 Rocksuli
00:40 Rocksuli
00:40 Rocksuli
01:10 Game Shakers
01:10 Game Shakers
01:35 Game Shakers
01:35 Game Shakers
02:00 SpongyaBob Kockanadrág
02:00 SpongyaBob Kockanadrág
02:20 SpongyaBob Kockanadrág
02:20 SpongyaBob Kockanadrág
02:35 Tündéri keresztszülők
02:35 Tündéri keresztszülők
03:00 Tündéri keresztszülők
03:00 Tündéri keresztszülők
03:25 Rocksuli
03:25 Rocksuli
03:50 Rocksuli
03:50 Rocksuli
04:15 Game Shakers
04:45 44 csacska macska
05:00 Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek
05:20 Babi kávézója
05:35 Szuper Szárny
05:55 Láng és a szuperverdák
06:20 A mancs őrjárat
06:35 A mancs őrjárat
06:50 44 csacska macska
07:00 44 csacska macska
07:15 ALVINNN!!! és a mókusok
07:30 A lármás család
07:55 A lármás család
08:25 Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
08:50 Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
09:20 Game Shakers
09:45 Game Shakers
10:10 Tündéri keresztszülők
10:35 Tündéri keresztszülők
11:00 SpongyaBob Kockanadrág
11:25 SpongyaBob Kockanadrág
11:55 A Thunderman család
12:20 A Thunderman család
12:50 Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
13:15 Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
13:45 Game Shakers
14:10 Game Shakers
14:35 Varázslatos holmik irodája
14:55 Veszélyes Henry
15:25 Veszélyes Henry
15:50 A Hunter-család nyomoz
16:20 Game Shakers
16:45 ALVINNN!!! és a mókusok
17:00 ALVINNN!!! és a mókusok
17:15 Atchoo
17:25 Atchoo
17:40 SpongyaBob Kockanadrág
18:10 A lármás család
18:20 A lármás család
18:35 LEGO City kalandok
18:45 LEGO City kalandok
18:55 Veszélyes Henry
19:25 Veszélyes Henry
19:50 Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
20:15 Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
20:45 A Thunderman család
21:10 A Thunderman család
21:35 A lármás család
22:00 A lármás család
22:25 SpongyaBob Kockanadrág
22:50 SpongyaBob Kockanadrág
23:20 Tündéri keresztszülők
23:45 Tündéri keresztszülők
23:45 Tündéri keresztszülők

Nickelodeon mai, heti tévéműsor »