» TV műsor kereső: keresés

TV paprika mai műsorújság és heti műsor

Vissza
vasárnap (ma),
május 16.
00:00
Silvia Colloca: Itáliából szeretettel
ausztrál ismeretterjesztő filmsorozat, I / 5. rész
00:00
Silvia Colloca: Itáliából szeretettel
ausztrál ismeretterjesztő filmsorozat, I / 5. rész
00:30
Gordon, Gino és Fred útra kel
angol főzős műsor, II / 4. rész
00:30
Gordon, Gino és Fred útra kel
angol főzős műsor, II / 4. rész
01:30
Bill hétvégi lakomái
ismeretterjesztő műsor, I / 7. rész
01:30
Bill hétvégi lakomái
ismeretterjesztő műsor, I / 7. rész
02:30
Sütikalauz Lorraine Pascale-al
angol ismeretterjesztő filmsorozat, I / 3. rész
02:30
Sütikalauz Lorraine Pascale-al
angol ismeretterjesztő filmsorozat, I / 3. rész
03:00
Jamie egyszerű és gyors kajái
gasztro-reality, II / 5. rész
03:00
Jamie egyszerű és gyors kajái
gasztro-reality, II / 5. rész
03:30
Itália ízei Antonio Passarellivel
főzőshow, I / 14. rész
03:30
Itália ízei Antonio Passarellivel
főzőshow, I / 14. rész
03:55
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, 5. rész
03:55
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, 5. rész
04:20
Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
magyar főzőshow, I / 7. rész
04:50
Mediterrán konyha
angol szórakoztató műsor, I / 5. rész
05:35
Justine újabb ausztrál finomságai
ausztrál dokumentumfilm sorozat, I / 3. rész
06:00
Teleshop
reklámfilm
08:00
Silvia Colloca: Itáliából szeretettel
ausztrál ismeretterjesztő filmsorozat, I / 5. rész
08:30
Itália ízei Antonio Passarellivel
főzőshow, I / 14. rész
09:00
Gabriel séffel a világ körül
szlovák gasztronómiai műsor, I / 13. rész
09:30
Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
magyar főzőshow, I / 7. rész
10:00
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, 6. rész
10:30
Európa késsel-villával
főzőshow, I / 2. rész
11:00
Európa késsel-villával
főzőshow, I / 3. rész
11:30
Bill hétvégi lakomái
ismeretterjesztő műsor, I / 7. rész
12:30
Justine újabb ausztrál finomságai
ausztrál dokumentumfilm sorozat, I / 4. rész
13:00
Jamie egyszerű és gyors kajái
gasztro-reality, II / 6. rész
13:30
Sütikalauz Lorraine Pascale-al
angol ismeretterjesztő filmsorozat, I / 4. rész
14:05
Silvia Colloca: Itáliából szeretettel
ausztrál ismeretterjesztő filmsorozat, I / 6. rész
14:35
Mediterrán konyha
angol szórakoztató műsor, I / 6. rész
15:35
Karibi konyha
angol gasztronómiai műsor, I / 4. rész
16:30
Gabriel séffel a világ körül
szlovák gasztronómiai műsor, I / 14. rész
17:00
Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
magyar főzőshow, I / 8. rész
17:30
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, 6. rész
18:00
Európa késsel-villával
főzőshow, I / 4. rész
18:30
Európa késsel-villával
főzőshow, I / 5. rész
19:00
Chuck és Danny útra kel
reality-sorozat, I / 1. rész
20:00
Bill hétvégi lakomái
ismeretterjesztő műsor, I / 8. rész
21:00
Justine újabb ausztrál finomságai
ausztrál dokumentumfilm sorozat, I / 4. rész
21:30
Jamie egyszerű és gyors kajái
gasztro-reality, II / 6. rész
22:00
Karibi konyha
angol gasztronómiai műsor, I / 4. rész
23:00
Mediterrán konyha
angol szórakoztató műsor, I / 6. rész
hétfő (holnap),
május 17.
00:00
Silvia Colloca: Itáliából szeretettel
ausztrál ismeretterjesztő filmsorozat, I / 6. rész
00:00
Silvia Colloca: Itáliából szeretettel
ausztrál ismeretterjesztő filmsorozat, I / 6. rész
00:30
Chuck és Danny útra kel
reality-sorozat, I / 1. rész
00:30
Chuck és Danny útra kel
reality-sorozat, I / 1. rész
01:30
Bill hétvégi lakomái
ismeretterjesztő műsor, I / 8. rész
01:30
Bill hétvégi lakomái
ismeretterjesztő műsor, I / 8. rész
02:30
Sütikalauz Lorraine Pascale-al
angol ismeretterjesztő filmsorozat, I / 4. rész
02:30
Sütikalauz Lorraine Pascale-al
angol ismeretterjesztő filmsorozat, I / 4. rész
03:00
Jamie egyszerű és gyors kajái
gasztro-reality, II / 6. rész
03:00
Jamie egyszerű és gyors kajái
gasztro-reality, II / 6. rész
03:30
Itália ízei Antonio Passarellivel
főzőshow, I / 3. rész
03:30
Itália ízei Antonio Passarellivel
főzőshow, I / 3. rész
03:55
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, 6. rész
03:55
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, 6. rész
04:20
Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
magyar főzőshow, I / 8. rész
04:50
Mediterrán konyha
angol szórakoztató műsor, I / 6. rész
05:35
Justine újabb ausztrál finomságai
ausztrál dokumentumfilm sorozat, I / 4. rész
06:00
Teleshop
reklámfilm
08:00
Donal egészséges receptjei
angol gasztronómiai műsor, I / 3. rész
08:30
Álomtorták
II / 5. rész
09:00
Sütimester
angol valóságshow, VI / 9. rész
10:15
A sütemények mesés világa
angol főzőshow, I / 3. rész
11:15
Mary, a mesterszakács
szórakoztató műsor, I / 30. rész
11:45
Délkelet-Ázsia ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 4. rész
12:15
Így etesd a családodat!
főzőshow, I / 1. rész
12:30
Jó szakács, rossz szakács
ausztrál ismeretterjesztő filmsorozat, X / 27. rész
13:00
Terítéken Lengyelország
főzőshow, IV / 5. rész
13:30
Egy sima, egy fordított
magyar főzőshow, I / 10. rész
14:00
Paul Flynn ír konyhája
ismeretterjesztő filmsorozat, I / 5. rész
14:30
Donal egészséges receptjei
angol gasztronómiai műsor, I / 7. rész
15:00
James Martin: Kalandozások Nagy-Britanniában
angol ismeretterjesztő filmsorozat, I / 9. rész
16:00
Rachel Khoo konyhája: Svédország
főzőshow, I / 1. rész
16:30
Gluténmentes konyha
ausztrál főzőshow, I / 1. rész
17:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 5. rész
17:30
Jó szakács, rossz szakács
ausztrál ismeretterjesztő filmsorozat, X / 28. rész
18:00
Terítéken Lengyelország
főzőshow, IV / 6. rész
18:30
Egy sima, egy fordított
magyar főzőshow, I / 11. rész
19:00
Paul Flynn ír konyhája
ismeretterjesztő filmsorozat, I / 6. rész
19:30
Donal egészséges receptjei
angol gasztronómiai műsor, I / 9. rész
20:00
James Martin: Kalandozások Nagy-Britanniában
angol ismeretterjesztő filmsorozat, I / 10. rész
21:00
Sütimester
angol valóságshow, VI / 10. rész
22:15
A sütemények mesés világa
angol főzőshow, I / 4. rész
23:15
Álomtorták
II / 6. rész
23:45
Így etesd a családodat!
főzőshow, I / 2. rész
kedd,
május 18.
00:00
Gluténmentes konyha
ausztrál főzőshow, I / 1. rész
00:00
Gluténmentes konyha
ausztrál főzőshow, I / 1. rész
00:30
Délkelet-Ázsia ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 5. rész
00:30
Délkelet-Ázsia ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 5. rész
01:00
Jó szakács, rossz szakács
ausztrál ismeretterjesztő filmsorozat, X / 28. rész
01:00
Jó szakács, rossz szakács
ausztrál ismeretterjesztő filmsorozat, X / 28. rész
01:30
Terítéken Lengyelország
főzőshow, IV / 6. rész
01:30
Terítéken Lengyelország
főzőshow, IV / 6. rész
02:00
Rachel Khoo konyhája: Svédország
főzőshow, I / 1. rész
02:00
Rachel Khoo konyhája: Svédország
főzőshow, I / 1. rész
02:25
Martha Stewart - Sütivilág
főzőshow, XI / 13. rész
02:25
Martha Stewart - Sütivilág
főzőshow, XI / 13. rész
02:55
Sütimester
angol valóságshow, VI / 10. rész
02:55
Sütimester
angol valóságshow, VI / 10. rész
03:55
A sütemények mesés világa
angol főzőshow, I / 4. rész
03:55
A sütemények mesés világa
angol főzőshow, I / 4. rész
04:43
Álomtorták
II / 6. rész
05:08
Paul Flynn ír konyhája
ismeretterjesztő filmsorozat, I / 6. rész
05:33
Egy sima, egy fordított
magyar főzőshow, I / 11. rész
06:00
Teleshop
reklámfilm
08:00
Donal egészséges receptjei
angol gasztronómiai műsor, I / 4. rész
08:30
Álomtorták
II / 6. rész
09:00
Sütimester
angol valóságshow, VI / 10. rész
10:15
A sütemények mesés világa
angol főzőshow, I / 4. rész
11:15
Gluténmentes konyha
ausztrál főzőshow, I / 1. rész
11:45
Délkelet-Ázsia ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 5. rész
12:15
Így etesd a családodat!
főzőshow, I / 2. rész
12:30
Jó szakács, rossz szakács
ausztrál ismeretterjesztő filmsorozat, X / 28. rész
13:00
Terítéken Lengyelország
főzőshow, IV / 6. rész
13:30
Egy sima, egy fordított
magyar főzőshow, I / 11. rész
14:00
Paul Flynn ír konyhája
ismeretterjesztő filmsorozat, I / 6. rész
14:30
Donal egészséges receptjei
angol gasztronómiai műsor, I / 9. rész
15:00
James Martin: Kalandozások Nagy-Britanniában
angol ismeretterjesztő filmsorozat, I / 10. rész
16:00
Rachel Khoo konyhája: Svédország
főzőshow, I / 2. rész
16:30
Gluténmentes konyha
ausztrál főzőshow, I / 2. rész
17:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 6. rész
17:30
Jó szakács, rossz szakács
ausztrál ismeretterjesztő filmsorozat, X / 29. rész
18:00
Terítéken Lengyelország
főzőshow, IV / 7. rész
18:30
Egy sima, egy fordított
magyar főzőshow, I / 12. rész
19:00
Paul Flynn ír konyhája
ismeretterjesztő filmsorozat, I / 7. rész
19:30
Donal egészséges receptjei
angol gasztronómiai műsor, I / 10. rész
20:00
James Martin: Kalandozások Nagy-Britanniában
angol ismeretterjesztő filmsorozat, I / 11. rész
21:00
Sütimester - Mesterfokozat
gasztro-reality, VI / 1. rész
22:15
A sütemények mesés világa
angol főzőshow, I / 5. rész
23:15
Álomtorták
II / 7. rész
23:45
Így etesd a családodat!
főzőshow, I / 3. rész
szerda,
május 19.
00:00
Gluténmentes konyha
ausztrál főzőshow, I / 2. rész
00:30
Délkelet-Ázsia ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 6. rész
01:00
Jó szakács, rossz szakács
ausztrál ismeretterjesztő filmsorozat, X / 29. rész
01:30
Terítéken Lengyelország
főzőshow, IV / 7. rész
02:00
Rachel Khoo konyhája: Svédország
főzőshow, I / 2. rész
02:25
Martha Stewart - Sütivilág
főzőshow, IX / 1. rész
02:55
Sütimester - Mesterfokozat
gasztro-reality, VI / 1. rész
03:55
A sütemények mesés világa
angol főzőshow, I / 5. rész