Comedy Central
12:30 Egy kapcsolat szabályai
13:00 Egy kapcsolat szabályai
13:30 Egy kapcsolat szabályai
14:00 Bob szereti Abisholát
14:30 Bob szereti Abisholát
15:00 Bob szereti Abisholát
Comedy Central mai, heti tévéműsor »
13:00 Egy kapcsolat szabályai
13:30 Egy kapcsolat szabályai
14:00 Bob szereti Abisholát
14:30 Bob szereti Abisholát
15:00 Bob szereti Abisholát
Comedy Central mai, heti tévéműsor »
Cool
11:45 Doktor Murphy
12:50 Superman és Lois
13:50 S.W.A.T. - Különleges egység
14:45 Az újonc
15:45 Cobra 11
16:50 Cobra 11
Cool mai, heti tévéműsor »
12:50 Superman és Lois
13:50 S.W.A.T. - Különleges egység
14:45 Az újonc
15:45 Cobra 11
16:50 Cobra 11
Cool mai, heti tévéműsor »
DUNA Televízió
12:45 Időjárás-jelentés
12:49 Párizsi beszállók
13:00 Lara választása
13:45 Családi kör
14:30 A Dal
14:40 Europa A la Carte
DUNA Televízió mai, heti tévéműsor »
12:49 Párizsi beszállók
13:00 Lara választása
13:45 Családi kör
14:30 A Dal
14:40 Europa A la Carte
DUNA Televízió mai, heti tévéműsor »
Duna World
11:20 Irány Kalifornia
12:55 Névjegyek
13:00 HÍRADÓ
13:20 Időjárás-jelentés
13:25 Srpski ekran
13:55 Unser Bildschirm
Duna World mai, heti tévéműsor »
12:55 Névjegyek
13:00 HÍRADÓ
13:20 Időjárás-jelentés
13:25 Srpski ekran
13:55 Unser Bildschirm
Duna World mai, heti tévéműsor »
FEM3
12:25 Jóban Rosszban
14:00 Forró nyomon
15:05 Csapdába csalva
15:40 Kincsvadászok
17:00 Újratervezés
17:55 Nagyratörő tervek
FEM3 mai, heti tévéműsor »
14:00 Forró nyomon
15:05 Csapdába csalva
15:40 Kincsvadászok
17:00 Újratervezés
17:55 Nagyratörő tervek
FEM3 mai, heti tévéműsor »
hír TV
12:00 Híradó
13:00 Háború Ukrajnában
14:00 Vezércikk - Olvasunk a sorok között
15:00 Híradó
15:30 Paláver
17:00 Híradó
hír TV mai, heti tévéműsor »
13:00 Háború Ukrajnában
14:00 Vezércikk - Olvasunk a sorok között
15:00 Híradó
15:30 Paláver
17:00 Híradó
hír TV mai, heti tévéműsor »
LifeNetwork
08:30 MediaShop
13:00 Vacsorakirály
14:00 Columbo
16:00 Columbo
17:30 Raktárvadászok
18:00 Raktárvadászok
LifeNetwork mai, heti tévéműsor »
13:00 Vacsorakirály
14:00 Columbo
16:00 Columbo
17:30 Raktárvadászok
18:00 Raktárvadászok
LifeNetwork mai, heti tévéműsor »
m1
12:45 Időjárás-jelentés
12:50 Ma délután
13:00 HÍRADÓ
13:20 Időjárás-jelentés
13:22 Ma délután
13:30 HÍREK
m1 mai, heti tévéműsor »
12:50 Ma délután
13:00 HÍRADÓ
13:20 Időjárás-jelentés
13:22 Ma délután
13:30 HÍREK
m1 mai, heti tévéműsor »
PAX TV
12:00 Szabadkeresztény Igehirdetés
13:00 Életutak
13:50 Csendes percek
14:00 Igazgyöngy
15:00 Lépésről-lépésre prédikációsorozatok
16:00 Irányvonal - Biblia
PAX TV mai, heti tévéműsor »
13:00 Életutak
13:50 Csendes percek
14:00 Igazgyöngy
15:00 Lépésről-lépésre prédikációsorozatok
16:00 Irányvonal - Biblia
PAX TV mai, heti tévéműsor »
RTL Klub
12:20 A sors könyvei
13:15 Aranykalitka
14:20 Magnum
15:20 A mentalista
16:35 Keresztanyu
18:00 RTL Híradó Esti kiadás
RTL Klub mai, heti tévéműsor »
13:15 Aranykalitka
14:20 Magnum
15:20 A mentalista
16:35 Keresztanyu
18:00 RTL Híradó Esti kiadás
RTL Klub mai, heti tévéműsor »
RTL2
12:20 Egy rém rendes család
12:50 Anyák gyöngye
13:20 Anyák gyöngye
13:45 Jim szerint a világ
14:15 Jim szerint a világ
14:40 Jim szerint a világ
RTL2 mai, heti tévéműsor »
12:50 Anyák gyöngye
13:20 Anyák gyöngye
13:45 Jim szerint a világ
14:15 Jim szerint a világ
14:40 Jim szerint a világ
RTL2 mai, heti tévéműsor »
STORY5
10:55 Álomhajó
12:55 Kisvárosi doktor
14:00 Álom és szereIem: Inga Lindström
15:55 Kisvárosi doktor
17:05 A vadrózsák völgyében - Szerelmi áldozat
19:00 Álom és szerelem
STORY5 mai, heti tévéműsor »
12:55 Kisvárosi doktor
14:00 Álom és szereIem: Inga Lindström
15:55 Kisvárosi doktor
17:05 A vadrózsák völgyében - Szerelmi áldozat
19:00 Álom és szerelem
STORY5 mai, heti tévéműsor »
Super TV2
12:45 Hazatalálsz
13:50 Házasság első látásra
15:25 STV2 Tények
15:55 Magánnyomozók
17:10 Séfek séfe
18:45 Hal a tortán
Super TV2 mai, heti tévéműsor »
13:50 Házasság első látásra
15:25 STV2 Tények
15:55 Magánnyomozók
17:10 Séfek séfe
18:45 Hal a tortán
Super TV2 mai, heti tévéműsor »
TV2
12:30 Walker, a texasi kopó
13:30 Walker, a texasi kopó
14:35 Leona bosszúja
15:40 Gülcemal
16:45 A három nővér
18:00 Tények
TV2 mai, heti tévéműsor »
13:30 Walker, a texasi kopó
14:35 Leona bosszúja
15:40 Gülcemal
16:45 A három nővér
18:00 Tények
TV2 mai, heti tévéműsor »
VIASAT3
12:25 Adom a napom
13:25 Dinasztiák
14:15 Dinasztiák
15:20 Doktor House
16:10 Doktor House
17:10 A Grace klinika
VIASAT3 mai, heti tévéműsor »
13:25 Dinasztiák
14:15 Dinasztiák
15:20 Doktor House
16:10 Doktor House
17:10 A Grace klinika
VIASAT3 mai, heti tévéműsor »
VIASAT6
12:05 Észbontók
13:05 Dumaszínház
14:05 Jóapátok
14:30 Apa csak egy van
15:00 Férjek gyöngye
15:30 Férjek gyöngye
VIASAT6 mai, heti tévéműsor »
13:05 Dumaszínház
14:05 Jóapátok
14:30 Apa csak egy van
15:00 Férjek gyöngye
15:30 Férjek gyöngye
VIASAT6 mai, heti tévéműsor »
Eurosport 2
12:30 FIS síugrás világkupa, Vikersund, Férfiak
13:00 FIS síugrás világkupa, Vikersund, Férfiak
13:30 FIS síugrás világkupa, Vikersund, Férfiak
14:00 Kerékpár: World Tour Katalán körverseny
15:00 Kerékpár: World Tour Katalán körverseny
16:45 Alpesi sí: Világkupa Saalbach Hinterglemm, Férfiak
Eurosport 2 mai, heti tévéműsor »
13:00 FIS síugrás világkupa, Vikersund, Férfiak
13:30 FIS síugrás világkupa, Vikersund, Férfiak
14:00 Kerékpár: World Tour Katalán körverseny
15:00 Kerékpár: World Tour Katalán körverseny
16:45 Alpesi sí: Világkupa Saalbach Hinterglemm, Férfiak
Eurosport 2 mai, heti tévéműsor »
Sport1
12:30 Kézilabda: EHF Női Bajnokok Ligája
14:30 Harmadik félidő
15:45 Darts Premier League
19:15 Mai helyzet
19:30 Labdarúgás. Made in Italy
19:45 Ökölvívás
Sport1 mai, heti tévéműsor »
14:30 Harmadik félidő
15:45 Darts Premier League
19:15 Mai helyzet
19:30 Labdarúgás. Made in Italy
19:45 Ökölvívás
Sport1 mai, heti tévéműsor »
Sport2
12:45 Alley-Oop
13:45 Lóverseny: Kincsem+ Tuti
14:15 AEROsport
14:30 World Tour Póker
15:30 UFC
19:00 UFC
Sport2 mai, heti tévéműsor »
13:45 Lóverseny: Kincsem+ Tuti
14:15 AEROsport
14:30 World Tour Póker
15:30 UFC
19:00 UFC
Sport2 mai, heti tévéműsor »
HISTORY
12:30 Határőrök: Ausztrália frontvonalán
13:00 Határőrök: Ausztrália frontvonalán
13:30 Zálogcsillagok
14:00 Zálogcsillagok
14:55 Aukcióvadászok
15:20 Aukcióvadászok
HISTORY mai, heti tévéműsor »
13:00 Határőrök: Ausztrália frontvonalán
13:30 Zálogcsillagok
14:00 Zálogcsillagok
14:55 Aukcióvadászok
15:20 Aukcióvadászok
HISTORY mai, heti tévéműsor »
Spektrum
12:00 Kódolt katasztrófák
13:00 Mérnöki csodák
14:00 Opálvadászok
15:00 Élet a fagypont alatt
16:00 LEGO Masters - Nagy-Britannia
17:00 Kódolt katasztrófák
Spektrum mai, heti tévéműsor »
13:00 Mérnöki csodák
14:00 Opálvadászok
15:00 Élet a fagypont alatt
16:00 LEGO Masters - Nagy-Britannia
17:00 Kódolt katasztrófák
Spektrum mai, heti tévéműsor »
Viasat Explore
12:30 Jádeláz
13:25 Jádeláz
14:20 Jádeláz
15:15 Befagyott arany
16:10 Ausztrál drágakővadászok
17:15 Ausztrál rákvadászok
Viasat Explore mai, heti tévéműsor »
13:25 Jádeláz
14:20 Jádeláz
15:15 Befagyott arany
16:10 Ausztrál drágakővadászok
17:15 Ausztrál rákvadászok
Viasat Explore mai, heti tévéműsor »
AXN
12:20 Az őrangyal
13:20 NCIS: Los Angeles
14:15 NCIS: Hawaii
15:10 Csillagkapu
16:05 Csillagkapu
17:05 Csillagkapu: Atlantisz
AXN mai, heti tévéműsor »
13:20 NCIS: Los Angeles
14:15 NCIS: Hawaii
15:10 Csillagkapu
16:05 Csillagkapu
17:05 Csillagkapu: Atlantisz
AXN mai, heti tévéműsor »
AXN Black
12:40 A farm, ahol élünk
13:45 A farm, ahol élünk
14:50 A farm, ahol élünk
15:55 A farm, ahol élünk
16:55 Zöldfülű lakásfelújítók
17:55 Zöldfülű lakásfelújítók
AXN Black mai, heti tévéműsor »
13:45 A farm, ahol élünk
14:50 A farm, ahol élünk
15:55 A farm, ahol élünk
16:55 Zöldfülű lakásfelújítók
17:55 Zöldfülű lakásfelújítók
AXN Black mai, heti tévéműsor »
AXN White
12:40 A holnap legendái
13:35 Hova lettek Morganék?
15:45 Diána és Vilma
17:20 SpongyaBob: Ki a vízből!
19:15 Alex és én
21:00 Az amerikai tudósító
AXN White mai, heti tévéműsor »
13:35 Hova lettek Morganék?
15:45 Diána és Vilma
17:20 SpongyaBob: Ki a vízből!
19:15 Alex és én
21:00 Az amerikai tudósító
AXN White mai, heti tévéműsor »
Cinemax
11:10 Hélène döntése
13:10 Ígéretek
14:50 Itt nincsenek medvék
16:40 Bulldog
18:15 Egy film az életről
20:00 A filmrajongó
Cinemax mai, heti tévéműsor »
13:10 Ígéretek
14:50 Itt nincsenek medvék
16:40 Bulldog
18:15 Egy film az életről
20:00 A filmrajongó
Cinemax mai, heti tévéműsor »
Film Café
12:40 Segítség, karácsony!
14:40 Dan és a szerelem
16:35 Kísérleti gyilkosság
18:55 Csúcshatás
21:00 Waterworld - Vízivilág
23:35 Gyilkosság a Fehér Házban
Film Café mai, heti tévéműsor »
14:40 Dan és a szerelem
16:35 Kísérleti gyilkosság
18:55 Csúcshatás
21:00 Waterworld - Vízivilág
23:35 Gyilkosság a Fehér Házban
Film Café mai, heti tévéműsor »
Film Mánia
11:45 Az ifjú fáraó
13:40 A Föld után: Apokalipszis
15:20 Belphégor - A Louvre fantomja
17:15 Szent György és a sárkány
19:10 A kalandor
21:00 Buliszerviz
Film Mánia mai, heti tévéműsor »
13:40 A Föld után: Apokalipszis
15:20 Belphégor - A Louvre fantomja
17:15 Szent György és a sárkány
19:10 A kalandor
21:00 Buliszerviz
Film Mánia mai, heti tévéműsor »
film+
12:25 Alvin és a mókusok 2.
14:20 Bolondos dallamok: Újra bevetésen
16:15 Rendőrakadémia 5.: Irány Miami Beach
18:10 A karate kölyök
21:00 Rohanás
23:10 Parker
film+ mai, heti tévéműsor »
14:20 Bolondos dallamok: Újra bevetésen
16:15 Rendőrakadémia 5.: Irány Miami Beach
18:10 A karate kölyök
21:00 Rohanás
23:10 Parker
film+ mai, heti tévéműsor »
HBO
11:35 A legsötétebb óra
13:40 Pókember: Hazatérés
15:55 Black Adam
18:00 Birdman avagy (A mellőzés meglepő ereje)
20:00 A gonosz gyermekei
20:50 Hatalmas kis hazugságok
HBO mai, heti tévéműsor »
13:40 Pókember: Hazatérés
15:55 Black Adam
18:00 Birdman avagy (A mellőzés meglepő ereje)
20:00 A gonosz gyermekei
20:50 Hatalmas kis hazugságok
HBO mai, heti tévéműsor »
HBO 2
11:55 A világ legrosszabb embere
14:00 Csípem a családod
15:30 Vigyázz, kész, szörf!
16:55 A nyomorultak
19:30 8 mérföld
21:20 Éjjel érkezik
HBO 2 mai, heti tévéműsor »
14:00 Csípem a családod
15:30 Vigyázz, kész, szörf!
16:55 A nyomorultak
19:30 8 mérföld
21:20 Éjjel érkezik
HBO 2 mai, heti tévéműsor »
Sorozat+
12:05 Monk - A flúgos nyomozó
13:05 CSI: A helyszínelők
14:05 CSI: A helyszínelők
15:10 CSI: New York-i helyszínelők
16:10 CSI: New York-i helyszínelők
17:10 Döglött akták
Sorozat+ mai, heti tévéműsor »
13:05 CSI: A helyszínelők
14:05 CSI: A helyszínelők
15:10 CSI: New York-i helyszínelők
16:10 CSI: New York-i helyszínelők
17:10 Döglött akták
Sorozat+ mai, heti tévéműsor »
MTV
12:30 A Dallas Cowboys cheerleaderei: Összeáll a csapat
12:55 A Dallas Cowboys cheerleaderei: Összeáll a csapat
13:10 Kamureg
13:50 Kamureg
14:40 Röhej
15:00 Röhej
MTV mai, heti tévéműsor »
12:55 A Dallas Cowboys cheerleaderei: Összeáll a csapat
13:10 Kamureg
13:50 Kamureg
14:40 Röhej
15:00 Röhej
MTV mai, heti tévéműsor »
Muzsika TV
12:00 Házibuli Attilával
13:00 NAGYfröccs
14:00 Klipválogatás
15:00 Hungarian Pop Top Klip Mix
16:00 Kívánságpercek
17:00 Dallamokon át
Muzsika TV mai, heti tévéműsor »
13:00 NAGYfröccs
14:00 Klipválogatás
15:00 Hungarian Pop Top Klip Mix
16:00 Kívánságpercek
17:00 Dallamokon át
Muzsika TV mai, heti tévéműsor »
Boomerang
12:40 Batwheels
12:55 A Tom és Jerry-show
13:00 A Tom és Jerry-show
13:10 A Tom és Jerry-show
13:25 A Tom és Jerry-show
13:30 A Tom és Jerry-show
Boomerang mai, heti tévéműsor »
12:55 A Tom és Jerry-show
13:00 A Tom és Jerry-show
13:10 A Tom és Jerry-show
13:25 A Tom és Jerry-show
13:30 A Tom és Jerry-show
Boomerang mai, heti tévéműsor »
Cartoon Network / TCM
12:45 Ben 10
13:05 Ben 10
13:15 Ben 10
13:30 Gumball csodálatos világa
13:40 Gumball csodálatos világa
14:05 Vadócok
Cartoon Network / TCM mai, heti tévéműsor »
13:05 Ben 10
13:15 Ben 10
13:30 Gumball csodálatos világa
13:40 Gumball csodálatos világa
14:05 Vadócok
Cartoon Network / TCM mai, heti tévéműsor »
Minimax
12:30 Locsifecsi Márta
13:00 Polly Pocket - Apró erő
14:15 Bagoly brigád
14:20 Bagoly brigád
14:30 A bajkeverő majom
15:00 A bajkeverő majom
Minimax mai, heti tévéműsor »
13:00 Polly Pocket - Apró erő
14:15 Bagoly brigád
14:20 Bagoly brigád
14:30 A bajkeverő majom
15:00 A bajkeverő majom
Minimax mai, heti tévéműsor »
Nickelodeon
12:45 Veszélyes Osztag
13:15 Veszélyes Osztag
13:40 Veszélyes Henry
14:10 That Girl Lay Lay
14:40 Az igazi Lármás család
15:00 Monster High: Rémek, kamera, felvétel
Nickelodeon mai, heti tévéműsor »
13:15 Veszélyes Osztag
13:40 Veszélyes Henry
14:10 That Girl Lay Lay
14:40 Az igazi Lármás család
15:00 Monster High: Rémek, kamera, felvétel
Nickelodeon mai, heti tévéműsor »