» TV műsor kereső: keresés

TV paprika mai műsorújság és heti műsor

Vissza
kedd (ma),
június 18.
00:30
Konyhakerti történetek
II / 11. rész
00:30
Konyhakerti történetek
II / 11. rész
01:05
Silvia olasz főzőiskolája
I / 1. rész
01:05
Silvia olasz főzőiskolája
I / 1. rész
01:30
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 1. rész
01:30
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 1. rész
02:00
Gabriel séffel a világ körül
szlovák gasztronómiai műsor, I / 12. rész
02:00
Gabriel séffel a világ körül
szlovák gasztronómiai műsor, I / 12. rész
02:25
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 6. rész
02:25
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 6. rész
02:50
Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
magyar főzőshow, II / 15. rész
02:50
Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
magyar főzőshow, II / 15. rész
03:15
Sütimester
angol valóságshow, VII / 6. rész
03:15
Sütimester
angol valóságshow, VII / 6. rész
04:15
Jamie gazdaságos kajái
I / 4. rész
05:05
Színek a tányéron
szórakoztató műsor, I / 12. rész
05:30
Egy sima, egy fordított
magyar főzőshow, II / 11. rész
06:00
Street Kitchen
főzőshow, 11. rész
06:30
Szezonról szezonra
I / 6. rész
07:00
Jamie gazdaságos kajái
I / 4. rész
08:00
Főzésre hangolva
II / 1. rész
09:00
Húst hússal
lengyel szórakoztató műsor, I / 5. rész
09:30
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 1. rész
10:00
Itália ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 9. rész
10:30
Csokimennyország
főzőshow, I / 6. rész
11:00
Sütimester
angol valóságshow, VII / 6. rész
12:15
Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
magyar főzőshow, II / 15. rész
12:45
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 6. rész
13:15
Street Kitchen
főzőshow, I / 12. rész
13:45
Konyhakerti történetek
II / 11. rész
14:20
Silvia olasz főzőiskolája
I / 1. rész
14:45
Itália ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 9. rész
15:15
Húst hússal
lengyel szórakoztató műsor, I / 5. rész
15:45
Főzésre hangolva
II / 1. rész
16:45
Csokimennyország
főzőshow, I / 6. rész
17:15
Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
magyar főzőshow, II / 16. rész
17:45
Szezonról szezonra
I / 7. rész
18:15
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 7. rész
18:45
Sütimester
angol valóságshow, VII / 7. rész
20:00
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 2. rész
20:30
Konyhakerti történetek
II / 12. rész
21:05
Silvia olasz főzőiskolája
I / 2. rész
21:30
Itália ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 10. rész
22:00
Főzésre hangolva
I / 5. rész
23:00
Húst hússal
lengyel szórakoztató műsor, I / 6. rész
23:30
Jamie gazdaságos kajái
I / 5. rész
23:30
Jamie gazdaságos kajái
I / 5. rész
szerda (holnap),
június 19.
00:30
Konyhakerti történetek
II / 12. rész
00:30
Konyhakerti történetek
II / 12. rész
01:05
Silvia olasz főzőiskolája
I / 2. rész
01:05
Silvia olasz főzőiskolája
I / 2. rész
01:30
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 2. rész
01:30
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 2. rész
02:00
Gabriel séffel a világ körül
szlovák gasztronómiai műsor, I / 13. rész
02:00
Gabriel séffel a világ körül
szlovák gasztronómiai műsor, I / 13. rész
02:25
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 7. rész
02:25
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 7. rész
02:50
Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
magyar főzőshow, II / 16. rész
02:50
Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
magyar főzőshow, II / 16. rész
03:15
Sütimester
angol valóságshow, VII / 7. rész
03:15
Sütimester
angol valóságshow, VII / 7. rész
04:15
Jamie gazdaságos kajái
I / 5. rész
05:05
Színek a tányéron
szórakoztató műsor, I / 13. rész
05:30
Egy sima, egy fordított
magyar főzőshow, II / 12. rész
06:00
Street Kitchen
főzőshow, I / 12. rész
06:30
Szezonról szezonra
I / 7. rész
07:00
Jamie gazdaságos kajái
I / 5. rész
08:00
Főzésre hangolva
I / 5. rész
09:00
Húst hússal
lengyel szórakoztató műsor, I / 6. rész
09:30
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 2. rész
10:00
Itália ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 10. rész
10:30
Csokimennyország
főzőshow, I / 7. rész
11:00
Sütimester
angol valóságshow, VII / 7. rész
12:15
Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
magyar főzőshow, II / 16. rész
12:45
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 7. rész
13:15
Street Kitchen
főzőshow, I / 13. rész
13:45
Konyhakerti történetek
II / 12. rész
14:20
Silvia olasz főzőiskolája
I / 2. rész
14:45
Itália ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 10. rész
15:15
Húst hússal
lengyel szórakoztató műsor, I / 6. rész
15:45
Főzésre hangolva
I / 5. rész
16:45
Csokimennyország
főzőshow, I / 7. rész
17:15
Kedvenceink kedvencei
magyar gasztronómiai műsor, I / 3. rész
17:45
Szezonról szezonra
I / 8. rész
18:15
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 8. rész
18:45
Sütimester
angol valóságshow, VII / 8. rész
20:00
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 3. rész
20:30
Konyhakerti történetek
II / 13. rész
21:05
Silvia olasz főzőiskolája
I / 3. rész
21:30
Itália ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 11. rész
22:00
Főzésre hangolva
I / 6. rész
23:00
Húst hússal
lengyel szórakoztató műsor, I / 7. rész
23:30
Jamie gazdaságos kajái
I / 6. rész
23:30
Jamie gazdaságos kajái
I / 6. rész
csütörtök,
június 20.
00:30
Konyhakerti történetek
II / 13. rész
00:30
Konyhakerti történetek
II / 13. rész
01:05
Silvia olasz főzőiskolája
I / 3. rész
01:05
Silvia olasz főzőiskolája
I / 3. rész
01:30
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 3. rész
01:30
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 3. rész
02:00
Gabriel séffel a világ körül
szlovák gasztronómiai műsor, I / 14. rész
02:00
Gabriel séffel a világ körül
szlovák gasztronómiai műsor, I / 14. rész
02:25
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 8. rész
02:25
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 8. rész
02:50
Kedvenceink kedvencei
magyar gasztronómiai műsor, I / 3. rész
02:50
Kedvenceink kedvencei
magyar gasztronómiai műsor, I / 3. rész
03:15
Sütimester
angol valóságshow, VII / 8. rész
03:15
Sütimester
angol valóságshow, VII / 8. rész
04:15
Jamie gazdaságos kajái
I / 6. rész
05:05
Színek a tányéron
szórakoztató műsor, I / 14. rész
05:30
Egy sima, egy fordított
magyar főzőshow, II / 13. rész
06:00
Street Kitchen
főzőshow, I / 13. rész
06:30
Szezonról szezonra
I / 8. rész
07:00
Jamie gazdaságos kajái
I / 6. rész
08:00
TV Paprika Magazin
II / 1. rész
09:00
Húst hússal
lengyel szórakoztató műsor, I / 7. rész
09:30
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 3. rész
10:00
Itália ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 11. rész
10:30
Csokimennyország
főzőshow, I / 8. rész
11:00
Sütimester
angol valóságshow, VII / 8. rész
12:15
Alma Obregon desszertjei
főzőshow, I / 1. rész
12:45
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 8. rész
13:15
Street Kitchen
főzőshow, I / 14. rész
13:45
Konyhakerti történetek
II / 13. rész
14:20
Silvia olasz főzőiskolája
I / 3. rész
14:45
Itália ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 11. rész
15:15
Húst hússal
lengyel szórakoztató műsor, I / 7. rész
15:45
Főzésre hangolva
I / 6. rész
16:45
Csokimennyország
főzőshow, I / 8. rész
17:15
TV Paprika Magazin
II / 1. rész
18:15
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 9. rész
18:45
Sütimester
angol valóságshow, VII / 9. rész
20:00
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 4. rész
20:30
Konyhakerti történetek
II / 14. rész
21:05
Silvia olasz főzőiskolája
I / 4. rész
21:30
Itália ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 12. rész
22:00
Főzésre hangolva
I / 9. rész
23:00
Húst hússal
lengyel szórakoztató műsor, I / 8. rész
23:30
A nagy szakácskönyv kihívás Jamie Oliverrel
I / 1. rész
23:30
A nagy szakácskönyv kihívás Jamie Oliverrel
I / 1. rész
péntek,
június 21.
00:30
Konyhakerti történetek
II / 14. rész
00:30
Konyhakerti történetek
II / 14. rész
01:05
Silvia olasz főzőiskolája
I / 4. rész
01:05
Silvia olasz főzőiskolája
I / 4. rész
01:30
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 4. rész
01:30
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 4. rész
02:00
Gabriel séffel a világ körül
szlovák gasztronómiai műsor, I / 15. rész
02:00
Gabriel séffel a világ körül
szlovák gasztronómiai műsor, I / 15. rész
02:25
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 9. rész
02:25
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 9. rész
02:50
Alma Obregon desszertjei
főzőshow, I / 1. rész
02:50
Alma Obregon desszertjei
főzőshow, I / 1. rész
03:15
Sütimester
angol valóságshow, VII / 9. rész
03:15
Sütimester
angol valóságshow, VII / 9. rész
04:15
A nagy szakácskönyv kihívás Jamie Oliverrel
I / 1. rész
05:05
Színek a tányéron
szórakoztató műsor, I / 15. rész
05:30
Egy sima, egy fordított
magyar főzőshow, II / 14. rész
06:00
Street Kitchen
főzőshow, I / 14. rész
06:30
Alma Obregon desszertjei
főzőshow, I / 1. rész
07:00
A nagy szakácskönyv kihívás Jamie Oliverrel
I / 1. rész
08:00
TV Paprika Magazin
II / 2. rész
09:00
Húst hússal
lengyel szórakoztató műsor, I / 8. rész
09:30
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 4. rész
10:00
Itália ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 12. rész
10:30
Csokimennyország
főzőshow, I / 9. rész
11:00
Sütimester
angol valóságshow, VII / 9. rész
12:15
Alma Obregon desszertjei
főzőshow, I / 2. rész
12:45
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 9. rész
13:15
Street Kitchen
főzőshow, I / 15. rész
13:45
Konyhakerti történetek
II / 14. rész
14:20
Silvia olasz főzőiskolája
I / 4. rész
14:45
Itália ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 12. rész
15:15
Húst hússal
lengyel szórakoztató műsor, I / 8. rész
15:45
Főzésre hangolva
I / 9. rész
16:45
Csokimennyország
főzőshow, I / 9. rész
17:15
TV Paprika Magazin
II / 2. rész
18:15
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 10. rész
18:45
Sütimester
angol valóságshow, VII / 10. rész
20:00
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 5. rész
20:30
Konyhakerti történetek
II / 15. rész
21:05
Silvia olasz főzőiskolája
I / 5. rész
21:30
Itália ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 13. rész
22:00
Főzésre hangolva
I / 7. rész
23:00
Húst hússal
lengyel szórakoztató műsor, I / 9. rész
23:30
A nagy szakácskönyv kihívás Jamie Oliverrel
I / 2. rész
23:30
A nagy szakácskönyv kihívás Jamie Oliverrel
I / 2. rész
szombat,
június 22.
00:30
Konyhakerti történetek
II / 15. rész
00:30
Konyhakerti történetek
II / 15. rész
01:05
Silvia olasz főzőiskolája
I / 5. rész
01:05
Silvia olasz főzőiskolája
I / 5. rész
01:30
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 5. rész
01:30
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 5. rész
02:00
Gabriel séffel a világ körül
szlovák gasztronómiai műsor, I / 16. rész
02:00
Gabriel séffel a világ körül
szlovák gasztronómiai műsor, I / 16. rész
02:25
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 10. rész
02:25
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 10. rész
02:50
Alma Obregon desszertjei
főzőshow, I / 2. rész
02:50
Alma Obregon desszertjei
főzőshow, I / 2. rész
03:15
Sütimester
angol valóságshow, VII / 10. rész
03:15
Sütimester
angol valóságshow, VII / 10. rész
04:15
A nagy szakácskönyv kihívás Jamie Oliverrel
I / 2. rész
05:05
Színek a tányéron
szórakoztató műsor, I / 16. rész
05:30
Egy sima, egy fordított
magyar főzőshow, II / 15. rész
06:00
Sütimester - Kanada
kanadai reality műsor, II / 1. rész
07:00
Gordon, Gino és Fred útra kel
angol főzős műsor, I / 1. rész
08:00
Justine francia finomságai
I / 2. rész
08:30
A csokoládé királynője
ausztrál szórakoztató műsor, IV / 4. rész
09:00
Jamie kedvenc gazdaságos kajái
2022
10:00
Gino dél-olasz konyhája
I / 5. rész
10:30
Éhes motorosok nyugati kalandjai
I / 4. rész
11:45
Mary Berry klasszikusai
angol reality műsor, I / 5. rész
12:20
Mary Berry klasszikusai
angol reality műsor, I / 6. rész
13:00
David Rocco: Az otthon ízei
I / 22. rész
13:30
David Rocco: Az otthon ízei
I / 23. rész
14:00
Raymond Blanc - Királyi konyhakertek
I / 6. rész
15:00
Gordon, Gino és Fred útra kel
angol főzős műsor, I / 1. rész
16:00
John és Lisa: Otthon a konyhában
III / 1. rész
17:00
A csokoládé királynője
ausztrál szórakoztató műsor, IV / 5. rész
17:30
David Rocco: Az otthon ízei
I / 24. rész
18:00
David Rocco: Az otthon ízei
I / 25. rész
18:30
Raymond Blanc - Királyi konyhakertek
I / 7. rész
19:30
Justine francia finomságai
I / 3. rész
20:00
Sütimester - Kanada
kanadai reality műsor, II / 1. rész
21:00
Gordon, Gino és Fred útra kel
angol főzős műsor, I / 2. rész
22:00
Gino dél-olasz konyhája
I / 5. rész
22:30
Éhes motorosok nyugati kalandjai
I / 5. rész
23:45
Nadiya fűszerei
I / 1. rész
23:45
Nadiya fűszerei
I / 1. rész
vasárnap,
június 23.
00:20
Nadiya fűszerei
I / 2. rész
00:20
Nadiya fűszerei
I / 2. rész
01:00
John és Lisa: Otthon a konyhában
III / 1. rész
01:00
John és Lisa: Otthon a konyhában
III / 1. rész
02:00
Sütimester - Kanada
kanadai reality műsor, II / 1. rész
02:00
Sütimester - Kanada
kanadai reality műsor, II / 1. rész
02:45
Raymond Blanc - Királyi konyhakertek
I / 7. rész
02:45
Raymond Blanc - Királyi konyhakertek
I / 7. rész
03:30
Éhes motorosok nyugati kalandjai
I / 5. rész
03:30
Éhes motorosok nyugati kalandjai
I / 5. rész
04:30
Nadiya fűszerei
I / 1. rész
05:00
Nadiya fűszerei
I / 2. rész
05:30
Gino dél-olasz konyhája
I / 5. rész
06:00
Sütimester - Kanada
kanadai reality műsor, II / 2. rész
07:00
Gordon, Gino és Fred útra kel
angol főzős műsor, I / 2. rész
08:00
Justine francia finomságai
I / 3. rész
08:30
A csokoládé királynője
ausztrál szórakoztató műsor, IV / 5. rész
09:00
John és Lisa: Otthon a konyhában
III / 1. rész
10:00
Gino dél-olasz konyhája
I / 5. rész
10:30
Éhes motorosok nyugati kalandjai
I / 5. rész
11:45
Nadiya fűszerei
I / 1. rész
12:20
Nadiya fűszerei
I / 2. rész
13:00
David Rocco: Az otthon ízei
I / 24. rész
13:30
David Rocco: Az otthon ízei
I / 25. rész
14:00
Raymond Blanc - Királyi konyhakertek
I / 7. rész
15:00
Gordon, Gino és Fred útra kel
angol főzős műsor, I / 2. rész
16:00
John és Lisa: Otthon a konyhában
III / 2. rész
17:00
A csokoládé királynője
ausztrál szórakoztató műsor, IV / 6. rész
17:30
David Rocco: Az otthon ízei
I / 26. rész
18:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 1. rész
18:30
Raymond Blanc - Királyi konyhakertek
I / 8. rész
19:30
Justine francia finomságai
I / 4. rész
20:00
Sütimester - Kanada
kanadai reality műsor, II / 2. rész
21:00
Gordon, Gino és Fred útra kel
angol főzős műsor, I / 3. rész
22:00
Gino dél-olasz konyhája
I / 7. rész
22:30
Éhes motorosok nyugati kalandjai
I / 6. rész
23:45
Nadiya fűszerei
I / 3. rész
23:45
Nadiya fűszerei
I / 3. rész
hétfő,
június 24.
00:20
Nadiya fűszerei
I / 4. rész
00:20
Nadiya fűszerei
I / 4. rész
01:00
John és Lisa: Otthon a konyhában
III / 2. rész
01:00
John és Lisa: Otthon a konyhában
III / 2. rész
02:00
Sütimester - Kanada
kanadai reality műsor, II / 2. rész
02:00
Sütimester - Kanada
kanadai reality műsor, II / 2. rész
02:45
Raymond Blanc - Királyi konyhakertek
I / 8. rész
02:45
Raymond Blanc - Királyi konyhakertek
I / 8. rész
03:30
Éhes motorosok nyugati kalandjai
I / 6. rész
03:30
Éhes motorosok nyugati kalandjai
I / 6. rész
04:30
Nadiya fűszerei
I / 3. rész
05:00
Nadiya fűszerei
I / 4. rész
05:30
Gino dél-olasz konyhája
I / 7. rész
06:00
Street Kitchen
főzőshow, I / 15. rész
06:30
Alma Obregon desszertjei
főzőshow, I / 2. rész
07:00
A nagy szakácskönyv kihívás Jamie Oliverrel
I / 2. rész
08:00
TV Paprika Magazin
II / 3. rész
09:00
Húst hússal
lengyel szórakoztató műsor, I / 9. rész
09:30
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 5. rész
10:00
Itália ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 13. rész
10:30
Csokimennyország
főzőshow, I / 10. rész
11:00
Sütimester
angol valóságshow, VII / 10. rész
12:15
Alma Obregon desszertjei
főzőshow, I / 3. rész
12:45
Bódi Margó ízvilága
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 10. rész
13:15
Street Kitchen
főzőshow, I / 16. rész
13:45
Konyhakerti történetek
II / 15. rész
14:20
Silvia olasz főzőiskolája
I / 5. rész
14:45
Itália ízei David Roccoval
gasztronómiai műsor, I / 13. rész
15:15
Húst hússal
lengyel szórakoztató műsor, I / 9. rész
15:45
Főzésre hangolva
I / 7. rész
16:45
Csokimennyország
főzőshow, I / 10. rész
17:15
TV Paprika Magazin
II / 3. rész
18:15
Édes nagyik, finom sütik
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 1. rész, 2015
18:45
Sütimester
angol valóságshow, X / 1. rész
20:00
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 6. rész
20:30
Konyhakerti történetek
II / 16. rész
21:05
Silvia olasz főzőiskolája
I / 6. rész
21:30
David Rocco: Az otthon ízei
I / 1. rész
22:00
Főzésre hangolva
II / 6. rész
23:00
Húst hússal
lengyel szórakoztató műsor, I / 10. rész
23:30
A nagy szakácskönyv kihívás Jamie Oliverrel
I / 3. rész
kedd,
június 25.
00:30
Konyhakerti történetek
II / 16. rész
01:05
Silvia olasz főzőiskolája
I / 6. rész
01:30
Justine japán finomságai
ismeretterjesztő műsor, I / 6. rész
02:00
Jiří egyszerűen nagyszerű finomságai
cseh gasztronómiai műsor, I / 1. rész
02:25
Édes nagyik, finom sütik
magyar ismeretterjesztő filmsorozat, II / 1. rész, 2015
02:50
Alma Obregon desszertjei
főzőshow, I / 3. rész
03:15
Sütimester
angol valóságshow, X / 1. rész