» TV műsor kereső: keresés
TV csatornák kiválasztása
(regisztrált felhasználóink beállításait elmentjük!):
Vissza a csatornákhoz

Ugrás a csatornához:

Comedy Central

A Madagaszkár pingvinjei
07:30 - amerikai animációs sorozat, I / 14. rész, 2009
Daria
08:00 - IV / 2. rész
Daria
08:30 - IV / 3. rész
Bob szereti Abisholát
09:00 - amerikai vígjátéksorozat, I / 6. rész
Bob szereti Abisholát
09:25 - amerikai vígjátéksorozat, I / 7. rész
Egy kapcsolat szabályai
09:50 - amerikai vígjátéksorozat, V / 57. rész
Egy kapcsolat szabályai
10:10 - amerikai vígjátéksorozat, V / 58. rész
Egy kapcsolat szabályai
10:40 - amerikai vígjátéksorozat, V / 11. rész

Cool

Bírónő, kérem!
06:55 - amerikai drámasorozat, II / 15. rész
Szívek szállodája
07:50 - amerikai vígjátéksorozat, I / 1. rész, 2000
Szívek szállodája
08:50 - amerikai vígjátéksorozat, I / 2. rész, 2000
Monk - A flúgos nyomozó
09:50 - amerikai krimisorozat, III / 12. rész, 2005
Monk - A flúgos nyomozó
10:45 - amerikai krimisorozat, III / 13. rész, 2005
Bírónő, kérem!
11:40 - amerikai drámasorozat, II / 16. rész
CSI: A helyszínelők
12:45 - amerikai-kanadai krimisorozat, XIII / 16. rész, 2013
Magnum
13:45 - amerikai filmsorozat, IV / 4. rész

DUNA Televízió

Öt kontinens
07:30 - magyar magazinműsor, 2024
Bor, mámor, szerelem 2. évad
08:10 - szlovák tévéfilmsorozat, II / 18. rész
Napsugár
09:05 - I / 109. rész
Közös pillanatok - Olimpia 2024
09:55 -
Egy Perc Híradó
09:58 -
Nyár '24
10:00 - 2024
Déli harangszó
12:00 -
HÍRADÓ
12:01 - hírműsor, 2024

Duna World

Élő népzene
07:35 - 2010
Élő népzene
08:00 - 2010
Jó ebédhez szól a nóta
08:30 - 2021
Jó ebédhez szól a nóta
08:55 - 2021
Vers mindenkinek
09:30 - művészeti műsor
Agapé
09:35 - 2024
Isten kezében
10:25 - magyar vallási műsor
Lét-Ige - protestáns magazin
10:50 - magyar vallási műsor, 2024

FEM3

Véletlen szerelem
06:00 -
Topmodell leszek!
07:55 - amerikai reality show, XIV / 9. rész
Mondj Igent A Ruhára: Atlanta
08:55 - amerikai tévéfilmsorozat, X / 8. rész
Mokkacino
09:55 - magyar hírműsor, 146. rész
Üdv a Klubban!
10:25 - I / 2. rész
Üdv a Klubban! mini
10:55 - I / 16. rész
Nagyratörő tervek
11:10 - angol dokumentumfilm sorozat, XIV / 9. rész
Jóban Rosszban
12:10 - magyar drámasorozat, 256. rész

hír TV

Napindító
07:30 - 2024
Napindító +
09:30 - 2024
Televíziós vásárlási műsorablak
10:00 - 2024
Vetítő
11:00 - 2023
Híradó
12:00 - 2024
Láncreakció
13:00 - 2024
Vezércikk - Olvasunk a sorok között
14:00 - 2024
Híradó
15:00 - 2024

LifeNetwork

Vacsorakirály
07:00 - magyar szórakoztató műsor, 14. rész
Egészség Áruház
08:00 - 32. rész
MediaShop
08:30 - televíziós vásárlási műsorablak, 167. rész
Vacsorakirály
13:00 - magyar szórakoztató műsor, 37. rész
Columbo
14:00 - amerikai krimi, X / 3. rész
Columbo
16:00 - amerikai krimi, VI / 4. rész
Raktárvadászok
17:30 - amerikai reality-sorozat, I / 2. rész, 2010
Raktárvadászok
18:00 - amerikai reality-sorozat, I / 7. rész, 2010

m1

Ma reggel
07:33 - 2024
HÍRADÓ
08:00 - hírműsor, 2024
Nemzeti Sporthíradó
08:10 - sportműsor, 2024
Időjárás-jelentés
08:15 - 2024
Ma reggel
08:20 - 2024
HÍREK
08:30 - hírműsor, 2024
Ma reggel
08:33 - 2024
HÍRADÓ
09:00 - hírműsor, 2024

m2

Rímerdő versfilmek
07:40 - 2023
Láng és a szuperverdák II. évad
07:45 - amerikai animációs sorozat, II / 1. rész
A kis Nicolas nyaral
08:10 - 2022
A kis Nicolas nyaral
08:20 - 2022
Gus, az icipici lovag - 2. évad/1
08:35 - francia animációs vígjátéksorozat
Gus, az icipici lovag - 2. évad/1
08:45 - francia animációs vígjátéksorozat
RoboVonatok - II. évad
09:00 - dél-koreai animációs sorozat
Bohókás professzor
09:10 - francia animációs sorozat, 38. rész

PAX TV

Műsorszünet
00:00 -
Műsorszünet
00:00 -
Csendes percek
08:00 -
Torzított valóság
08:10 -
Joyce Meyer tanítása: Örömteli hétköznapok
09:00 - 233. rész
Már a Tiéd!
09:30 -
Evangélizáció
10:00 - 407. rész
Irányvonal - Biblia
11:30 -

RTL Klub

Reggeli
06:00 - 2024
New Amsterdam - Vészhelyzet New Yorkban
09:00 - amerikai filmsorozat, III / 3. rész
Teleshop
10:05 - reklámfilm, 2024
Fókusz
10:40 - magazinműsor, 2024
Drága örökösök - A visszatérés
11:15 - I / 141. rész
A gyanú árnyékában
12:10 - magyar dokureality-sorozat, 71. rész
Aranykalitka
13:15 - II / 96. rész
S.W.A.T. - Különleges egység
14:20 - amerikai akciófilm-sorozat, III / 18. rész

RTL2

Jóbarátok
07:35 - amerikai vígjátéksorozat, V / 13. rész
Jóbarátok
08:00 - amerikai vígjátéksorozat, V / 14. rész
Jóbarátok
08:30 - amerikai vígjátéksorozat, V / 15. rész
Agymenők
09:00 - amerikai vígjátéksorozat, X / 8. rész
Agymenők
09:25 - amerikai vígjátéksorozat, X / 9. rész
Agymenők
09:50 - amerikai vígjátéksorozat, X / 10. rész
Agymenők
10:20 - amerikai vígjátéksorozat, X / 11. rész
A semmi közepén
10:50 - amerikai vígjátéksorozat, VII / 6. rész, 2015

STORY4

Privát kopók
07:40 - kanadai krimisorozat, IV / 7. rész
Trópusi gyilkosságok
08:40 - I / 7. rész
Miss Marple
09:45 - angol krimisorozat
Valódi Gyilkosok Klubja: Aurora Teagarden
11:45 - I / 5. rész
Élete a halál
13:40 - ausztrál misztikus sorozat, drámasorozat, II / 9. rész
Privát kopók
14:45 - kanadai krimisorozat, IV / 8. rész
Trópusi gyilkosságok
15:45 - I / 8. rész
Az elveszett ereklyék fosztogatói
16:50 - német-francia-amerikai kalandfilmsorozat, III / 20. rész, 2002

STORY5

Kisvárosi doktor
06:45 - német tévéfilmsorozat, IV / 8. rész, 2010
Kisvárosi doktor
07:50 - német tévéfilmsorozat, IV / 9. rész, 2011
Álom és szerelem
08:55 - német tévéfilmsorozat
Álomhajó
10:55 - NSZK romantikus sorozat, 18. rész
Álom és szerelem
12:55 - német tévéfilmsorozat
Kisvárosi doktor
14:55 - német tévéfilmsorozat, I / 1. rész, 2004
Kisvárosi doktor
16:00 - német tévéfilmsorozat, IV / 11. rész, 2011
Cecelia Ahern: A teljes fél életem
17:05 - német romantikus dráma, 2014

Super TV2

Hal a tortán
07:20 - magyar gasztro-reality, X / 11. rész
Több mint TestŐr mini
08:35 - XVI / 129. rész
STV2 Tények reggel
08:45 - 141. rész
Csapdába csalva
09:20 - német dokureality-sorozat, VI / 35. rész
Csapdába csalva
09:55 - német dokureality-sorozat, VI / 36. rész
Családi Titkok
10:30 - magyar reality-sorozat, 39. rész
Családi Titkok
11:40 - magyar reality-sorozat, 41. rész
Családi Titkok
12:45 - magyar reality-sorozat, 42. rész

TV2

Mokka
06:15 - 146. rész
Mokkacino
08:45 - magyar hírműsor, 146. rész
Teleshop
09:40 - reklámfilm, 196. rész
Csapdába csalva
11:20 - német dokureality-sorozat, II / 55. rész
Tények Délben
12:00 - 141. rész
Walker, a texasi kopó
12:30 - amerikai akciófilm-sorozat, VIII / 8. rész, 1999
Walker, a texasi kopó
13:30 - amerikai akciófilm-sorozat, VIII / 9. rész, 1999
A múlt börtönében
14:35 - 34. rész

VIASAT3

Már megint Malcolm
07:20 - amerikai vígjátéksorozat, II / 19. rész
Már megint Malcolm
07:50 - amerikai vígjátéksorozat, II / 20. rész
Drága örökösök
08:15 - magyar filmsorozat, I / 71. rész
Drága örökösök
09:15 - magyar filmsorozat, I / 72. rész
Manifest
10:10 - amerikai filmsorozat, II / 5. rész
Manifest
11:10 - amerikai filmsorozat, II / 6. rész
Doktor House
12:05 - amerikai drámasorozat, II / 7. rész
A Grace klinika
13:05 - amerikai drámasorozat, IV / 9. rész, 2007

VIASAT6

Észbontók
07:00 - VI / 6. rész
Észbontók
08:05 - VI / 7. rész
Jóapátok
09:05 - amerikai komédia sorozat, I / 2. rész
Már megint Malcolm
09:30 - amerikai vígjátéksorozat, IV / 13. rész
Észbontók
10:00 - IV / 8. rész
Férjek gyöngye
10:40 - amerikai vígjátéksorozat, IX / 7. rész
Észbontók
11:05 - VII / 15. rész
Észbontók
12:05 - VII / 16. rész

Digi Sport 1


01:00 -

01:00 -

01:00 -

01:00 -

01:00 -

01:00 -

01:00 -

01:00 -

Digi Sport 2


01:00 -

01:00 -

01:00 -

01:00 -

01:00 -

01:00 -

01:00 -

01:00 -

Eurosport

Snooker: Shanghai Masters
06:30 - 2023
Szörf: World League Championship Tour
08:30 -
The Olympians, Olympic Games Home Of the Olympics, Magazin
09:30 -
Olimpiai Játékok - Home of the Olympics
10:30 -
Olimpiai Játékok - Home of the Olympics
11:30 -
Snooker: Shanghai Masters
12:30 - 2023
Hírek
14:05 - sportműsor
Kerékpár: Tour De France Összefoglaló
14:10 -

Eurosport 2

Hosszútávú Motorverseny Világbajnokság Suzuka 8h
07:00 - 2022
Márkakupa Porsche Szuperkupa Magyarország
09:00 -
Terepfutás Utmb World Series Ultra Trail
10:00 -
Szörf: World League Championship Tour
11:00 -
Olimpiai Játékok: The Power of the Olympics
12:00 -
Olimpiai Játékok - Home of the Olympics
12:30 -
Olimpiai Játékok - Home of the Olympics
14:00 -
Olimpiai Játékok - Home of the Olympics
15:00 -

Sport1

Kézilabda - EHF Férfi Európa‑bajnokság U20
07:30 - 2021
Kézilabda - EHF Férfi Európa‑bajnokság U20
09:15 - 2021
Televíziós vásárlás
11:15 - reklámfilm
Ökölvívás
12:15 - sportműsor
Labdarúgás - UEFA Bajnokok Ligája
16:15 - sportműsor
Mai helyzet
19:15 - sportműsor
Labdarúgás - UEFA Bajnokok Ligája
19:30 - sportműsor
Sportverda
21:45 - magyar sportműsor

Sport2

Televíziós vásárlás
06:30 - reklámfilm
Mai helyzet
09:00 - sportműsor
Labdarúgás - UEFA Bajnokok Ligája
09:15 - sportműsor
Labdarúgás - UEFA Bajnokok Ligája
11:30 - sportműsor
Lóverseny: Kincsem+ Tuti
13:45 - sportműsor, 2024
Autósport TCR Interlagos
14:15 -
Autósport TCR Interlagos
15:15 -
Tempó-magazin
16:15 - sportműsor

Animal Planet

Állatgyógyász a Sziklás-hegységből
07:40 - amerikai dokumentumfilm sorozat, VI / 12. rész
Medencék extrákkal
08:30 - amerikai dokumentumfilm, II / 8. rész
Ausztrál állatkert - Steve Irwin öröksége
09:25 - III / 1. rész
Ausztrál állatkert - Steve Irwin öröksége
10:20 - III / 2. rész
Állatgyógyász a Sziklás-hegységből
11:15 - amerikai dokumentumfilm sorozat, VI / 10. rész
Medencék extrákkal
12:10 - amerikai dokumentumfilm, II / 6. rész
Állati érdekességek
13:05 - I / 23. rész
Állati érdekességek
13:33 - I / 27. rész

Discovery Channel

Sacred Steel chopperek
07:00 - dokumentumfilm sorozat, I / 1. rész
Hogyan készült?
08:00 - ismeretterjesztő filmsorozat, XXI / 17. rész
Hogyan készült?
08:30 - ismeretterjesztő filmsorozat, XI / 7. rész, 2008
Amcsi benzinfalók
09:00 - amerikai ismeretterjesztő filmsorozat, I / 25. rész
Autókereskedők
10:00 - angol ismeretterjesztő filmsorozat, XII / 1. rész
Autókereskedők
11:00 - angol ismeretterjesztő filmsorozat, IX / 4. rész
Az alaszkai vadon gyermekei
12:00 - amerikai reality-sorozat, II / 12. rész
A Hoffman család aranya
13:00 - I / 5. rész

HISTORY

Tűzben edzett
06:55 - amerikai reality-sorozat, IX / 15. rész
Zálogcsillagok
07:50 - amerikai reality-sorozat, XXIV / 19. rész
Elképesztő rejtélyek
08:50 - amerikai dokumentumfilm, IV / 7. rész
Raktárvadászok
09:45 - amerikai reality-sorozat, IV / 5. rész, 2013
Raktárvadászok
10:10 - amerikai reality-sorozat, IV / 6. rész, 2013
Raktárvadászok
10:35 - amerikai reality-sorozat, IV / 7. rész, 2013
Tűzben edzett
11:05 - amerikai reality-sorozat, IV / 4. rész
Határvédők: Ausztrália frontvonalán
12:00 - X / 3. rész

National Geographic

Meghökkentő időjárás
07:00 - dokumentumfilm
Tiltott történelem
08:00 - angol dokumentumfilm sorozat, IV / 5. rész
Alaszka őslakói
09:00 - amerikai ismeretterjesztő filmsorozat, III / 10. rész
Légi balesetek - újrajátszva
10:00 - angol dokumentumfilm sorozat, I / 7. rész
A Harmadik Birodalom építményei
11:00 - amerikai dokumentumfilm, II / 3. rész
A Harmadik Birodalom építményei
12:00 - amerikai dokumentumfilm sorozat, II / 4. rész
Járműcsodák: A gyár titkai
13:00 - I / 3. rész
Dühöngő elemek
14:00 - amerikai dokumentumfilm, VIII / 8. rész

Spektrum

Mérnöki katasztrófák
07:00 - angol dokumentumfilm, II / 10. rész
Az üvegfúvás mesterei
08:00 -
Az üvegfúvás mesterei
08:25 -
LEGO Masters - Új-Zéland
08:50 - II / 3. rész
Élet a fagypont alatt
09:45 - amerikai reality-sorozat, X / 2. rész
Fermont: A vasérc város
10:45 - I / 7. rész
Két lábon Amerikán át
11:10 - angol természetfilm sorozat, I / 1. rész
Mérnöki katasztrófák
12:10 - angol dokumentumfilm, II / 10. rész

TV paprika

Sütimester - Krémek krémje
07:00 - angol gasztro-reality, III / 3. rész
TV Paprika Magazin
08:00 - II / 24. rész
Húst hússal
09:00 - lengyel szórakoztató műsor, III / 6. rész
Justine francia finomságai
09:30 - I / 2. rész
David Rocco: Az otthon ízei
10:00 - I / 21. rész
Mary hétköznapi receptjei
10:30 - kanadai gasztronómiai műsor, II / 9. rész
Sütimester Ausztrália
11:00 - ausztrál hírműsor, VI / 1. rész
Alma Obregon desszertjei
12:15 - főzőshow, II / 2. rész

Viasat Explore

Ausztrál aranyásók
07:35 - ausztrál-angol szórakoztató műsor, I / 7. rész
Teherautó-mentők: 401
08:35 - kanadai reality-sorozat, III / 11. rész
Teherautóvezetők a világ végén
09:30 - dokumentumfilm sorozat, V / 3. rész
Kemény, mint a kő
10:25 - II / 1. rész
Hatalmas mérnöki hibák
11:30 - angol dokumentumfilm, III / 7. rész
A halott ember átka: Az elveszett spanyol arany
12:30 - II / 3. rész
Ausztrál aranyásók
13:25 - ausztrál-angol szórakoztató műsor, I / 7. rész
Jéghideg fogás
14:20 - I / 12. rész

Viasat History

Dekódolt kincsek
07:20 - angol dokumentumfilm sorozat, IV / 6. rész
Kincsek Bettany Hughes-zal
08:20 - I / 3. rész
Kleopátra titkos sírja
09:20 - I / 2. rész
A II. világháború legjelentősebb eseményei színesben
10:25 - angol dokumentumfilm, I / 2. rész
Frontvonalak
11:30 - angol dokumentumfilm, I / 4. rész
A nácik titkos tudományai
12:35 - I / 4. rész
A fasiszták és a szabadkőművesek
13:35 - I / 1. rész
A fasiszták és a szabadkőművesek
14:40 - I / 2. rész

AXN

Csillagkapu: Atlantisz
07:30 - kanadai-amerikai sci-fi sorozat, I / 11. rész, 2004
Kaland Bt.
08:25 - kanadai kalandfilmsorozat, I / 17. rész
Xena: A harcos hercegnő
09:25 - amerikai kalandfilmsorozat, I / 17. rész, 1996
MacGyver
10:25 - amerikai akciófilm-sorozat, III / 10. rész
MacGyver
11:20 - amerikai akciófilm-sorozat, III / 11. rész
S.W.A.T. - Különleges egység
12:20 - amerikai akciófilm-sorozat, II / 15. rész
NCIS: Hawaii
13:15 - I / 17. rész
NCIS: Hawaii
14:05 - I / 18. rész

AXN Black

Dinasztiák
06:55 - amerikai drámasorozat, III / 8. rész
Heartland
07:50 - kanadai drámasorozat, III / 6. rész, 2009
Heartland
08:50 - kanadai drámasorozat, III / 7. rész, 2009
A farm, ahol élünk
09:50 - amerikai filmsorozat, 1974
Dinasztiák
11:55 - amerikai drámasorozat, III / 8. rész
Heartland
12:50 - kanadai drámasorozat, III / 8. rész, 2009
Heartland
13:50 - kanadai drámasorozat, III / 9. rész, 2009
A farm, ahol élünk
14:50 - amerikai filmsorozat, 1974

AXN White

Manifest
07:25 - amerikai filmsorozat, III / 1. rész
Apa csak egy van
08:20 - amerikai vígjátéksorozat, VII / 11. rész
Apa csak egy van
08:50 - amerikai vígjátéksorozat, VII / 12. rész
Apa csak egy van
09:15 - amerikai vígjátéksorozat, VII / 13. rész
Apa csak egy van
09:45 - amerikai vígjátéksorozat, VII / 14. rész
Will és Grace
10:10 - amerikai filmsorozat, IV / 2. rész
Will és Grace
10:40 - amerikai filmsorozat, IV / 3. rész
Apa csak egy van
11:10 - amerikai vígjátéksorozat, VII / 15. rész

Cinemax

Orka
06:01 - 2021
Csak egyszer
07:47 - 2021
Munkahelyi baleset
09:05 -
Kicsi, lassú, de biztos
10:26 -
Álnév
12:05 - 2021
Jethica
14:00 - 2022
Altatódal
15:10 - spanyol dráma, 2022
Csak egyszer
16:55 - 2021

Film Café

Esküvőmentők akcióban
06:00 - 2021
Az élet ízei
07:45 - amerikai romantikus film, 2014
Babysitting - A felvigyázó
10:10 - francia komédia, 2014
A maflás
11:45 - amerikai vígjáték, 2012
Kutyám, Jerry Lee 3.
13:50 - amerikai akció-vígjáték, 2002
Válótársak
15:45 - ír-angol-német-amerikai romantikus vígjáték , 2004
Spinédzserek
17:35 - amerikai vígjátéksorozat, 1996
Horrorra akadva 4.
19:30 - amerikai horror-vígjáték, 2006

Film Mánia

Yamakasi 2. - Utcai szamurájok
06:00 - francia-angol-spanyol akciófilm, 2004
Aszfaltégetés
07:50 - norvég akciófilm, 2014
Tara Road
09:45 - ír filmdráma, 2005
Beowulf - A sötétség harcosa
11:45 - amerikai akciófilm, 1999
Farkasokkal táncoló
13:35 - amerikai kalandfilm, 1990
Egy zseni, két haver, egy balek
17:15 - olasz-francia-NSZK akció-vígjáték, 1975
A zsoldoskatona
19:45 - olasz-francia vígjáték, 1976
Agatha Christie - Az alibi
22:00 - angol filmsorozat, 1. rész

film+

Made in America
06:20 - francia-amerikai vígjáték, 1993
Az Emoji-film
08:30 - amerikai családi animációs film, 2017
Gólyák
10:10 - amerikai családi animációs film, 2016
Derült égből fasírt 2 - A második fogás
11:45 - amerikai animációs vígjáték, 2013
Éjsötét árnyék
13:50 - ausztrál-amerikai horror-vígjáték, 2012
Red 2
16:15 - amerikai akció-vígjáték, 2013
Bűnvadászok
18:30 - olasz akció-vígjáték, 1977
Az U.N.C.L.E. embere
21:00 - amerikai akciófilm, 2015

HBO

Ragadozó városok
06:00 - új-zélandi-amerikai akciófilm, fantasy, sci-fi, 2018
Meg - Az őscápa 2: Az árok
08:05 - amerikai-kínai sci-fi, akciófilm, horror, katasztrófa film, 2023
Az ember, akit Ottónak hívnak
10:00 - svéd-amerikai vígjáték, filmdráma, 2022
John Oliver-show az elmúlt hét híreiről
12:05 - amerikai talk show, XI / 16. rész
Ott vagy, Istenem? Én vagyok az, Margaret
12:45 - amerikai vígjáték, filmdráma, 2023

14:30 - lengyel-olasz filmdráma, 2022
Ragadozó városok
15:55 - új-zélandi-amerikai akciófilm, fantasy, sci-fi, 2018
A Goldman-ügy
18:05 - 2023

HBO 2

Érkezés
07:25 - amerikai sci-fi, 2016
Taxisofőrök
09:20 -
Jóbarátok
10:55 - amerikai vígjátéksorozat, I / 24. rész, 1995
Jóbarátok
11:15 - amerikai vígjátéksorozat, II / 1. rész, 1995
Intim pokol
11:40 -
CJ7 - A kis zöld látogató
13:25 - hongkongi vígjáték, 2008
A tizenhármak
14:55 - angol életrajzi dráma, thriller, 2022
Emily
17:20 - angol életrajzi dráma, 2022

Sorozat+

Cobra 11
07:25 - német akciófilm-sorozat, XVII / 7. rész
Columbo
08:25 - amerikai krimi, X / 14. rész
Az elveszett ereklyék fosztogatói
10:20 - német-francia-amerikai kalandfilmsorozat, I / 4. rész, 1999
A mentalista
11:15 - amerikai krimisorozat, IV / 19. rész, 2013
Monk - A flúgos nyomozó
12:15 - amerikai krimisorozat, III / 11. rész, 2005
CSI: A helyszínelők
13:15 - amerikai-kanadai krimisorozat, IX / 2. rész, 2008
CSI: A helyszínelők
14:15 - amerikai-kanadai krimisorozat, IX / 3. rész, 2008
CSI: New York-i helyszínelők
15:10 - amerikai-kanadai krimisorozat, VII / 9. rész, 2010

MTV

M is for Music
06:00 -
Tini mamik 2
09:30 - amerikai reality-sorozat, IX / 19. rész
Tini mamik 2
10:10 - amerikai reality-sorozat, IX / 20. rész
Tini mamik 2
11:00 - amerikai reality-sorozat, IX / 21. rész
A Dallas Cowboys cheerleaderei: Összeáll a csapat
11:45 - XI / 5. rész
A Dallas Cowboys cheerleaderei: Összeáll a csapat
12:25 - XI / 6. rész
A Dallas Cowboys cheerleaderei: Összeáll a csapat
13:10 - XI / 7. rész
A Dallas Cowboys cheerleaderei: Összeáll a csapat
13:55 - XI / 8. rész

Muzsika TV

Hungarian Pop Top Klip Mix
07:00 - XI / 8. rész
Kívánságpercek
08:00 - magyar szórakoztató műsor, XII / 45. rész
Felvidéki mulatós show
09:00 - VIII / 19. rész
Klipválogatás
10:00 - 2022
Hölgycsokor
10:30 -
Nem élhetek muzsikaszó nélkül
11:00 - I / 49. rész
Házibuli Attilával
12:00 -
NAGYfröccs
13:00 - magyar szórakoztató műsor, XI / 8. rész

Boomerang

Grizzy és a Lemmingek
07:40 - francia rajzfilm sorozat, I / 37. rész
Grizzy és a Lemmingek
07:55 - francia rajzfilm sorozat, 38. rész, 2016
Grizzy és a Lemmingek
08:00 - francia rajzfilm sorozat, 39. rész, 2016
A Tom és Jerry-show
08:10 - amerikai animációs vígjáték, 1881. rész
A Tom és Jerry-show
08:15 - amerikai animációs vígjáték, 1891. rész
A Tom és Jerry-show
08:30 - amerikai animációs vígjáték, 1901. rész
A Tom és Jerry-show
08:35 - amerikai animációs vígjáték, 1911. rész
A Tom és Jerry-show
08:40 - amerikai animációs vígjáték, 1921. rész

Cartoon Network / TCM

Bakugan
07:30 - amerikai gyerekműsor, I / 40. rész
Macitesók
07:45 - amerikai animációs vígjátéksorozat, I / 26. rész
Macitesók
07:55 - amerikai animációs vígjátéksorozat, I / 27. rész
Gumball csodálatos világa
08:15 - angol-német-ír animációs sorozat, I / 171. rész
Gumball csodálatos világa
08:25 - angol-német-ír animációs sorozat, I / 172. rész
Gumball csodálatos világa
08:35 - angol-német-ír animációs sorozat, I / 181. rész
Gumball csodálatos világa
08:50 - angol-német-ír animációs sorozat, I / 18. rész
Gumball csodálatos világa
09:00 - angol-német-ír animációs sorozat, II / 191. rész

Disney Channel

Bluey
07:30 - 133. rész
Marvel: Póki és csodálatos barátai
07:45 - I / 10. rész
Star Wars: Fiatal Jedik kalandjai
08:10 - 22. rész
Miki egér játszótere
08:40 - amerikai animációs sorozat, IV / 109. rész
Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
09:10 - francia animációs sorozat, II / 30. rész, 2016
Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
09:40 - francia animációs sorozat, II / 46. rész
Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
10:10 - francia animációs sorozat, II / 48. rész
Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
10:35 - francia animációs sorozat, II / 47. rész

Minimax

Nagyon Vadon: Hív a természet
07:35 - I / 1. rész
Nagyon Vadon: Hív a természet
07:45 - I / 2. rész
Egyszer volt, hol nem volt... a tárgyak
08:00 - I / 7. rész
Egyszer volt, hol nem volt... a tárgyak
08:05 - I / 8. rész
Egyszer volt, hol nem volt... a tárgyak
08:10 - I / 9. rész
Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
08:30 - ausztrál tévéfilmsorozat, I / 18. rész
Barbie - A varázslatos pegazus kaland
09:00 - amerikai animációs film, I / 3. rész
Barbie Fairytopia: A szivárvány varázsa
09:30 - amerikai animációs film, 2007

Nickelodeon

Zokie és Ruby szerint a világ
07:25 - I / 2. rész
A Casagrande család
07:50 - amerikai gyerekműsor, I / 4. rész
A Lármás család
08:20 - amerikai animációs sorozat, I / 4. rész
A Lármás család
08:50 - amerikai animációs sorozat, I / 5. rész
A Lármás család
09:20 - amerikai animációs sorozat, VII / 1. rész
A Lármás család
09:30 - amerikai animációs sorozat, I / 6. rész
SpongyaBob Kockanadrág
10:15 - amerikai rajzfilm sorozat, IX / 182. rész
SpongyaBob Kockanadrág
10:40 - amerikai rajzfilm sorozat, IX / 183. rész