Comedy Central
13:00 Egy kapcsolat szabályai
13:30 Egy kapcsolat szabályai
14:00 Bob szereti Abisholát
14:30 Bob szereti Abisholát
15:00 Bob szereti Abisholát
15:31 Furcsa pár
Comedy Central mai, heti tévéműsor »
13:30 Egy kapcsolat szabályai
14:00 Bob szereti Abisholát
14:30 Bob szereti Abisholát
15:00 Bob szereti Abisholát
15:31 Furcsa pár
Comedy Central mai, heti tévéműsor »
Cool
12:50 CSI: A helyszínelők
13:50 S.W.A.T. - Különleges egység
14:45 Az újonc
15:45 Cobra 11
16:50 Cobra 11
18:00 A mi kis falunk
Cool mai, heti tévéműsor »
13:50 S.W.A.T. - Különleges egység
14:45 Az újonc
15:45 Cobra 11
16:50 Cobra 11
18:00 A mi kis falunk
Cool mai, heti tévéműsor »
DUNA Televízió
13:00 Lara választása
13:45 Családi kör
14:40 Europa A la Carte
15:05 Családi kör
15:25 Időjárás-jelentés
15:28 Egy Perc Híradó
DUNA Televízió mai, heti tévéműsor »
13:45 Családi kör
14:40 Europa A la Carte
15:05 Családi kör
15:25 Időjárás-jelentés
15:28 Egy Perc Híradó
DUNA Televízió mai, heti tévéműsor »
Duna World
13:20 Időjárás-jelentés
13:25 Slovenski utrinki
13:55 P'amende
14:30 Magyarország ma
14:55 Öt kontinens
15:30 HadERŐ "Hazámat szolgálom!"
Duna World mai, heti tévéműsor »
13:25 Slovenski utrinki
13:55 P'amende
14:30 Magyarország ma
14:55 Öt kontinens
15:30 HadERŐ "Hazámat szolgálom!"
Duna World mai, heti tévéműsor »
FEM3
12:55 Mintaapák
14:00 Forró nyomon
15:05 Csapdába csalva
15:40 Kincsvadászok
17:00 Újratervezés
17:55 Nagyratörő tervek
FEM3 mai, heti tévéműsor »
14:00 Forró nyomon
15:05 Csapdába csalva
15:40 Kincsvadászok
17:00 Újratervezés
17:55 Nagyratörő tervek
FEM3 mai, heti tévéműsor »
hír TV
13:00 Háború Ukrajnában
14:00 Vezércikk - Olvasunk a sorok között
15:00 Híradó
15:30 Paláver
17:00 Híradó
17:30 Radar
hír TV mai, heti tévéműsor »
14:00 Vezércikk - Olvasunk a sorok között
15:00 Híradó
15:30 Paláver
17:00 Híradó
17:30 Radar
hír TV mai, heti tévéműsor »
LifeNetwork
13:00 Vacsorakirály
14:00 Columbo
16:00 Columbo
17:30 Raktárvadászok
18:00 Raktárvadászok
18:30 Raktárvadászok
LifeNetwork mai, heti tévéműsor »
14:00 Columbo
16:00 Columbo
17:30 Raktárvadászok
18:00 Raktárvadászok
18:30 Raktárvadászok
LifeNetwork mai, heti tévéműsor »
m1
13:20 Időjárás-jelentés
13:22 Ma délután
13:30 HÍREK
13:33 Ma délután
14:00 HÍRADÓ
14:20 Időjárás-jelentés
m1 mai, heti tévéműsor »
13:22 Ma délután
13:30 HÍREK
13:33 Ma délután
14:00 HÍRADÓ
14:20 Időjárás-jelentés
m1 mai, heti tévéműsor »
PAX TV
13:00 Népszokások
13:50 Csendes percek
14:00 Bibliai emberek
14:30 Zsidó-keresztény kulturális esték
15:00 Naphegy Keresztény Gyülekezet
16:00 Irányvonal - Biblia
PAX TV mai, heti tévéműsor »
13:50 Csendes percek
14:00 Bibliai emberek
14:30 Zsidó-keresztény kulturális esték
15:00 Naphegy Keresztény Gyülekezet
16:00 Irányvonal - Biblia
PAX TV mai, heti tévéműsor »
RTL Klub
12:35 A sors könyvei
13:30 Aranykalitka
14:30 Magnum
15:25 A mentalista
16:35 Keresztanyu
18:00 RTL Híradó Esti kiadás
RTL Klub mai, heti tévéműsor »
13:30 Aranykalitka
14:30 Magnum
15:25 A mentalista
16:35 Keresztanyu
18:00 RTL Híradó Esti kiadás
RTL Klub mai, heti tévéműsor »
RTL2
13:10 Anyák gyöngye
13:40 Jim szerint a világ
14:10 Jim szerint a világ
14:40 Jim szerint a világ
15:10 Két pasi - meg egy kicsi
15:40 Két pasi - meg egy kicsi
RTL2 mai, heti tévéműsor »
13:40 Jim szerint a világ
14:10 Jim szerint a világ
14:40 Jim szerint a világ
15:10 Két pasi - meg egy kicsi
15:40 Két pasi - meg egy kicsi
RTL2 mai, heti tévéműsor »
STORY4
11:45 Ínyenc nyomozó - Halál al dente
13:40 Élete a halál
14:45 Privát kopók
15:45 Trópusi gyilkosságok
16:50 Miss Marple
19:00 Valódi Gyilkosok Klubja: Aurora Teagarden
STORY4 mai, heti tévéműsor »
13:40 Élete a halál
14:45 Privát kopók
15:45 Trópusi gyilkosságok
16:50 Miss Marple
19:00 Valódi Gyilkosok Klubja: Aurora Teagarden
STORY4 mai, heti tévéműsor »
STORY5
12:55 Kisvárosi doktor
14:00 Álom és szereIem: Inga Lindström
15:55 Kisvárosi doktor
17:05 Elveszve a vadonban 4. - Hazatérés
19:00 Álom és szerelem
21:00 Aratanya
STORY5 mai, heti tévéműsor »
14:00 Álom és szereIem: Inga Lindström
15:55 Kisvárosi doktor
17:05 Elveszve a vadonban 4. - Hazatérés
19:00 Álom és szerelem
21:00 Aratanya
STORY5 mai, heti tévéműsor »
Super TV2
12:45 Hazatalálsz
13:50 Házasság első látásra
15:25 STV2 Tények
15:55 Magánnyomozók
17:10 Séfek séfe
18:45 Hal a tortán
Super TV2 mai, heti tévéműsor »
13:50 Házasság első látásra
15:25 STV2 Tények
15:55 Magánnyomozók
17:10 Séfek séfe
18:45 Hal a tortán
Super TV2 mai, heti tévéműsor »
TV2
12:30 Walker, a texasi kopó
13:30 Walker, a texasi kopó
14:35 Leona bosszúja
15:40 Testvérek
16:45 A három nővér
18:00 Tények
TV2 mai, heti tévéműsor »
13:30 Walker, a texasi kopó
14:35 Leona bosszúja
15:40 Testvérek
16:45 A három nővér
18:00 Tények
TV2 mai, heti tévéműsor »
VIASAT3
12:25 Adom a napom
13:25 Dinasztiák
14:15 Dinasztiák
15:10 Doktor House
16:05 Doktor House
17:05 A Grace klinika
VIASAT3 mai, heti tévéműsor »
13:25 Dinasztiák
14:15 Dinasztiák
15:10 Doktor House
16:05 Doktor House
17:05 A Grace klinika
VIASAT3 mai, heti tévéműsor »
VIASAT6
13:10 Dumaszínház
14:05 Jóapátok
14:35 Apa csak egy van
15:05 Férjek gyöngye
15:35 Férjek gyöngye
16:05 Dumaszínház 20 - Röhögve Kibírtuk!
VIASAT6 mai, heti tévéműsor »
14:05 Jóapátok
14:35 Apa csak egy van
15:05 Férjek gyöngye
15:35 Férjek gyöngye
16:05 Dumaszínház 20 - Röhögve Kibírtuk!
VIASAT6 mai, heti tévéműsor »
Eurosport 2
13:00 Snooker - Német Masters
15:00 Olimpiai Játékok - Home of the Olympics
16:00 Fighting Power, Olympic Games Home Of the Olympics
17:00 The Impossible Wave, Olympic Games Home Of the Olympics
18:00 Kerékpár - Flandriai körverseny
19:15 Kerékpár - Flandriai körverseny
Eurosport 2 mai, heti tévéműsor »
15:00 Olimpiai Játékok - Home of the Olympics
16:00 Fighting Power, Olympic Games Home Of the Olympics
17:00 The Impossible Wave, Olympic Games Home Of the Olympics
18:00 Kerékpár - Flandriai körverseny
19:15 Kerékpár - Flandriai körverseny
Eurosport 2 mai, heti tévéműsor »
Animal Planet
13:05 A második esély
14:00 Mungo, a rejtélyvadász
15:00 Mungo, a rejtélyvadász
16:00 Pokoli macskák
17:00 Texasi vadőrök
18:00 Akvárium extrákkal
Animal Planet mai, heti tévéműsor »
14:00 Mungo, a rejtélyvadász
15:00 Mungo, a rejtélyvadász
16:00 Pokoli macskák
17:00 Texasi vadőrök
18:00 Akvárium extrákkal
Animal Planet mai, heti tévéműsor »
HISTORY
13:00 Határőrök: Ausztrália frontvonalán
13:30 Zálogcsillagok
14:00 Zálogcsillagok
14:55 Aukcióvadászok
15:20 Aukcióvadászok
15:45 Aukcióvadászok
HISTORY mai, heti tévéműsor »
13:30 Zálogcsillagok
14:00 Zálogcsillagok
14:55 Aukcióvadászok
15:20 Aukcióvadászok
15:45 Aukcióvadászok
HISTORY mai, heti tévéműsor »
National Geographic
13:00 Európa a magasból
14:00 Dühöngő elemek
15:00 Hatalmas mérnöki hibák
16:00 Légikatasztrófák
17:00 Bekasztlizva külföldön
18:00 Kokainreptér: Róma
National Geographic mai, heti tévéműsor »
14:00 Dühöngő elemek
15:00 Hatalmas mérnöki hibák
16:00 Légikatasztrófák
17:00 Bekasztlizva külföldön
18:00 Kokainreptér: Róma
National Geographic mai, heti tévéműsor »
Spektrum
12:55 Mérnöki csodák
14:00 Fermont: A vasérc város
14:30 Várfoglalók
15:00 Élet a fagypont alatt
16:00 LEGO Masters - Amerika
17:00 Rejtélyes furcsaságok
Spektrum mai, heti tévéműsor »
14:00 Fermont: A vasérc város
14:30 Várfoglalók
15:00 Élet a fagypont alatt
16:00 LEGO Masters - Amerika
17:00 Rejtélyes furcsaságok
Spektrum mai, heti tévéműsor »
Viasat Explore
13:10 Kemény, mint a kő
14:15 Kemény, mint a kő
15:20 Jádeláz
15:50 Jádeláz
16:20 Rönkszállítók
17:15 Ausztrál rákvadászok
Viasat Explore mai, heti tévéműsor »
14:15 Kemény, mint a kő
15:20 Jádeláz
15:50 Jádeláz
16:20 Rönkszállítók
17:15 Ausztrál rákvadászok
Viasat Explore mai, heti tévéműsor »
AXN
12:30 Az őrangyal
13:25 NCIS: Hawaii
14:20 NCIS: Hawaii
15:10 Csillagkapu
16:10 Csillagkapu
17:05 Csillagkapu: Atlantisz
AXN mai, heti tévéműsor »
13:25 NCIS: Hawaii
14:20 NCIS: Hawaii
15:10 Csillagkapu
16:10 Csillagkapu
17:05 Csillagkapu: Atlantisz
AXN mai, heti tévéműsor »
AXN Black
12:50 A farm, ahol élünk
13:50 A farm, ahol élünk
14:55 A farm, ahol élünk
15:55 A farm, ahol élünk
17:00 Zöldfülű lakásfelújítók
18:00 Zöldfülű lakásfelújítók
AXN Black mai, heti tévéműsor »
13:50 A farm, ahol élünk
14:55 A farm, ahol élünk
15:55 A farm, ahol élünk
17:00 Zöldfülű lakásfelújítók
18:00 Zöldfülű lakásfelújítók
AXN Black mai, heti tévéműsor »
Cinemax
12:55 A megtorlás
14:50 Lucky girl
16:30 Hat hét
18:10 Chiara
20:00 Marshall
21:55 A jog árnyékában
Cinemax mai, heti tévéműsor »
14:50 Lucky girl
16:30 Hat hét
18:10 Chiara
20:00 Marshall
21:55 A jog árnyékában
Cinemax mai, heti tévéműsor »
Film Café
11:35 Koktél
13:40 Rómeó és Júlia
16:45 Paranoia
18:50 Jöttünk, láttunk, visszamennénk 3. - A forradalom
21:00 Pánikszoba
23:05 A texasi láncfűrészes: Az örökség
Film Café mai, heti tévéműsor »
13:40 Rómeó és Júlia
16:45 Paranoia
18:50 Jöttünk, láttunk, visszamennénk 3. - A forradalom
21:00 Pánikszoba
23:05 A texasi láncfűrészes: Az örökség
Film Café mai, heti tévéműsor »
Film Mánia
12:10 Kincsőrzők
14:10 A sárkány
16:20 M.A.S.H.
18:45 Air America
21:00 Titkok könyvtára 3. - A Júdás kehely átka
22:45 Boudica a háború Istennője
Film Mánia mai, heti tévéműsor »
14:10 A sárkány
16:20 M.A.S.H.
18:45 Air America
21:00 Titkok könyvtára 3. - A Júdás kehely átka
22:45 Boudica a háború Istennője
Film Mánia mai, heti tévéműsor »
film+
13:15 Alvin és a mókusok 3.
15:00 Rumlis vakáció
17:10 Rendőrakadémia 6.: Az ostromlott város
18:50 Két kopper
21:00 Red 2
23:25 Vérmesék
film+ mai, heti tévéműsor »
15:00 Rumlis vakáció
17:10 Rendőrakadémia 6.: Az ostromlott város
18:50 Két kopper
21:00 Red 2
23:25 Vérmesék
film+ mai, heti tévéműsor »
HBO
12:35 Színház a világ
14:20 Mi köze ennek a szerelemhez?
16:10 A bűn árfolyama
18:10 Dunkirk
20:00 Börtönlázadás
21:50 A megtörhetetlen Tatiana Suarez
HBO mai, heti tévéműsor »
14:20 Mi köze ennek a szerelemhez?
16:10 A bűn árfolyama
18:10 Dunkirk
20:00 Börtönlázadás
21:50 A megtörhetetlen Tatiana Suarez
HBO mai, heti tévéműsor »
HBO 2
13:20 Karácsonyi gyémántrablás
14:45 Dadák
16:30 A gyerekek jól vannak 2.
17:55 Könnyű nőcske
19:30 Shazam! Az istenek haragja
21:40 Hatalmas kis hazugságok
HBO 2 mai, heti tévéműsor »
14:45 Dadák
16:30 A gyerekek jól vannak 2.
17:55 Könnyű nőcske
19:30 Shazam! Az istenek haragja
21:40 Hatalmas kis hazugságok
HBO 2 mai, heti tévéműsor »
Sorozat+
13:05 CSI: A helyszínelők
14:05 CSI: A helyszínelők
15:10 CSI: New York-i helyszínelők
16:10 CSI: New York-i helyszínelők
17:10 Döglött akták
18:10 A mentalista
Sorozat+ mai, heti tévéműsor »
14:05 CSI: A helyszínelők
15:10 CSI: New York-i helyszínelők
16:10 CSI: New York-i helyszínelők
17:10 Döglött akták
18:10 A mentalista
Sorozat+ mai, heti tévéműsor »
MTV
13:10 Kamureg
13:50 Kamureg
14:40 Röhej
15:00 Röhej
15:25 Te vagy az igazi? - Világkiadás
16:15 Te vagy az igazi? - Világkiadás
MTV mai, heti tévéműsor »
13:50 Kamureg
14:40 Röhej
15:00 Röhej
15:25 Te vagy az igazi? - Világkiadás
16:15 Te vagy az igazi? - Világkiadás
MTV mai, heti tévéműsor »
Muzsika TV
13:00 Zenés Randevú Balázs Palival Best of
14:00 Klipválogatás
15:00 Hungarian Pop Top Klip Mix
16:00 Kívánságpercek
17:00 Dallamokon át Plusz
18:00 Hölgycsokor
Muzsika TV mai, heti tévéműsor »
14:00 Klipválogatás
15:00 Hungarian Pop Top Klip Mix
16:00 Kívánságpercek
17:00 Dallamokon át Plusz
18:00 Hölgycsokor
Muzsika TV mai, heti tévéműsor »
Boomerang
13:10 A Tom és Jerry-show
13:25 A Tom és Jerry-show
13:30 A Tom és Jerry-show
13:35 A Tom és Jerry-show
13:45 A Tom és Jerry-show
14:00 Mr. Bean: A rajzfilmsorozat
Boomerang mai, heti tévéműsor »
13:25 A Tom és Jerry-show
13:30 A Tom és Jerry-show
13:35 A Tom és Jerry-show
13:45 A Tom és Jerry-show
14:00 Mr. Bean: A rajzfilmsorozat
Boomerang mai, heti tévéműsor »
Cartoon Network / TCM
13:15 Ben 10
13:30 Gumball csodálatos világa
13:40 Gumball csodálatos világa
14:05 Vadócok
14:15 Vadócok
14:30 Vadócok
Cartoon Network / TCM mai, heti tévéműsor »
13:30 Gumball csodálatos világa
13:40 Gumball csodálatos világa
14:05 Vadócok
14:15 Vadócok
14:30 Vadócok
Cartoon Network / TCM mai, heti tévéműsor »
Disney Channel
13:20 Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
13:50 Fele-fele hősök
14:20 Fele-fele hősök
14:45 A szellem és Molly McGee
15:15 A szellem és Molly McGee
15:45 Bluey
Disney Channel mai, heti tévéműsor »
13:50 Fele-fele hősök
14:20 Fele-fele hősök
14:45 A szellem és Molly McGee
15:15 A szellem és Molly McGee
15:45 Bluey
Disney Channel mai, heti tévéműsor »
Minimax
13:00 Mia és én: Szintópia hőse
14:30 A bajkeverő majom
15:00 A bajkeverő majom
15:30 Wendy és Marine
15:40 Wendy és Marine
16:00 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
Minimax mai, heti tévéműsor »
14:30 A bajkeverő majom
15:00 A bajkeverő majom
15:30 Wendy és Marine
15:40 Wendy és Marine
16:00 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
Minimax mai, heti tévéműsor »
Nickelodeon
13:15 Veszélyes Osztag
13:40 Veszélyes Henry
14:10 That Girl Lay Lay
14:40 Az igazi Lármás család
15:00 Monster High: Rémek, kamera, felvétel
15:30 Csillag Patrik műsora
Nickelodeon mai, heti tévéműsor »
13:40 Veszélyes Henry
14:10 That Girl Lay Lay
14:40 Az igazi Lármás család
15:00 Monster High: Rémek, kamera, felvétel
15:30 Csillag Patrik műsora
Nickelodeon mai, heti tévéműsor »