DUNA Televízió
10:08 Napsugár
11:00 Család-barát
11:50 Álmok álmodói
12:00 Déli harangszó
12:01 HÍRADÓ
12:35 Nemzeti Sporthíradó
DUNA Televízió mai, heti tévéműsor »
11:00 Család-barát
11:50 Álmok álmodói
12:00 Déli harangszó
12:01 HÍRADÓ
12:35 Nemzeti Sporthíradó
DUNA Televízió mai, heti tévéműsor »
Duna World
10:30 Katolikus krónika
10:55 Nyitott szívvel - Szerzetesélet Magyarországon
11:25 Nóra
12:55 Névjegyek
13:00 HÍRADÓ
13:20 Időjárás-jelentés
Duna World mai, heti tévéműsor »
10:55 Nyitott szívvel - Szerzetesélet Magyarországon
11:25 Nóra
12:55 Névjegyek
13:00 HÍRADÓ
13:20 Időjárás-jelentés
Duna World mai, heti tévéműsor »
FEM3
10:25 Üdv a Klubban!
10:55 Titkos felújítás
11:55 Jóban Rosszban
12:30 Jóban Rosszban
13:00 Mintaapák
13:45 Mintaapák
FEM3 mai, heti tévéműsor »
10:55 Titkos felújítás
11:55 Jóban Rosszban
12:30 Jóban Rosszban
13:00 Mintaapák
13:45 Mintaapák
FEM3 mai, heti tévéműsor »
hír TV
10:00 Televíziós vásárlási műsorablak
11:00 Vetítő
12:00 Híradó
13:00 CPAC Magyarország 2024
15:00 Híradó
15:30 Paláver
hír TV mai, heti tévéműsor »
11:00 Vetítő
12:00 Híradó
13:00 CPAC Magyarország 2024
15:00 Híradó
15:30 Paláver
hír TV mai, heti tévéműsor »
LifeNetwork
08:30 MediaShop
13:00 Vacsorakirály
14:00 Columbo
16:00 Columbo
17:30 Raktárvadászok
18:00 Raktárvadászok
LifeNetwork mai, heti tévéműsor »
13:00 Vacsorakirály
14:00 Columbo
16:00 Columbo
17:30 Raktárvadászok
18:00 Raktárvadászok
LifeNetwork mai, heti tévéműsor »
m1
10:33 Magyarország ma
10:50 Ma délelőtt
11:00 HÍRADÓ
11:20 Időjárás-jelentés
11:22 Ma délelőtt
11:30 HÍREK
m1 mai, heti tévéműsor »
10:50 Ma délelőtt
11:00 HÍRADÓ
11:20 Időjárás-jelentés
11:22 Ma délelőtt
11:30 HÍREK
m1 mai, heti tévéműsor »
m2
10:35 Limb-lomb, a kincses sziget - 4. évad
10:55 Frakk, a macskák réme III. sorozat
11:05 Mesélj nekem!
11:15 Kelj fel, Marci! - IV. évad
11:25 Nene
11:35 Moncsicsik - II. évad
m2 mai, heti tévéműsor »
10:55 Frakk, a macskák réme III. sorozat
11:05 Mesélj nekem!
11:15 Kelj fel, Marci! - IV. évad
11:25 Nene
11:35 Moncsicsik - II. évad
m2 mai, heti tévéműsor »
RTL Klub
10:40 Nevess csak!
10:50 Fókusz
11:25 A gyanú árnyékában
12:20 Szívek szállodája
13:20 Aranykalitka
14:15 Magnum
RTL Klub mai, heti tévéműsor »
10:50 Fókusz
11:25 A gyanú árnyékában
12:20 Szívek szállodája
13:20 Aranykalitka
14:15 Magnum
RTL Klub mai, heti tévéműsor »
RTL2
10:25 Agymenők
10:55 A semmi közepén
11:20 A semmi közepén
11:45 Egy rém rendes család
12:20 Egy rém rendes család
12:50 Anyák gyöngye
RTL2 mai, heti tévéműsor »
10:55 A semmi közepén
11:20 A semmi közepén
11:45 Egy rém rendes család
12:20 Egy rém rendes család
12:50 Anyák gyöngye
RTL2 mai, heti tévéműsor »
STORY4
09:45 Miss Marple
11:45 Valódi Gyilkosok Klubja: Aurora Teagarden
13:40 Élete a halál
14:45 Privát kopók
15:45 Trópusi gyilkosságok
16:50 Az elveszett ereklyék fosztogatói
STORY4 mai, heti tévéműsor »
11:45 Valódi Gyilkosok Klubja: Aurora Teagarden
13:40 Élete a halál
14:45 Privát kopók
15:45 Trópusi gyilkosságok
16:50 Az elveszett ereklyék fosztogatói
STORY4 mai, heti tévéműsor »
STORY5
08:55 Álom és szerelem
10:55 Álomhajó
12:55 Kisvárosi doktor
14:00 Álom és szerelem
15:55 Kisvárosi doktor
17:05 Majdnem házasok
STORY5 mai, heti tévéműsor »
10:55 Álomhajó
12:55 Kisvárosi doktor
14:00 Álom és szerelem
15:55 Kisvárosi doktor
17:05 Majdnem házasok
STORY5 mai, heti tévéműsor »
Super TV2
10:30 Családi Titkok
11:40 Családi Titkok
12:45 Hazatalálsz
13:50 Házasság első látásra
15:20 STV2 Tények
15:50 Magánnyomozók
Super TV2 mai, heti tévéműsor »
11:40 Családi Titkok
12:45 Hazatalálsz
13:50 Házasság első látásra
15:20 STV2 Tények
15:50 Magánnyomozók
Super TV2 mai, heti tévéműsor »
TV2
09:40 Teleshop
11:20 Csapdába csalva
12:00 Tények Délben
12:30 Walker, a texasi kopó
13:30 Walker, a texasi kopó
14:35 Leona bosszúja
TV2 mai, heti tévéműsor »
11:20 Csapdába csalva
12:00 Tények Délben
12:30 Walker, a texasi kopó
13:30 Walker, a texasi kopó
14:35 Leona bosszúja
TV2 mai, heti tévéműsor »
VIASAT3
10:25 Egy kapcsolat szabályai
10:55 Egy kapcsolat szabályai
11:25 Férjek gyöngye
11:55 Férjek gyöngye
12:25 Férjek gyöngye
12:55 Férjek gyöngye
VIASAT3 mai, heti tévéműsor »
10:55 Egy kapcsolat szabályai
11:25 Férjek gyöngye
11:55 Férjek gyöngye
12:25 Férjek gyöngye
12:55 Férjek gyöngye
VIASAT3 mai, heti tévéműsor »
VIASAT6
10:30 Már megint Malcolm
11:00 Észbontók
11:55 Észbontók
12:55 Duma Aktuál
13:55 Jóapátok
14:20 Apa csak egy van
VIASAT6 mai, heti tévéműsor »
11:00 Észbontók
11:55 Észbontók
12:55 Duma Aktuál
13:55 Jóapátok
14:20 Apa csak egy van
VIASAT6 mai, heti tévéműsor »
Eurosport
10:00 Snooker: Világbajnokság
11:00 Snooker: Világbajnokság
14:00 Olimpiai Játékok
14:30 Mountain Bike Világkupa
15:25 Snooker: Világbajnokság
18:30 Kerékpár: Török Körverseny
Eurosport mai, heti tévéműsor »
11:00 Snooker: Világbajnokság
14:00 Olimpiai Játékok
14:30 Mountain Bike Világkupa
15:25 Snooker: Világbajnokság
18:30 Kerékpár: Török Körverseny
Eurosport mai, heti tévéműsor »
Sport1
10:00 Televíziós vásárlás
11:30 Kosárlabda - NBA
14:15 Darts Premier League
17:45 Harcművészmagazin
18:45 Labdarúgás. Inside Serie A preview magazine
19:15 Csillagok között
Sport1 mai, heti tévéműsor »
11:30 Kosárlabda - NBA
14:15 Darts Premier League
17:45 Harcművészmagazin
18:45 Labdarúgás. Inside Serie A preview magazine
19:15 Csillagok között
Sport1 mai, heti tévéműsor »
Sport2
10:00 Trash Talk
11:00 Televíziós vásárlás
12:00 Biliárd - World Pool Masters
16:00 Tempó-magazin
16:30 RallyFeeling. Autósport-magazin
17:00 Kézilabda - EHF Férfi Bajnokok Ligája
Sport2 mai, heti tévéműsor »
11:00 Televíziós vásárlás
12:00 Biliárd - World Pool Masters
16:00 Tempó-magazin
16:30 RallyFeeling. Autósport-magazin
17:00 Kézilabda - EHF Férfi Bajnokok Ligája
Sport2 mai, heti tévéműsor »
Discovery Channel
10:00 Autókereskedők
11:00 Házvadászok - apró otthonok
11:30 Csomagcsaták
12:00 A brit kincsvadász
13:00 Aranyláz Alaszkában
14:00 A brit kincsvadász: Klasszikus autók
Discovery Channel mai, heti tévéműsor »
11:00 Házvadászok - apró otthonok
11:30 Csomagcsaták
12:00 A brit kincsvadász
13:00 Aranyláz Alaszkában
14:00 A brit kincsvadász: Klasszikus autók
Discovery Channel mai, heti tévéműsor »
Spektrum
10:05 Élet a Fagypont alatt: Kanada
11:05 Fikció vagy valóság
12:05 Rejtélyes furcsaságok
13:00 A levegő harcosai
14:05 A vademberek Ben Fogle-lal
15:05 Élet a fagypont alatt
Spektrum mai, heti tévéműsor »
11:05 Fikció vagy valóság
12:05 Rejtélyes furcsaságok
13:00 A levegő harcosai
14:05 A vademberek Ben Fogle-lal
15:05 Élet a fagypont alatt
Spektrum mai, heti tévéműsor »
TV paprika
10:30 Az én vidéki konyhám
11:00 Jiří, a húsimádó
11:30 Egy séf, négy évszak
12:00 Serpenyőben az egész világ
12:30 Régi ízek nyomában
13:00 Pepe egészséges konyhája
TV paprika mai, heti tévéműsor »
11:00 Jiří, a húsimádó
11:30 Egy séf, négy évszak
12:00 Serpenyőben az egész világ
12:30 Régi ízek nyomában
13:00 Pepe egészséges konyhája
TV paprika mai, heti tévéműsor »
AXN
10:25 MacGyver
11:20 Az elveszett ereklyék fosztogatói
12:20 Doktor House
13:20 NCIS
14:15 NCIS
15:10 Csillagkapu
AXN mai, heti tévéműsor »
11:20 Az elveszett ereklyék fosztogatói
12:20 Doktor House
13:20 NCIS
14:15 NCIS
15:10 Csillagkapu
AXN mai, heti tévéműsor »
AXN Black
09:55 A farm, ahol élünk
11:00 Nevelt lányok
12:15 Heartland
13:20 Heartland
14:20 A farm, ahol élünk
15:20 A farm, ahol élünk
AXN Black mai, heti tévéműsor »
11:00 Nevelt lányok
12:15 Heartland
13:20 Heartland
14:20 A farm, ahol élünk
15:20 A farm, ahol élünk
AXN Black mai, heti tévéműsor »
AXN White
08:55 Az ügynökség
12:15 A Spiderwick krónikák
14:15 Szellemíró
16:55 Margot az esküvőn
18:55 Az utazó
21:00 Robotzsaru
AXN White mai, heti tévéműsor »
12:15 A Spiderwick krónikák
14:15 Szellemíró
16:55 Margot az esküvőn
18:55 Az utazó
21:00 Robotzsaru
AXN White mai, heti tévéműsor »
Cinemax
10:20 Egy kivételes barát
12:10 Maxine
12:55 Maxine
13:40 Maxine
14:30 Felsőbb törvény
16:35 Akkor éjjel
Cinemax mai, heti tévéműsor »
12:10 Maxine
12:55 Maxine
13:40 Maxine
14:30 Felsőbb törvény
16:35 Akkor éjjel
Cinemax mai, heti tévéműsor »
Film Café
10:45 Kék lagúna: Ébredés
12:40 Sárkányszív
14:45 Tökéletes hang 3
16:35 Egy negyvenes nő és a flört
18:30 Superhero Movie
20:00 Vanília égbolt
Film Café mai, heti tévéműsor »
12:40 Sárkányszív
14:45 Tökéletes hang 3
16:35 Egy negyvenes nő és a flört
18:30 Superhero Movie
20:00 Vanília égbolt
Film Café mai, heti tévéműsor »
Film Mánia
09:40 Hősök kora
11:30 Az aranyszirmok átka
13:50 Összetörve
15:45 Éretlenek
17:40 Gyakornokok
20:00 Fedőneve: Donnie Brasco
Film Mánia mai, heti tévéműsor »
11:30 Az aranyszirmok átka
13:50 Összetörve
15:45 Éretlenek
17:40 Gyakornokok
20:00 Fedőneve: Donnie Brasco
Film Mánia mai, heti tévéműsor »
film+
10:40 Polar Expressz
12:40 A beavatott
15:30 Armageddon
18:40 A Föld inváziója - Csata: Los Angeles
21:00 Elysium - Zárt világ
23:20 Dunkirk
film+ mai, heti tévéműsor »
12:40 A beavatott
15:30 Armageddon
18:40 A Föld inváziója - Csata: Los Angeles
21:00 Elysium - Zárt világ
23:20 Dunkirk
film+ mai, heti tévéműsor »
HBO
10:00 Vakáció Mr. Darcy-val
11:40 Croodék: Egy új kor
13:15 Veszedelmes vonzódás
15:30 Kellékfeleség
17:30 Felvétel indul
18:00 Wonka
HBO mai, heti tévéműsor »
11:40 Croodék: Egy új kor
13:15 Veszedelmes vonzódás
15:30 Kellékfeleség
17:30 Felvétel indul
18:00 Wonka
HBO mai, heti tévéműsor »
HBO 2
09:15 Egy makulátlan elme örök ragyogása
11:00 A semmi közepén
11:20 A semmi közepén
11:45 A titkos Télapó nyomában
13:10 Ötéves jegyesség
15:15 Az év embere
HBO 2 mai, heti tévéműsor »
11:00 A semmi közepén
11:20 A semmi közepén
11:45 A titkos Télapó nyomában
13:10 Ötéves jegyesség
15:15 Az év embere
HBO 2 mai, heti tévéműsor »
Sorozat+
10:15 Az elveszett ereklyék fosztogatói
11:15 A mentalista
12:10 Monk - A flúgos nyomozó
13:10 CSI: A helyszínelők
14:10 CSI: A helyszínelők
15:10 CSI: New York-i helyszínelők
Sorozat+ mai, heti tévéműsor »
11:15 A mentalista
12:10 Monk - A flúgos nyomozó
13:10 CSI: A helyszínelők
14:10 CSI: A helyszínelők
15:10 CSI: New York-i helyszínelők
Sorozat+ mai, heti tévéműsor »
MTV
10:10 Tini mamik 2
11:00 Tini mamik 2
11:45 A Dallas Cowboys cheerleaderei: Összeáll a csapat
12:30 A Dallas Cowboys cheerleaderei: Összeáll a csapat
13:15 Kamureg
13:55 Kamureg
MTV mai, heti tévéműsor »
11:00 Tini mamik 2
11:45 A Dallas Cowboys cheerleaderei: Összeáll a csapat
12:30 A Dallas Cowboys cheerleaderei: Összeáll a csapat
13:15 Kamureg
13:55 Kamureg
MTV mai, heti tévéműsor »
Muzsika TV
10:00 Klipválogatás
11:00 Nem élhetek muzsikaszó nélkül
12:00 Dallamokon át
13:00 Zenepatika Kalyval
14:00 Klipválogatás
15:00 Hungarian Pop Top
Muzsika TV mai, heti tévéműsor »
11:00 Nem élhetek muzsikaszó nélkül
12:00 Dallamokon át
13:00 Zenepatika Kalyval
14:00 Klipválogatás
15:00 Hungarian Pop Top
Muzsika TV mai, heti tévéműsor »
Boomerang
10:40 Alice és Lewis
11:00 Grizzy és a Lemmingek
11:05 Grizzy és a Lemmingek
11:10 Grizzy és a Lemmingek
11:25 Grizzy és a Lemmingek
11:30 Grizzy és a Lemmingek
Boomerang mai, heti tévéműsor »
11:00 Grizzy és a Lemmingek
11:05 Grizzy és a Lemmingek
11:10 Grizzy és a Lemmingek
11:25 Grizzy és a Lemmingek
11:30 Grizzy és a Lemmingek
Boomerang mai, heti tévéműsor »
Cartoon Network / TCM
10:35 Vadócok
10:55 Vadócok
11:05 Vadócok
11:20 Tini titánok, harcra fel!
11:30 Tini titánok, harcra fel!
11:45 Tini titánok, harcra fel!
Cartoon Network / TCM mai, heti tévéműsor »
10:55 Vadócok
11:05 Vadócok
11:20 Tini titánok, harcra fel!
11:30 Tini titánok, harcra fel!
11:45 Tini titánok, harcra fel!
Cartoon Network / TCM mai, heti tévéműsor »
Minimax
09:30 Barbie és a Hattyúk Tava
11:00 Apával az élet
11:10 Apával az élet
11:30 Wendy és Marine
11:40 Wendy és Marine
12:00 Locsifecsi Márta
Minimax mai, heti tévéműsor »
11:00 Apával az élet
11:10 Apával az élet
11:30 Wendy és Marine
11:40 Wendy és Marine
12:00 Locsifecsi Márta
Minimax mai, heti tévéműsor »
Nickelodeon
10:20 A Casagrande család
10:50 A Casagrande család
11:20 Az igazi Lármás család
11:50 A Thunderman család
12:15 A Thunderman család
12:45 Veszélyes Osztag
Nickelodeon mai, heti tévéműsor »
10:50 A Casagrande család
11:20 Az igazi Lármás család
11:50 A Thunderman család
12:15 A Thunderman család
12:45 Veszélyes Osztag
Nickelodeon mai, heti tévéműsor »