belépés
» Regisztráció » Elfelejtett jelszó
» TV műsor kereső: keresés

m2 mai műsorújság és heti műsor

Vissza
csütörtök (ma),
március 30.
00:20
Grand Hotel

01:10
Én vagyok itt

01:20
Holnap tali!

01:40
Én vagyok itt

02:45
Odaát

03:25
Kulisszák mögött - az A38-as hajón

04:40
Hétmérföld

05:15
Tuti gimi

06:00
A kockásfülű nyúl

06:05
Süni és barátai

06:20
Vízipók-csodapók

06:25
Pom Pom meséi

06:35
Maja, a méhecske

06:45
Maja, a méhecske

07:00
Buckó

07:10
Pocoyo

07:20
Pocoyo

07:25
Pocoyo

07:35
Rubi Szivárványiában

07:50
Rubi Szivárványiában

08:05
Szófia hercegnő

08:30
Jake és Sohaország kalózai

08:55
ALVINNN!!! és a mókusok

09:05
ALVINNN!!! és a mókusok

09:20
Mily, a kíváncsi

09:30
Ben és Holly apró királysága

09:40
Ben és Holly apró királysága

09:55
Állatkert a hátizsákban

Szórakoztatva oktató műsor gyerekeknek
10:25
Hetedhét Gyerekhíradó

10:35
Peppa malac

10:40
Peppa malac

10:50
A kockásfülű nyúl

10:55
Süni és barátai

11:05
Vízipók-csodapók

11:10
Pom Pom meséi

11:25
Dr. Téboly varázsműhelye

12:25
Kicsi a bors, de erős

12:55
Geronimo Stilton

13:20
Pin kód

13:35
Animália

14:05
Chuggington

14:15
Chuggington

14:30
Raju, a riksa

14:35
Raju, a riksa

14:45
Raju, a riksa

14:55
Max és Ruby

15:20
Franklin

15:40
Állatkert a hátizsákban

Szórakoztatva oktató műsor gyerekeknek
16:10
Traktor Tom

16:25
Peppa malac

16:30
Peppa malac

16:35
Mesélj nekem!

A klasszikus mese diafilm jellegű, feliratos változatban.
16:45
Gyerekversek

16:49
Hetedhét Gyerekhíradó

17:00
Ben és Holly apró királysága

17:10
Ben és Holly apró királysága

17:25
ALVINNN!!! és a mókusok

17:35
ALVINNN!!! és a mókusok

17:45
Mily, a kíváncsi

18:00
Digby, a tinisárkány

18:10
Digby, a tinisárkány

18:25
Szófia hercegnő

18:45
Jake és Sohaország kalózai

19:15
Rubi Szivárványiában

19:25
Rubi Szivárványiában

19:45
Pocoyo

19:50
Pocoyo

20:00
Pocoyo

20:10
Tuti gimi

21:00
Én vagyok itt

21:05
Holnap tali!

21:25
Én vagyok itt

22:35
Odaát

23:25
Kulisszák mögött - az A38-as hajón

23:25
Kulisszák mögött - az A38-as hajón

péntek (holnap),
március 31.
00:20
Grand Hotel

00:20
Grand Hotel

01:10
Én vagyok itt

01:10
Én vagyok itt

01:20
Holnap tali!

01:20
Holnap tali!

01:40
Én vagyok itt

01:40
Én vagyok itt

02:45
Odaát

02:45
Odaát

03:25
Az A38 Hajó színpadán

03:25
Az A38 Hajó színpadán

04:40
Hétmérföld

05:15
Tuti gimi

06:00
A kockásfülű nyúl

06:05
Süni és barátai

06:20
Vízipók-csodapók

06:25
Pom Pom meséi

06:35
Maja, a méhecske

06:45
Maja, a méhecske

07:00
Buckó

07:10
Pocoyo

07:20
Pocoyo

07:25
Pocoyo

07:35
Rubi Szivárványiában

07:50
Rubi Szivárványiában

08:05
Szófia hercegnő

08:30
Jake és Sohaország kalózai

08:55
ALVINNN!!! és a mókusok

09:05
ALVINNN!!! és a mókusok

09:20
Mily, a kíváncsi

09:30
Ben és Holly apró királysága

09:40
Ben és Holly apró királysága

09:55
Állatkert a hátizsákban

Szórakoztatva oktató műsor gyerekeknek
10:25
Hetedhét Gyerekhíradó

10:35
Peppa malac

10:40
Peppa malac

10:50
A kockásfülű nyúl

10:55
Süni és barátai

11:05
Vízipók-csodapók

11:10
Pom Pom meséi

11:25
A kék egér

11:30
Trombi és a tűzmanó

11:45
Akvárium Stage Pass

12:25
Kicsi a bors, de erős

12:55
Geronimo Stilton

13:20
Pin kód

13:35
Animália

14:05
Chuggington

14:15
Chuggington

14:30
Raju, a riksa

14:35
Raju, a riksa

14:45
Raju, a riksa

14:55
Max és Ruby

15:20
Franklin

15:40
Állatkert a hátizsákban

Szórakoztatva oktató műsor gyerekeknek
16:10
Traktor Tom

16:25
Peppa malac

16:30
Peppa malac

16:35
Mesélj nekem!

A klasszikus mese diafilm jellegű, feliratos változatban.
16:45
Gyerekversek

16:48
Hetedhét Gyerekhíradó

17:00
Ben és Holly apró királysága

17:10
Ben és Holly apró királysága

17:25
ALVINNN!!! és a mókusok

17:35
ALVINNN!!! és a mókusok

17:45
Mily, a kíváncsi

18:00
Digby, a tinisárkány

18:10
Digby, a tinisárkány

18:25
Szófia hercegnő

18:45
Jake és Sohaország kalózai

19:15
Rubi Szivárványiában

19:25
Rubi Szivárványiában

19:45
Pocoyo

19:50
Pocoyo

20:00
Pocoyo

20:10
Tuti gimi

21:00
Én vagyok itt

21:05
Holnap tali!

21:25
Én vagyok itt

22:35
Odaát

23:25
Akvárium Stage Pass

23:25
Akvárium Stage Pass

szombat,
április 01.
00:20
Grand Hotel

00:20
Grand Hotel

01:15
Én vagyok itt

01:15
Én vagyok itt

01:20
Holnap tali!

01:20
Holnap tali!

01:40
Én vagyok itt

01:40
Én vagyok itt

02:45
Odaát

02:45
Odaát

03:30
Akvárium Stage Pass

03:30
Akvárium Stage Pass

04:40
Hétmérföld

05:15
Tuti gimi

06:00
A kockásfülű nyúl

06:05
Süni és barátai

06:20
Vízipók-csodapók

06:25
Pom Pom meséi

06:35
Teletabik

06:50
Milo

06:55
Milo

07:05
A kis Amadeus - Az ifjú Mozart kalandjai

07:35
Hahó Pip!

07:45
Hahó Pip!

08:00
Kókusz Kokó, a kis sárkány

08:10
Kókusz Kokó, a kis sárkány

08:30
Mickey egér játszótere

08:50
Mickey egér játszótere

09:20
A gumimacik

09:40
Dr. Plüssi

10:10
Ötösfogat

11:40
A kis herceg legújabb kalandjai

12:05
A kis herceg legújabb kalandjai

12:30
A mesemondó

Hans Christian Andersen modern klasszikusai
13:00
Rozsdalovag

13:20
A kis időutazók

13:45
Paula és a vadállatok

14:14
Gyerekversek

14:15
Pom Pom meséi

14:30
Tatonka történetei

14:40
Tatonka történetei

14:55
Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal

15:25
Dzsungelbanda - Mentés indul!

15:40
Dzsungelbanda - Mentés indul!

15:55
A libapásztorlány

17:00
Mickey egér játszótere

17:20
Mickey egér játszótere

17:50
A gumimacik

18:10
Dr. Plüssi

18:40
Tashi

18:50
Tashi

19:15
Gondos Bocsok

19:40
Eperke legújabb kalandjai

20:05
Papás-Babás

20:30
Papás-Babás

21:00
Én vagyok itt

22:35
MR2 Akusztik+ a Müpából

22:35
MR2 Akusztik+ a Müpából

vasárnap,
április 02.
00:25
Akvárium Stage Pass

00:25
Akvárium Stage Pass

01:20
Vágyak szerelmesei

01:20
Vágyak szerelmesei

03:10
Én vagyok itt

03:10
Én vagyok itt

04:45
Váczi Eszter és a Szörp

05:15
Papás-Babás

05:35
Papás-Babás

06:00
A kockásfülű nyúl

06:05
Süni és barátai

06:20
Vízipók-csodapók

06:25
Pom Pom meséi

06:35
Teletabik

06:50
Milo

06:55
Milo

07:05
A kis Amadeus - Az ifjú Mozart kalandjai

07:35
Hahó Pip!

07:45
Hahó Pip!

08:00
Kókusz Kokó, a kis sárkány

08:10
Kókusz Kokó, a kis sárkány

08:30
Mickey egér játszótere

08:50
Mickey egér játszótere

09:20
A gumimacik

09:40
Dr. Plüssi

10:10
Ötösfogat II.

11:40
A kis herceg legújabb kalandjai

12:05
A kis herceg legújabb kalandjai

12:30
A mesemondó

Hans Christian Andersen modern klasszikusai
13:00
Rozsdalovag

13:20
A kis időutazók

13:45
Paula és a vadállatok

14:15
Gyerekversek

14:16
Pom Pom meséi

14:30
Tatonka történetei

14:40
Tatonka történetei

14:55
Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal

15:25
Dzsungelbanda - Mentés indul!

15:40
Dzsungelbanda - Mentés indul!

15:55
Grimm meséiből: Az okos lány

17:00
Mickey egér játszótere

17:20
Mickey egér játszótere

17:50
A gumimacik

18:10
Dr. Plüssi

18:40
Tashi

18:55
Tashi

19:15
Gondos Bocsok

19:40
Eperke legújabb kalandjai

20:05
Papás-Babás

20:30
Papás-Babás

21:00
Filmklub

21:05
Lány a hídon

23:00
Indián

23:35
Bosszú

23:35
Bosszú

hétfő,
április 03.
00:25
Europe In Concert

00:25
Europe In Concert

01:15
Filmklub

01:15
Filmklub

01:20
Lány a hídon

01:20
Lány a hídon

03:00
Indián

03:00
Indián

03:45
Család csak egy van

03:45
Család csak egy van

04:30
Magyar Jazz Ünnep 2011

05:15
Papás-Babás

05:35
Papás-Babás

06:00
A kockásfülű nyúl

06:05
Süni és barátai

06:20
Vízipók-csodapók

06:25
Pom Pom meséi

06:35
Maja, a méhecske

06:45
Maja, a méhecske

07:00
Buckó

07:10
Pocoyo

07:20
Pocoyo

07:25
Pocoyo

07:35
Rubi Szivárványiában

07:50
Rubi Szivárványiában

08:05
Szófia hercegnő

08:30
Jake és Sohaország kalózai

08:55
ALVINNN!!! és a mókusok

09:05
ALVINNN!!! és a mókusok

09:20
Mily, a kíváncsi

09:30
Ben és Holly apró királysága

09:40
Ben és Holly apró királysága

09:55
Állatkert a hátizsákban

Szórakoztatva oktató műsor gyerekeknek
10:25
Hetedhét Gyerekhíradó

10:35
Peppa malac

10:40
Peppa malac

10:50
A kockásfülű nyúl

10:55
Süni és barátai

11:05
Vízipók-csodapók

11:10
Pom Pom meséi

11:25
A kék egér

11:30
Trombi és a tűzmanó

11:45
Vuk

12:10
Kire ütött ez a gyerek?

12:25
Kicsi a bors, de erős

12:55
Geronimo Stilton

13:20
Pin kód

13:35
Animália

14:05
Chuggington

14:15
Chuggington

14:30
Raju, a riksa

14:35
Raju, a riksa

14:45
Raju, a riksa

14:55
Max és Ruby

15:20
Franklin

15:40
Állatkert a hátizsákban

Szórakoztatva oktató műsor gyerekeknek
16:10
Traktor Tom

16:25
Peppa malac

16:30
Peppa malac

16:35
Mesélj nekem!

A klasszikus mese diafilm jellegű, feliratos változatban.
16:45
Gyerekversek

16:47
Hetedhét Gyerekhíradó

17:00
Ben és Holly apró királysága

17:10
Ben és Holly apró királysága

17:25
ALVINNN!!! és a mókusok

17:35
ALVINNN!!! és a mókusok

17:45
Mily, a kíváncsi

18:00
Digby, a tinisárkány

18:10
Digby, a tinisárkány

18:25
Szófia hercegnő

18:45
Jake és Sohaország kalózai

19:15
Rubi Szivárványiában

19:25
Rubi Szivárványiában

19:45
Pocoyo

19:50
Pocoyo

20:00
Pocoyo

20:10
Tuti gimi

21:00
Én vagyok itt

21:05
Holnap tali!

21:25
Én vagyok itt

22:35
Odaát

23:25
Az A38 Hajó színpadán

23:25
Az A38 Hajó színpadán

kedd,
április 04.
00:20
Grand Hotel

00:20
Grand Hotel

01:10
Én vagyok itt

01:10
Én vagyok itt

01:15
Holnap tali!

01:15
Holnap tali!

01:35
Én vagyok itt

01:35
Én vagyok itt

02:40
Odaát

02:40
Odaát

03:25
Kulisszák mögött - az A38-as hajón

03:25
Kulisszák mögött - az A38-as hajón

04:15
Kicsi óriások

04:40
Hétmérföld

05:15
Tuti gimi

06:00
A kockásfülű nyúl

06:05
Süni és barátai

06:20
Vízipók-csodapók

06:25
Pom Pom meséi

06:35
Maja, a méhecske

06:45
Maja, a méhecske

07:00
Buckó

07:10
Pocoyo

07:20
Pocoyo

07:25
Pocoyo

07:35
Rubi Szivárványiában

07:50
Rubi Szivárványiában

08:05
Szófia hercegnő

08:30
Jake és Sohaország kalózai

08:55
ALVINNN!!! és a mókusok

09:05
ALVINNN!!! és a mókusok

09:20
Mily, a kíváncsi

09:30
Ben és Holly apró királysága

09:40
Ben és Holly apró királysága

09:55
Állatkert a hátizsákban

Szórakoztatva oktató műsor gyerekeknek
10:25
Hetedhét Gyerekhíradó

10:35
Peppa malac

10:40
Peppa malac

10:50
A kockásfülű nyúl

10:55
Süni és barátai

11:05
Vízipók-csodapók

11:10
Pom Pom meséi

11:25
A kék egér

11:30
Trombi és a tűzmanó

11:45
Vuk

12:00
Felelj szépen, ha kérdeznek!

12:25
Kicsi a bors, de erős

12:55
Sherlock, a jak

13:05
Sherlock, a jak

13:20
Pin kód

13:35
Animália

14:05
Chuggington

14:15
Chuggington

14:30
Raju, a riksa

14:35
Raju, a riksa

14:45
Raju, a riksa

14:55
Max és Ruby

15:20
Franklin

15:40
Állatkert a hátizsákban

Szórakoztatva oktató műsor gyerekeknek
16:10
Traktor Tom

16:25
Peppa malac

16:30
Peppa malac

16:35
Mesélj nekem!

A klasszikus mese diafilm jellegű, feliratos változatban.
16:45
Gyerekversek

16:48
Hetedhét Gyerekhíradó

17:00
Ben és Holly apró királysága

17:10
Ben és Holly apró királysága

17:25
ALVINNN!!! és a mókusok

17:35
ALVINNN!!! és a mókusok

17:45
Mily, a kíváncsi

18:00
Digby, a tinisárkány

18:10
Digby, a tinisárkány

18:25
Szófia hercegnő

18:45
Jake és Sohaország kalózai

19:15
Rubi Szivárványiában

19:25
Rubi Szivárványiában

19:45
Pocoyo

19:50
Pocoyo

20:00
Pocoyo

20:10
Tuti gimi

21:00
Én vagyok itt

21:05
Holnap tali!

21:25
Én vagyok itt

22:35
Odaát

23:25
Kulisszák mögött - az A38-as hajón

23:25
Kulisszák mögött - az A38-as hajón

szerda,
április 05.
00:20
Grand Hotel

00:20
Grand Hotel

01:10
Én vagyok itt

01:10
Én vagyok itt

01:15
Holnap tali!

01:15
Holnap tali!

01:35
Én vagyok itt

01:35
Én vagyok itt

02:45
Odaát

02:45
Odaát

03:25
Az A38 Hajó színpadán

03:25
Az A38 Hajó színpadán

04:20
Kicsi óriások

04:40
Hétmérföld

05:15
Tuti gimi

06:00
A kockásfülű nyúl

06:05
Süni és barátai

06:20
Vízipók-csodapók

06:25
Pom Pom meséi

06:35
Maja, a méhecske

06:45
Maja, a méhecske

07:00
Buckó

07:10
Pocoyo

07:20
Pocoyo

07:25
Pocoyo

07:35
Rubi Szivárványiában

07:50
Rubi Szivárványiában

08:05
Szófia hercegnő

08:30
Jake és Sohaország kalózai

08:55
ALVINNN!!! és a mókusok

09:05
ALVINNN!!! és a mókusok

09:20
Mily, a kíváncsi

09:30
Ben és Holly apró királysága

09:40
Ben és Holly apró királysága

09:55
Állatkert a hátizsákban

Szórakoztatva oktató műsor gyerekeknek
10:25
Hetedhét Gyerekhíradó

10:35
Peppa malac

10:40
Peppa malac

10:50
A kockásfülű nyúl

10:55
Süni és barátai

11:05
Vízipók-csodapók

11:10
Pom Pom meséi

11:25
A kék egér

11:30
Trombi és a tűzmanó

11:45
Vuk

12:00
Az én családom

12:25
Kicsi a bors, de erős

12:55
Sherlock, a jak

13:05
Sherlock, a jak

13:20
Pin kód

13:35
Animália

14:05
Chuggington

14:15
Chuggington

14:30
Raju, a riksa

14:35
Raju, a riksa

14:45
Raju, a riksa

14:55
Max és Ruby

15:20
Franklin

15:40
Állatkert a hátizsákban

Szórakoztatva oktató műsor gyerekeknek
16:10
Traktor Tom

16:25
Peppa malac

16:30
Peppa malac

16:35
Mesélj nekem!

A klasszikus mese diafilm jellegű, feliratos változatban.
16:45
Gyerekversek

16:47
Hetedhét Gyerekhíradó

17:00
Ben és Holly apró királysága

17:10
Ben és Holly apró királysága

17:25
ALVINNN!!! és a mókusok

17:35
ALVINNN!!! és a mókusok

17:45
Mily, a kíváncsi

18:00
Digby, a tinisárkány

18:10
Digby, a tinisárkány

18:25
Szófia hercegnő

18:45
Jake és Sohaország kalózai

19:15
Rubi Szivárványiában

19:25
Rubi Szivárványiában

19:45
Pocoyo

19:50
Pocoyo

20:00
Pocoyo

20:10
Tuti gimi

21:00
Én vagyok itt

21:05
Holnap tali!

21:30
Én vagyok itt

22:35
Odaát

23:20
Az A38 Hajó színpadán

23:20
Az A38 Hajó színpadán

csütörtök,
április 06.
00:20
Grand Hotel

00:20
Grand Hotel

01:10
Én vagyok itt

01:10
Én vagyok itt

01:15
Holnap tali!

01:15
Holnap tali!

01:40
Én vagyok itt

01:40
Én vagyok itt

02:45
Odaát

02:45
Odaát

03:25
Kulisszák mögött - az A38-as hajón

03:25
Kulisszák mögött - az A38-as hajón

04:15
Kicsi óriások

04:40
Hétmérföld

05:15
Tuti gimi

06:00
A kockásfülű nyúl

06:05
Süni és barátai

06:20
Vízipók-csodapók

06:25
Pom Pom meséi

06:35
Maja, a méhecske

06:45
Maja, a méhecske

07:00
Buckó

07:10
Pocoyo

07:20
Pocoyo

07:25
Pocoyo

07:35
Rubi Szivárványiában

07:50
Rubi Szivárványiában

08:05
Szófia hercegnő

08:30
Jake és Sohaország kalózai

08:55
ALVINNN!!! és a mókusok

09:05
ALVINNN!!! és a mókusok

09:20
Mily, a kíváncsi

09:30
Ben és Holly apró királysága

09:40
Ben és Holly apró királysága

09:55
Állatkert a hátizsákban

Szórakoztatva oktató műsor gyerekeknek
10:25
Hetedhét Gyerekhíradó

10:35
Peppa malac

10:40
Peppa malac

10:50
A kockásfülű nyúl

10:55
Süni és barátai

11:05
Vízipók-csodapók

11:10
Pom Pom meséi

11:25
A kék egér

11:30
Trombi és a tűzmanó

11:45
Vuk

12:15
Jó nekem!

12:25
Kicsi a bors, de erős

12:55
Sherlock, a jak

13:05
Sherlock, a jak

13:20
Pin kód

13:35
Animália

14:05
Chuggington

14:15
Chuggington

14:30
Raju, a riksa

14:35
Raju, a riksa

14:45
Raju, a riksa

14:55
Max és Ruby

15:20
Franklin

15:40
Állatkert a hátizsákban

Szórakoztatva oktató műsor gyerekeknek
16:10
Traktor Tom

16:25
Peppa malac

16:30
Peppa malac

16:35
Mesélj nekem!

A klasszikus mese diafilm jellegű, feliratos változatban.
16:45
Gyerekversek

16:48
Hetedhét Gyerekhíradó

17:00
Ben és Holly apró királysága

17:10
Ben és Holly apró királysága

17:25
ALVINNN!!! és a mókusok

17:35
ALVINNN!!! és a mókusok

17:45
Mily, a kíváncsi

18:00
Digby, a tinisárkány

18:10
Digby, a tinisárkány

18:25
Szófia hercegnő

18:45
Jake és Sohaország kalózai

19:15
Rubi Szivárványiában

19:25
Rubi Szivárványiában

19:45
Pocoyo

19:50
Pocoyo

20:00
Pocoyo

20:10
Tuti gimi

21:00
Én vagyok itt

21:05
Holnap tali!

21:25
Én vagyok itt

22:35
Odaát

23:25
Kulisszák mögött - az A38-as hajón

péntek,
április 07.
00:20
Grand Hotel

01:10
Én vagyok itt

01:15
Holnap tali!

01:35
Én vagyok itt

02:40
Odaát

03:25
Az A38 Hajó színpadán