belépés
» Regisztráció » Elfelejtett jelszó
» TV műsor kereső: keresés

Nat Geo HD mai műsorújság és heti műsor

Vissza
szombat (ma),
május 27.
00:00
A világ legveszélyesebb állatai

01:00
Vadak birodalma

02:00
Egy oroszlán élete

03:00
Tökéletes ragadozók

04:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

05:00
A világ legveszélyesebb állatai

06:00
Halálos Ausztrália

07:00
Jegesmedve-odüsszeia

08:00
Vadak birodalma

09:00
Ősi ellenségek: oroszlánok a vízilovak ellen

10:00
A vadon harcművészei

11:00
Nagyon vadon

12:00
Egy oroszlán élete

13:00
Ausztrália 72 legveszélyesebb állata

14:00
Ausztrália 72 legveszélyesebb állata

15:00
Ausztrália 72 legveszélyesebb állata

16:00
Ausztrália 72 legveszélyesebb állata

17:00
Ausztrália 72 legveszélyesebb állata

18:00
Mentsük meg a belugákat!

19:00
A királykobra

20:00
Halálos Ausztrália

21:00
Mentsük meg a belugákat!

22:00
A királykobra

23:00
Vadak birodalma

vasárnap (holnap),
május 28.
00:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

00:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

01:00
Mentsük meg a belugákat!

01:00
Mentsük meg a belugákat!

02:00
A királykobra

02:00
A királykobra

03:00
Ausztrália 72 legveszélyesebb állata

03:00
Ausztrália 72 legveszélyesebb állata

04:00
Ausztrália 72 legveszélyesebb állata

05:00
Ausztrália 72 legveszélyesebb állata

06:00
Jegesmedve

07:00
A remény tengere: Amerika víz alatti kincsei

08:00
Kinn az orosz vadonban

09:00
Kinn az orosz vadonban

10:00
Kinn az orosz vadonban

11:00
Kinn az orosz vadonban

12:00
Kinn az orosz vadonban

13:00
Vad Amazónia

14:00
A világ legveszélyesebb állatai

15:00
Farkaskirálynő

16:00
Amazónia: erdő a víz alatt

17:00
A vadon 24 órája

18:00
Vad Kongó

19:00
Vadak birodalma

20:00
Jegesmedve

21:00
Vad Kongó

22:00
Vadak birodalma

23:00
A királykobra

hétfő,
május 29.
00:00
Halálos Ausztrália

00:00
Halálos Ausztrália

01:00
Vad Kongó

01:00
Vad Kongó

02:00
Vadak birodalma

02:00
Vadak birodalma

03:00
Farkaskirálynő

03:00
Farkaskirálynő

04:00
Amazónia: erdő a víz alatt

05:00
A vadon 24 órája

06:00
Harc a falkáért

07:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

08:00
Vad Kongó

09:00
Vadak birodalma

10:00
A vadon titkai

11:00
Meghökkentő háziállatok

12:00
Titok a Breede-folyóban

13:00
Vad Kongó

14:00
A vadon harcművészei

15:00
Állati apokalipszis-elméletek

16:00
Veszedelmes Afrika: Mindent az utódokért

17:00
Meghökkentő állatmesék

18:00
Kígyók a városban

19:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

20:00
Meghökkentő testrészek

21:00
Kígyók a városban

22:00
Titok a Breede-folyóban

23:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

kedd,
május 30.
00:00
Meghökkentő állatmesék

00:00
Meghökkentő állatmesék

01:00
Kígyók a városban

01:00
Kígyók a városban

02:00
Vadak birodalma

02:00
Vadak birodalma

03:00
Harc a falkáért

03:00
Harc a falkáért

04:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

05:00
Meghökkentő testrészek

06:00
Gepárdok királynője

07:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

08:00
Kígyók a városban

09:00
A királykobra

10:00
A vadon titkai

11:00
Meghökkentő háziállatok

12:00
Kardszárnyú delfinek inváziója

13:00
Kígyók a városban

14:00
Kobra maffia

15:00
Anakondák birodalma

16:00
Mérgező állatvilág

17:00
Meghökkentő állatmesék

18:00
Vad Azori-szigetek

19:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

20:00
Meghökkentő farmok

21:00
Vad Azori-szigetek

22:00
Kardszárnyú delfinek inváziója

23:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

szerda,
május 31.
00:00
Meghökkentő állatmesék

00:00
Meghökkentő állatmesék

01:00
Vad Azori-szigetek

01:00
Vad Azori-szigetek

02:00
A királykobra

02:00
A királykobra

03:00
Gepárdok királynője

03:00
Gepárdok királynője

04:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

05:00
Meghökkentő farmok

06:00
Nagymacskák támadása

07:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

08:00
Vad Azori-szigetek

09:00
Anakondák birodalma

10:00
A vadon titkai

11:00
Meghökkentő háziállatok

12:00
Vad Tasmania

13:00
Vad Azori-szigetek

14:00
Vad Indokína

15:00
Európa varázslatos vadonjai

16:00
Vad Ausztrália - kenguruk királysága

17:00
Meghökkentő farmok

18:00
A vadon harcművészei

19:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

20:00
Gyógyító szörnyetegek

21:00
A vadon harcművészei

22:00
Vad Tasmania

23:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

csütörtök,
június 01.
00:00
Meghökkentő farmok

00:00
Meghökkentő farmok

01:00
A vadon harcművészei

01:00
A vadon harcművészei

02:00
Anakondák birodalma

02:00
Anakondák birodalma

03:00
Nagymacskák támadása

03:00
Nagymacskák támadása

04:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

05:00
Gyógyító szörnyetegek

06:00
Veszedelmes Afrika: Mindent az utódokért

07:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

08:00
A vadon harcművészei

09:00
A legfurcsább állati arcok

10:00
Érintetlen Brazília

11:00
Vad Skócia

12:00
Veszedelmes Afrika: Mindent az utódokért

13:00
A vadon harcművészei

14:00
Meghökkentő állatmesék

15:00
Meghökkentő állatmesék

16:00
Meghökkentő állatmesék

17:00
Meghökkentő testrészek

18:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

19:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

20:00
Állati apokalipszis-elméletek

21:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

22:00
Veszedelmes Afrika: Mindent az utódokért

23:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

péntek,
június 02.
00:00
Meghökkentő testrészek

00:00
Meghökkentő testrészek

01:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

01:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

02:00
A vadon harcművészei

02:00
A vadon harcművészei

03:00
Veszedelmes Afrika: Mindent az utódokért

03:00
Veszedelmes Afrika: Mindent az utódokért

04:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

05:00
Állati apokalipszis-elméletek

06:00
Mérgező állatvilág

07:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

08:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

09:00
A világ legveszélyesebb állatai

10:00
Érintetlen Brazília

11:00
Vad Skócia

12:00
Mérgező állatvilág

13:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

14:00
A fantommacska

15:00
Oroszlánok a vízilovak ellen

16:00
Ősi ellenségek: bivalyok az oroszlánok ellen

17:00
Meghökkentő állatmesék

18:00
Vadak birodalma

19:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

20:00
Meghökkentő cápák

21:00
Vadak birodalma

22:00
Mérgező állatvilág

23:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

szombat,
június 03.
00:00
Meghökkentő állatmesék

00:00
Meghökkentő állatmesék

01:00
Vadak birodalma

01:00
Vadak birodalma

02:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

02:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

03:00
Mérgező állatvilág

03:00
Mérgező állatvilág

04:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

05:00
Meghökkentő cápák

06:00
Titok a Breede-folyóban

07:00
Vad Tasmania

08:00
A világ legveszélyesebb állatai

09:00
A világ legveszélyesebb állatai

10:00
A világ legveszélyesebb állatai

11:00
A világ legveszélyesebb állatai

12:00
Halálos hármas

13:00
Halálos hármas

14:00
Meghökkentő állatmesék

15:00
Meghökkentő állatmesék

16:00
Leleményes állatvilág

17:00
Leleményes állatvilág

18:00
Mocsári oroszlánok

19:00
Út a hatalomba - egy magányos farkas sikertörténete

20:00
Titok a Breede-folyóban

21:00
Mocsári oroszlánok

22:00
Út a hatalomba - egy magányos farkas sikertörténete

23:00
Vadak birodalma

vasárnap,
június 04.
00:00
Óriáshalak (Extrém horgászok / Halmentők)

01:00
Mocsári oroszlánok

02:00
Út a hatalomba - egy magányos farkas sikertörténete

03:00
Meghökkentő állatmesék