» TV műsor kereső: keresés
TV csatornák kiválasztása
(regisztrált felhasználóink beállításait elmentjük!):
Vissza a csatornákhoz

Ugrás a csatornához:

Comedy Central

Az ifjú Sheldon
19:00 - amerikai vígjátéksorozat, III / 9. rész
Agymenők
19:25 - amerikai vígjátéksorozat, IV / 15. rész, 2011
Agymenők
19:50 - amerikai vígjátéksorozat, IV / 16. rész, 2011
Agymenők
20:10 - amerikai vígjátéksorozat, IV / 17. rész, 2011
Agymenők
20:35 - amerikai vígjátéksorozat, IV / 18. rész, 2011
Agymenők
21:05 - amerikai vígjátéksorozat, IV / 19. rész, 2011
Family Guy
21:35 - amerikai animációs sorozat, III / 14. rész
Family Guy
21:55 - amerikai animációs sorozat, II / 8. rész

Cool

New Amsterdam - Vészhelyzet New Yorkban
19:00 - amerikai filmsorozat, II / 4. rész
Dr. Csont
20:00 - amerikai krimisorozat, VIII / 18. rész, 2013
Nyomtalanul
21:00 - amerikai krimisorozat, VI / 6. rész
Nyomtalanul
22:00 - amerikai krimisorozat, VI / 7. rész
Gyilkos elmék
23:00 - amerikai-kanadai krimisorozat, X / 8. rész, 2014
Dr. Csont
00:00 - amerikai krimisorozat, VIII / 18. rész, 2013
Dr. Csont
00:00 - amerikai krimisorozat, VIII / 18. rész, 2013
Nyomtalanul
01:00 - amerikai krimisorozat, VI / 7. rész

DUNA Televízió

Isztambuli menyasszony - 2. évad
18:45 - török drámasorozat, II / 35. rész
Rex felügyelő - Elit alakulat I. évad
19:35 - olasz krimisorozat, I / 11. rész, 2014
Skandináv Lottó
20:30 -
Sanditon
20:40 - angol romantikus sorozat, 6. rész
Egy felejthetetlen nyár
21:35 - francia-román filmdráma, 1994
Kenó
22:55 -
Kemény leckék 1. évad
23:05 - lengyel filmsorozat, 2016
Kemény leckék 1. évad
23:05 - lengyel filmsorozat, 2016

Duna World

Jó ebédhez szól a nóta
19:00 -
Jó ebédhez szól a nóta
19:25 -
Önök kérték
20:00 - magyar szórakoztató műsor
HÍRADÓ
21:00 - hírműsor
V4 HÍRADÓ
21:25 -
Ridikül
21:35 - talk show
Bokros jelentések
22:30 - magyar dokumentumfilm, 1. rész
Hazajáró
23:25 - magyar magazinműsor, 2013

FEM3

Vízparti álomotthonok
19:00 - amerikai reality műsor, II / 4. rész
Lehetetlen házalakítás
19:30 - amerikai szórakoztató műsor, 3. rész
Liliputi házikók
20:00 - amerikai életmódmagazin, IV / 3. rész
Zombiház-alakítás
21:05 - amerikai szórakoztató műsor, II / 5. rész
Őrjítő szenvedélyek
22:00 - amerikai reality-sorozat, II / 7. rész
Bizarr gyűjtemények
22:30 - amerikai dokumentumfilm, I / 3. rész
Rejtélyes Diagnózis
23:05 - amerikai reality-sorozat, X / 3. rész
Őrjítő szenvedélyek
00:00 - amerikai reality-sorozat, 2010

hír TV

Híradó
19:00 -
Sporthírek
19:25 -
Magyarország élőben
19:30 -
Hírek
20:00 - hírműsor
Publi Cafe
20:05 - magyar hírműsor
Hírek
21:00 - hírműsor
Csörte
21:05 -
Híradó
22:00 -

LifeNetwork

Van életünk
19:00 - magyar reality műsor, I / 26. rész
Házasságért örökség
20:00 - török romantikus sorozat, I / 49. rész
Házasságért örökség
21:00 - török romantikus sorozat, I / 50. rész
Elsöprő szerelem
22:00 - török vígjátéksorozat, I / 83. rész
Bréking
23:00 - II / 48. rész
Vörös cipellők
00:00 - amerikai dráma, 47. rész
Vörös cipellők
00:00 - amerikai dráma, 47. rész
Vörös cipellők
00:30 - amerikai dráma, 48. rész

m1

Kék bolygó
19:05 - magyar magazinműsor
HÍRADÓ
19:30 - hírműsor
Időjárás-jelentés
20:25 -
Ma este
20:30 - hírműsor
HÍRADÓ
21:00 - hírműsor
V4 HÍRADÓ
21:25 -
VILÁGHÍRADÓ
21:30 -
Ma éjjel
21:50 - hírműsor

m2

Alvin és a mókusok - 1. sorozat
19:05 - amerikai rajzfilm sorozat, I / 15. rész
Alvin és a mókusok - 1. sorozat
19:15 - amerikai rajzfilm sorozat, I / 23. rész
A Mancs őrjárat - 3. évad
19:30 - kanadai-amerikai animációs sorozat
Peppa malac_ 4. évad
19:50 - angol rajzfilm sorozat
Hetedhét kaland
19:55 - magyar ismeretterjesztő műsor
Sweet Valley - 1. évad
20:15 - amerikai vígjátéksorozat, 9. rész
Sweet Valley - 1. évad
20:40 - amerikai vígjátéksorozat, 10. rész
Én vagyok itt!
21:05 - magyar magazinműsor

PAX TV

Dics-suli
18:30 -
Bibliai emberek
19:30 - vallási műsor, 410. rész
Bérea gyülekezet
20:00 -
Mentál Odú
21:00 -
Andrew Wommack előadása
21:30 - vallási műsor, 8. rész
Gyulai Baptista Gyülekezet
22:00 -
A közszolgalegény
23:00 -
Living Room
00:00 -

RTL Klub

Fókusz
18:55 - magazinműsor
Keresztanyu
19:40 - magyar vígjátéksorozat, I / 71. rész
A mi kis falunk
21:05 - magyar filmsorozat, IV / 12. rész
Nagy szám
22:15 - magyar riportfilm-sorozat, I / 7. rész
RTL Híradó - Késő esti kiadás
23:30 - hírműsor, 2020
Barátok közt
23:55 - magyar filmsorozat, 10323. rész
Barátok közt
23:55 - magyar filmsorozat, 10323. rész
Az igazság játszmája
00:45 - amerikai filmsorozat, I / 5. rész

RTL2

A gyanú árnyékában
18:15 - magyar dokureality-sorozat, III / 17. rész
Showder Klub
19:15 - II / 7. rész
Showder Klub
20:20 - II / 8. rész
Éjjel-nappal Budapest
21:30 - magyar filmsorozat, 1999. rész
Showder Klub
22:45 - II / 7. rész
Showder Klub
22:45 - II / 7. rész
Segítség, bajban vagyok!
00:30 - magyar reality-sorozat, 2. rész
Segítség, bajban vagyok!
00:30 - magyar reality-sorozat, 2. rész

STORY4

Született feleségek
19:00 - amerikai vígjátéksorozat, V / 2. rész, 2008
Született feleségek
20:00 - amerikai vígjátéksorozat, V / 3. rész, 2008
Miss Marple történetei - Szemfényvesztők
21:00 - angol krimi, IV / 3. rész
A Grace klinika
23:00 - amerikai drámasorozat, I / 3. rész, 2005
A Grace klinika
00:00 - amerikai drámasorozat, V / 12. rész, 2009
A Grace klinika
00:00 - amerikai drámasorozat, V / 12. rész, 2009
Doc Martin
01:00 - angol filmsorozat, III / 5. rész, 2007
Doc Martin
01:00 - angol filmsorozat, III / 5. rész, 2007

STORY5

Bűbájos boszorkák
18:10 - amerikai misztikus sorozat, III / 2. rész, 2000
Rózsák háborúja
19:10 - török drámasorozat, 25. rész
Parányi varázslat
20:10 - amerikai vígjátéksorozat, V / 11. rész
Minden férfi disznó?
21:10 - német vígjáték, 2010
Rosamunde Pilcher: Egy orvos és három asszony
23:10 - német dráma, 2016
Rosamunde Pilcher: Egy orvos és három asszony
23:10 - német dráma, 2016
Az álmok szigete
01:05 - német filmsorozat, 3. rész
Az álmok szigete
01:05 - német filmsorozat, 3. rész

Super TV2

Magánnyomozók
18:05 - magyar dokureality-sorozat, 30. rész
A csodadoktor
19:10 - török drámasorozat, II / 4. rész
A csodadoktor
20:15 - török drámasorozat, II / 5. rész
Jóban Rosszban
21:15 - magyar drámasorozat, 4069. rész
Mintaapák
21:55 - magyar filmsorozat, I / 191. rész
Így jártam a mostohámmal
22:50 - francia vígjáték, 2015
Így jártam a mostohámmal
22:50 - francia vígjáték, 2015
Tények Este
01:00 -

TV2

Tények Plusz
18:45 - 2019
Exatlon Hungary
19:40 - magyar szórakoztató műsor, 77. rész
Dr. Balthazar
22:40 - francia krimisorozat, thrillersorozat, 6. rész
Magánnyomozók
23:55 - magyar dokureality-sorozat, II / 9. rész
Magánnyomozók
23:55 - magyar dokureality-sorozat, II / 9. rész
Walker, a texasi kopó
01:10 - amerikai akciófilm-sorozat, 1993
Walker, a texasi kopó
01:10 - amerikai akciófilm-sorozat, 1993
Doc Martin
02:10 - angol filmsorozat, III / 7. rész, 2007

VIASAT3

Észbontók
19:00 - magyar kvíz-show, IX / 3. rész
Észbontók
20:00 - magyar kvíz-show, IX / 4. rész
A szikla
21:00 - amerikai akciófilm, 1996
A Védelmező
23:55 - amerikai akciófilm, 2014
A Védelmező
23:55 - amerikai akciófilm, 2014
Doktor House
02:30 - amerikai drámasorozat, VIII / 9. rész
Doktor House
02:30 - amerikai drámasorozat, VIII / 9. rész
A mentalista
03:15 - amerikai krimisorozat, VI / 14. rész, 2014

VIASAT6

Lazíts, Kevin!
18:50 - amerikai vígjáték, I / 9. rész
Balfékek
19:15 - amerikai vígjátéksorozat, I / 15. rész, 2010
Balfékek
19:45 - amerikai vígjátéksorozat, I / 16. rész, 2010
Két pasi - meg egy kicsi
20:10 - amerikai komédia sorozat, III / 13. rész, 2008
Két pasi - meg egy kicsi
20:40 - amerikai komédia sorozat, III / 14. rész, 2008
Két pasi - meg egy kicsi
21:05 - amerikai komédia sorozat, III / 15. rész, 2008
Két pasi - meg egy kicsi
21:35 - amerikai komédia sorozat, III / 16. rész, 2008
Két pasi - meg egy kicsi
22:05 - amerikai komédia sorozat, III / 17. rész, 2008

Digi Sport 1

Tenisz WTA 250-es torna
19:00 - sportműsor
S.E.F.T.
07:00 -
Sport 24
07:10 - sportműsor
Tenisz
07:20 -
Sport 24
11:20 - sportműsor
S.E.F.T.
11:25 -
Labdarúgás Serie A TIM
11:35 - sportműsor
Labdarúgás Serie A TIM
12:35 - sportműsor

Digi Sport 2

Labdarúgás Serie A TIM - összefoglaló
18:40 -
Sport 24
19:40 - sportműsor
Kosárlabda
19:50 - sportműsor
Kosárlabda
21:35 - sportműsor
Sport 24
23:20 - sportműsor
Vízilabda
23:30 -
Vízilabda
23:30 -
Labdarúgás: Premier League
07:00 - sportműsor

Eurosport

Golf
19:00 - sportműsor
Olimpiai Játékok - Home of the Olympics
20:00 - sportműsor
Olimpiai Játékok - Home of the Olympics
21:00 - sportműsor
Olimpiai Játékok - Home of the Olympics
21:30 - sportműsor
Kerékpár: Tour of Turkey
22:10 - török sportműsor
Golf
23:00 - sportműsor
Műkorcsolya: Világbajnokság
00:00 - sportműsor
Műkorcsolya: Világbajnokság
00:00 - sportműsor

Eurosport 2

Tenisz
19:00 -
Tenisz - ATP World Tour Masters 1000
19:30 - sportműsor
Kerékpár
20:30 - sportműsor
Golf
21:30 - sportműsor
Golf
22:00 - sportműsor
Snooker - Német Masters
23:00 - sportműsor
Kerékpár: Tour of Turkey
00:00 - török sportműsor
Kerékpár: Tour of Turkey
00:00 - török sportműsor

Sport1

Labdarúgás: Bundesliga
18:30 - sportműsor
UFC
20:30 - sportműsor
UEFA Európa Liga Magazin
23:30 -
Labdarúgás: Bundesliga
00:00 - sportműsor
Labdarúgás: Bundesliga
00:00 - sportműsor
Labdarúgás: Bundesliga
02:00 - sportműsor
Labdarúgás: Bundesliga
02:00 - sportműsor
Labdarúgás: Bundesliga
04:00 - sportműsor

Sport2

Labdarúgás
19:00 -
Baseball - MLB
20:00 - sportműsor
Ökölvívás
23:30 - sportműsor
Ökölvívás
23:30 - sportműsor
Ökölvívás
03:00 - sportműsor
Ökölvívás
03:00 - sportműsor
E-sport
04:00 - sportműsor
Trash Talk
05:00 - talk show

Animal Planet

A második esély
18:15 - amerikai természetfilm sorozat, IX / 11. rész
A második esély
19:10 - amerikai természetfilm sorozat, IX / 12. rész
Pokoli macskák
20:05 - amerikai reality-sorozat
Házak a fa tetején
21:00 - dokumentumfilm sorozat, VII / 5. rész
Egy faj megmentése - Gorillák a kihalás szélén
21:55 - amerikai dokumentumfilm, 2007
Pokoli macskák
22:50 - amerikai reality-sorozat
Az állatkert
23:45 - amerikai dokumentumfilm, III / 11. rész
Az állatkert
23:45 - amerikai dokumentumfilm, III / 11. rész

Discovery Channel

A brit kincsvadász
19:00 - amerikai dokumentumfilm sorozat, XIV / 10. rész
Aranyláz Alaszkában
20:00 - angol-amerikai ismeretterjesztő műsor, XI / 16. rész
Az alaszkai vadon gyermekei
21:00 - amerikai reality-sorozat, V / 2. rész
Legendavadász
22:00 - amerikai dokumentumfilm, I / 7. rész
A NASA X-aktái
23:00 - amerikai dokumentumfilm sorozat
Expedíció az ismeretlenbe
00:00 - ismeretterjesztő műsor, III / 11. rész
Expedíció az ismeretlenbe
00:00 - ismeretterjesztő műsor, III / 11. rész
A brit kincsvadász
01:00 - amerikai dokumentumfilm sorozat, IX / 10. rész

HISTORY

Tűzben edzett
19:05 - amerikai reality-sorozat, V / 4. rész
Zálogcsillagok
20:00 - amerikai reality-sorozat, XX / 17. rész
A történelem legnagyobb rejtélyei
21:00 - amerikai dokumentumfilm
Ősi idegenek: A végső bizonyíték
23:00 - amerikai dokumentumfilm sorozat, IV / 10. rész
Tűzben edzett
23:55 - amerikai reality-sorozat, III / 9. rész
Tűzben edzett
23:55 - amerikai reality-sorozat, III / 9. rész
Raktárvadászok
00:50 - amerikai reality-sorozat
Raktárvadászok
00:50 - amerikai reality-sorozat

National Geographic

Tényleg így készül?!
19:00 - kanadai-angol dokumentumfilm sorozat
Tényleg így készül?!
19:30 - kanadai-angol dokumentumfilm sorozat
A Harmadik Birodalom építményei
20:00 - amerikai dokumentumfilm sorozat, III / 5. rész
Elátkozott helyek atlasza
21:00 - I / 3. rész
Európa a magasból
22:00 - II / 5. rész
Alaszka: Az új nemzedék
23:00 - amerikai dokumentumfilm, I / 5. rész
Út Normandiáig
00:00 - dokumentumfilm sorozat, I / 1. rész
Út Normandiáig
00:00 - dokumentumfilm sorozat, I / 1. rész

Spektrum

Ben Fogle újra a vademberek között
19:00 - angol dokumentumfilm sorozat, II / 5. rész
Élet a fagypont alatt
20:00 - amerikai reality-sorozat, VI / 20. rész
Pusztító viharok nyomában
21:00 - amerikai dokumentumfilm, I / 5. rész
A holdexpedíció 8 napja
22:00 - angol dokumentumfilm, 2019
A jövő hadviselése
23:00 - ausztrál ismeretterjesztő műsor, I / 3. rész
Ben Fogle újra a vademberek között
00:00 - angol dokumentumfilm sorozat, II / 5. rész
Ben Fogle újra a vademberek között
00:00 - angol dokumentumfilm sorozat, II / 5. rész
Pusztító viharok nyomában
01:00 - amerikai dokumentumfilm, I / 5. rész

TV paprika

Rory O'Connell főzőiskolája
19:00 - ír ismeretterjesztő filmsorozat, II / 7. rész
Donal gyors receptjei
19:30 - angol szórakoztató műsor, I / 3. rész
Paul Hollywood és a város ízei
20:00 - ismeretterjesztő műsor, II / 3. rész
Sütimester
21:00 - angol valóságshow, V / 1. rész
Sütimester - Krémek krémje
22:15 - angol gasztro-reality, II / 1. rész
Anna Olson házi süteményei
23:15 - kanadai gasztro-reality, IV / 11. rész
Paprika Pékség
23:45 - főzőshow, I / 11. rész
Mary, a mesterszakács
00:00 - szórakoztató műsor, I / 8. rész

Viasat Explore

Ausztrál aranyásók
18:35 - ausztrál-angol szórakoztató műsor, V / 7. rész
Ausztrál aranyásók
19:25 - ausztrál-angol szórakoztató műsor, V / 8. rész
Épületóriások
20:10 - angol ismeretterjesztő műsor, II / 7. rész
Épületóriások
20:55 - angol ismeretterjesztő műsor, II / 8. rész
A legdrágább szennyvízcsatorna
21:45 - angol dokumentumfilm sorozat, I / 1. rész
Tragacsot vegyenek
22:45 - angol dokumentumfilm, II / 8. rész
Öreg autó, nagy haszon
23:35 - dokumentumfilm sorozat, I / 8. rész
Öreg autó, nagy haszon
23:35 - dokumentumfilm sorozat, I / 8. rész

Viasat History

A háborúk gépei
18:55 - angol dokumentumfilm, I / 2. rész
A titkos háború
20:00 - angol ismeretterjesztő filmsorozat, I / 13. rész
A mélység: A nácik felemelkedése és bukása
21:00 - német dokumentumfilm, I / 8. rész
Az élet Hitler alatt
22:05 - ausztrál dokumentumfilm, I / 3. rész
Gyilkosságok térképe
23:10 - angol krimisorozat, V / 6. rész
Gyilkosságok térképe
23:10 - angol krimisorozat, V / 6. rész
Pompei: A kitörés után
00:05 - angol dokumentumfilm, 2019
Pompei: A kitörés után
00:05 - angol dokumentumfilm, 2019

AXN

Lucifer
19:00 - amerikai drámasorozat, I / 7. rész, 2016
Gyilkos elmék
20:00 - amerikai-kanadai krimisorozat, I / 11. rész, 2006
S.W.A.T. - Különleges egység
21:00 - amerikai akciófilm-sorozat, IV / 2. rész
Seal Team
21:55 - amerikai akciófilm-sorozat, IV / 2. rész
Pánikszoba
22:50 - amerikai akcióthriller, 2002
Pánikszoba
22:50 - amerikai akcióthriller, 2002
A kijelölt túlélő
01:15 - amerikai drámasorozat, I / 16. rész
A kijelölt túlélő
01:15 - amerikai drámasorozat, I / 16. rész

AXN Black

200 első randi
18:15 - magyar filmsorozat, I / 10. rész
Éjszakai műszak
19:15 - amerikai tévéfilmsorozat, I / 7. rész
Éjszakai műszak
20:05 - amerikai tévéfilmsorozat, I / 8. rész
Elfeledve
21:00 - amerikai thrillersorozat, II / 8. rész
Felejthetetlen
22:00 - amerikai krimisorozat, I / 5. rész
Felejthetetlen
22:55 - amerikai krimisorozat, I / 6. rész
Nagy Ő az édenben
23:50 - ausztrál reality műsor, I / 5. rész
Nagy Ő az édenben
23:50 - ausztrál reality műsor, I / 5. rész

AXN White

Jumanji - Vár a dzsungel
18:40 - amerikai vígjáték, 2017
Hajsza a föld alatt
21:00 - amerikai-angol akciófilm, 2009
A csontember
23:15 - amerikai akcióthriller, 1999
A csontember
23:15 - amerikai akcióthriller, 1999
A harc mestere 3.: A megtorlás
01:45 - amerikai akcióthriller, 2009
A harc mestere 3.: A megtorlás
01:45 - amerikai akcióthriller, 2009
Helix
03:05 - amerikai filmsorozat, II / 3. rész
Helix
03:05 - amerikai filmsorozat, II / 3. rész

Cinemax

Mogyoróvaj Sólyom
18:20 - amerikai vígjáték, kalandfilm, 2019
A világ mögött
20:00 - kanadai filmdráma, 2019
Legbelső félelem
21:55 - amerikai thriller, 1996
Legbelső félelem
21:55 - amerikai thriller, 1996
A völgy
00:05 - svájci krimi-dráma, 2018
A völgy
00:05 - svájci krimi-dráma, 2018
Buffalo '66, avagy Megbokrosodott teendők
01:00 - amerikai-kanadai vígjáték, 1998
Buffalo '66, avagy Megbokrosodott teendők
01:00 - amerikai-kanadai vígjáték, 1998

Film Café

Már megint bérgyilkos a szomszédom
19:00 - amerikai akció-vígjáték, 2004
Bőrnyakúak
21:00 - német-amerikai háborús filmdráma, 2005
Az utolsó lovagok
23:20 - angol-dél-koreai kalandfilm, 2015
Az utolsó lovagok
23:20 - angol-dél-koreai kalandfilm, 2015
Gyilkos vágyak
01:45 - német-francia krimi, 2012
Gyilkos vágyak
01:45 - német-francia krimi, 2012
Philadelphia - Az érinthetetlen
03:25 - amerikai filmdráma, 1993
Philadelphia - Az érinthetetlen
03:25 - amerikai filmdráma, 1993

Film Mánia

Szerelemre hangszerelve
18:55 - amerikai vígjáték, 2013
A spártai
21:00 - amerikai-német akciófilm, 2004
[Rec] 2
23:00 - spanyol horror, 2009
[Rec] 2
23:00 - spanyol horror, 2009
Katonák voltunk
00:50 - amerikai-német akciófilm, 2002
Katonák voltunk
00:50 - amerikai-német akciófilm, 2002
Robotzsaru 4. - Sötét igazság
03:15 - kanadai akció minisorozat, 1. rész
Robotzsaru 4. - Sötét igazság
03:15 - kanadai akció minisorozat, 1. rész

film+

Kincs, ami nincs
18:50 - olasz-amerikai akció-vígjáték, kalandfilm, 1981
Az utolsó szamuráj
21:00 - amerikai-új-zélandi-japán történelmi kalandfilm, 2003
A sas és a sárkány
00:00 - kínai akciófilm, 2015
A sas és a sárkány
00:00 - kínai akciófilm, 2015
A 13. harcos
02:20 - amerikai kalandfilm, 1999
A 13. harcos
02:20 - amerikai kalandfilm, 1999
Hogyan legyünk szentek?
04:30 - francia-belga vígjáték, filmdráma, 2017
Szex és New York
06:40 - amerikai romantikus vígjáték , 2008

HBO

Kingsman - A titkos szolgálat
17:50 - amerikai-angol akció-vígjáték, 2014
A Gyűrűk Ura - A két torony
20:00 - amerikai-új-zélandi-német fantasztikus kalandfilm, 2002
The Nevers
22:55 - amerikai sci-fi sorozat, drámasorozat, 1. rész
Könnyek völgye
00:00 - izraeli háborús filmdráma, drámasorozat, 10. rész
Könnyek völgye
00:00 - izraeli háborús filmdráma, drámasorozat, 10. rész
Hideg nyomon
00:35 - amerikai krimi, 2007
Hideg nyomon
00:35 - amerikai krimi, 2007
Árva Brooklyn
02:30 - amerikai krimi-dráma, 2019

HBO 2

CBGB
17:45 - amerikai filmdráma, 2013
Hiúság vására
19:30 - angol filmsorozat, 2. rész
Hiúság vására
20:15 - angol filmsorozat, 3. rész
James Bond: A holnap markában
21:05 - amerikai akciófilm, 1997
Collini nem beszél
23:00 - német thriller, krimi-dráma, 2019
Collini nem beszél
23:00 - német thriller, krimi-dráma, 2019
Bloodshot
01:00 - amerikai fantasztikus akciófilm, dráma, 2020
Bloodshot
01:00 - amerikai fantasztikus akciófilm, dráma, 2020

Sorozat+

CSI: New York-i helyszínelők
18:55 - amerikai-kanadai krimisorozat, VII / 19. rész, 2010
CSI: A helyszínelők
19:55 - amerikai-kanadai krimisorozat, IV / 91. rész, 2004
CSI: A helyszínelők
20:55 - amerikai-kanadai krimisorozat, IV / 23. rész, 2004
Columbo
21:55 - amerikai krimi, II / 11. rész, 1972
Döglött akták
23:55 - amerikai krimisorozat, V / 3. rész
Döglött akták
23:55 - amerikai krimisorozat, V / 3. rész
Döglött akták
00:55 - amerikai krimisorozat, V / 4. rész
Döglött akták
00:55 - amerikai krimisorozat, V / 4. rész

MTV

MTV Hits
17:00 -
Röhej
21:05 - amerikai reality-sorozat, XVII / 31. rész
Röhej
21:35 - amerikai reality-sorozat, XVII / 33. rész
Varsó Shore - Pumped Gabóval
22:00 - lengyel reality műsor, IV / 1. rész
Varsó Shore - Pumped Gabóval
23:50 - lengyel reality műsor, VIII / 1. rész
Varsó Shore - Pumped Gabóval
23:50 - lengyel reality műsor, VIII / 1. rész
Röhej
01:40 - amerikai reality-sorozat, XVII / 29. rész
Röhej
01:40 - amerikai reality-sorozat, XVII / 29. rész

Muzsika TV

Mi a vágyad, more?!
19:00 - magyar szórakoztató műsor, 8. rész
Zenés Randevú Balázs Palival Best of
19:30 - VIII / 8. rész
Lakodalmas
20:30 - V / 11. rész
NAGYfröccs
21:30 - magyar szórakoztató műsor, VII / 22. rész
Dallamokon át
22:30 - magyar szórakoztató műsor, X / 9. rész
Zenés barátságok
23:30 - magyar zenés műsor, VII / 8. rész
Zenés barátságok
23:30 - magyar zenés műsor, VII / 8. rész
Retro Disco
00:30 - zenés műsor, IX / 8. rész

Boomerang

Menő Mike
19:05 - I / 119. rész
Menő Mike
19:10 - I / 120. rész
Bébi bolondos dallamok
19:25 - amerikai animációs sorozat, I / 7. rész, 2002
Bébi bolondos dallamok
19:35 - amerikai animációs sorozat, I / 7. rész, 2002
Power Players
20:00 - francia fantasy sorozat, I / 108. rész
Power Players
20:10 - francia fantasy sorozat, I / 110. rész
Power Players
20:25 - francia fantasy sorozat, I / 115. rész
Power Players
20:40 - francia fantasy sorozat, I / 137. rész

Cartoon Network / TCM

Tini titánok, harcra fel!
19:00 - amerikai animációs sorozat, IV / 168. rész, 2013
Tini titánok, harcra fel!
19:10 - amerikai animációs sorozat
Gumball csodálatos világa
19:30 - angol-német-ír animációs sorozat
Gumball csodálatos világa
19:40 - angol-német-ír animációs sorozat
Gumball csodálatos világa
20:00 - angol-német-ír animációs sorozat
Gumball csodálatos világa
20:10 - angol-német-ír animációs sorozat
Bakugan: Bunyóbolygó
20:30 - amerikai gyerekműsor, II / 57. rész
Bakugan: Bunyóbolygó
20:40 - amerikai gyerekműsor, II / 58. rész

Disney Channel

Raven otthona
19:00 - amerikai kalandfilmsorozat, III / 44. rész
Bia
19:30 - argentin filmsorozat, 110. rész
Utódok: Komisz világ
20:10 - amerikai animációs sorozat, 9. rész
Utódok: Komisz világ
20:15 - amerikai animációs sorozat, 10. rész
Green család a nagyvárosban
20:20 - I / 9. rész
Hotel Transzilvánia: A sorozat
20:30 - amerikai-kanadai animációs sorozat, I / 5. rész
Hotel Transzilvánia: A sorozat
21:00 - amerikai-kanadai animációs sorozat, I / 6. rész
Sydney és Max
21:30 - amerikai családi filmsorozat, vígjátéksorozat, I / 12. rész

Minimax

Bébi úr újra munkában
19:00 - amerikai animációs sorozat, I / 26. rész
Talking Tom és barátai
19:30 - ciprusi-osztrák-thaiföldi animációs sorozat, II / 17. rész
Talking Tom és barátai
19:40 - ciprusi-osztrák-thaiföldi animációs sorozat, II / 18. rész
Barbie Mariposa és a Tündérhercegnő
20:00 - kanadai-amerikai animációs film, 2013
Masha és a medve
21:20 - orosz rajzfilm sorozat, II / 26. rész
Állati küldetés
21:30 - kanadai-amerikai animációs sorozat, IV / 6. rész
Talking Tom és barátai
22:00 - ciprusi-osztrák-thaiföldi animációs sorozat, III / 15. rész
Talking Tom és barátai
22:10 - ciprusi-osztrák-thaiföldi animációs sorozat, III / 16. rész

Nickelodeon

Nickelodeon Tinikémek
19:00 - izraeli gyerekműsor, II / 13. rész
A Thunderman család
19:25 - amerikai vígjátéksorozat, III / 6. rész
A Thunderman család
19:55 - amerikai vígjátéksorozat, II / 13. rész
Tyler Perry bemutatja: Young Dylan-t
20:20 - amerikai akció-vígjáték, filmsorozat, I / 5. rész
A lármás család
20:45 - amerikai animációs sorozat, I / 8. rész
A lármás család
21:15 - amerikai animációs sorozat, I / 10. rész
A lármás család
21:40 - amerikai animációs sorozat, I / 12. rész
A Casagrande család
22:00 - amerikai gyerekműsor, I / 13. rész