belépés
» Regisztráció » Elfelejtett jelszó
» TV műsor kereső: keresés

Holnapi részletes TV műsorújság:

TV csatornák kiválasztása
(regisztrált felhasználóink beállításait elmentjük!):
Vissza a csatornákhoz

Ugrás a csatornához:

Comedy Central (holnap)

00:00 South Park
00:00 South Park
00:30 Dokik
00:30 Dokik
01:00 Dokik
01:00 Dokik
01:30 Dokik
01:30 Dokik
02:00 Férjek gyöngye
02:00 Férjek gyöngye
02:20 Férjek gyöngye
02:20 Férjek gyöngye
02:45 Brickleberry
02:45 Brickleberry
03:05 South Park
03:05 South Park
03:30 Dokik
03:30 Dokik
03:55 Dokik
03:55 Dokik
04:20 Dokik
04:45 Családom, darabokban
05:10 A Comedy Central bemutatja
05:35 A Comedy Central bemutatja
06:00 Férjek gyöngye
06:30 Férjek gyöngye
07:00 Szívem csücskei
07:30 Szívem csücskei
08:00 Mike és Molly
08:30 Mike és Molly
09:00 Agymenők
09:30 Agymenők
10:00 Agymenők
10:30 Agymenők
11:00 Szívem csücskei
11:30 Szívem csücskei
12:00 Mike és Molly
12:30 Mike és Molly
13:00 Modern család
13:30 Modern család
14:00 Agymenők
14:30 Agymenők
15:00 Agymenők
15:30 Agymenők
16:00 Szívem csücskei
16:30 Szívem csücskei
17:00 Mike és Molly
17:30 Mike és Molly
18:00 Modern család
18:30 Modern család
19:00 Agymenők
19:30 Agymenők
20:00 Agymenők
20:30 Agymenők
21:00 Archer
21:30 Bob Burger Falodája
22:00 South Park
22:30 Family Guy
23:00 Family Guy
23:30 Brickleberry

Comedy Central mai, heti tévéműsor »

Cool (holnap)

00:00 A mentalista
00:00 A mentalista
01:00 Dr. Csont
01:00 Dr. Csont
02:00 Gyilkos elmék
02:00 Gyilkos elmék
03:00 CSI: A helyszínelők
03:00 CSI: A helyszínelők
04:00 Vészhelyzet
05:00 Karibi szerelem
06:00 Televíziós vásárlás
09:00 Medicopter 117 - A légimentők
09:55 Rosewood
10:50 Vészhelyzet
11:45 Sliders
12:40 Medicopter 117 - A légimentők
13:35 Cobra 11
14:30 Cobra 11
15:30 CSI: A helyszínelők
16:25 A hidegsebész
17:20 CSI: Miami helyszínelők
18:15 Döglött akták
19:10 Rosewood
20:05 A mentalista
21:00 Dr. Csont
22:00 Gyilkos elmék
23:00 Amerikaiak

Cool mai, heti tévéműsor »

DUNA Televízió (holnap)

01:50 Az én '56-om
01:50 Az én '56-om
02:00 Az én '56-om
02:00 Az én '56-om
02:15 Hazajáró
02:15 Hazajáró
02:40 Szerelmes földrajz
02:40 Szerelmes földrajz
03:10 Noé barátai
03:10 Noé barátai
03:35 Kárpát Expressz
03:35 Kárpát Expressz
04:00 Médiaklikk
04:20 Himnusz
04:25 Család-barát
05:55 Hajnali gondolatok
06:00 Híradó
06:40 Kenó
06:45 Rondó
07:45 Ridikül
08:45 Elfeledett szerelem
09:30 Mámoros szerelem
10:25 Család-barát
12:00 Déli harangszó
12:01 Híradó
12:50 Jamie 30 perces kajái
13:20 Robbie, a fókacsemete
14:10 Don Matteo
15:10 A vidéki doktor
16:00 Mámoros szerelem
16:45 Szerencse Híradó
17:00 Ridikül
18:00 Híradó
18:35 Rex felügyelő
19:30 Végtelen szerelem
20:25 Tóth János
21:00 Fábry
22:10 Kenó
22:20 Repülők, vonatok, autók

DUNA Televízió mai, heti tévéműsor »

Duna World (holnap)

00:05 Mindenki Akadémiája
00:05 Mindenki Akadémiája
00:40 Az én Afrikám
00:40 Az én Afrikám
00:55 Himnusz
00:55 Himnusz
01:00 Híradó
01:00 Híradó
01:20 Angol nyelvű hírek
01:20 Angol nyelvű hírek
01:35 Hogy volt!?
01:35 Hogy volt!?
02:25 Kalaf és Turandot története
02:25 Kalaf és Turandot története
03:35 Magyarország, szeretlek!
03:35 Magyarország, szeretlek!
05:00 Híradó
05:15 Angol nyelvű hírek
05:25 Kulturális híradó
05:55 Magyar Krónika
06:25 Médiaklikk
06:50 Útravaló
07:05 Kívánságkosár
08:05 Német nyelvű hírek
08:10 Orosz nyelvű hírek
08:20 Kínai nyelvű hírek
08:35 Metodista magazin
09:05 "Így szól az Úr!"
09:10 Kereszt-Tények
09:20 Reformáció hétről hétre
09:40 Tálentum
10:20 Ridikül
11:15 Isten óvd a királyt
12:50 V4 Híradó
13:00 Híradó
13:20 Kék bolygó
13:45 Opera Café
14:15 Magyar Krónika
14:45 Család és otthon
15:15 Rondó
16:10 1100 év Európa közepén
16:45 A rejtélyes XX. század
17:20 Család-barát
19:00 Magyar pop
20:00 Nem csak a 20 éveseké a világ
21:00 Híradó
21:25 V4 Híradó
21:35 Tűzvonalban
22:35 Ridikül
23:30 Kulturális híradó
23:30 Kulturális híradó

Duna World mai, heti tévéműsor »

FEM3 (holnap)

00:50 David Tutera: A Sztárszervező
00:50 David Tutera: A Sztárszervező
01:50 Hogyan készült?
01:50 Hogyan készült?
02:15 Hogyan készült?
02:15 Hogyan készült?
02:40 Segítség, gyerekeim vannak!
02:40 Segítség, gyerekeim vannak!
03:25 Véznák kontra dagik
03:25 Véznák kontra dagik
04:15 Váltsunk zöldre!
05:00 ZEN - Stresszmentes élet
05:25 Antonio megjavítja!
05:50 Alaszkába költözünk
06:15 Alaszkába költözünk
06:40 Hogyan készült?
07:10 Hogyan készült?
07:40 Teleshop
08:45 Joshi, a legjobb barát
09:20 FEM3 Café
11:35 Babapercek
11:50 David Tutera: A Sztárszervező
12:50 Több mint TestŐr
13:00 A nagy házalakítás
14:00 A jövő cukrászai
15:05 Segítség, gyerekeim vannak!
16:05 Joshi, a legjobb barát
16:45 Több mint TestŐr
16:55 David Tutera: A Sztárszervező
17:55 Hogyan készült?
18:30 Hogyan készült?
19:00 A nagy házalakítás
20:00 A jövő cukrászai
21:00 Véznák kontra dagik
22:10 Joshi, a legjobb barát
22:45 A nagy házalakítás
23:45 A jövő cukrászai
23:45 A jövő cukrászai

FEM3 mai, heti tévéműsor »

hír TV (holnap)

00:00 Egyenesen
00:00 Egyenesen
01:30 Lapzárta
01:30 Lapzárta
02:00 Vetítő
02:00 Vetítő
03:00 BBC Travel Show
03:00 BBC Travel Show
03:30 Televíziós vásárlási műsorablak
03:30 Televíziós vásárlási műsorablak
03:45 BBC Our World
03:45 BBC Our World
05:00 Peron
05:30 Lapzárta
05:50 Reggeli járat
09:00 Elmúlt nyolc év
10:00 Híradó (Hír TV)
10:30 Televíziós vásárlási műsorablak
11:00 Vetítő
12:00 Híradó (Hír TV)
12:30 Globál
13:00 Peron
13:30 Egyenesen
15:00 Híradó (Hír TV)
15:30 Lapzárta
16:00 Szabadfogás
17:00 Híradó (Hír TV)
17:30 Magyar exodus
18:00 Newsroom
19:00 Híradó (Hír TV)
19:30 Egyenesen
21:00 Csörte
22:00 Híradó (Hír TV)
23:00 Kép-regény

hír TV mai, heti tévéműsor »

LifeNetwork (holnap)

00:00 Meztelen szerelem
00:00 Meztelen szerelem
01:00 Sokkoló függőségek
01:00 Sokkoló függőségek
02:00 Life Night
02:00 Life Night
06:00 Katus Tippek
06:05 Ez zsír!
06:35 Hotel - Magyarország legszebb szállodái
07:10 Esküvői álomruhák
08:00 Katus Tippek
08:05 Jön a baba - Hadas Krisztával
09:00 Szerelem tálalva
09:30 Katus Tippek
10:00 A nagy nap!
11:00 Esküvői álomruhák
12:00 Kendra a csúcson
12:30 Kendra a csúcson
13:00 Jön a baba - Hadas Krisztával
14:05 Rejtélyes diagnózis
15:00 Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek
16:05 A Kardashian sztori
17:00 Cukor, az édes gyilkos
18:00 Esküvői álomruhák
19:00 A nagy nap!
20:00 Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek
21:00 Meztelen szerelem
22:00 Sokkoló függőségek
23:00 A Kardashian sztori

LifeNetwork mai, heti tévéműsor »

m1 (holnap)

00:00 Himnusz
00:00 Himnusz
00:02 Záróhíradó
00:02 Záróhíradó
00:20 Ma éjszaka
00:20 Ma éjszaka
01:05 Ma éjszaka
01:05 Ma éjszaka
02:00 Ma éjszaka
02:00 Ma éjszaka
03:00 Ma éjszaka
03:00 Ma éjszaka
04:00 Ma éjszaka
05:00 Angol nyelvű hírek
05:10 Ma éjszaka
05:55 Ma Reggel
06:00 Híradó
06:30 Időjárás-jelentés
06:35 Ma Reggel
07:00 Híradó
07:15 Időjárás-jelentés
07:20 Ma Reggel
07:40 Ma Reggel
08:00 Híradó
08:15 Időjárás-jelentés
08:20 Ma Reggel
08:35 Ma Reggel
08:50 Ma délelőtt
09:00 Híradó
09:10 Időjárás-jelentés
09:15 Ma délelőtt
09:30 Hírek
09:35 Ma délelőtt
10:00 Híradó
10:10 Időjárás-jelentés
10:15 Ma délelőtt
10:30 Hírek
10:35 Unió28
11:00 Híradó
11:10 Időjárás-jelentés
11:15 Ma délelőtt
11:30 Hírek
11:35 Kosár
12:00 Déli harangszó
12:01 Híradó
12:35 Időjárás-jelentés
12:45 Ma délelőtt
12:50 V4 Híradó
12:55 Ma délután
13:00 Híradó
13:10 Időjárás-jelentés
13:15 Ma délután
13:30 Hírek
13:35 Iskolapad
14:00 Híradó
14:10 Időjárás-jelentés
14:20 Ma délután
14:30 Hírek
14:35 Életkor
15:00 Híradó
15:10 Időjárás-jelentés
15:15 Ma délután
15:30 Hírek
15:35 Unió28
16:00 Híradó
16:10 Időjárás-jelentés
16:15 Ma délután
16:30 Hírek
16:35 Kosár
17:00 Híradó
17:10 Időjárás-jelentés
17:15 Ma délután
17:30 Hírek
17:33 Szemtől szembe
17:50 Ma este
18:00 Híradó
18:25 Időjárás-jelentés
18:35 Ma este
19:00 Hírek
19:02 Időjárás-jelentés
19:05 Unió28
19:30 Híradó
20:25 Időjárás-jelentés
20:35 Ma este
21:00 Híradó
21:20 Időjárás-jelentés
21:25 V4 Híradó
21:30 Világhíradó
21:50 Ma éjjel
22:00 Híradó
22:30 Időjárás-jelentés
22:35 Ma éjjel
23:00 Híradó
23:15 Időjárás-jelentés
23:20 Angol nyelvű hírek
23:30 Német nyelvű hírek
23:40 Orosz nyelvű hírek
23:50 Kínai nyelvű hírek
23:55 Ma éjjel

m1 mai, heti tévéműsor »

m2 (holnap)

00:30 Lola
00:30 Lola
01:20 Holnap tali!
01:20 Holnap tali!
01:45 Én vagyok itt
01:45 Én vagyok itt
02:45 Melissa és Joey
02:45 Melissa és Joey
03:05 Melissa és Joey
03:05 Melissa és Joey
03:30 Kulisszák mögött - az A38-as hajón
03:30 Kulisszák mögött - az A38-as hajón
04:20 Hétmérföld
05:15 Tuti gimi
06:00 Mirr-murr kandúr kalandjai
06:05 A legkisebb ugrifüles
06:10 Frakk, a macskák réme
06:20 Kukori és Kotkoda
06:30 Connie, a boci (Tehénke mesék)
06:35 Csűrcsavarosdi
07:00 Ben és Holly apró királysága
07:10 Bob, a mester
07:20 Bob, a mester
07:30 Chuggington
07:40 Chuggington
07:55 Dóra, a felfedező
08:20 Mickey egér játszótere
08:45 Aladdin
09:05 A dzsungel könyve
09:20 A dzsungel könyve
09:30 ALVINNN!!! és a mókusok
09:40 Eperke legújabb kalandjai
10:05 Gondos Bocsok
10:25 Hetedhét kaland
10:35 Állatkerti sétány 64.
10:50 Mirr-murr kandúr kalandjai
10:55 A legkisebb ugrifüles
11:05 Frakk, a macskák réme
11:20 Kukori és Kotkoda
11:30 Magyar népmesék
11:35 Mikrobi
11:45 Kérem a következőt!
12:00 Vakáción a Mézga család
12:25 Kicsi a bors, de erős
12:55 Dzsungelbanda - Mentés indul!
13:05 Pupákok
13:10 Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői
13:20 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
13:50 Matrica - Hevül a vegyület
13:55 Rubi Szivárványiában
14:05 Rubi Szivárványiában
14:15 Béku és barátai
14:25 Béku és barátai
14:30 Miffy és barátai
14:40 Caillou
15:00 Traktor Tom
15:10 Bori
15:25 Bori
15:35 Gondos Bocsok
16:00 A bűvös körhinta
16:10 Állatkerti sétány 64.
16:25 Mesélj nekem!
16:30 Gyerekversek
16:31 Hetedhét kaland
16:45 Julio, a nyúl
16:55 Julio, a nyúl
17:05 Eperke legújabb kalandjai
17:25 A dzsungel könyve
17:40 A dzsungel könyve
17:50 ALVINNN!!! és a mókusok
18:00 Mickey egér játszótere
18:25 Aladdin
18:50 Dóra, a felfedező
19:15 Chuggington
19:25 Chuggington
19:35 Miffy és barátai
19:45 Bob, a mester
19:55 Bob, a mester
20:05 Matrica - Triangulum
20:15 Tuti gimi
21:00 Holnap tali!
21:25 Én vagyok itt
22:40 Melissa és Joey
23:05 Melissa és Joey
23:30 Kulisszák mögött - az A38-as hajón
23:30 Kulisszák mögött - az A38-as hajón

m2 mai, heti tévéműsor »

PAX TV (holnap)

00:00 Akkor és most - A jelenések könyve
00:00 Akkor és most - A jelenések könyve
09:00 Joyce Meyer tanítása
09:30 Van gondolatom, sajátom
10:00 Hívtál Uram, itt vagyok...
11:00 A jövő nemzedéke
11:30 Teljes gőzzel
12:00 János Passió
14:00 A gyülekezet és a környezete
15:00 In His Steps - Örömhír koncert
16:00 Ige és élet
18:00 Joyce Meyer tanítása
18:30 Keresztény hitéleti magazin
19:00 A gyertyafénytől a LED-ig
20:00 A Pásztor Válaszol
21:00 A bennünk élő mítosz
22:00 Egyházak szerepe a mai társadalomban
23:00 1Korintus

PAX TV mai, heti tévéműsor »

RTL Klub (holnap)

00:05 RTL Híradó - Késő esti kiadás
00:05 RTL Híradó - Késő esti kiadás
00:35 Házon kívül
00:35 Házon kívül
01:05 Magyarul Balóval
01:05 Magyarul Balóval
01:45 Fördös Zé a konyhában
01:45 Fördös Zé a konyhában
02:20 Trip to the moon
02:20 Trip to the moon
02:50 A zöld íjász
02:50 A zöld íjász
04:05 Szerelemben, háborúban
05:00 Top Shop
05:30 Jó reggelt, skacok!
07:15 Reggeli
09:20 Asztro-Show
10:20 Top Shop
12:25 Éjjel-nappal Budapest
13:40 A Konyhafőnök VIP
15:40 Story Extra
16:10 Elif - A szeretet útján
17:20 Fókusz
18:00 RTL Híradó - Esti kiadás
18:55 A Konyhafőnök VIP
20:55 Éjjel-nappal Budapest
22:10 Barátok közt
22:55 Válótársak
22:55 Válótársak

RTL Klub mai, heti tévéműsor »

RTL2 (holnap)

00:00 Segítség, bajban vagyok!
00:00 Segítség, bajban vagyok!
01:00 A gyanú árnyékában
01:00 A gyanú árnyékában
02:00 Amerika legrosszabb szakácsai
02:00 Amerika legrosszabb szakácsai
03:00 Graceland - Ügynökjátszma
03:00 Graceland - Ügynökjátszma
04:00 Partyzánok
05:00 Sliders
06:00 Vacsoracsata
07:00 Űrzavar
07:30 Űrzavar
08:00 Vészhelyzet
09:00 Vacsoracsata
10:00 Partyzánok
11:00 Graceland - Ügynökjátszma
11:55 A hidegsebész
12:50 Segítség, bajban vagyok!
13:50 A gyanú árnyékában
14:50 Showder Klub
15:45 Vacsoracsata
16:45 Segítség, bajban vagyok!
17:45 A gyanú árnyékában
18:45 Showder Klub
19:45 Showder Klub
20:50 UEFA Európa Liga
23:30 UEFA Európa Liga összefoglaló
23:30 UEFA Európa Liga összefoglaló

RTL2 mai, heti tévéműsor »

STORY4 (holnap)

00:00 A hercegnő és a tengerész
00:00 A hercegnő és a tengerész
02:00 Bostoni halottkémek
02:00 Bostoni halottkémek
02:45 Bostoni halottkémek
02:45 Bostoni halottkémek
03:30 A szomszéd főztje...
03:30 A szomszéd főztje...
05:50 Lassie
06:20 Rózsaszín párduc
06:45 H2O: Egy vízcsepp elég
07:15 Szelek szárnyán
08:20 Gyilkos sorok
09:25 Gyilkos sorok
10:30 Heartland
11:30 Heartland
12:30 Született feleségek
13:30 Született feleségek
14:30 Hope Klinika
15:35 Felújít-lak
16:40 Felújít-lak
17:45 Az utolsó zsaru
18:50 Murdoch nyomozó rejtélyei
19:55 Murdoch nyomozó rejtélyei
21:00 Szerelmes Shakespeare
23:25 Esküdt ellenségek: Bűnös szándék
23:25 Esküdt ellenségek: Bűnös szándék

STORY4 mai, heti tévéműsor »

STORY5 (holnap)

00:20 Ne hagyj el!
00:20 Ne hagyj el!
01:20 A szomszéd főztje...
01:20 A szomszéd főztje...
05:30 Lakosztály
05:55 A múlt árnyéka
06:55 Bor, mámor, szerelem
08:05 Hope Klinika
09:05 Titkok hídja
10:10 Ne hagyj el!
11:10 Fehér szépség / Ménes élet
12:15 Esküdt ellenségek: Bűnös szándék
13:15 Titkok hídja
14:20 A farm, ahol élünk
15:25 A farm, ahol élünk
16:30 Heartland
17:30 Heartland
18:30 Királynő egy hétre
19:15 Királynő egy hétre
20:00 Gyilkos sorok
21:05 Gyilkos sorok
22:10 Murdoch nyomozó rejtélyei
23:15 Providence
23:15 Providence

STORY5 mai, heti tévéműsor »

Super TV2 (holnap)

00:10 Pánikszoba
00:10 Pánikszoba
02:20 Az én bűnöm
02:20 Az én bűnöm
03:10 Az én bűnöm
03:10 Az én bűnöm
04:00 Lehetetlen küldetés
05:00 Colin és Justin: Luxusláz
05:20 Colin és Justin: Luxusláz
05:50 Meghökkentő családi titkok
06:40 Hal a tortán
07:35 Ízes élet
07:55 Tények Reggel
08:30 Több mint TestŐr
08:35 Csapdába csalva
09:10 Veled is megtörténhet!
10:15 Meghökkentő családi titkok
11:20 Jóban Rosszban
12:35 Hal a tortán
13:40 Magánnyomozók
14:45 Édes élet
16:00 Tények
16:30 Csapdába csalva
17:00 Csapdába csalva
17:30 Meghökkentő családi titkok
18:35 Édes élet
19:45 Jóban Rosszban
21:00 Gettómilliomos
23:00 Cápa 3.
23:00 Cápa 3.

Super TV2 mai, heti tévéműsor »

TV2 (holnap)

01:05 Hollow Crown - Koronák harca
01:05 Hollow Crown - Koronák harca
02:05 Tények Este
02:05 Tények Este
02:45 A kalandor
02:45 A kalandor
04:20 Walker, a texasi kopó
05:05 Csapdába csalva
05:30 Hawaii Five-0
06:15 Tűsarok
06:20 Mokka
06:25 Tények Reggel
06:55 Mokka
08:50 Teleshop
10:45 Astro-Világ
12:00 Tények Délben
12:30 Walker, a texasi kopó
13:35 Családi Titkok
14:45 Paula és Paulina
15:45 A sors útjai
16:50 Bosszú vagy szerelem
18:00 Tények
19:00 Ázsia Expressz
20:35 Appra magyar! - A gondolatolvashow
22:00 Tények Extra
22:25 1/1 Azurák Csabával
23:25 Propaganda
23:25 Propaganda

TV2 mai, heti tévéműsor »

VIASAT3 (holnap)

00:50 A mentalista
00:50 A mentalista
01:50 A mentalista
01:50 A mentalista
02:35 Monk - Flúgos nyomozó
02:35 Monk - Flúgos nyomozó
03:15 Monk - Flúgos nyomozó
03:15 Monk - Flúgos nyomozó
05:45 TV Shop
06:15 Will és Grace
06:40 Jóbarátok
07:05 Jóbarátok
07:30 Ausztrál mesterszakács
08:40 Stíluspárbaj Lakatos Márkkal
09:05 Szívek szállodája
10:00 Szívek szállodája
11:00 A mentalista
12:00 A mentalista
12:55 Monk - Flúgos nyomozó
13:55 Monk - Flúgos nyomozó
14:55 Gordon Ramsay - A pokol konyhája
15:55 A mentalista
16:55 A mentalista
17:55 Castle
18:55 Castle
20:00 Észbontók
21:00 Harry Potter és a bölcsek köve

VIASAT3 mai, heti tévéműsor »

VIASAT6 (holnap)

00:20 Bob Burger Falodája
00:20 Bob Burger Falodája
00:50 Az utolsó remény
00:50 Az utolsó remény
01:45 X-akták
01:45 X-akták
02:35 Gázos páros
02:35 Gázos páros
02:55 Gázos páros
02:55 Gázos páros
03:15 Sliders
03:15 Sliders
04:00 Teleshop
06:05 Teleshop
06:40 Dragon Ball Z
07:00 Dragon Ball Z
07:25 Flash - A Villám
08:10 Csillagkapu
09:05 Csillagkapu
10:10 Sliders
11:10 13-as raktár
12:10 Grimm
13:10 Jim szerint a világ
13:35 Jim szerint a világ
14:05 Jóbarátok
14:35 Jóbarátok
15:05 Bob Burger Falodája
15:35 Bob Burger Falodája
16:05 Dragon Ball Z
16:35 Dragon Ball Z
17:05 Jim szerint a világ
17:35 Jim szerint a világ
18:05 Csillagkapu
19:00 Csillagkapu
20:00 Grimm
21:00 X-akták
22:00 TotalCar
22:35 Top Gear

VIASAT6 mai, heti tévéműsor »

Digi Sport 1 (holnap)

00:25 Rögbi
00:25 Rögbi
02:20 Sport 24
02:20 Sport 24
06:55 Reggeli Start
08:30 Sport 24
08:40 Labdarúgás
10:30 Labdarúgás
12:20 Sport 24
12:25 Labdarúgás
14:15 Labdarúgás
16:05 A nap hőse
16:35 Sport 24
16:45 Labdarúgás
18:55 Labdarúgás
21:00 Labdarúgás
23:15 Labdarúgás
23:50 Sport 24

Digi Sport 1 mai, heti tévéműsor »

Digi Sport 2 (holnap)

01:10 Sport 24
01:10 Sport 24
01:30 Reggeli Start
01:30 Reggeli Start
06:55 Labdarúgás
08:45 Labdarúgás
10:35 Sport 24
10:40 Reggeli Start
12:05 Labdarúgás
13:55 Sport 24
14:00 Labdarúgás
15:50 Labdarúgás
16:45 Röplabda
18:55 Labdarúgás
21:00 Labdarúgás
23:05 Tenisz
23:05 Tenisz

Digi Sport 2 mai, heti tévéműsor »

Eurosport (holnap)

00:05 Labdarúgás - MLS liga
00:05 Labdarúgás - MLS liga
01:00 LG FIA Túraautó Világbajnokság
01:00 LG FIA Túraautó Világbajnokság
01:30 Téli sportok
01:30 Téli sportok
02:00 Alpesi síelés - Világbajnokság
02:00 Alpesi síelés - Világbajnokság
03:00 Snooker
03:00 Snooker
05:00 Északi Összetett Síelés - Világbajnokság
06:00 Alpesi síelés - Világbajnokság
07:00 Snooker
08:30 LG FIA Túraautó Világbajnokság
09:00 Curling
12:00 Téli sportok
12:30 Labdarúgás - MLS liga
13:00 Labdarúgás - FIFA
13:30 LG FIA Túraautó Világbajnokság
14:00 Snooker
18:00 Téli sportok
18:30 Síugrás: Világkupa
19:50 Eurosport Hírek
20:00 Snooker
23:55 Eurosport Hírek
23:55 Eurosport Hírek

Eurosport mai, heti tévéműsor »

Eurosport 2 (holnap)

00:55 Eurosport Hírek
00:55 Eurosport Hírek
01:00 Snooker
01:00 Snooker
03:00 Curling
03:00 Curling
04:30 Síugrás: Világkupa
05:00 Nincs információ
17:00 Nincs információ

Eurosport 2 mai, heti tévéműsor »

Sport1 (holnap)

00:00 Labdarúgás
00:00 Labdarúgás
02:15 Harcművészet. Kempómagazin
02:15 Harcművészet. Kempómagazin
02:30 Póker
02:30 Póker
03:30 Póker
03:30 Póker
04:30 Trash Talk
06:00 Televíziós vásárlás
08:30 Labdarúgás
11:15 Labdarúgás
12:30 Kézilabda. Női kézilabda BL-magazin
13:00 Labdarúgás
15:15 Út Kijevbe
16:45 Jégkorong. KHL-összefoglaló
17:00 SportVerda
18:00 Mai helyzet
18:15 UFC
19:15 UFC
20:15 Kézilabda
22:30 Kézilabda
22:30 Kézilabda

Sport1 mai, heti tévéműsor »

Sport2 (holnap)

00:45 Arany pillanatok
00:45 Arany pillanatok
01:00 Labdarúgás
01:00 Labdarúgás
03:15 Labdarúgás
03:15 Labdarúgás
06:00 Labdarúgás
07:15 Televíziós vásárlás
08:45 Labdarúgás
11:00 Televíziós vásárlás
12:00 Lóverseny
15:00 Labdarúgás
17:00 Trash Talk
18:30 NFL
22:00 Kezeket fel! a Sport TV kézimagazinja
22:30 NFL
22:30 NFL

Sport2 mai, heti tévéműsor »

SportM (holnap)

00:00 Szepesivel...
00:00 Szepesivel...
00:30 Torna. Fiú up. csb
00:30 Torna. Fiú up. csb
01:00 Hír-M
01:00 Hír-M
01:15 Mai helyzet
01:15 Mai helyzet
01:30 Autósport. Tempó magazin
01:30 Autósport. Tempó magazin
02:00 Audi H2O-magazin
02:00 Audi H2O-magazin
02:30 Audi H2O-magazin
02:30 Audi H2O-magazin
03:00 Hír-M
03:00 Hír-M
03:15 Mai helyzet
03:15 Mai helyzet
03:30 Sporthorgászmagazin
03:30 Sporthorgászmagazin
04:00 SportVerda
05:00 Hír-M
05:15 Mai helyzet
05:30 Torna. Szökkenő vándor
06:00 Torna
07:00 Hír-M
07:15 Mai helyzet
07:30 Torna. Szökkenő vándor
08:00 Erős emberek
09:00 Hír-M
09:15 Mai helyzet
09:30 Sportmúzeum Molnár Dániellel
10:00 Erős emberek
11:00 Hír-M
11:15 Mai helyzet
11:30 Torna. Fiú up. csb
12:00 Torna
13:00 Hír-M
13:15 Mai helyzet
13:30 Sakkk! - Kállai Gáborral
14:00 Sakkk! - Kállai Gáborral
14:30 Sporthorgászmagazin
15:00 Hír-M
15:15 Lóverseny
17:00 Hír-M
17:15 Lóverseny
18:15 Sportmúzeum Molnár Dániellel
18:45 Fitt-térítők
19:00 Hír-M
19:15 Fitt-térítők
19:30 Torna. Leány gyermek csb
20:00 Lovassport
20:30 Lovassport
21:00 Hír-M
21:15 Mai helyzet
21:30 Heti helyzet
22:30 SportVerda
23:30 Hír-M
23:45 Mai helyzet

SportM mai, heti tévéműsor »

Animal Planet (holnap)

00:40 Rossz kutya!
00:40 Rossz kutya!
01:35 Majomsorsok
01:35 Majomsorsok
02:00 Majomsorsok
02:00 Majomsorsok
02:25 Állatgyógyász a Sziklás-hegységből
02:25 Állatgyógyász a Sziklás-hegységből
03:15 Házak a fa tetején
03:15 Házak a fa tetején
04:02 Bahamák - A nagy kékség
04:49 Állatok útmutatója a modernkori túléléshez
05:36 Menekülés a csimpánzparadicsomba
06:00 Menekülés a csimpánzparadicsomba
06:25 Majomsorsok
06:50 Majomsorsok
07:15 Házak a fa tetején
08:10 Rossz kutya!
09:05 Bahamák - A nagy kékség
10:00 Majomsorsok
10:28 Majomsorsok
10:55 Állatgyógyász a Sziklás-hegységből
11:50 Házak a fa tetején
12:45 Rossz kutya!
13:40 Bahamák - A nagy kékség
14:35 Állatok útmutatója a modernkori túléléshez
15:30 Házak a fa tetején
16:25 Bálnák háborúja
17:20 Bálnák háborúja
18:15 Rossz kutya!
19:10 Majomsorsok
19:38 Majomsorsok
20:05 Bálnák háborúja
21:00 Bálnák háborúja
21:55 Bahamák - A nagy kékség
22:50 Állatok útmutatója a modernkori túléléshez
23:45 Házak a fa tetején
23:45 Házak a fa tetején

Animal Planet mai, heti tévéműsor »

Discovery Channel (holnap)

00:00 Kerékagybaj
00:00 Kerékagybaj
00:30 Bakik a Föld körül
00:30 Bakik a Föld körül
01:00 Ne próbáld ki otthon!
01:00 Ne próbáld ki otthon!
02:00 Az óceán őrzői
02:00 Az óceán őrzői
03:00 Gyűjtögetők
03:00 Gyűjtögetők
03:50 Aranyláz Alaszkában
03:50 Aranyláz Alaszkában
05:30 Hogyan csinálják?
06:00 Hogyan csinálják?
06:25 Amcsi benzinfalók
07:15 Túlélőpár-baj
08:05 Licitvadászok
08:30 Lakásnepperek
09:00 Raktárvadászok
09:30 Kanadai raktárárverések
10:00 Ausztrál kamionosok
11:00 Brit autónepperek
11:30 Hogyan készült? Álomautók
12:00 Világbajnok mérnöki megoldások
13:00 Aranyláz Alaszkában
14:00 Az alaszkai vadon gyermekei
15:00 Alaszka, a legvégső határ
16:00 Autókereskedők
17:00 Ausztrál kamionosok
18:00 Raktárvadászok
18:30 Kanadai raktárárverések
19:00 Kedvenc kajáink
19:30 Hogyan csinálják?
20:00 Az alaszkai vadon gyermekei
21:00 Aranyláz Alaszkában
22:00 Az igazi prémvadászok
23:00 A sötét rengeteg bűnözői

Discovery Channel mai, heti tévéműsor »

HISTORY (holnap)

00:00 A Zálogcsillagok
00:00 A Zálogcsillagok
00:30 A Zálogcsillagok
00:30 A Zálogcsillagok
01:00 Amerikai kincskeresők
01:00 Amerikai kincskeresők
02:00 Kovácsműhely: Acél és tűz
02:00 Kovácsműhely: Acél és tűz
02:30 Milwaukee kovács
02:30 Milwaukee kovács
03:00 Hegyi emberek
03:00 Hegyi emberek
03:55 Tűzben edzett
03:55 Tűzben edzett
04:45 Az autók grófja
05:10 Raktár-háborúk
06:00 Raktár-háborúk
06:25 A Zálogcsillagok
06:50 A Zálogcsillagok
07:15 Favágók
08:05 Tűzben edzett
09:00 Ausztrál kincskeresők
10:00 Amerikai kincskeresők
11:00 Raktár-háborúk
12:00 Amerikai restaurálás
13:00 A Zálogcsillagok
13:30 A Zálogcsillagok
14:00 Tűzben edzett
15:00 Favágók
16:00 Amerikai kincskeresők
17:00 Kovácsműhely: Acél és tűz
17:30 Milwaukee kovács
18:00 Hegyi emberek
19:00 Tűzben edzett
20:00 A Zálogcsillagok
20:30 A Zálogcsillagok
21:00 Az autók grófja
21:30 Az autók grófja
22:00 Tűzben edzett
23:00 Tűzben edzett

HISTORY mai, heti tévéműsor »

National Geographic (holnap)

00:00 Hitler utolsó éve
00:00 Hitler utolsó éve
01:00 Nincs visszaút - kitelepítések Európában 1945 és 1949 között
01:00 Nincs visszaút - kitelepítések Európában 1945 és 1949 között
02:00 Vörös riasztás a Föld nevű bolygón
02:00 Vörös riasztás a Föld nevű bolygón
02:48 Jeges pokol Norvégiában
02:48 Jeges pokol Norvégiában
03:36 Nők fegyőrruhában
03:36 Nők fegyőrruhában
04:24 A szökés nagymesterei
05:12 Gyáróriások
06:00 Légikatasztrófák
07:00 Szenzációs szerelők
08:00 Futár a világvégére
09:00 Pedig jó ötletnek tűnt
09:30 Pedig jó ötletnek tűnt
10:00 Jeges pokol Norvégiában
11:00 Gyáróriások
12:00 Szenzációs szerelők
13:00 A nácik bizarr háborúja
14:00 Hitler utolsó éve
15:00 Pedig jó ötletnek tűnt
15:30 Pedig jó ötletnek tűnt
16:00 Gyáróriások
17:00 Légikatasztrófák
18:00 Légikatasztrófák
19:00 Géniusz
20:00 Pedig jó ötletnek tűnt
20:30 Pedig jó ötletnek tűnt
21:00 Szingapúr óriáskereke
22:00 Evolution of Evil
23:00 Evolution of Evil

National Geographic mai, heti tévéműsor »

Spektrum (holnap)

00:10 Nácivadászok
00:10 Nácivadászok
01:15 Hajtóvadászat
01:15 Hajtóvadászat
02:15 Az emberiség története
02:15 Az emberiség története
03:05 Oliver Stone - Amerika elhallgatott történelme
03:05 Oliver Stone - Amerika elhallgatott történelme
04:05 Milliókat érő ötletek
04:45 Helló, Fujairah!
05:00 A jövő műemlékei
05:30 A jövő műemlékei
06:00 Motorshow
06:30 Műhely művek
07:00 SportVerda
08:05 Privát rocktörténet
09:15 Négy évszak a Hortobágyon
09:30 Hogyan készült?
09:45 Brutális kémia
10:45 50 kaland amivel sírba viszed anyádat
11:45 Észak-Amerika kialakulása
12:50 Milliókat érő ötletek
13:40 Mi történt az ételeinkkel?
14:45 Isten, vagy tudomány?
15:50 Isten, vagy tudomány?
16:55 Hogy kerül az asztalunkra?
17:55 Mítoszvadászok
19:00 Cápa
20:00 300 millió év
21:00 Exodus: Utunk Európába
22:00 Az emberiség története
23:00 Oliver Stone - Amerika elhallgatott történelme
23:00 Oliver Stone - Amerika elhallgatott történelme

Spektrum mai, heti tévéműsor »

TV paprika (holnap)

00:00 Nemesi lakomák
00:00 Nemesi lakomák
01:00 Patisserie with Michel Roux Jr
01:00 Patisserie with Michel Roux Jr
02:00 Anthony Bourdain - Nem séfnek való vidék
02:00 Anthony Bourdain - Nem séfnek való vidék
02:44 Justine hétköznapi finomságai
02:44 Justine hétköznapi finomságai
03:09 Alma Obregon desszertjei
03:09 Alma Obregon desszertjei
03:35 Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
03:35 Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
04:00 Könnyed fogások, gyorsan
04:30 Európa késsel-villával
04:55 Mimi francia desszertjei
05:25 Bede Róbert mesterfogásai
05:40 A világ ikonikus ételei
06:00 Schuhbeck bajor főzőiskolája
06:30 Receptdaráló Extra
07:00 Teleshop
08:00 Sztárséf
08:30 Receptdaráló Desszert Angélával
08:45 Receptdaráló Desszert Angélával
09:00 A boldogság receptjei Marketával és Honzával
09:15 A boldogság receptjei Marketával és Honzával
09:30 Baromfi újratöltve
10:00 Sweet boy
10:30 Itália ízei Antonio Passarellivel
11:00 Alma Obregon desszertjei
11:30 Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
12:00 Könnyed fogások, gyorsan
12:30 Európa késsel-villával
13:00 Jamie Oliver - Családi klasszikusok
14:00 Justine hétköznapi finomságai
14:30 Schuhbeck bajor főzőiskolája
15:00 Mimi francia desszertjei
15:30 Martha Stewart főzőiskolája
16:00 Csokimennyország
16:30 Alma Obregon desszertjei
17:00 Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
17:30 Receptdaráló
17:45 Receptdaráló
18:00 Jamie Oliver - Családi klasszikusok
19:00 Gizzi Erskine és a koreai konyha
19:30 Shane Delia - Mór fűszertúra
20:00 Nemesi lakomák
21:00 Martha Stewart főzőiskolája
21:30 Csokimennyország
22:00 Könnyed fogások, gyorsan
22:30 Európa késsel-villával
23:00 Gizzi Erskine és a koreai konyha
23:30 Shane Delia - Mór fűszertúra

TV paprika mai, heti tévéműsor »

Viasat Explore (holnap)

05:05 Jeges vizek cowboyai
06:15 Talajkutatók
07:00 Jádeláz
07:20 Úszó otthonom
07:45 A gerendák királyai
08:30 Szuperverdák születése
09:20 Pontyviadal
09:45 Pontyviadal
10:10 Vadregényes építmények
10:55 Vadregényes építmények
11:40 Jádeláz
12:00 Jádeláz
12:25 Jádeláz
12:45 Jádeláz
13:10 Hetvenkét veszélyes lakóhely
14:00 Jeges vizek cowboyai
14:45 Jádeláz
15:10 Jádeláz
15:35 Klondike Trappers
16:15 Pontyviadal
16:40 Pontyviadal
17:05 Szuperverdák születése
18:00 Megaárverések
18:20 Úszó otthonom
18:45 Vadregényes építmények
19:30 Túlélni Alaszkát
20:15 Hetvenkét veszélyes lakóhely
21:00 Hív a valódi észak
21:20 Hív a valódi észak
21:45 Hív a valódi észak
22:10 Hív a valódi észak
22:30 A gerendák királyai
23:15 Úszó otthonom
23:45 Műsorszünet
23:45 Műsorszünet

Viasat Explore mai, heti tévéműsor »

Viasat History (holnap)

00:25 Száműzetés
00:25 Száműzetés
01:20 Múzeumi rejtélyek
01:20 Múzeumi rejtélyek
02:05 Őrült találmányok
02:05 Őrült találmányok
02:35 Középkori halottak
02:35 Középkori halottak
03:25 A történelem legnagyobb csalásai
03:25 A történelem legnagyobb csalásai
04:15 Tiltott történelem
05:05 Harcos asszonyok
06:00 Gyilkos gépek
06:55 Őrült találmányok
07:25 A civilizáció felemelkedése
08:20 Múzeumi rejtélyek
09:10 Összeesküvés
10:00 A réges rég történelme
11:00 A réges rég történelme
11:55 A réges rég történelme
12:50 Száműzetés
13:45 Múzeumi rejtélyek
14:35 Tiltott történelem
15:25 Őrült találmányok
15:50 A fegyvervadász
16:40 Múzeumi rejtélyek
17:25 Harcos asszonyok
18:20 Nagy brit várak titkai
19:10 Tiltott történelem
20:00 Gyilkosságok térképe
20:50 Dollármilliomos amerikai hercegnők
21:40 AZ olimpiai álom
22:35 A második világháború: Egy birodalom ára
23:30 Mítoszvadászok
23:30 Mítoszvadászok

Viasat History mai, heti tévéműsor »

AXN (holnap)

00:55 Elfeledve
00:55 Elfeledve
01:55 Gyilkos elmék
01:55 Gyilkos elmék
02:40 Gyilkos elmék
02:40 Gyilkos elmék
07:05 Hannibal Post Mortem
07:15 AXN Insider - Crossing Lines - Határtalanul
07:40 NCIS: New Orleans
08:35 Skorpió - Agymenők akcióban
09:30 Teen Wolf - Farkasbőrben
10:25 Észlelés
11:25 Lángoló Chicago
12:25 Magánügyek
13:25 Skorpió - Agymenők akcióban
14:20 NCIS: New Orleans
15:15 Teen Wolf - Farkasbőrben
16:10 Magánügyek
17:10 Észlelés
18:10 Lángoló Chicago
19:10 NCIS: New Orleans
20:05 Skorpió - Agymenők akcióban
21:00 NCIS - Tengerészeti helyszínelők
22:00 NCIS: New Orleans
23:00 NCIS: New Orleans

AXN mai, heti tévéműsor »

AXN Black (holnap)

00:25 Míg a halál el nem választ
00:25 Míg a halál el nem választ
00:55 Nevelésből elégséges
00:55 Nevelésből elégséges
01:25 Nevelésből elégséges
01:25 Nevelésből elégséges
01:55 Az uralkodónő
01:55 Az uralkodónő
02:40 Született detektívek
02:40 Született detektívek
03:25 Szex és New York
03:25 Szex és New York
04:00 Teleshop
06:00 Teleshop
07:05 A bosszú
09:05 Aranypart
09:35 Aranypart
10:05 Ingatlancápák
11:05 Vérmes négyes
11:35 Vérmes négyes
12:05 Míg a halál el nem választ
12:35 Míg a halál el nem választ
13:05 Nevelésből elégséges
13:35 Nevelésből elégséges
14:05 Ingatlancápák
15:05 Mesterszakács
15:40 Mesterszakács
16:15 A bosszú
18:30 Stíluspárbaj Lakatos Márkkal
19:00 Aranypart
19:30 Aranypart
20:00 Szex és New York
20:30 Szex és New York
21:05 Az uralkodónő
22:00 Született detektívek
23:00 Aranypart
23:30 Aranypart

AXN Black mai, heti tévéműsor »

AXN White (holnap)

01:15 Amerikai Horror Story
01:15 Amerikai Horror Story
02:15 Amerikai Horror Story
02:15 Amerikai Horror Story
04:00 Teleshop
05:00 Teleshop
06:00 Nyugi, Charlie!
06:30 Nyugi, Charlie!
07:00 Chuck
07:55 Androméda
08:55 Androméda
09:55 Chuck
10:55 Chuck
11:55 Smallville
12:55 Smallville
13:55 Nyugi, Charlie!
14:25 Nyugi, Charlie!
14:55 Nyugi, Charlie!
15:25 Nyugi, Charlie!
15:55 Az alku
18:10 Túl az Óperencián
21:00 Otthon, véres otthon
23:15 Phillips kapitány
23:15 Phillips kapitány

AXN White mai, heti tévéműsor »

Cinemax (holnap)

01:00 A tűz martaléka
01:00 A tűz martaléka
02:55 Az alvó lány
02:55 Az alvó lány
04:10 Problemszki Szálloda
06:00 Lopós após
07:30 Űrlények Romániában
07:50 Pelé
09:40 Eadweard
11:25 Gattaca
13:15 54
14:50 Kentaur
16:20 Pelé
18:05 Puszta formalitás
20:00 A nő, akit szerettem
21:45 Vasakarat
23:40 Schneider vs. Bax
23:40 Schneider vs. Bax

Cinemax mai, heti tévéműsor »

Film Café (holnap)

00:50 Kutyabolondok
00:50 Kutyabolondok
02:55 Szabadúszók
02:55 Szabadúszók
04:30 A Falka
05:15 A Falka
06:00 Teleshop
08:00 A Falka
08:55 A Falka
09:50 Szenteste háború idején
10:35 Ízlésficam
12:35 A leggyorsabb Indián
15:05 My Blueberry Nights - A távolság íze
17:00 A mágus
19:10 Karátok és ellenségek
21:00 A spártai
23:00 Szabadúszók
23:00 Szabadúszók

Film Café mai, heti tévéműsor »

Film Mánia (holnap)

00:50 A háború kísértetei: Légi hitvallás
00:50 A háború kísértetei: Légi hitvallás
02:40 Privátfilmek újratöltve
02:40 Privátfilmek újratöltve
02:55 Privátfilmek újratöltve
02:55 Privátfilmek újratöltve
03:10 Privátfilmek újratöltve
03:10 Privátfilmek újratöltve
03:25 Privátfilmek újratöltve
03:25 Privátfilmek újratöltve
03:40 Privátfilmek újratöltve
03:40 Privátfilmek újratöltve
03:55 Privátfilmek újratöltve
03:55 Privátfilmek újratöltve
04:10 Privátfilmek újratöltve
04:25 Privátfilmek újratöltve
04:40 Privátfilmek újratöltve
04:55 Privátfilmek újratöltve
05:10 Privátfilmek újratöltve
05:25 Privátfilmek újratöltve
05:40 Privátfilmek újratöltve
06:00 Privátfilmek újratöltve
06:20 Privátfilmek újratöltve
06:40 Privátfilmek újratöltve
07:00 Privátfilmek újratöltve
07:20 Privátfilmek újratöltve
07:40 Privátfilmek újratöltve
08:00 Teleshop
10:00 Privátfilmek újratöltve
10:20 Privátfilmek újratöltve
10:40 Privátfilmek újratöltve
11:00 Privátfilmek újratöltve
11:20 Privátfilmek újratöltve
11:40 Privátfilmek újratöltve
12:00 Privátfilmek újratöltve
12:20 Privátfilmek újratöltve
12:40 Privátfilmek újratöltve
13:00 Privátfilmek újratöltve
13:15 Privátfilmek újratöltve
13:30 A rádió aranykora
15:10 És most valami egészen más
17:00 Fagyos téli napok
18:55 Testvérek között
21:00 Agyaggalamb
23:00 Az utolsó a legjobb
23:00 Az utolsó a legjobb

Film Mánia mai, heti tévéműsor »

film+ (holnap)

01:30 Lopakodók: Újratöltve
01:30 Lopakodók: Újratöltve
03:15 Mulan
03:15 Mulan
06:00 Televíziós vásárlás
09:05 A te eseted
10:55 Jackie Chan: A katona
12:45 Út a szabadságba (A szabadság útjai)
15:25 Az igazság nyomában
17:15 A professzor
19:00 The Expendables 2 - A feláldozhatók 2
21:00 Rohanás
23:00 Csapda
23:00 Csapda

film+ mai, heti tévéműsor »

HBO (holnap)

00:15 Terápia
00:15 Terápia
00:50 A párbaj
00:50 A párbaj
02:40 Másodállás
02:40 Másodállás
04:20 Gyilkos kitérő
06:00 Kerülőutak
08:05 A kincses bolygó
09:45 A kertbérlő
11:30 A szépség és a szörnyeteg
13:40 Fellini nyomában
15:25 AZ utolsó sárkányölő
17:10 Dr. Dolittle 2.
18:40 Viktória
19:30 Terápia
20:00 Terápia
20:30 Suburra
22:50 A táncos
22:50 A táncos

HBO mai, heti tévéműsor »

HBO 2 (holnap)

00:30 A béranya
00:30 A béranya
02:20 Zöld darázs
02:20 Zöld darázs
04:20 A párterápia
07:30 Shaun, a bárány
08:00 Atlasz megremegett: 1.
09:35 Atlasz megremegett 2.: A csapás
11:25 Derült égből fasírt
12:55 Spielberg
15:20 Fogtündér
17:05 Durrellék
17:55 Angry Birds - A film
19:30 Deadpool
21:20 Nyeretlenek
23:00 Julieta
23:00 Julieta

HBO 2 mai, heti tévéműsor »

Sorozat+ (holnap)

00:40 Gyilkos elmék
00:40 Gyilkos elmék
01:35 CSI: A helyszínelők
01:35 CSI: A helyszínelők
02:30 CSI: Miami helyszínelők
02:30 CSI: Miami helyszínelők
03:25 Kisvárosi gyilkosságok (A Midsomer gyilkosságok)
03:25 Kisvárosi gyilkosságok (A Midsomer gyilkosságok)
05:45 Televíziós vásárlás
06:00 Lucia - A sors üldözöttje
06:55 A bosszú asszonya
07:45 Televíziós vásárlás
10:50 Maigret
11:55 Kisvárosi gyilkosságok (A Midsomer gyilkosságok)
13:55 Columbo
15:50 A farm, ahol élünk
16:50 A farm, ahol élünk
17:50 Szulejmán
18:55 Szulejmán
20:00 CSI: A helyszínelők
20:55 CSI: A helyszínelők
21:55 Columbo
23:45 Gyilkos elmék
23:45 Gyilkos elmék

Sorozat+ mai, heti tévéműsor »

MTV (holnap)

00:00 Brit Tini mamik
00:00 Brit Tini mamik
01:00 Tini mamik 2
01:00 Tini mamik 2
02:00 Only Hits
02:00 Only Hits
04:00 Only Hits
06:00 Only Hits
07:00 Made
08:00 Várandós tinik
09:00 MTV PUMP IT UP
10:00 MTV TOP 5 MILEY CYRUS
10:30 MTV 100% MUSIC
12:30 MTV TOP 5 JUSTIN BIEBER
13:00 MTV TOP 10 LIVE
14:00 MTV LOCAL CHART
15:00 MTV PUMP IT UP
17:00 MTV TOP 10 US HITS
18:00 MTV HOT&FRESH
18:30 MTV TOP 5 ONE DIRECTION
19:00 MTV Hits
21:00 Kamureg
22:00 Röhej
22:30 Röhej
23:00 Tini mamik 2

MTV mai, heti tévéműsor »

Muzsika TV (holnap)

00:00 Muzsika TV Road Show
00:00 Muzsika TV Road Show
01:00 Házibuli Attilával és vendégeivel
01:00 Házibuli Attilával és vendégeivel
03:00 Nem élhetek muzsikaszó nélkül
03:00 Nem élhetek muzsikaszó nélkül
04:00 Magyar Lovas Színház
04:30 Fűre lépni Ihos
05:00 Klipválogatás
06:00 Frédy Show
07:00 Hungarian PopTop Klip Mix
08:00 Televíziós vásárlás
11:00 Klipválogatás
11:30 Nem élhetek muzsikaszó nélkül
12:30 Házibuli Attilával és vendégeivel
13:30 Zenés randevú Balázs Palival
14:30 Kívánságpercek
15:30 Hungarian PopTop Klip Mix
16:30 Klipválogatás
17:00 Dallamokon át
18:00 Klipválogatás
18:50 Kívánságpercek
19:50 Klipfesztivál
21:00 Muzsika TV Road Show
22:00 Dallamokon át
23:00 Klipválogatás

Muzsika TV mai, heti tévéműsor »

VIVA (holnap)

02:30 Nincs információ
02:30 Nincs információ
14:30 Nincs információ

VIVA mai, heti tévéműsor »

Boomerang (holnap)

00:00 Uhu és pajtásai
00:00 Uhu és pajtásai
00:06 Uhu és pajtásai
00:06 Uhu és pajtásai
00:15 Dzsungelbanda - Mentés indul!
00:15 Dzsungelbanda - Mentés indul!
00:25 Dzsungelbanda - Mentés indul!
00:25 Dzsungelbanda - Mentés indul!
00:35 Lazy Town
00:35 Lazy Town
01:00 Lazy Town
01:00 Lazy Town
01:25 A Garfield-show
01:25 A Garfield-show
01:36 A Garfield-show
01:36 A Garfield-show
01:50 A Garfield-show
01:50 A Garfield-show
02:01 A Garfield-show
02:01 A Garfield-show
02:15 Uhu és pajtásai
02:15 Uhu és pajtásai
02:21 Uhu és pajtásai
02:21 Uhu és pajtásai
02:27 Uhu és pajtásai
02:27 Uhu és pajtásai
02:35 Dzsungelbanda - Mentés indul!
02:35 Dzsungelbanda - Mentés indul!
02:45 Dzsungelbanda - Mentés indul!
02:45 Dzsungelbanda - Mentés indul!
02:55 Lazy Town
02:55 Lazy Town
03:20 Lazy Town
03:20 Lazy Town
03:45 A Garfield-show
03:45 A Garfield-show
03:56 A Garfield-show
03:56 A Garfield-show
04:10 A Garfield-show
04:21 A Garfield-show
04:35 Uhu és pajtásai
04:41 Uhu és pajtásai
04:50 Dzsungelbanda - Mentés indul!
05:00 Dzsungelbanda - Mentés indul!
05:10 Lazy Town
05:35 Lazy Town
06:00 A Tom és Jerry-show
06:06 A Tom és Jerry-show
06:12 A Tom és Jerry-show
06:25 Wacky Races
06:35 Grizzy and the Lemmings
06:40 Grizzy and the Lemmings
06:55 Derült égből fasírt
07:05 Derült égből fasírt
07:25 Mr. Bean
07:35 Mr. Bean
07:50 Miss Moon
08:01 Miss Moon
08:20 Dorothy Óz földjén
08:31 Dorothy Óz földjén
08:45 Kókusz Kokó, a kis sárkány
08:56 Kókusz Kokó, a kis sárkány
09:15 A Happó család
09:20 Bébi bolondos dallamok
09:29 Bébi bolondos dallamok
09:45 Bébi bolondos dallamok
09:54 Bébi bolondos dallamok
10:10 Rózsaszín párduc és barátai
10:17 Rózsaszín párduc és barátai
10:24 Rózsaszín párduc és barátai
10:40 Scooby-Doo, merre vagy?
11:05 Scooby-Doo, merre vagy?
11:30 Tom és Jerry
11:37 Tom és Jerry
11:45 Tom és Jerry
11:55 Tom és Jerry
12:02 Tom és Jerry
12:09 Tom és Jerry
12:25 Be Cool, Scooby-Doo!
12:50 Oddbods
12:57 Oddbods
13:05 Kókusz Kokó, a kis sárkány
13:17 Kókusz Kokó, a kis sárkány
13:30 A Happó család
13:35 Grizzy and the Lemmings
13:45 Grizzy and the Lemmings
13:51 Grizzy and the Lemmings
14:05 Grizzy and the Lemmings
14:11 Grizzy and the Lemmings
14:18 Grizzy and the Lemmings
14:24 Grizzy and the Lemmings
14:35 Az ifjú Robin Hood kalandjai
14:46 Az ifjú Robin Hood kalandjai
15:05 Én és a lovagom
15:15 Én és a lovagom
15:30 Mr. Bean
15:40 Mr. Bean
15:55 Miss Moon
16:06 Miss Moon
16:25 Wacky Races
16:35 Wacky Races
16:55 Nyuszipoly
17:05 Nyuszipoly
17:20 Be Cool, Scooby-Doo!
17:50 A Tom és Jerry-show
17:56 A Tom és Jerry-show
18:02 A Tom és Jerry-show
18:15 A Tom és Jerry-show
18:21 A Tom és Jerry-show
18:28 A Tom és Jerry-show
18:45 Én és a lovagom
18:55 Én és a lovagom
19:10 Derült égből fasírt
19:20 Derült égből fasírt
19:35 Dorothy Óz földjén
19:46 Dorothy Óz földjén
20:00 Tapsi: A Bolondos dallamok alkotóitól
20:05 Tapsi: A Bolondos dallamok alkotóitól
20:20 A Tom és Jerry-show
20:25 A Tom és Jerry-show
20:31 A Tom és Jerry-show
20:45 Nyuszipoly
20:55 Nyuszipoly
21:10 Mizújs, Scooby-Doo?
21:35 Mizújs, Scooby-Doo?
22:00 A Garfield-show
22:11 A Garfield-show
22:30 A Garfield-show
22:41 A Garfield-show
23:00 Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki
23:30 Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki

Boomerang mai, heti tévéműsor »

Cartoon Network / TCM (holnap)

00:05 Robotboy
00:05 Robotboy
00:25 Chop Socky Chooks
00:25 Chop Socky Chooks
00:45 Chop Socky Chooks
00:45 Chop Socky Chooks
01:05 Angelo rulez
01:05 Angelo rulez
01:15 Angelo rulez
01:15 Angelo rulez
01:30 Angelo rulez
01:30 Angelo rulez
01:40 Angelo rulez
01:40 Angelo rulez
01:50 Saolin krónikák
01:50 Saolin krónikák
02:15 Saolin krónikák
02:15 Saolin krónikák
02:40 LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei
02:40 LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei
03:00 LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei
03:00 LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei
03:25 Robotboy
03:25 Robotboy
03:45 Robotboy
03:45 Robotboy
04:10 Chop Socky Chooks
04:30 Chop Socky Chooks
04:55 Gumball csodálatos világa
05:06 Gumball csodálatos világa
05:15 Gumball csodálatos világa
05:26 Gumball csodálatos világa
05:35 Gumball csodálatos világa
05:46 Gumball csodálatos világa
05:55 A Happó család
06:00 Bűvös varázskardok
06:11 Bűvös varázskardok
06:30 OK K.O.! Legyünk hősök!
06:40 OK K.O.! Legyünk hősök!
06:55 Tini titánok, harcra fel!
07:04 Tini titánok, harcra fel!
07:20 Ben 10
07:31 Ben 10
07:50 Pindúr pandúrok
08:01 Pindúr pandúrok
08:20 Derült égből fasírt
08:30 Derült égből fasírt
08:50 Gumball csodálatos világa
09:00 Gumball csodálatos világa
09:15 Medvetesók
09:25 Medvetesók
09:45 Clarence
09:56 Clarence
10:15 Kalandra fel!
10:25 Kalandra fel!
10:40 Totál Dráma: Versengés a Föld körül
10:59 Totál Dráma: Versengés a Föld körül
11:30 Dr. Dimenzi-naci
11:39 Dr. Dimenzi-naci
11:49 Dr. Dimenzi-naci
11:59 Dr. Dimenzi-naci
12:20 A Happó család
12:25 Gumball csodálatos világa
12:35 Gumball csodálatos világa
12:55 Gumball csodálatos világa
13:06 Gumball csodálatos világa
13:25 Bűvös varázskardok
13:36 Bűvös varázskardok
13:50 Ben 10
14:01 Ben 10
14:20 Tini titánok, harcra fel!
14:29 Tini titánok, harcra fel!
14:50 Tini titánok, harcra fel!
15:00 Tini titánok, harcra fel!
15:15 Pindúr pandúrok
15:26 Pindúr pandúrok
15:40 Medvetesók
15:50 Medvetesók
16:10 OK K.O.! Legyünk hősök!
16:20 OK K.O.! Legyünk hősök!
16:40 Bűvös varázskardok
16:51 Bűvös varázskardok
17:10 Gumball csodálatos világa
17:20 Gumball csodálatos világa
17:40 Derült égből fasírt
17:50 Derült égből fasírt
18:10 Ben 10
18:21 Ben 10
18:40 Clarence
18:51 Clarence
19:05 Tini titánok, harcra fel!
19:15 Tini titánok, harcra fel!
19:30 Tini titánok, harcra fel!
19:40 Tini titánok, harcra fel!
20:00 Kalandra fel!
20:10 Kalandra fel!
20:20 Kalandra fel!
20:30 Kalandra fel!
20:39 Kalandra fel!
21:00 Steven Universe
21:11 Steven Universe
21:25 Angelo rulez
21:35 Angelo rulez
21:55 Saolin krónikák
22:20 Saolin krónikák
22:50 LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei
23:15 LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei
23:40 Robotboy
23:40 Robotboy

Cartoon Network / TCM mai, heti tévéműsor »

Disney Channel (holnap)

00:00 Violetta
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings: Csillagocskák
00:50 Star Darlings: Csillagocskák
00:55 Evermoor titkai
00:55 Evermoor titkai
01:20 Binny és a szellem
01:20 Binny és a szellem
01:50 Binny és a szellem
01:50 Binny és a szellem
02:20 Sabrina, a tiniboszorkány
02:20 Sabrina, a tiniboszorkány
02:45 Sabrina, a tiniboszorkány
02:45 Sabrina, a tiniboszorkány
03:10 Evermoor titkai
03:10 Evermoor titkai
03:35 Evermoor titkai
03:35 Evermoor titkai
04:00 Sabrina, a tiniboszorkány
04:25 Sabrina, a tiniboszorkány
04:50 Hamis cica
05:15 Hamis cica
05:40 Boyster, az osztrigafiú
05:55 Napnyuszik
06:00 Boyster, az osztrigafiú
06:30 Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
07:00 Aranyhaj: A sorozat
07:25 Hotel Transzilvánia: A sorozat
07:55 11
08:25 Mickey egér
08:30 Szófia hercegnő
09:00 Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve
09:30 Zhu Zhu
10:00 Elena - Avalor hercegnője
10:30 Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
11:00 Pizsihősök
11:30 Hank Zipzer
12:00 The Lodge
12:30 Evermoor titkai
13:00 Mickey egér
13:05 Csillag kontra Gonosz Erők
13:30 Soy Luna
14:30 Kikiwaka tábor
15:00 A zűr közepén
15:30 Bizaardvark
16:00 Alex és bandája
16:30 Elena - Avalor hercegnője
17:00 Aranyhaj: A sorozat
17:30 Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
18:00 11
18:30 Hotel Transzilvánia: A sorozat
19:00 Soy Luna
20:00 Egy videójátékos majdnem mindenre jó kézikönyve
20:30 Aranyhaj: A sorozat
21:00 Hotel Transzilvánia: A sorozat
21:30 Soy Luna
22:30 Evermoor titkai
22:55 Mickey egér
23:00 Boyster, az osztrigafiú
23:30 Boyster, az osztrigafiú

Disney Channel mai, heti tévéműsor »

Megamax (holnap)

00:00 Maggie és Bianca - Divatból jeles
00:00 Maggie és Bianca - Divatból jeles
00:30 Oscar oázisa
00:30 Oscar oázisa
00:40 Oscar oázisa
00:40 Oscar oázisa
00:50 Oscar oázisa
00:50 Oscar oázisa
01:00 Zip Zip
01:00 Zip Zip
01:15 Zip Zip
01:15 Zip Zip
01:30 Zip Zip
01:30 Zip Zip
01:45 Zip Zip
01:45 Zip Zip
02:00 Maggie és Bianca - Divatból jeles
02:00 Maggie és Bianca - Divatból jeles
02:30 Oscar oázisa
02:30 Oscar oázisa
02:40 Oscar oázisa
02:40 Oscar oázisa
02:50 Oscar oázisa
02:50 Oscar oázisa
03:00 Zip Zip
03:00 Zip Zip
03:15 Zip Zip
03:15 Zip Zip
03:30 Zip Zip
03:30 Zip Zip
03:45 Zip Zip
03:45 Zip Zip
04:00 Maggie és Bianca - Divatból jeles
04:30 Oscar oázisa
04:40 Oscar oázisa
04:50 Oscar oázisa
05:00 Zip Zip
05:15 Zip Zip
05:30 Zip Zip
05:45 Zip Zip
06:00 Veszélyeztetett fajok
06:12 Veszélyeztetett fajok
06:25 Mormota mesterek
06:37 Mormota mesterek
06:50 Oscar oázisa
07:00 Chuck megoldja
07:25 Gatyás bagázs
07:50 Oscar oázisa
08:00 Táncakadémia
08:25 Maggie és Bianca - Divatból jeles
08:50 The Wannabes
09:15 Aktuális csízió
09:40 A Degrassi gimi
10:05 The Avatars
10:30 Ghost Rockers
10:45 Chima legendái
11:10 Lego Hero Factory
11:35 Super 4
11:47 Super 4
12:00 Veszélyeztetett fajok
12:12 Veszélyeztetett fajok
12:25 Mormota mesterek
12:37 Mormota mesterek
12:50 Oscar oázisa
13:00 Chuck megoldja
13:25 Gatyás bagázs
13:50 Oscar oázisa
14:00 Bernard
14:30 Slugterra
14:55 Max Steel
15:20 Hekker Zek
15:45 Zip Zip
15:57 Zip Zip
16:10 Matt Hatter krónikák
16:35 Simon's Cat
17:00 Veszélyeztetett fajok
17:12 Veszélyeztetett fajok
17:25 Mormota mesterek
17:37 Mormota mesterek
17:50 Oscar oázisa
18:00 Chuck megoldja
18:25 Gatyás bagázs
18:50 Oscar oázisa
19:00 Elefánt hercegnő
19:30 Maggie és Bianca - Divatból jeles
19:55 Táncakadémia
20:20 A Degrassi gimi
20:45 The Avatars
21:10 Ghost Rockers
21:25 The Wannabes
21:50 Aktuális csízió
22:15 A Stanley család
22:40 Veszélyeztetett fajok
22:52 Veszélyeztetett fajok
23:05 Chima legendái
23:30 Lego Hero Factory

Megamax mai, heti tévéműsor »

Minimax (holnap)

06:00 Bob, a mester
06:15 Sam, a tűzoltó
06:30 Éljen Julien Király!
07:00 Csizmás, a kandúr kalandjai
07:30 Dínószakik
08:00 My Little Pony: Equestria Girls - Az örök szabadság legendája
09:20 Masha és a medve
09:30 Kicsi gesztenye klub
09:45 Kicsi gesztenye klub
10:00 Bob, a mester
10:15 Sam, a tűzoltó
10:30 Masha és a medve
10:40 Masha és a medve
10:50 Masha és a medve
11:00 Éljen Julien Király!
11:30 Csizmás, a kandúr kalandjai
12:00 Dínószakik
12:30 Léna farmja
13:00 Bibi és Tina
13:30 Mia és én
14:00 Mia és én
14:30 Wendy
15:00 Lego Friends
15:30 Lego Friends
16:00 Kicsi gesztenye klub
16:15 Masha és a medve
16:30 Barbie mesés Karácsonya
17:50 Masha és a medve
18:00 Éljen Julien Király!
18:30 Csizmás, a kandúr kalandjai
19:00 Dínószakik
19:30 A bajkeverő majom

Minimax mai, heti tévéműsor »

Nickelodeon (holnap)

00:05 A Thunderman család
00:05 A Thunderman család
00:30 A Thunderman család
00:30 A Thunderman család
00:50 Tini nindzsa teknőcök
00:50 Tini nindzsa teknőcök
01:10 Tini nindzsa teknőcök
01:10 Tini nindzsa teknőcök
01:35 SpongyaBob Kockanadrág
01:35 SpongyaBob Kockanadrág
01:55 SpongyaBob Kockanadrág
01:55 SpongyaBob Kockanadrág
02:20 Tündéri keresztszülők
02:20 Tündéri keresztszülők
02:40 Tündéri keresztszülők
02:40 Tündéri keresztszülők
03:00 Veszélyes Henry
03:00 Veszélyes Henry
03:25 Veszélyes Henry
03:25 Veszélyes Henry
03:45 A Thunderman család
03:45 A Thunderman család
04:10 A Thunderman család
04:30 A legboszibb boszi
04:50 Csőrös Harvey
05:00 Dóra, a felfedező
05:20 Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek
05:45 Nella, a hercegnő lovag
05:55 Mancs Őrjárat
06:10 Mancs Őrjárat
06:20 Láng és a szuperverdák
06:50 ALVINNN!!! és a mókusok
07:00 ALVINNN!!! és a mókusok
07:15 SpongyaBob Kockanadrág
07:40 SpongyaBob Kockanadrág
08:05 SpongyaBob Kockanadrág
08:35 Bunsen, a bestia
08:55 Tini nindzsa teknőcök
09:20 Tini nindzsa teknőcök
09:50 Tündéri keresztszülők
10:15 Tündéri keresztszülők
10:45 SpongyaBob Kockanadrág
11:10 SpongyaBob Kockanadrág
11:30 SpongyaBob Kockanadrág
11:55 A Thunderman család
12:20 A Thunderman család
12:45 Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
13:15 Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
13:40 Rázós játszma
14:00 Rázós játszma
14:20 BOSZI Akadémia
14:45 SpongyaBob Kockanadrág
15:10 SpongyaBob Kockanadrág
15:25 Bunsen, a bestia
15:55 Tündéri keresztszülők
16:20 Veszélyes Henry
16:45 A Thunderman család
17:15 Rázós játszma
17:40 SpongyaBob Kockanadrág
18:10 ALVINNN!!! és a mókusok
18:20 ALVINNN!!! és a mókusok
18:35 Csőrös Harvey
19:00 Csőrös Harvey
19:10 Tündéri keresztszülők
19:25 Tündéri keresztszülők
19:50 Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
20:20 BOSZI Akadémia
20:45 SpongyaBob Kockanadrág
21:10 SpongyaBob Kockanadrág
21:40 Tini nindzsa teknőcök
22:00 Tini nindzsa teknőcök
22:25 Tündéri keresztszülők
22:50 Tündéri keresztszülők
23:15 Veszélyes Henry
23:45 Veszélyes Henry
23:45 Veszélyes Henry

Nickelodeon mai, heti tévéműsor »