Cool
10:50 Monk - A flúgos nyomozó
11:45 Doktor Murphy
12:50 Superman és Lois
13:50 S.W.A.T. - Különleges egység
14:45 Az újonc
15:45 Cobra 11
Cool mai, heti tévéműsor »
11:45 Doktor Murphy
12:50 Superman és Lois
13:50 S.W.A.T. - Különleges egység
14:45 Az újonc
15:45 Cobra 11
Cool mai, heti tévéműsor »
DUNA Televízió
11:00 Család-barát
11:50 Álmok álmodói
12:00 Déli harangszó
12:01 HÍRADÓ
12:35 Nemzeti Sporthíradó
12:45 Időjárás-jelentés
DUNA Televízió mai, heti tévéműsor »
11:50 Álmok álmodói
12:00 Déli harangszó
12:01 HÍRADÓ
12:35 Nemzeti Sporthíradó
12:45 Időjárás-jelentés
DUNA Televízió mai, heti tévéműsor »
Duna World
10:50 Lét-Ige - protestáns magazin
11:20 Irány Kalifornia
12:55 Névjegyek
13:00 HÍRADÓ
13:20 Időjárás-jelentés
13:25 Srpski ekran
Duna World mai, heti tévéműsor »
11:20 Irány Kalifornia
12:55 Névjegyek
13:00 HÍRADÓ
13:20 Időjárás-jelentés
13:25 Srpski ekran
Duna World mai, heti tévéműsor »
FEM3
10:50 Titkos felújítás
11:55 Jóban Rosszban
12:25 Jóban Rosszban
14:00 Forró nyomon
15:05 Csapdába csalva
15:40 Kincsvadászok
FEM3 mai, heti tévéműsor »
11:55 Jóban Rosszban
12:25 Jóban Rosszban
14:00 Forró nyomon
15:05 Csapdába csalva
15:40 Kincsvadászok
FEM3 mai, heti tévéműsor »
hír TV
11:00 Vetítő
12:00 Híradó
13:00 Háború Ukrajnában
14:00 Vezércikk - Olvasunk a sorok között
15:00 Híradó
15:30 Paláver
hír TV mai, heti tévéműsor »
12:00 Híradó
13:00 Háború Ukrajnában
14:00 Vezércikk - Olvasunk a sorok között
15:00 Híradó
15:30 Paláver
hír TV mai, heti tévéműsor »
LifeNetwork
08:30 MediaShop
13:00 Vacsorakirály
14:00 Columbo
16:00 Columbo
17:30 Raktárvadászok
18:00 Raktárvadászok
LifeNetwork mai, heti tévéműsor »
13:00 Vacsorakirály
14:00 Columbo
16:00 Columbo
17:30 Raktárvadászok
18:00 Raktárvadászok
LifeNetwork mai, heti tévéműsor »
m1
11:00 HÍRADÓ
11:20 Időjárás-jelentés
11:22 Ma délelőtt
11:30 HÍREK
11:33 HadERŐ "Hazámat szolgálom!"
11:50 Ma délelőtt
m1 mai, heti tévéműsor »
11:20 Időjárás-jelentés
11:22 Ma délelőtt
11:30 HÍREK
11:33 HadERŐ "Hazámat szolgálom!"
11:50 Ma délelőtt
m1 mai, heti tévéműsor »
m2
11:10 Hol vagy, Kajla?
11:20 Naszreddin hodzsa meséi
11:23 Naszreddin hodzsa meséi
11:25 Hej, Dunáról...
12:05 Alvin és a mókusok III. sorozat
12:15 Alvin és a mókusok III. sorozat
m2 mai, heti tévéműsor »
11:20 Naszreddin hodzsa meséi
11:23 Naszreddin hodzsa meséi
11:25 Hej, Dunáról...
12:05 Alvin és a mókusok III. sorozat
12:15 Alvin és a mókusok III. sorozat
m2 mai, heti tévéműsor »
PAX TV
10:00 Evangélizáció
11:30 Irányvonal - Biblia
12:00 Szabadkeresztény Igehirdetés
13:00 Életutak
13:50 Csendes percek
14:00 Igazgyöngy
PAX TV mai, heti tévéműsor »
11:30 Irányvonal - Biblia
12:00 Szabadkeresztény Igehirdetés
13:00 Életutak
13:50 Csendes percek
14:00 Igazgyöngy
PAX TV mai, heti tévéműsor »
RTL Klub
10:45 Fókusz
11:25 Szívek szállodája
12:20 A sors könyvei
13:15 Aranykalitka
14:20 Magnum
15:20 A mentalista
RTL Klub mai, heti tévéműsor »
11:25 Szívek szállodája
12:20 A sors könyvei
13:15 Aranykalitka
14:20 Magnum
15:20 A mentalista
RTL Klub mai, heti tévéműsor »
RTL2
10:55 A semmi közepén
11:20 A semmi közepén
11:50 Egy rém rendes család
12:20 Egy rém rendes család
12:50 Anyák gyöngye
13:20 Anyák gyöngye
RTL2 mai, heti tévéműsor »
11:20 A semmi közepén
11:50 Egy rém rendes család
12:20 Egy rém rendes család
12:50 Anyák gyöngye
13:20 Anyák gyöngye
RTL2 mai, heti tévéműsor »
STORY4
09:40 Miss Marple
11:45 Emma Fielding-bűntények: A Chandler kastély titka (2.)
13:40 Élete a halál
14:45 Privát kopók
15:45 Trópusi gyilkosságok
16:50 Miss Marple
STORY4 mai, heti tévéműsor »
11:45 Emma Fielding-bűntények: A Chandler kastély titka (2.)
13:40 Élete a halál
14:45 Privát kopók
15:45 Trópusi gyilkosságok
16:50 Miss Marple
STORY4 mai, heti tévéműsor »
STORY5
10:55 Álomhajó
12:55 Kisvárosi doktor
14:00 Álom és szereIem: Inga Lindström
15:55 Kisvárosi doktor
17:05 A vadrózsák völgyében - Szerelmi áldozat
19:00 Álom és szerelem
STORY5 mai, heti tévéműsor »
12:55 Kisvárosi doktor
14:00 Álom és szereIem: Inga Lindström
15:55 Kisvárosi doktor
17:05 A vadrózsák völgyében - Szerelmi áldozat
19:00 Álom és szerelem
STORY5 mai, heti tévéműsor »
Super TV2
10:30 Családi Titkok
11:40 Családi Titkok
12:45 Hazatalálsz
13:50 Házasság első látásra
15:25 STV2 Tények
15:55 Magánnyomozók
Super TV2 mai, heti tévéműsor »
11:40 Családi Titkok
12:45 Hazatalálsz
13:50 Házasság első látásra
15:25 STV2 Tények
15:55 Magánnyomozók
Super TV2 mai, heti tévéműsor »
TV2
09:40 Teleshop
11:20 Csapdába csalva
12:00 Tények Délben
12:30 Walker, a texasi kopó
13:30 Walker, a texasi kopó
14:35 Leona bosszúja
TV2 mai, heti tévéműsor »
11:20 Csapdába csalva
12:00 Tények Délben
12:30 Walker, a texasi kopó
13:30 Walker, a texasi kopó
14:35 Leona bosszúja
TV2 mai, heti tévéműsor »
VIASAT3
10:55 Férjek gyöngye
11:25 Férjek gyöngye
11:55 Férjek gyöngye
12:25 Adom a napom
13:25 Dinasztiák
14:15 Dinasztiák
VIASAT3 mai, heti tévéműsor »
11:25 Férjek gyöngye
11:55 Férjek gyöngye
12:25 Adom a napom
13:25 Dinasztiák
14:15 Dinasztiák
VIASAT3 mai, heti tévéműsor »
VIASAT6
11:05 Észbontók
12:05 Észbontók
13:05 Dumaszínház
14:05 Jóapátok
14:30 Apa csak egy van
15:00 Férjek gyöngye
VIASAT6 mai, heti tévéműsor »
12:05 Észbontók
13:05 Dumaszínház
14:05 Jóapátok
14:30 Apa csak egy van
15:00 Férjek gyöngye
VIASAT6 mai, heti tévéműsor »
Eurosport 2
10:30 Kerékpár - Milánó - San Remo World Tour
11:30 Kerékpár: World Tour Katalán körverseny
12:30 FIS síugrás világkupa, Vikersund, Férfiak
13:00 FIS síugrás világkupa, Vikersund, Férfiak
13:30 FIS síugrás világkupa, Vikersund, Férfiak
14:00 Kerékpár: World Tour Katalán körverseny
Eurosport 2 mai, heti tévéműsor »
11:30 Kerékpár: World Tour Katalán körverseny
12:30 FIS síugrás világkupa, Vikersund, Férfiak
13:00 FIS síugrás világkupa, Vikersund, Férfiak
13:30 FIS síugrás világkupa, Vikersund, Férfiak
14:00 Kerékpár: World Tour Katalán körverseny
Eurosport 2 mai, heti tévéműsor »
Sport1
10:45 Kézilabda: EHF Női Bajnokok Ligája
12:30 Kézilabda: EHF Női Bajnokok Ligája
14:30 Harmadik félidő
15:45 Darts Premier League
19:15 Mai helyzet
19:30 Labdarúgás. Made in Italy
Sport1 mai, heti tévéműsor »
12:30 Kézilabda: EHF Női Bajnokok Ligája
14:30 Harmadik félidő
15:45 Darts Premier League
19:15 Mai helyzet
19:30 Labdarúgás. Made in Italy
Sport1 mai, heti tévéműsor »
Sport2
11:15 Televíziós vásárlás
12:15 Torna. Szökkenő vándor
12:45 Alley-Oop
13:45 Lóverseny: Kincsem+ Tuti
14:15 AEROsport
14:30 World Tour Póker
Sport2 mai, heti tévéműsor »
12:15 Torna. Szökkenő vándor
12:45 Alley-Oop
13:45 Lóverseny: Kincsem+ Tuti
14:15 AEROsport
14:30 World Tour Póker
Sport2 mai, heti tévéműsor »
Animal Planet
11:15 Texasi vadőrök
12:10 Akvárium extrákkal
13:05 A második esély
14:00 Állati őrangyalok
15:00 Állatrendőrség Houstonban
16:00 Állatgyógyász a Sziklás-hegységből
Animal Planet mai, heti tévéműsor »
12:10 Akvárium extrákkal
13:05 A második esély
14:00 Állati őrangyalok
15:00 Állatrendőrség Houstonban
16:00 Állatgyógyász a Sziklás-hegységből
Animal Planet mai, heti tévéműsor »
Discovery Channel
11:00 Házvadászok - apró otthonok
11:30 Csomagcsaták
12:00 A brit kincsvadász
13:00 Aranyláz Alaszkában: Freddy Dodge, a bányamentő
14:00 Opálvadászok
15:00 Opálvadászok
Discovery Channel mai, heti tévéműsor »
11:30 Csomagcsaták
12:00 A brit kincsvadász
13:00 Aranyláz Alaszkában: Freddy Dodge, a bányamentő
14:00 Opálvadászok
15:00 Opálvadászok
Discovery Channel mai, heti tévéműsor »
HISTORY
11:05 Tűzben edzett
12:00 Zálogcsillagok
12:30 Határőrök: Ausztrália frontvonalán
13:00 Határőrök: Ausztrália frontvonalán
13:30 Zálogcsillagok
14:00 Zálogcsillagok
HISTORY mai, heti tévéműsor »
12:00 Zálogcsillagok
12:30 Határőrök: Ausztrália frontvonalán
13:00 Határőrök: Ausztrália frontvonalán
13:30 Zálogcsillagok
14:00 Zálogcsillagok
HISTORY mai, heti tévéműsor »
Spektrum
11:00 18 kerékkel Vietnámban
12:00 Kódolt katasztrófák
13:00 Mérnöki csodák
14:00 Opálvadászok
15:00 Élet a fagypont alatt
16:00 LEGO Masters - Nagy-Britannia
Spektrum mai, heti tévéműsor »
12:00 Kódolt katasztrófák
13:00 Mérnöki csodák
14:00 Opálvadászok
15:00 Élet a fagypont alatt
16:00 LEGO Masters - Nagy-Britannia
Spektrum mai, heti tévéműsor »
Viasat Explore
10:45 Roncsmentés a bozótban
11:35 Roncsmentés a bozótban
12:30 Jádeláz
13:25 Jádeláz
14:20 Jádeláz
15:15 Befagyott arany
Viasat Explore mai, heti tévéműsor »
11:35 Roncsmentés a bozótban
12:30 Jádeláz
13:25 Jádeláz
14:20 Jádeláz
15:15 Befagyott arany
Viasat Explore mai, heti tévéműsor »
AXN
10:25 Az elveszett ereklyék fosztogatói
11:25 Az őrangyal
12:20 Az őrangyal
13:20 NCIS: Los Angeles
14:15 NCIS: Hawaii
15:10 Csillagkapu
AXN mai, heti tévéműsor »
11:25 Az őrangyal
12:20 Az őrangyal
13:20 NCIS: Los Angeles
14:15 NCIS: Hawaii
15:10 Csillagkapu
AXN mai, heti tévéműsor »
AXN Black
10:50 Heartland
11:45 Heartland
12:40 A farm, ahol élünk
13:45 A farm, ahol élünk
14:50 A farm, ahol élünk
15:55 A farm, ahol élünk
AXN Black mai, heti tévéműsor »
11:45 Heartland
12:40 A farm, ahol élünk
13:45 A farm, ahol élünk
14:50 A farm, ahol élünk
15:55 A farm, ahol élünk
AXN Black mai, heti tévéműsor »
AXN White
10:50 A holnap legendái
11:45 A holnap legendái
12:40 A holnap legendái
13:35 Hova lettek Morganék?
15:45 Diána és Vilma
17:20 SpongyaBob: Ki a vízből!
AXN White mai, heti tévéműsor »
11:45 A holnap legendái
12:40 A holnap legendái
13:35 Hova lettek Morganék?
15:45 Diána és Vilma
17:20 SpongyaBob: Ki a vízből!
AXN White mai, heti tévéműsor »
Cinemax
11:10 Hélène döntése
13:10 Ígéretek
14:50 Itt nincsenek medvék
16:40 Bulldog
18:15 Egy film az életről
20:00 A filmrajongó
Cinemax mai, heti tévéműsor »
13:10 Ígéretek
14:50 Itt nincsenek medvék
16:40 Bulldog
18:15 Egy film az életről
20:00 A filmrajongó
Cinemax mai, heti tévéműsor »
Film Café
09:15 Felhőatlasz
12:40 Segítség, karácsony!
14:40 Dan és a szerelem
16:35 Kísérleti gyilkosság
18:55 Csúcshatás
21:00 Waterworld - Vízivilág
Film Café mai, heti tévéműsor »
12:40 Segítség, karácsony!
14:40 Dan és a szerelem
16:35 Kísérleti gyilkosság
18:55 Csúcshatás
21:00 Waterworld - Vízivilág
Film Café mai, heti tévéműsor »
Film Mánia
09:15 Segítség, apa lettem!
11:45 Az ifjú fáraó
13:40 A Föld után: Apokalipszis
15:20 Belphégor - A Louvre fantomja
17:15 Szent György és a sárkány
19:10 A kalandor
Film Mánia mai, heti tévéműsor »
11:45 Az ifjú fáraó
13:40 A Föld után: Apokalipszis
15:20 Belphégor - A Louvre fantomja
17:15 Szent György és a sárkány
19:10 A kalandor
Film Mánia mai, heti tévéműsor »
film+
10:30 Scooby!
12:25 Alvin és a mókusok 2.
14:20 Bolondos dallamok: Újra bevetésen
16:15 Rendőrakadémia 5.: Irány Miami Beach
18:10 A karate kölyök
21:00 Rohanás
film+ mai, heti tévéműsor »
12:25 Alvin és a mókusok 2.
14:20 Bolondos dallamok: Újra bevetésen
16:15 Rendőrakadémia 5.: Irány Miami Beach
18:10 A karate kölyök
21:00 Rohanás
film+ mai, heti tévéműsor »
HBO
09:40 A főkertész
11:35 A legsötétebb óra
13:40 Pókember: Hazatérés
15:55 Black Adam
18:00 Birdman avagy (A mellőzés meglepő ereje)
20:00 A gonosz gyermekei
HBO mai, heti tévéműsor »
11:35 A legsötétebb óra
13:40 Pókember: Hazatérés
15:55 Black Adam
18:00 Birdman avagy (A mellőzés meglepő ereje)
20:00 A gonosz gyermekei
HBO mai, heti tévéműsor »
HBO 2
11:10 A semmi közepén
11:30 A semmi közepén
11:55 A világ legrosszabb embere
14:00 Csípem a családod
15:30 Vigyázz, kész, szörf!
16:55 A nyomorultak
HBO 2 mai, heti tévéműsor »
11:30 A semmi közepén
11:55 A világ legrosszabb embere
14:00 Csípem a családod
15:30 Vigyázz, kész, szörf!
16:55 A nyomorultak
HBO 2 mai, heti tévéműsor »
Sorozat+
11:10 A mentalista
12:05 Monk - A flúgos nyomozó
13:05 CSI: A helyszínelők
14:05 CSI: A helyszínelők
15:10 CSI: New York-i helyszínelők
16:10 CSI: New York-i helyszínelők
Sorozat+ mai, heti tévéműsor »
12:05 Monk - A flúgos nyomozó
13:05 CSI: A helyszínelők
14:05 CSI: A helyszínelők
15:10 CSI: New York-i helyszínelők
16:10 CSI: New York-i helyszínelők
Sorozat+ mai, heti tévéműsor »
Muzsika TV
11:00 Nem élhetek muzsikaszó nélkül
12:00 Házibuli Attilával
13:00 NAGYfröccs
14:00 Klipválogatás
15:00 Hungarian Pop Top Klip Mix
16:00 Kívánságpercek
Muzsika TV mai, heti tévéműsor »
12:00 Házibuli Attilával
13:00 NAGYfröccs
14:00 Klipválogatás
15:00 Hungarian Pop Top Klip Mix
16:00 Kívánságpercek
Muzsika TV mai, heti tévéműsor »
Boomerang
11:10 Grizzy és a Lemmingek
11:25 Grizzy és a Lemmingek
11:30 Grizzy és a Lemmingek
11:40 Grizzy és a Lemmingek
11:45 Grizzy és a Lemmingek
12:00 Tapsi Hapsi brigádja
Boomerang mai, heti tévéműsor »
11:25 Grizzy és a Lemmingek
11:30 Grizzy és a Lemmingek
11:40 Grizzy és a Lemmingek
11:45 Grizzy és a Lemmingek
12:00 Tapsi Hapsi brigádja
Boomerang mai, heti tévéműsor »
Minimax
11:00 Croodék hajnala
11:30 Croodék hajnala
12:00 Locsifecsi Márta
12:30 Locsifecsi Márta
13:00 Polly Pocket - Apró erő
14:15 Bagoly brigád
Minimax mai, heti tévéműsor »
11:30 Croodék hajnala
12:00 Locsifecsi Márta
12:30 Locsifecsi Márta
13:00 Polly Pocket - Apró erő
14:15 Bagoly brigád
Minimax mai, heti tévéműsor »
Nickelodeon
10:50 A Casagrande család
11:20 Az igazi Lármás család
11:50 A Thunderman család
12:15 A Thunderman család
12:45 Veszélyes Osztag
13:15 Veszélyes Osztag
Nickelodeon mai, heti tévéműsor »
11:20 Az igazi Lármás család
11:50 A Thunderman család
12:15 A Thunderman család
12:45 Veszélyes Osztag
13:15 Veszélyes Osztag
Nickelodeon mai, heti tévéműsor »